9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada

Wydarzenie:
9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada 9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada
Organizator:
Zadyszka Oświęcim
Data:
11.11.2018
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
11.0 km
Zgłoszonych:
342
Ukończyło:
318
Nieklasyfikowani:
24
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: kobiety (K2)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoI OkrążenieII OkrążenieMetaStrataTempo
1 61 Grabowska-Szyszka Elżbieta K (5) K2 (1) POL Zasole 16:03,2(54) 32:31,6(63) 48:44,5 04:25
2 198 Puchajda Monika K (8) K2 (2) POL Oświecim 16:33,9(77) 33:40,7(88) 50:27,8 01:43,3 04:35
3 24 Cieniecka Ewelina K (9) K2 (3) POL Wola 16:36,3(79) 33:42,3(89) 50:34,5 01:50,0 04:35
4 209 Rusin Anna K (10) K2 (4) POL Porąbka 17:05,2(97) 33:54,7(94) 50:44,1 01:59,6 04:36
5 215 KAJTOCH JOLANTA K (13) K2 (5) POL BIERUŃ 17:02,5(94) 34:03,6(97) 51:06,6 02:22,1 04:38
6 64 Grzebniewska Judyta K (15) K2 (6) POL Team Papry Tychy 17:51,0(112) 35:22,9(113) 52:06,6 03:22,1 04:44
7 52 Gierez-Dobiczek Sylwia K (17) K2 (7) POL Team Papry Lędziny 18:17,2(128) 36:07,9(127) 54:09,3 05:24,8 04:55
8 35 Duży Monika K (19) K2 (8) POL CHWALISZczyNIEchwalisz-lotejZnami Bieruń 18:48,3(153) 36:50,9(147) 54:29,3 05:44,8 04:57
9 119 Kruczek Monika K (21) K2 (9) POL Team Papry Tychy 18:54,0(157) 37:24,2(163) 56:05,8 07:21,3 05:05
10 157 Muszyńska Joanna K (22) K2 (10) POL 40-latek Tychy Tychy 19:17,9(177) 37:54,2(169) 56:08,2 07:23,7 05:06
11 104 Kiryjczuk Karolina K (23) K2 (11) POL Solvay Oświęcim 19:28,0(185) 38:02,1(171) 56:35,1 07:50,6 05:08
12 89 Jesionek Małgorzata K (25) K2 (12) POL Imielin 19:11,9(171) 38:07,9(177) 56:53,0 08:08,5 05:10
13 274 Wiczok Agata K (29) K2 (13) POL Team Papry Tychy 19:29,0(187) 38:44,9(186) 57:57,3 09:12,8 05:16
14 106 Klimek Katarzyna K (31) K2 (14) POL Płaza 20:32,8(221) 39:41,7(199) 58:15,3 09:30,8 05:17
15 289 Wytrykus Barbara K (32) K2 (15) POL Tychy 19:28,5(186) 39:14,6(191) 58:18,8 09:34,3 05:18
16 218 Seweryn Magdalena K (33) K2 (16) POL Tychy 19:29,6(188) 39:15,3(192) 58:25,6 09:41,1 05:18
17 133 Lotek Ela K (35) K2 (17) POL Ekipa z górnej półki Kęty 19:38,9(193) 40:01,5(205) 59:32,9 10:48,4 05:24
18 70 Handy Samanta K (39) K2 (18) POL Kęty 20:23,2(212) 40:14,1(212) 59:54,4 11:09,9 05:26
19 121 KUBAREK ANNA K (40) K2 (19) POL SPYTKOWICE 20:33,7(222) 40:16,3(213) 59:58,0 11:13,5 05:27
20 68 GWÓŹDŹ EDYTA K (41) K2 (20) POL Jaworzno 20:37,4(223) 40:42,6(220) 1:00:11,1 11:26,6 05:28
21 341 PODGÓRNI ILONA K (43) K2 (21) POL ZAGÓRZE 19:41,1(195) 39:52,2(202) 1:00:26,1 11:41,6 05:29
22 163 Nowicka Monika K (45) K2 (22) POL Team Papry Tychy 19:54,2(206) 40:34,3(217) 1:00:37,5 11:53,0 05:30
23 20 Chrószcz Klaudia K (46) K2 (23) POL Bieruń 20:15,4(211) 40:36,4(218) 1:00:52,5 12:08,0 05:32
24 164 Nowogrodzka Katarzyna K (47) K2 (24) POL PoRUNne Furganie Rajsko 20:46,4(226) 40:55,9(227) 1:01:02,6 12:18,1 05:32
25 317 Kasperczyk Anna K (48) K2 (25) POL Oświęcim 20:28,3(217) 40:41,6(219) 1:01:37,1 12:52,6 05:36
26 41 Fornagiel Katarzyna K (50) K2 (26) POL Oświęcim 21:35,5(261) 42:20,8(245) 1:02:51,2 14:06,7 05:42
27 322 Kuczek Elżbieta K (56) K2 (27) POL Miedzyrzecze 21:47,1(276) 42:58,8(256) 1:04:19,5 15:35,0 05:50
28 139 Magiera Ewelina K (58) K2 (28) POL ChwaliszCzyNieChwaliszLotejzNami Iimielin 21:42,4(273) 43:09,2(262) 1:04:29,7 15:45,2 05:51
29 80 Janusik Natalia K (59) K2 (29) POL Oświęcim 22:31,3(299) 43:36,7(271) 1:04:36,7 15:52,2 05:52
30 58 Gołąb Justyna K (61) K2 (30) POL Tychy 21:34,9(259) 43:17,1(264) 1:05:21,6 16:37,1 05:56
31 194 Przesór Barbara K (66) K2 (31) POL Zadyszka Oświęcim Brzezinka 21:41,8(271) 44:09,6(285) 1:06:34,9 17:50,4 06:03
32 321 Kubiczek Anna K (67) K2 (32) POL Brzeszcze 22:13,2(290) 43:52,6(276) 1:06:42,6 17:58,1 06:03
33 123 Kudzia Anna K (68) K2 (33) POL Lędziny 21:36,6(264) 43:53,3(277) 1:06:53,4 18:08,9 06:04
34 348 Świątek-Młynarska Paulina K (70) K2 (34) POL MŁYNARSCY Nieruchomości Team Bielsko-Biała 23:40,9(316) 45:55,8(301) 1:07:37,7 18:53,2 06:08
35 221 Siata Luiza K (71) K2 (35) POL Parkrun Chrzanów Trzebinia 22:55,9(301) 45:26,9(296) 1:07:59,9 19:15,4 06:10
36 316 Jung Kinga K (75) K2 (36) POL Oświęcim 23:39,1(315) 46:15,3(308) 1:09:05,2 20:20,7 06:16
37 302 Baran Michalina K (76) K2 (37) POL Libiąż 23:36,8(313) 46:07,7(307) 1:09:34,7 20:50,2 06:19
38 318 KOCZUR ALDONA K (78) K2 (38) POL ZAGÓRZE 23:03,4(306) 47:00,5(314) 1:09:54,0 21:09,5 06:21
39 124 Kukla Agata K (82) K2 (39) POL PoWoli do celu Brzeszcze 22:28,2(295) 46:48,6(313) 1:10:58,2 22:13,7 06:27
40 101 Kawecka Ania K (84) K2 (40) POL Maków 50:39,9(319) 1:15:10,8 26:26,3 06:50
DNF 172 Osiecka Iwona K K2 POL Oświęcim 19:21,0(181) 40:44,6(222)
DNS 44 FRYC ANNA K K2 POL Spytkowice
DNS 79 Jans Magdalena K K2 POL Oświęcim
DNS 95 Kaleta Agnieszka K K2 POL PoWoli do celu Brzeszcze
DNS 233 Stafiej Katarzyna K K2 POL Dąbrowa Górnicza

BGTimeSport © 2015-2020