9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada

Wydarzenie:
9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada 9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada
Organizator:
Zadyszka Oświęcim
Data:
11.11.2018
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
11.0 km
Zgłoszonych:
342
Ukończyło:
318
Nieklasyfikowani:
24
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoI OkrążenieII OkrążenieMetaStrataTempo
1 312 GRAJCAR ŁUKASZ M (1) M2 (1) POL CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA KONOPISKA 12:36,2(1) 24:31,3(1) 36:12,0 03:17
2 285 Wójcik Tomasz M (2) M2 (2) POL Rudze 12:36,5(2) 25:31,3(2) 37:41,1 01:29,1 03:25
3 284 Wójcik Paweł M (3) M1 (1) POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 13:14,2(3) 26:14,3(3) 39:16,9 03:04,9 03:34
4 296 Zielonka Robert M (4) M3 (1) POL Motomaster Chrzanów 13:14,5(6) 26:14,7(5) 39:21,2 03:09,2 03:34
5 300 Żurawik Daniel M (5) M2 (3) POL PPI Systemy-Grzewcze Jaworzno 13:14,2(4) 26:14,5(4) 39:27,0 03:15,0 03:35
6 15 Chanek Robert M (6) M2 (4) POL #AdamCzerwinskiTeam Dobczyce 13:14,8(8) 26:15,4(6) 39:36,1 03:24,1 03:36
7 84 Jarzębowicz Paweł M (7) M2 (5) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 13:15,1(9) 26:15,5(7) 39:45,4 03:33,4 03:36
8 293 ZELECH RAFAŁ M (8) M2 (6) POL CHEŁMEK 13:14,3(5) 26:16,1(8) 40:01,6 03:49,6 03:38
9 26 czaja roman M (9) M3 (2) POL 8 Baza Lotnictwa Transportowego oświęcim 13:27,7(10) 26:59,2(10) 40:14,3 04:02,3 03:39
10 326 Mendyk Przemysław M (10) M1 (2) POL Bobrek 13:14,7(7) 26:58,8(9) 40:27,8 04:15,8 03:40
11 347 STUDNIK GRZEGORZ M (11) M2 (7) POL Global Run RYBNIK 13:41,2(11) 27:33,9(11) 40:51,9 04:39,9 03:42
12 1 Adamski Robert M (12) M2 (8) POL Brykająca Grupa Biegowa Bieruń 13:53,3(15) 27:41,4(12) 40:52,5 04:40,5 03:42
13 349 WÓJCIK WIESŁAW M (13) M4 (1) POL RUDZE 13:52,4(14) 27:42,6(13) 41:36,9 05:24,9 03:46
14 323 KWIATKOWSKI RAFAŁ M (14) M3 (3) POL Chrzanów 13:41,6(12) 28:02,8(15) 42:04,4 05:52,4 03:49
15 206 JODŁOWIEC CZESŁAW M (15) M4 (2) POL IMIELIN 14:34,7(16) 29:15,5(18) 43:28,1 07:16,1 03:57
16 212 Ryłko Krzysztof M (16) M3 (4) POL Zadyszka Oświęcim/KS Kandahar Oświęcim 14:40,4(19) 29:16,4(19) 43:38,6 07:26,6 03:58
17 4 Bartuś Marcin M (17) M3 (5) POL Zadyszka Oświęcim Las 14:40,7(20) 29:15,1(17) 43:49,0 07:37,0 03:59
18 305 Byrska Sylwia K (1) K1 (1) POL SobczykTeam Wadowice 14:38,9(17) 29:15,0(16) 43:50,7 07:38,7 03:59
19 65 Grzesica Paweł M (18) M3 (6) POL Lędziny 14:48,5(23) 29:36,5(20) 44:08,6 07:56,6 04:00
20 324 Lech MIłosz M (19) M2 (9) POL KB MCKIS Jaworzno Jaworzno 15:04,9(32) 29:37,7(22) 44:16,1 08:04,1 04:01
21 344 STAŃKOWSKA EMILIA K (2) K1 (2) POL BRAK Jaworzno 14:56,0(28) 29:36,5(21) 44:16,3 08:04,3 04:01
22 45 Gabryś Łukasz M (20) M2 (10) POL Bielsko-Biała 15:22,0(36) 30:09,2(33) 44:30,5 08:18,5 04:02
23 291 ZAWADZKI KONRAD M (21) M2 (11) POL PARKRUN CHRZANÓW Libiąż 14:53,7(26) 29:43,5(24) 44:33,9 08:21,9 04:03
24 270 Wągroda Łukasz M (22) M3 (7) POL indywidualnie Krzeszowice 14:44,4(21) 29:44,6(25) 44:39,4 08:27,4 04:03
25 195 Przewoźnik Marek M (23) M4 (3) POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 14:51,3(25) 29:52,0(28) 44:40,1 08:28,1 04:03
26 308 Gaj Paulina K (3) K1 (3) POL MCKIS JAWORZNO Jaworzno 14:40,0(18) 29:49,3(26) 44:44,7 08:32,7 04:04
27 472 Żak Wojciech M (24) M1 (3) POL Rajsko 15:24,1(37) 30:04,1(32) 44:52,3 08:40,3 04:04
28 144 Malina Adam M (25) M3 (8) POL Świerczyniec Running Bojszowy 15:20,0(35) 30:12,5(35) 44:52,4 08:40,4 04:04
29 299 ŻOGAŁA JAN M (26) M3 (9) POL DN2N Katowice 14:45,8(22) 29:39,6(23) 44:52,8 08:40,8 04:04
30 239 Stroiński Kamil M (27) M2 (12) POL Tychy 14:59,9(29) 30:01,9(30) 44:54,6 08:42,6 04:04
31 297 Zogrodnik Andrzej M (28) M3 (10) POL PRESS GLASS Biegamy i Wspieramy Lędziny 15:01,3(31) 30:02,7(31) 45:01,5 08:49,5 04:05
32 171 Orlanka Waldemar M (29) M2 (13) POL Polanka Wielka 14:49,9(24) 29:49,9(27) 45:05,5 08:53,5 04:05
33 319 Kościelnik Krzysztof M (30) M2 (14) POL magna frompol running Tychy 15:00,4(30) 30:13,3(36) 45:16,5 09:04,5 04:06
34 294 ZEMAN SYLWESTER M (31) M2 (15) POL PILA KOSCIELECKA 15:11,3(34) 30:12,5(34) 45:23,6 09:11,6 04:07
35 275 Wieczorek Maciej M (32) M2 (16) POL Zadyszka Ośw/Speed Team Brzeszcze Oświęcim 15:25,0(38) 30:30,5(37) 46:10,1 09:58,1 04:11
36 210 Rybarz Witold M (33) M3 (11) POL Oświęcimski Klub Karate Brzeszcze 15:43,4(42) 30:58,5(38) 46:15,9 10:03,9 04:12
37 248 Szromba Szymon M (34) M1 (4) POL Oświęcim 16:00,8(50) 31:31,6(45) 46:16,2 10:04,2 04:12
38 471 Żak Jakub M (35) M1 (5) POL OYAMA KARATE BRZESZCZE Rajsko 14:53,7(27) 31:12,1(40) 46:16,3 10:04,3 04:12
39 96 Kalita Marcin M (36) M2 (17) POL Chełmek 16:02,2(53) 31:31,2(44) 46:24,4 10:12,4 04:13
40 46 Galos ZBIGNIEW M (37) M3 (12) POL WATAHA LACZY NAS BIEGANIE Płaza 16:06,9(60) 31:30,5(43) 46:26,8 10:14,8 04:13
41 346 Stefański Zbyszek M (38) M3 (13) POL HEBEL Libiąż 16:07,0(61) 31:30,1(42) 46:31,5 10:19,5 04:13
42 97 Kasperek Janusz M (39) M3 (14) POL Nie rzeszony Pisarzowice 15:45,3(43) 31:10,9(39) 46:40,6 10:28,6 04:14
43 117 Krakowczak Ryszard M (40) M3 (15) POL Oświęcim 16:06,6(59) 32:00,2(52) 47:11,1 10:59,1 04:17
44 82 Januszek Jakub M (41) M2 (18) POL zaSapani Bukowno 15:06,7(33) 29:56,3(29) 47:15,0 11:03,0 04:17
45 40 Figołuszka Dawid M (42) M2 (19) POL Studzienice 15:42,0(41) 31:26,0(41) 47:15,4 11:03,4 04:17
46 315 Jarosz Szymon M (43) M1 (6) POL Oświęcim 16:39,2(82) 32:19,9(59) 47:24,6 11:12,6 04:18
47 12 Bukała Jarosław M (44) M3 (16) POL Chwalisz czy nie chwalisz Bieruń 15:34,4(39) 31:31,9(46) 47:29,4 11:17,4 04:19
48 350 ZACNY KRZYSZTOF M (45) M3 (17) POL ITALIAKRIS KĘTY 16:56,1(93) 32:23,9(60) 47:36,0 11:24,0 04:19
49 281 Wolant Sylwester M (46) M3 (18) POL Brzeszcze 16:07,9(62) 32:05,2(55) 47:37,2 11:25,2 04:19
50 98 KASTELIK WACŁAW M (47) M3 (19) POL OSP RYCHWAŁDEK RYCHWAŁDEK 15:54,4(46) 31:37,7(47) 47:38,1 11:26,1 04:19
51 143 Malina Michalina K (4) K1 (4) POL GTS Bojszowy Bojszowy 15:47,1(44) 31:50,2(48) 47:46,3 11:34,3 04:20
52 280 Wojniusz Beniamin M (48) M3 (20) POL Press Glass Biegamy i Wspieramy Tychy 15:57,2(49) 31:58,1(51) 47:51,7 11:39,7 04:21
53 108 Kobosko Paweł M (49) M3 (21) POL Zadyszka Oświęcim Rajsko 16:04,3(57) 31:55,3(49) 47:53,5 11:41,5 04:21
54 214 Sambak Tadeusz M (50) M3 (22) POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 16:24,1(70) 32:11,0(57) 47:57,9 11:45,9 04:21
55 75 Jachimowski Waldemar M (51) M3 (23) POL fc knurów Knurów 16:32,3(76) 32:26,8(61) 48:01,7 11:49,7 04:21
56 330 Mucha Adam M (52) M3 (24) POL poRUNne furganie Bytom 16:06,2(58) 32:05,8(56) 48:02,0 11:50,0 04:22
57 165 NOWOGRODZKI MATEUSZ M (53) M3 (25) POL PoRUNne Furganie Rajsko 16:03,6(55) 32:04,8(54) 48:02,0 11:50,0 04:22
58 88 Jesionek Krzysztof M (54) M2 (20) POL Imielin 16:01,9(52) 32:03,8(53) 48:02,8 11:50,8 04:22
59 185 Pichner Jacek M (55) M3 (26) POL Oświęcim 16:24,4(71) 32:32,4(65) 48:10,6 11:58,6 04:22
60 238 STOLECKI GRZEGORZ M (56) M2 (21) POL TRUCHTACZ MYSŁOWICE CHEŁM ŚLĄSKI 15:35,8(40) 31:55,7(50) 48:18,5 12:06,5 04:23
61 63 Gromek Michał M (57) M1 (7) POL KM PSP BIELSKO-BIAŁA JRG 1 Kocierz Moszczanicki 15:50,6(45) 32:14,5(58) 48:30,8 12:18,8 04:24
62 140 Majkowski Konrad M (58) M1 (8) POL Polanka Wielka 16:21,1(67) 32:44,4(68) 48:30,8 12:18,8 04:24
63 5 Bebak Krzysztof M (59) M3 (27) POL Bobrek 17:32,3(107) 33:23,0(83) 48:31,1 12:19,1 04:24
64 335 Pala Marcin M (60) M2 (22) POL ChwaliszCzyNieChwalisz-Lotej z Nami Bieruń 16:44,2(87) 32:46,4(69) 48:31,5 12:19,5 04:24
65 61 Grabowska-Szyszka Elżbieta K (5) K2 (1) POL Zasole 16:03,2(54) 32:31,6(63) 48:44,5 12:32,5 04:25
66 99 Kastelik Mariusz M (61) M2 (23) POL Speed Team Brzeszcze Brzeszcze 15:55,4(47) 32:31,8(64) 48:44,8 12:32,8 04:25
67 16 Chowaniak Marcin M (62) M2 (24) POL Zasapani Jaworzno 16:19,7(65) 32:32,7(66) 48:46,0 12:34,0 04:26
68 22 CHUDY DAWID M (63) M2 (25) POL Przeciszów 16:27,2(72) 32:56,2(71) 49:15,8 13:03,8 04:28
69 292 Zawadzki Łukasz M (64) M3 (28) POL Parkrun Chrzanów Libiąż 16:01,1(51) 32:41,4(67) 49:16,3 13:04,3 04:28
70 28 Dobiczek Łukasz M (65) M2 (26) POL Lędziny 16:43,7(86) 33:09,4(77) 49:16,3 13:04,3 04:28
71 188 Pióro Grzegorz M (66) M3 (29) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 16:37,0(80) 33:00,7(73) 49:17,7 13:05,7 04:28
72 126 Kulig Sebastian M (67) M3 (30) POL AGSE Poręba Wielka 16:29,9(73) 33:00,9(74) 49:20,5 13:08,5 04:29
73 154 Młocek Jarosław M (68) M3 (31) POL Rzyki 16:31,8(74) 33:11,6(79) 49:25,8 13:13,8 04:29
74 153 MŁOCEK IGNACY M (69) M4 (4) POL Rzyki RZYKI 16:32,2(75) 33:11,3(78) 49:26,4 13:14,4 04:29
75 202 Rafalski Adam M (70) M2 (27) POL Bieruń 16:52,8(91) 33:35,1(86) 49:27,8 13:15,8 04:29
76 251 Koprowska Katarzyna K (6) K1 (5) POL Uliczny Biegacz Tychy 16:15,6(63) 32:54,9(70) 49:28,7 13:16,7 04:29
77 196 PRZYBYŁ Elżbieta K (7) K3 (1) POL Cidry Lotajom Radzionków 16:22,2(68) 33:03,0(76) 49:31,3 13:19,3 04:30
78 29 DORYWALSKI MAREK M (71) M5 (1) POL UKP UNIA OŚWIĘCIM 16:21,1(66) 33:02,1(75) 49:37,4 13:25,4 04:30
79 138 Maga Przemysław M (72) M3 (32) POL 1977 Jasienica 16:37,2(81) 33:19,6(82) 49:42,1 13:30,1 04:31
80 137 Maciołek Krzysztof M (73) M3 (33) POL SKRZYDLNA Oświęcim 16:47,2(89) 33:32,9(84) 49:53,9 13:41,9 04:32
81 264 Walkiewicz Marek M (74) M2 (28) POL Tychy 16:40,2(83) 33:33,9(85) 49:55,4 13:43,4 04:32
82 244 Syryński-Giro Sebastian M (75) M3 (34) POL Oświęcim 17:22,0(101) 33:43,2(90) 49:58,8 13:46,8 04:32
83 50 Gawełek Piotr M (76) M1 (9) POL Tylicz 17:26,0(105) 34:03,4(96) 49:59,9 13:47,9 04:32
84 273 Wąsowicz Grzegorz M (77) M1 (10) POL Jaworzno 16:04,1(56) 32:28,9(62) 50:02,1 13:50,1 04:32
85 224 PORĘBSKI Wojciech M (78) M3 (35) POL 16:49,9(90) 33:35,3(87) 50:09,6 13:57,6 04:33
86 74 Hipner Marcin M (79) M2 (29) POL SPOT Pszczyna Babice 16:18,1(64) 33:18,1(80) 50:13,1 14:01,1 04:33
87 25 Cygan Robert M (80) M3 (36) POL Polanka Wielka 15:57,0(48) 32:59,7(72) 50:17,0 14:05,0 04:34
88 148 Mendyka Marcin M (81) M3 (37) POL PL Oświęcim 16:54,3(92) 33:49,9(92) 50:21,0 14:09,0 04:34
89 216 JODŁOWIEC MARCIN M (82) M1 (11) POL IMIELIN 17:50,7(111) 33:52,8(93) 50:23,3 14:11,3 04:34
90 345 Stefański Antoni M (83) M4 (5) POL Lędziny 16:46,7(88) 33:47,9(91) 50:27,7 14:15,7 04:35
91 49 Gawełek Grzegorz M (84) M2 (30) POL Brzeszcze 17:26,3(106) 34:04,6(99) 50:27,7 14:15,7 04:35
92 198 Puchajda Monika K (8) K2 (2) POL Oświecim 16:33,9(77) 33:40,7(88) 50:27,8 14:15,8 04:35
93 313 gunia piotr M (85) M3 (38) POL Osiek 16:23,7(69) 33:18,4(81) 50:28,6 14:16,6 04:35
94 24 Cieniecka Ewelina K (9) K2 (3) POL Wola 16:36,3(79) 33:42,3(89) 50:34,5 14:22,5 04:35
95 209 Rusin Anna K (10) K2 (4) POL Porąbka 17:05,2(97) 33:54,7(94) 50:44,1 14:32,1 04:36
96 173 Papuga Iwona K (11) K4 (1) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 17:04,7(96) 34:04,0(98) 50:44,9 14:32,9 04:36
97 174 Papuga Dariusz M (86) M4 (6) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 17:04,4(95) 34:02,9(95) 50:45,0 14:33,0 04:36
98 48 Garbuz Marcin M (87) M3 (39) POL Zadyszka Oświęcim Rajsko 17:07,7(99) 34:09,2(102) 50:49,7 14:37,7 04:37
99 33 Dudzińska Katarzyna K (12) K1 (6) POL Wadowice, MA 17:05,6(98) 34:12,2(103) 50:54,5 14:42,5 04:37
100 161 Noszczyk Sebastian M (88) M3 (40) POL TGB Lake Runners Tychy 18:01,0(119) 34:50,5(109) 50:59,1 14:47,1 04:38
101 215 KAJTOCH JOLANTA K (13) K2 (5) POL BIERUŃ 17:02,5(94) 34:03,6(97) 51:06,6 14:54,6 04:38
102 320 Krawczyński Sławomir M (89) M3 (41) POL Pszczyna 18:08,4(125) 35:24,6(115) 51:28,7 15:16,7 04:40
103 255 Śmigielska-Stasicka Monika K (14) K3 (2) POL Oświęcim - Poręba Wielka 17:25,3(104) 34:39,3(107) 51:40,1 15:28,1 04:41
104 166 Noworyta Grzegorz M (90) M1 (12) POL Don t give up Zator 17:24,2(102) 34:24,5(104) 51:40,1 15:28,1 04:41
105 39 Dziuba Michał M (91) M2 (31) POL Półwieś 17:24,3(103) 34:24,9(105) 51:40,6 15:28,6 04:41
106 234 Stafiej Sylwester M (92) M2 (32) POL Dąbrowa Górnicza 18:02,3(120) 35:19,2(112) 51:55,9 15:43,9 04:43
107 3 Augustyniak Sławomir M (93) M2 (33) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 16:40,6(84) 34:05,9(101) 52:03,7 15:51,7 04:43
108 64 Grzebniewska Judyta K (15) K2 (6) POL Team Papry Tychy 17:51,0(112) 35:22,9(113) 52:06,6 15:54,6 04:44
109 34 Dusza Piotr M (94) M2 (34) POL Przecieszyn 17:09,9(100) 34:33,6(106) 52:14,8 16:02,8 04:44
110 7 Bogus Łukasz M (95) M2 (35) POL Bieruń 17:52,1(113) 35:17,1(111) 52:20,3 16:08,3 04:45
111 277 Winkler Dawid M (96) M1 (13) POL Cross by PP Oświęcim 18:31,5(142) 35:39,3(118) 52:20,5 16:08,5 04:45
112 205 Respondek Tomasz M (97) M2 (36) POL Oswiecim 18:31,6(143) 35:39,7(119) 52:20,5 16:08,5 04:45
113 243 Synowiec Rafał M (98) M2 (37) POL Chełmek 16:41,3(85) 34:44,5(108) 52:24,0 16:12,0 04:45
114 329 Momot Paweł M (99) M1 (14) POL Speed Team Brzeszcze Jawiszowice 18:07,7(123) 35:45,3(120) 52:26,9 16:14,9 04:46
115 21 Chuchro Michał M (100) M3 (42) POL Oswiecim 18:08,5(126) 35:24,4(114) 52:34,8 16:22,8 04:46
116 142 Malecki Marcin M (101) M3 (43) POL brak Babice 16:34,7(78) 34:05,4(100) 52:35,9 16:23,9 04:46
117 249 Szulc Dariusz M (102) M3 (44) POL Brykająca Grupa Biegowa Bieruń 17:58,1(118) 35:31,7(116) 52:42,7 16:30,7 04:47
118 192 Porębski Marek M (103) M3 (45) POL Speed team Brzeszcze /Zadyszka Oświ Oświęcim 18:08,1(124) 35:46,3(122) 52:46,6 16:34,6 04:47
119 151 Mikłasz Marcin M (104) Katowice 18:53,5(156) 36:13,4(128) 52:53,3 16:41,3 04:48
120 271 Wąsowicz Sławomir M (105) M3 (46) POL Jaworzno 18:24,9(137) 35:45,9(121) 52:53,7 16:41,7 04:48
121 200 PYZA ŁUKASZ M (106) M1 (15) POL OSIEK 19:03,5(167) 36:19,9(130) 53:04,2 16:52,2 04:49
122 93 JURASZEK MARIUSZ M (107) M2 (38) POL KW BB Lipowa 17:33,3(108) 35:09,5(110) 53:08,9 16:56,9 04:49
123 231 Sojka Wojciech M (108) M3 (47) POL Jankowice 18:17,3(129) 35:51,4(124) 53:09,8 16:57,8 04:49
124 146 Marcisz Michał M (109) M2 (39) POL Brzeszcze 17:38,0(110) 35:33,8(117) 53:18,1 17:06,1 04:50
125 170 Oprzondek Piotr M (110) M4 (7) POL Tychy 18:18,3(131) 35:58,2(126) 53:36,7 17:24,7 04:52
126 288 Wróbel Przemysław M (111) M3 (48) POL Mikołów 18:36,7(146) 36:19,4(129) 53:46,5 17:34,5 04:53
127 116 Kozieł Wojciech M (112) M1 (16) POL Ekipa z górnej półki Zator 18:23,5(135) 36:31,3(135) 53:47,8 17:35,8 04:53
128 71 Handzlik - Starzyk Anna K (16) K3 (3) POL Poręba Wielka 18:49,4(155) 36:40,8(139) 54:00,4 17:48,4 04:54
129 125 Kulczyk Paweł M (113) M3 (49) POL Chrzanów 18:32,3(144) 36:24,3(133) 54:03,2 17:51,2 04:54
130 283 Wójcicki Grzegorz M (114) M1 (17) POL Oświęcim 17:53,5(115) 35:56,7(125) 54:05,9 17:53,9 04:55
131 228 Smółka Rafał M (115) M2 (40) POL Tauron team Libiąż 18:31,2(141) 36:37,8(137) 54:07,8 17:55,8 04:55
132 52 Gierez-Dobiczek Sylwia K (17) K2 (7) POL Team Papry Lędziny 18:17,2(128) 36:07,9(127) 54:09,3 17:57,3 04:55
133 42 Frączek Paulina K (18) K1 (7) POL Piotrowice 18:43,7(150) 36:22,9(132) 54:13,3 18:01,3 04:55
134 225 SKIBICKI KRZYSZTOF M (116) M3 (50) POL ZADYSZKA OŚWIĘCIM Oświęcim 19:33,8(189) 37:02,3(152) 54:15,8 18:03,8 04:55
135 340 PODGÓRNI RAFAŁ M (117) M3 (51) POL ZAGÓRZE 18:21,8(132) 36:41,3(140) 54:17,8 18:05,8 04:56
136 115 Kozieł Jan M (118) M1 (18) POL Oświęcim 17:37,3(109) 36:30,0(134) 54:19,6 18:07,6 04:56
137 176 Paradecki Piotr M (119) M3 (52) POL Team Run Against Rett Wola 18:40,2(147) 36:50,4(146) 54:29,0 18:17,0 04:57
138 303 Bąk Tadeusz M (120) M5 (2) POL Samotny biegacz Bieruń 18:21,8(133) 36:48,9(145) 54:29,2 18:17,2 04:57
139 35 Duży Monika K (19) K2 (8) POL CHWALISZczyNIEchwalisz-lotejZnami Bieruń 18:48,3(153) 36:50,9(147) 54:29,3 18:17,3 04:57
140 10 Buchta Bogdan M (121) M2 (41) POL Bobrek 18:58,4(161) 36:45,6(143) 54:30,6 18:18,6 04:57
141 92 Jitner Grzegorz M (122) M3 (53) POL Ruda Śląska 18:24,0(136) 36:33,7(136) 54:34,9 18:22,9 04:57
142 76 Jaguś Przemysław M (123) M2 (42) POL Oświęcim 19:04,5(169) 37:09,6(157) 54:49,6 18:37,6 04:59
143 55 Głowiczka Tomasz M (124) M3 (54) POL Oświęcim 20:11,7(209) 36:46,9(144) 54:54,1 18:42,1 04:59
144 162 NOWAK JAN ROMAN M (125) M5 (3) POL OLIMPIJCZYK GILOWICE Gilowice 19:01,8(165) 36:51,5(148) 54:57,0 18:45,0 04:59
145 219 SĘPIOŁ ADAM M (126) M2 (43) POL TGB Lake Runners Tychy 19:17,2(176) 37:03,8(153) 54:59,0 18:47,0 04:59
146 53 Głos Marek M (127) M2 (44) POL Drim Robotics Oświęcim 18:56,8(159) 36:39,6(138) 55:06,0 18:54,0 05:00
147 470 ZACNY Oskar M (128) M1 (19) POL ITALIAKRIS KĘTY 17:56,9(117) 36:22,7(131) 55:07,4 18:55,4 05:00
148 199 PUDEŁKO DAWID M (129) M2 (45) POL Oświęcim 18:27,6(138) 36:58,7(150) 55:16,1 19:04,1 05:01
149 118 Kręczyński Jacek M (130) M5 (4) POL Gliwice 19:12,2(172) 37:23,7(162) 55:17,6 19:05,6 05:01
150 128 Kuwik Waldemar M (131) M2 (46) POL Oświęcim 18:56,1(158) 37:24,9(164) 55:27,1 19:15,1 05:02
151 6 Białas Michał M (132) M2 (47) POL Brzeszcze 18:10,5(127) 35:46,7(123) 55:29,7 19:17,7 05:02
152 2 Andruszko Stefan M (133) M1 (20) POL Oświęcim 18:48,3(154) 37:21,4(160) 55:30,6 19:18,6 05:02
153 43 Frączek Paweł M (134) M2 (48) POL Oświęcim 18:36,5(145) 37:09,2(156) 55:34,4 19:22,4 05:03
154 113 Kos Marcin M (135) M3 (55) POL Oświęcim 18:40,5(148) 37:06,2(155) 55:39,0 19:27,0 05:03
155 193 MATUZEWICZ DOMINIK M (136) M3 (56) POL Oświęcim 18:17,9(130) 36:45,3(142) 55:39,1 19:27,1 05:03
156 220 Siata Sebastian M (137) M2 (49) POL Parkrun Chrzanów Trzebinia 18:47,0(152) 37:23,1(161) 55:41,7 19:29,7 05:03
157 83 Jarosz Tomek M (138) M3 (57) POL Oświęcim 20:31,8(218) 38:17,5(179) 55:43,5 19:31,5 05:03
158 155 Murański Piotr M (139) M2 (50) POL Brzeszcze 18:04,2(121) 37:01,4(151) 55:49,3 19:37,3 05:04
159 222 Siewierski Adam M (140) M3 (58) POL Team Papry Frydek 17:55,9(116) 36:56,2(149) 55:52,9 19:40,9 05:04
160 47 Garbuz Katarzyna K (20) K3 (4) POL Zadyszka Oświęcim Rajsko 18:30,2(139) 37:05,9(154) 55:53,7 19:41,7 05:04
161 167 Obstarczyk Mirosław M (141) M4 (8) POL zadyszka Oświęcim 18:42,7(149) 37:32,8(166) 56:01,5 19:49,5 05:05
162 120 Kruczek Artur M (142) M3 (59) POL Tychy 19:04,5(168) 37:27,2(165) 56:05,6 19:53,6 05:05
163 119 Kruczek Monika K (21) K2 (9) POL Team Papry Tychy 18:54,0(157) 37:24,2(163) 56:05,8 19:53,8 05:05
164 180 Pawlica Szymon M (143) M1 (21) POL Oświęcim 18:44,7(151) 37:11,6(158) 56:06,5 19:54,5 05:06
165 157 Muszyńska Joanna K (22) K2 (10) POL 40-latek Tychy Tychy 19:17,9(177) 37:54,2(169) 56:08,2 19:56,2 05:06
166 262 TRZCINSKI MIROSLAW M (144) M4 (9) POL OSWIECIM 17:52,3(114) 37:19,7(159) 56:14,8 20:02,8 05:06
167 104 Kiryjczuk Karolina K (23) K2 (11) POL Solvay Oświęcim 19:28,0(185) 38:02,1(171) 56:35,1 20:23,1 05:08
168 336 Parzygnat Sylwia K (24) K1 (8) POL Klikuszowa 19:00,7(162) 37:53,9(168) 56:37,1 20:25,1 05:08
169 130 Liszewski Tadeusz M (145) M4 (10) POL Oswiecim 19:26,6(184) 38:01,6(170) 56:44,9 20:32,9 05:09
170 89 Jesionek Małgorzata K (25) K2 (12) POL Imielin 19:11,9(171) 38:07,9(177) 56:53,0 20:41,0 05:10
171 30 Dudek Tomasz M (146) M3 (60) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 19:19,9(179) 38:11,0(178) 57:04,2 20:52,2 05:11
172 152 Mikołajek Zbigniew M (147) M3 (61) POL Brzezinka 19:02,3(166) 38:07,2(175) 57:05,7 20:53,7 05:11
173 11 Budzeń Jerzy M (148) M3 (62) POL Oświęcim 19:35,6(190) 38:33,5(181) 57:11,7 20:59,7 05:11
174 177 Pasierbek Katarzyna K (26) K3 (5) POL Bystra 19:42,1(196) 38:27,8(180) 57:12,7 21:00,7 05:12
175 175 Papuga Kamil M (149) M1 (22) POL Ekipa z górnej półki Jawiszowice 18:30,7(140) 37:50,6(167) 57:13,4 21:01,4 05:12
176 56 GNATOWSKY WALDEMAR M (150) M3 (63) POL BIELSKO-BIALA 19:45,4(200) 38:46,2(188) 57:17,6 21:05,6 05:12
177 129 Kwarciak Adam M (151) M2 (51) POL Zasapani Chrzanów 19:48,0(203) 38:43,9(185) 57:23,8 21:11,8 05:13
178 19 Chrobok Marcin M (152) M3 (64) POL Oświęcim 19:23,2(182) 38:06,4(173) 57:31,4 21:19,4 05:13
179 60 Górka Krzysztof Guras M (153) M2 (52) POL Z zbieganiem mi do gór Jawiszowice 18:22,7(134) 36:44,2(141) 57:32,0 21:20,0 05:13
180 342 Ryszka Piotr M (154) M2 (53) POL Grojec 20:59,9(236) 40:01,0(204) 57:33,6 21:21,6 05:13
181 112 Korbut Anna K (27) K3 (6) POL Chrzanów Biega Libiąż 19:16,6(175) 38:33,6(182) 57:34,9 21:22,9 05:14
182 178 Paszek Żaneta K (28) K1 (9) POL Tychy 19:00,9(163) 38:07,2(174) 57:36,7 21:24,7 05:14
183 265 Walkowski Kamil M (155) M2 (54) POL Tychy 19:01,3(164) 38:07,5(176) 57:37,0 21:25,0 05:14
184 149 Merta Marek M (156) M3 (65) POL Zasole Bielańskie 19:45,7(201) 38:48,6(189) 57:39,5 21:27,5 05:14
185 267 Wasztyl Marek M (157) M3 (66) POL Oświęcim 21:01,0(238) 40:08,6(210) 57:39,8 21:27,8 05:14
186 274 Wiczok Agata K (29) K2 (13) POL Team Papry Tychy 19:29,0(187) 38:44,9(186) 57:57,3 21:45,3 05:16
187 182 Pawlus Mariusz M (158) M3 (67) POL Oświęcimski Klub Karate Brzeszcze 19:18,9(178) 38:41,6(183) 57:58,2 21:46,2 05:16
188 257 Tkacz Tomasz M (159) M3 (68) POL ORANGE POLSKA Sosnowiec 20:26,1(215) 39:42,2(200) 57:59,3 21:47,3 05:16
189 337 Pawlus Paweł M (160) M3 (69) POL Brzeszcze 18:06,0(122) 38:05,1(172) 58:00,7 21:48,7 05:16
190 181 Pawlus Ewelina K (30) K3 (7) POL Brzeszcze 19:20,2(180) 38:43,4(184) 58:12,7 22:00,7 05:17
191 106 Klimek Katarzyna K (31) K2 (14) POL Płaza 20:32,8(221) 39:41,7(199) 58:15,3 22:03,3 05:17
192 289 Wytrykus Barbara K (32) K2 (15) POL Tychy 19:28,5(186) 39:14,6(191) 58:18,8 22:06,8 05:18
193 186 Pilarz Mirek M (161) M3 (70) POL Bujaków 20:04,0(207) 39:24,2(194) 58:19,0 22:07,0 05:18
194 218 Seweryn Magdalena K (33) K2 (16) POL Tychy 19:29,6(188) 39:15,3(192) 58:25,6 22:13,6 05:18
195 156 Musioł Piotr M (162) M3 (71) POL Imielin 19:45,2(199) 39:42,4(201) 58:29,5 22:17,5 05:19
196 197 PRZYBYŁ Rafał M (163) M3 (72) POL Radzionków 19:23,2(183) 38:50,4(190) 58:41,8 22:29,8 05:20
197 87 Jesionek Bogusław M (164) M4 (11) POL Jastrzębie Zdrój 18:58,4(160) 38:45,4(187) 58:43,5 22:31,5 05:20
198 67 GUJA BOGUSŁAW M (165) M5 (5) POL KB MCKiS JAWORZNO Jaworzno 19:50,8(205) 39:40,9(198) 58:45,2 22:33,2 05:20
199 333 Noga Angelika K (34) K1 (10) POL Międzyrzecze Gorne 20:46,8(227) 40:04,0(208) 58:49,1 22:37,1 05:20
200 158 Myrcik Bernard M (166) M3 (73) POL Tarnowskie Góry 19:37,4(191) 39:30,1(196) 59:21,7 23:09,7 05:23
201 133 Lotek Ela K (35) K2 (17) POL Ekipa z górnej półki Kęty 19:38,9(193) 40:01,5(205) 59:32,9 23:20,9 05:24
202 241 SUROWIAK OLGA K (36) K3 (8) POL Trzebinia 19:37,8(192) 39:28,1(195) 59:36,4 23:24,4 05:25
203 287 Wrona Marek M (167) M2 (55) POL ZASAPANI Libiąż 19:43,5(198) 39:57,2(203) 59:37,9 23:25,9 05:25
204 266 Warzecha Joanna K (37) K1 (11) POL Oświęcim 19:15,1(173) 39:37,1(197) 59:40,5 23:28,5 05:25
205 229 Sobczyk Sławomir M (168) M4 (12) POL nie zrzeszony Tychy 21:11,1(246) 40:45,2(223) 59:45,2 23:33,2 05:25
206 27 Długosz Patrycja K (38) K1 (12) POL Ads Masna Mysłowice 19:09,3(170) 39:19,1(193) 59:47,2 23:35,2 05:26
207 17 Chowaniak Krzysztof M (169) M4 (13) POL Parkrun Chrzanów Chrzanów 20:25,3(214) 40:25,2(216) 59:51,1 23:39,1 05:26
208 70 Handy Samanta K (39) K2 (18) POL Kęty 20:23,2(212) 40:14,1(212) 59:54,4 23:42,4 05:26
209 121 KUBAREK ANNA K (40) K2 (19) POL SPYTKOWICE 20:33,7(222) 40:16,3(213) 59:58,0 23:46,0 05:27
210 263 Wadowski Paweł M (170) M2 (56) POL Łączany 19:15,3(174) 40:02,5(207) 59:58,6 23:46,6 05:27
211 236 STAŃCZYK ANDRZEJ M (171) M4 (14) POL Górnik Wola Wola 20:10,5(208) 40:06,0(209) 1:00:05,8 23:53,8 05:27
212 311 Góralczyk Mariusz M (172) M3 (74) POL Kęty 20:32,3(220) 41:26,2(232) 1:00:09,0 23:57,0 05:28
213 68 GWÓŹDŹ EDYTA K (41) K2 (20) POL Jaworzno 20:37,4(223) 40:42,6(220) 1:00:11,1 23:59,1 05:28
214 18 Chrapkiewicz Agnieszka K (42) K1 (13) POL Ekipa z górnej półki Roczyny 19:39,7(194) 40:14,0(211) 1:00:24,2 24:12,2 05:29
215 341 PODGÓRNI ILONA K (43) K2 (21) POL ZAGÓRZE 19:41,1(195) 39:52,2(202) 1:00:26,1 24:14,1 05:29
216 184 Piątek Kordian M (173) M1 (23) POL Oświęcim 21:31,4(254) 41:41,6(236) 1:00:27,8 24:15,8 05:29
217 179 Pater Janusz M (174) M3 (75) POL MJMETAL OŚWIĘCIM Oświęcim 20:13,7(210) 40:21,6(215) 1:00:27,8 24:15,8 05:29
218 272 Wąsowicz Agnieszka K (44) K3 (9) POL Jaworzno 20:50,3(229) 40:44,3(221) 1:00:28,2 24:16,2 05:29
219 135 Łakomy Dariusz M (175) M3 (76) POL Oświęcim 20:32,2(219) 40:54,0(226) 1:00:30,9 24:18,9 05:30
220 9 Borowski Dariusz M (176) M3 (77) POL amator Oświęcim 20:48,6(228) 40:46,2(224) 1:00:31,5 24:19,5 05:30
221 8 Borowski Jarosław M (177) M4 (15) POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 21:32,4(255) 41:41,2(235) 1:00:36,9 24:24,9 05:30
222 163 Nowicka Monika K (45) K2 (22) POL Team Papry Tychy 19:54,2(206) 40:34,3(217) 1:00:37,5 24:25,5 05:30
223 132 Lorencki Andrzej M (178) M4 (16) POL Tramwaje Śląskie Tarnowskie Góry 19:47,2(202) 40:16,8(214) 1:00:43,1 24:31,1 05:31
224 20 Chrószcz Klaudia K (46) K2 (23) POL Bieruń 20:15,4(211) 40:36,4(218) 1:00:52,5 24:40,5 05:32
225 86 JARZYNA ADAM M (179) M5 (6) POL Polanka Wielka 20:27,4(216) 40:49,5(225) 1:00:56,3 24:44,3 05:32
226 107 Klimek Krzysztof M (180) M3 (78) POL Płaza 21:00,5(237) 41:08,9(231) 1:01:00,8 24:48,8 05:32
227 164 Nowogrodzka Katarzyna K (47) K2 (24) POL PoRUNne Furganie Rajsko 20:46,4(226) 40:55,9(227) 1:01:02,6 24:50,6 05:32
228 259 TOMALA DAWID M (181) M1 (24) POL Valeo Czechowice Dziedzice OSIEK 19:49,5(204) 40:02,5(206) 1:01:15,1 25:03,1 05:34
229 240 Sudia Krzysztof M (182) M2 (57) POL Oświęcim 21:38,7(266) 41:37,8(234) 1:01:19,8 25:07,8 05:34
230 204 Rapucha Adam M (183) M2 (58) POL Żory 21:01,3(239) 41:07,3(230) 1:01:20,2 25:08,2 05:34
231 317 Kasperczyk Anna K (48) K2 (25) POL Oświęcim 20:28,3(217) 40:41,6(219) 1:01:37,1 25:25,1 05:36
232 103 Kędzierski Adrian M (184) M1 (25) POL Poręba Wielka 21:10,4(245) 41:55,8(244) 1:01:40,8 25:28,8 05:36
233 100 Katerla Jakub M (185) M1 (26) POL Zaborze 21:08,8(243) 41:53,5(241) 1:01:41,7 25:29,7 05:36
234 232 SONAKOWSKI ROMAN M (186) M4 (17) POL Aniołki Charliego Słotwina 21:24,3(249) 41:44,2(237) 1:01:49,9 25:37,9 05:37
235 190 Płonka Małgorzata K (49) K4 (2) POL lecebochce Poręba Wielka 20:24,8(213) 40:56,7(228) 1:01:56,4 25:44,4 05:37
236 145 Marcak Przemysław M (187) M2 (59) POL Oświęcim 21:54,6(285) 42:31,6(248) 1:02:08,6 25:56,6 05:38
237 73 Heród Jakub M (188) M2 (60) POL Oświęcim 21:51,4(281) 41:47,5(239) 1:02:13,8 26:01,8 05:39
238 208 Rozmus Wojciech M (189) M3 (79) POL Góra 21:10,0(244) 41:45,4(238) 1:02:17,0 26:05,0 05:39
239 268 Wawrzyniak Dariusz M (190) M4 (18) POL Kęckie Harpagany KĘTY 21:07,2(240) 41:54,7(242) 1:02:33,1 26:21,1 05:41
240 41 Fornagiel Katarzyna K (50) K2 (26) POL Oświęcim 21:35,5(261) 42:20,8(245) 1:02:51,2 26:39,2 05:42
241 187 Pilarz Ewa K (51) K3 (10) POL Bujaków 20:52,6(231) 41:55,6(243) 1:02:59,7 26:47,7 05:43
242 32 DUDZINSKA MAGDALENA K (52) K4 (3) GBR West Molesey 20:56,6(233) 41:27,6(233) 1:03:02,6 26:50,6 05:43
243 23 Cieluch Dorian M (191) M1 (27) POL Ziębów 21:15,9(248) 42:23,8(246) 1:03:02,7 26:50,7 05:43
244 252 Szypuła Krzysztof M (192) M1 (28) POL Osiek 20:50,8(230) 41:50,4(240) 1:03:06,8 26:54,8 05:44
245 331 Niemas Mariusz M (193) M4 (19) POL Komenda Powiatowa PSP w Wadowicach Rajsko 21:39,2(268) 42:36,4(249) 1:03:18,3 27:06,3 05:45
246 332 Niemas Anna K (53) K3 (11) POL OYAMA KARATE BRZESZCZE Rajsko 21:40,7(270) 42:36,8(250) 1:03:18,3 27:06,3 05:45
247 306 Capiak Jakub M (194) M1 (29) POL Bielsko-Biala 22:18,9(292) 42:54,8(254) 1:03:19,9 27:07,9 05:45
248 301 Baran Łukasz M (195) M2 (61) POL Libiąż 23:37,4(314) 46:05,3(306) 1:03:30,1 27:18,1 05:46
249 279 Witek Adrian M (196) M2 (62) POL Luloki Kraków 19:42,7(197) 41:05,7(229) 1:04:00,9 27:48,9 05:49
250 253 Ścigała Adam M (197) M4 (20) POL Imielin 21:07,4(241) 42:26,2(247) 1:04:09,1 27:57,1 05:49
251 85 Jarzyna Urszula K (54) K1 (14) POL Polanka Wielka 21:44,6(275) 43:06,1(260) 1:04:13,2 28:01,2 05:50
252 81 Janusz Agnieszka K (55) K3 (12) POL Katowice 21:50,4(280) 43:22,5(268) 1:04:18,0 28:06,0 05:50
253 269 Wawrzyniak Kamil M (198) M1 (30) POL Kęty 21:24,3(250) 42:38,9(251) 1:04:18,2 28:06,2 05:50
254 322 Kuczek Elżbieta K (56) K2 (27) POL Miedzyrzecze 21:47,1(276) 42:58,8(256) 1:04:19,5 28:07,5 05:50
255 51 Gębołyś Beata K (57) K3 (13) POL Chwalisz czy nie chwalisz Bieruń 21:42,3(272) 43:08,7(261) 1:04:20,6 28:08,6 05:50
256 122 Kucharczyk Tomasz M (199) M3 (80) POL ViproTeam Oswięcim 21:49,9(279) 43:23,1(269) 1:04:24,2 28:12,2 05:51
257 139 Magiera Ewelina K (58) K2 (28) POL ChwaliszCzyNieChwaliszLotejzNami Iimielin 21:42,4(273) 43:09,2(262) 1:04:29,7 28:17,7 05:51
258 80 Janusik Natalia K (59) K2 (29) POL Oświęcim 22:31,3(299) 43:36,7(271) 1:04:36,7 28:24,7 05:52
259 114 Kozieł Piotr M (200) M3 (81) POL Oświęcim 22:30,0(298) 43:34,5(270) 1:04:36,8 28:24,8 05:52
260 290 Zalewski Paweł M (201) M2 (63) POL Oświęcim 20:39,4(224) 42:54,3(253) 1:04:41,4 28:29,4 05:52
261 328 Młynarski Mateusz M (202) M1 (31) POL MŁYNARSCY Nieruchomości Team Bystra 22:19,7(293) 43:18,6(267) 1:04:45,6 28:33,6 05:53
262 189 PLOCH ANDRZEJ M (203) M4 (21) POL Pławniowice 21:36,1(262) 43:06,1(259) 1:04:49,5 28:37,5 05:53
263 256 Środa Janusz M (204) M4 (22) POL Spartanie Dzieciom Tarnowskie Góry 23:06,6(307) 45:25,1(295) 1:05:01,4 28:49,4 05:54
264 230 SOBÓL KRZYSZTOF M (205) M3 (82) POL PATYKIEM PISANE 505 JAWISZOWICE 21:14,5(247) 42:57,7(255) 1:05:12,1 29:00,1 05:55
265 37 Dyrdoń Daria K (60) K1 (15) POL Dankowice 21:53,9(284) 43:18,6(266) 1:05:16,2 29:04,2 05:56
266 58 Gołąb Justyna K (61) K2 (30) POL Tychy 21:34,9(259) 43:17,1(264) 1:05:21,6 29:09,6 05:56
267 59 Gołąb Radosław M (206) M2 (64) POL Tychy 21:34,6(258) 43:16,7(263) 1:05:21,8 29:09,8 05:56
268 338 Pełka Aneta K (62) K3 (14) POL Brzeszcze 22:13,0(289) 43:51,9(275) 1:05:33,7 29:21,7 05:57
269 168 Olesiak Szymon M (207) M1 (32) POL Kęty 21:34,4(257) 43:50,8(273) 1:05:38,3 29:26,3 05:58
270 310 Góralczyk Katarzyna K (63) K3 (15) POL Oświęcim 22:04,4(288) 44:07,6(283) 1:05:39,6 29:27,6 05:58
271 286 WÓJCIK JERZY M (208) M4 (23) POL Rudze 22:04,1(287) 44:06,7(282) 1:05:39,9 29:27,9 05:58
272 169 Olesiak Paulina K (64) K1 (16) POL Kęty 21:33,9(256) 43:51,1(274) 1:05:40,4 29:28,4 05:58
273 282 WÓJCICKI RAFAŁ M (209) M3 (83) POL CROSS THE LIMIT OŚWIĘCIM 20:57,8(234) 42:50,1(252) 1:05:44,4 29:32,4 05:58
274 66 Grzesina Arkadiusz M (210) M3 (84) POL Oświęcim 22:59,2(303) 45:01,6(293) 1:05:44,5 29:32,5 05:58
275 242 Surowiak Tomasz M (211) M3 (85) POL Trzebinia 22:29,6(297) 44:11,7(286) 1:05:45,6 29:33,6 05:58
276 298 Zubel Aron M (212) M1 (33) POL Zadyszka Oświęcim Zaborze 21:35,2(260) 43:17,6(265) 1:05:55,7 29:43,7 05:59
277 102 Kawulak Iwona K (65) K3 (16) POL Bojszowy Nowe 20:53,0(232) 43:04,9(257) 1:06:03,8 29:51,8 06:00
278 36 Dymurski Wojciech M (213) M4 (24) POL Tychy 21:28,8(251) 43:55,5(278) 1:06:14,6 30:02,6 06:01
279 14 Capanda Grzegorz M (214) M3 (86) POL Kęty-Witkowice 21:08,8(242) 43:59,7(280) 1:06:34,1 30:22,1 06:03
280 194 Przesór Barbara K (66) K2 (31) POL Zadyszka Oświęcim Brzezinka 21:41,8(271) 44:09,6(285) 1:06:34,9 30:22,9 06:03
281 321 Kubiczek Anna K (67) K2 (32) POL Brzeszcze 22:13,2(290) 43:52,6(276) 1:06:42,6 30:30,6 06:03
282 123 Kudzia Anna K (68) K2 (33) POL Lędziny 21:36,6(264) 43:53,3(277) 1:06:53,4 30:41,4 06:04
283 250 MILCARZ ARON M (215) M3 (87) POL WADOWICE 23:20,9(311) 45:34,9(297) 1:07:01,7 30:49,7 06:05
284 295 KUWIK ALEKSANDRA K (69) K1 (17) POL WADOWICE 23:21,6(312) 45:38,0(298) 1:07:02,8 30:50,8 06:05
285 201 Rachwalik Piotr M (216) M4 (25) POL Jaworzno 21:38,3(265) 44:05,9(281) 1:07:12,4 31:00,4 06:06
286 307 Domurat Zdzisław M (217) M4 (26) POL Wataha Runners Alwernia Alwernia 21:44,1(274) 44:38,0(287) 1:07:15,8 31:03,8 06:06
287 343 Sobota Michał M (218) M1 (34) POL LKS Przecieszyn Przecieszyn 20:44,7(225) 43:05,6(258) 1:07:19,0 31:07,0 06:07
288 191 Podsiadło Marcin M (219) M3 (88) POL Cobra Mysłowice 21:36,3(263) 43:42,2(272) 1:07:28,9 31:16,9 06:08
289 223 Sikora Skarbimir M (220) M3 (89) POL Oświęcim 22:00,0(286) 43:59,3(279) 1:07:35,2 31:23,2 06:08
290 348 Świątek-Młynarska Paulina K (70) K2 (34) POL MŁYNARSCY Nieruchomości Team Bielsko-Biała 23:40,9(316) 45:55,8(301) 1:07:37,7 31:25,7 06:08
291 327 Młynarski Wojciech M (221) M2 (65) POL MŁYNARSCY Nieruchomości Team Bielsko-Biała 22:18,4(291) 45:53,6(300) 1:07:37,8 31:25,8 06:08
292 339 Piotrowski Marcin M (222) M2 (66) POL ZASAPANI Chrzanów 20:58,6(235) 44:08,0(284) 1:07:46,6 31:34,6 06:09
293 221 Siata Luiza K (71) K2 (35) POL Parkrun Chrzanów Trzebinia 22:55,9(301) 45:26,9(296) 1:07:59,9 31:47,9 06:10
294 245 Szałaśny Paweł M (223) M2 (67) POL star trek brzeszcze 23:11,5(308) 45:53,5(299) 1:08:20,0 32:08,0 06:12
295 78 Jankowska Marta K (72) K1 (18) POL Marta Jankowska trener personalny Oświęcim 21:38,8(267) 44:41,1(290) 1:08:31,6 32:19,6 06:13
296 72 Herman Iwona K (73) K1 (19) POL Marta Jankowska Trener Personalny Katowice 21:39,7(269) 44:42,5(291) 1:08:31,7 32:19,7 06:13
297 105 Kissa Barbara K (74) K3 (17) POL Tychy 23:00,5(305) 46:01,3(303) 1:08:59,3 32:47,3 06:16
298 276 Wika Sebastian M (224) M3 (90) POL 40-latek Tychy / Team Papry Tychy 23:00,4(304) 46:00,4(302) 1:08:59,7 32:47,7 06:16
299 316 Jung Kinga K (75) K2 (36) POL Oświęcim 23:39,1(315) 46:15,3(308) 1:09:05,2 32:53,2 06:16
300 227 Smoleń Dawid M (225) M1 (35) POL ZASAPANI Chrzanów 21:48,4(278) 44:39,1(288) 1:09:22,3 33:10,3 06:18
301 226 Smoleń Sebastian M (226) M1 (36) POL ZASAPANI Libiąż 21:47,5(277) 44:40,0(289) 1:09:25,0 33:13,0 06:18
302 302 Baran Michalina K (76) K2 (37) POL Libiąż 23:36,8(313) 46:07,7(307) 1:09:34,7 33:22,7 06:19
303 141 Malczyk Wiesław M (227) M4 (27) POL Libiąż 22:55,0(300) 46:04,2(304) 1:09:45,7 33:33,7 06:20
304 217 BARTULA JOLANTA K (77) K4 (4) POL GROJEC 22:57,2(302) 46:04,2(305) 1:09:45,7 33:33,7 06:20
305 318 KOCZUR ALDONA K (78) K2 (38) POL ZAGÓRZE 23:03,4(306) 47:00,5(314) 1:09:54,0 33:42,0 06:21
306 309 Góralczyk Joanna K (79) K3 (18) POL Kęty 23:14,4(309) 46:30,0(309) 1:10:51,2 34:39,2 06:26
307 304 Bies Sylwia K (80) K3 (19) POL Hecznarowice 23:14,6(310) 46:30,3(310) 1:10:51,5 34:39,5 06:26
308 207 Rozmus Ewa K (81) K3 (20) POL PoWoli do Celu Góra 22:27,9(294) 46:47,9(312) 1:10:57,6 34:45,6 06:27
309 124 Kukla Agata K (82) K2 (39) POL PoWoli do celu Brzeszcze 22:28,2(295) 46:48,6(313) 1:10:58,2 34:46,2 06:27
310 247 Szkudlarz Mateusz M (228) M1 (37) POL Oświęcim 21:30,2(252) 47:12,5(315) 1:11:03,8 34:51,8 06:27
311 246 Szkudlarz Ilona K (83) K4 (5) POL Oświecim 21:30,6(253) 44:58,8(292) 1:11:04,0 34:52,0 06:27
312 38 Dziedzic Dariusz M (229) M3 (91) POL Zadyszka Oświęcim Polanka Wlk. 22:29,0(296) 45:07,8(294) 1:11:04,1 34:52,1 06:27
313 131 Liszewski Rafał M (230) M1 (38) POL Marta Jankowska trener personalny Oświęcim 21:51,4(282) 46:47,7(311) 1:12:43,2 36:31,2 06:36
314 31 Dudek Jan M (231) M5 (7) POL Studio Kosmetyki Olivia Tarnowskie Góry 50:31,5(318) 1:14:33,2 38:21,2 06:46
315 101 Kawecka Ania K (84) K2 (40) POL Maków 50:39,9(319) 1:15:10,8 38:58,8 06:50
316 57 GOCAŁEK WIESŁAW M (232) M4 (28) POL BYLE DO PRZODU MW TYCHY 50:05,8(317) 1:15:20,1 39:08,1 06:50
317 110 Komraus Damian M (233) M2 (68) POL Pszczyna Biega Pszczyna 49:13,5(316) 1:15:30,5 39:18,5 06:51
318 258 TOKARZ DOMINIK M (234) M3 (92) POL ENERGY OŚWIĘCIM OŚWIĘCIM 52:37,8(320) 1:20:08,8 43:56,8 07:17
DNF 90 Jędrusik Mateusz M M2 POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 13:52,3(13) 27:46,5(14)
DNF 172 Osiecka Iwona K K2 POL Oświęcim 19:21,0(181) 40:44,6(222)
DNS 13 Caban Mateusz M M1 POL oGÓRY Oświęcim
DNS 44 FRYC ANNA K K2 POL Spytkowice
DNS 54 Głowiczka Adam M M2 POL Oświęcim
DNS 79 Jans Magdalena K K2 POL Oświęcim
DNS 94 Kajfasz Sabina K K1 POL Lgota
DNS 95 Kaleta Agnieszka K K2 POL PoWoli do celu Brzeszcze
DNS 111 Konik Krzysztof M M1 POL OKB Zadyszka Przeciszów
DNS 147 Matuła Natalia K K1 POL Cross by PP Oświęcim
DNS 159 Nizioł Jacek M M3 POL OKB Zadyszka Oświęcim
DNS 183 Pawlus Dawid M M1 POL Oświęcimski Klub Karate Jawiszowice
DNF 203 Rak Jolanta K K4 POL Maków
DNS 211 Rybarz Artur M M4 POL Zadyszka Oświecim Brzeszcze
DNS 233 Stafiej Katarzyna K K2 POL Dąbrowa Górnicza
DNS 235 Stankiewicz Artur M M1 POL Lubaczow
DNS 254 Śluz Rafał M M3 POL Lędziny
DNS 260 Tomalik Anna K K3 POL #BBKTS Oświęcim
DNS 261 Toporczyk Daniel M M3 POL Aurelia trend Bieruń Tychy
DNS 278 WITEK SZYMON M M1 POL 1993 KĘTY
DNS 314 Jakubiec Katarzyna K K1 POL MŁYNARSCY Nieruchomości Team Wilkowice
DNS 325 LITWIŃSKI Piotr M M1 POL Chrzanów
DNS 334 Pacułt Wojciech M M3 POL BBRUNNERS Bystra
DSQ 62 Graca Ewelina K K1 POL Oświęcim 21:51,8(283) 43:42,9 07:30,9 03:58

BGTimeSport © 2015-2020