9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada

Wydarzenie:
9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada 9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada
Organizator:
Zadyszka Oświęcim
Data:
11.11.2018
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
11.0 km
Zgłoszonych:
342
Ukończyło:
318
Nieklasyfikowani:
24
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoI OkrążenieII OkrążenieMetaStrataTempo
1 305 Byrska Sylwia K (1) K1 (1) POL SobczykTeam Wadowice 14:38,9(17) 29:15,0(16) 43:50,7 03:59
2 344 STAŃKOWSKA EMILIA K (2) K1 (2) POL BRAK Jaworzno 14:56,0(28) 29:36,5(21) 44:16,3 00:25,6 04:01
3 308 Gaj Paulina K (3) K1 (3) POL MCKIS JAWORZNO Jaworzno 14:40,0(18) 29:49,3(26) 44:44,7 00:54,0 04:04
4 143 Malina Michalina K (4) K1 (4) POL GTS Bojszowy Bojszowy 15:47,1(44) 31:50,2(48) 47:46,3 03:55,6 04:20
5 61 Grabowska-Szyszka Elżbieta K (5) K2 (1) POL Zasole 16:03,2(54) 32:31,6(63) 48:44,5 04:53,8 04:25
6 251 Koprowska Katarzyna K (6) K1 (5) POL Uliczny Biegacz Tychy 16:15,6(63) 32:54,9(70) 49:28,7 05:38,0 04:29
7 196 PRZYBYŁ Elżbieta K (7) K3 (1) POL Cidry Lotajom Radzionków 16:22,2(68) 33:03,0(76) 49:31,3 05:40,6 04:30
8 198 Puchajda Monika K (8) K2 (2) POL Oświecim 16:33,9(77) 33:40,7(88) 50:27,8 06:37,1 04:35
9 24 Cieniecka Ewelina K (9) K2 (3) POL Wola 16:36,3(79) 33:42,3(89) 50:34,5 06:43,8 04:35
10 209 Rusin Anna K (10) K2 (4) POL Porąbka 17:05,2(97) 33:54,7(94) 50:44,1 06:53,4 04:36
11 173 Papuga Iwona K (11) K4 (1) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 17:04,7(96) 34:04,0(98) 50:44,9 06:54,2 04:36
12 33 Dudzińska Katarzyna K (12) K1 (6) POL Wadowice, MA 17:05,6(98) 34:12,2(103) 50:54,5 07:03,8 04:37
13 215 KAJTOCH JOLANTA K (13) K2 (5) POL BIERUŃ 17:02,5(94) 34:03,6(97) 51:06,6 07:15,9 04:38
14 255 Śmigielska-Stasicka Monika K (14) K3 (2) POL Oświęcim - Poręba Wielka 17:25,3(104) 34:39,3(107) 51:40,1 07:49,4 04:41
15 64 Grzebniewska Judyta K (15) K2 (6) POL Team Papry Tychy 17:51,0(112) 35:22,9(113) 52:06,6 08:15,9 04:44
16 71 Handzlik - Starzyk Anna K (16) K3 (3) POL Poręba Wielka 18:49,4(155) 36:40,8(139) 54:00,4 10:09,7 04:54
17 52 Gierez-Dobiczek Sylwia K (17) K2 (7) POL Team Papry Lędziny 18:17,2(128) 36:07,9(127) 54:09,3 10:18,6 04:55
18 42 Frączek Paulina K (18) K1 (7) POL Piotrowice 18:43,7(150) 36:22,9(132) 54:13,3 10:22,6 04:55
19 35 Duży Monika K (19) K2 (8) POL CHWALISZczyNIEchwalisz-lotejZnami Bieruń 18:48,3(153) 36:50,9(147) 54:29,3 10:38,6 04:57
20 47 Garbuz Katarzyna K (20) K3 (4) POL Zadyszka Oświęcim Rajsko 18:30,2(139) 37:05,9(154) 55:53,7 12:03,0 05:04
21 119 Kruczek Monika K (21) K2 (9) POL Team Papry Tychy 18:54,0(157) 37:24,2(163) 56:05,8 12:15,1 05:05
22 157 Muszyńska Joanna K (22) K2 (10) POL 40-latek Tychy Tychy 19:17,9(177) 37:54,2(169) 56:08,2 12:17,5 05:06
23 104 Kiryjczuk Karolina K (23) K2 (11) POL Solvay Oświęcim 19:28,0(185) 38:02,1(171) 56:35,1 12:44,4 05:08
24 336 Parzygnat Sylwia K (24) K1 (8) POL Klikuszowa 19:00,7(162) 37:53,9(168) 56:37,1 12:46,4 05:08
25 89 Jesionek Małgorzata K (25) K2 (12) POL Imielin 19:11,9(171) 38:07,9(177) 56:53,0 13:02,3 05:10
26 177 Pasierbek Katarzyna K (26) K3 (5) POL Bystra 19:42,1(196) 38:27,8(180) 57:12,7 13:22,0 05:12
27 112 Korbut Anna K (27) K3 (6) POL Chrzanów Biega Libiąż 19:16,6(175) 38:33,6(182) 57:34,9 13:44,2 05:14
28 178 Paszek Żaneta K (28) K1 (9) POL Tychy 19:00,9(163) 38:07,2(174) 57:36,7 13:46,0 05:14
29 274 Wiczok Agata K (29) K2 (13) POL Team Papry Tychy 19:29,0(187) 38:44,9(186) 57:57,3 14:06,6 05:16
30 181 Pawlus Ewelina K (30) K3 (7) POL Brzeszcze 19:20,2(180) 38:43,4(184) 58:12,7 14:22,0 05:17
31 106 Klimek Katarzyna K (31) K2 (14) POL Płaza 20:32,8(221) 39:41,7(199) 58:15,3 14:24,6 05:17
32 289 Wytrykus Barbara K (32) K2 (15) POL Tychy 19:28,5(186) 39:14,6(191) 58:18,8 14:28,1 05:18
33 218 Seweryn Magdalena K (33) K2 (16) POL Tychy 19:29,6(188) 39:15,3(192) 58:25,6 14:34,9 05:18
34 333 Noga Angelika K (34) K1 (10) POL Międzyrzecze Gorne 20:46,8(227) 40:04,0(208) 58:49,1 14:58,4 05:20
35 133 Lotek Ela K (35) K2 (17) POL Ekipa z górnej półki Kęty 19:38,9(193) 40:01,5(205) 59:32,9 15:42,2 05:24
36 241 SUROWIAK OLGA K (36) K3 (8) POL Trzebinia 19:37,8(192) 39:28,1(195) 59:36,4 15:45,7 05:25
37 266 Warzecha Joanna K (37) K1 (11) POL Oświęcim 19:15,1(173) 39:37,1(197) 59:40,5 15:49,8 05:25
38 27 Długosz Patrycja K (38) K1 (12) POL Ads Masna Mysłowice 19:09,3(170) 39:19,1(193) 59:47,2 15:56,5 05:26
39 70 Handy Samanta K (39) K2 (18) POL Kęty 20:23,2(212) 40:14,1(212) 59:54,4 16:03,7 05:26
40 121 KUBAREK ANNA K (40) K2 (19) POL SPYTKOWICE 20:33,7(222) 40:16,3(213) 59:58,0 16:07,3 05:27
41 68 GWÓŹDŹ EDYTA K (41) K2 (20) POL Jaworzno 20:37,4(223) 40:42,6(220) 1:00:11,1 16:20,4 05:28
42 18 Chrapkiewicz Agnieszka K (42) K1 (13) POL Ekipa z górnej półki Roczyny 19:39,7(194) 40:14,0(211) 1:00:24,2 16:33,5 05:29
43 341 PODGÓRNI ILONA K (43) K2 (21) POL ZAGÓRZE 19:41,1(195) 39:52,2(202) 1:00:26,1 16:35,4 05:29
44 272 Wąsowicz Agnieszka K (44) K3 (9) POL Jaworzno 20:50,3(229) 40:44,3(221) 1:00:28,2 16:37,5 05:29
45 163 Nowicka Monika K (45) K2 (22) POL Team Papry Tychy 19:54,2(206) 40:34,3(217) 1:00:37,5 16:46,8 05:30
46 20 Chrószcz Klaudia K (46) K2 (23) POL Bieruń 20:15,4(211) 40:36,4(218) 1:00:52,5 17:01,8 05:32
47 164 Nowogrodzka Katarzyna K (47) K2 (24) POL PoRUNne Furganie Rajsko 20:46,4(226) 40:55,9(227) 1:01:02,6 17:11,9 05:32
48 317 Kasperczyk Anna K (48) K2 (25) POL Oświęcim 20:28,3(217) 40:41,6(219) 1:01:37,1 17:46,4 05:36
49 190 Płonka Małgorzata K (49) K4 (2) POL lecebochce Poręba Wielka 20:24,8(213) 40:56,7(228) 1:01:56,4 18:05,7 05:37
50 41 Fornagiel Katarzyna K (50) K2 (26) POL Oświęcim 21:35,5(261) 42:20,8(245) 1:02:51,2 19:00,5 05:42
51 187 Pilarz Ewa K (51) K3 (10) POL Bujaków 20:52,6(231) 41:55,6(243) 1:02:59,7 19:09,0 05:43
52 32 DUDZINSKA MAGDALENA K (52) K4 (3) GBR West Molesey 20:56,6(233) 41:27,6(233) 1:03:02,6 19:11,9 05:43
53 332 Niemas Anna K (53) K3 (11) POL OYAMA KARATE BRZESZCZE Rajsko 21:40,7(270) 42:36,8(250) 1:03:18,3 19:27,6 05:45
54 85 Jarzyna Urszula K (54) K1 (14) POL Polanka Wielka 21:44,6(275) 43:06,1(260) 1:04:13,2 20:22,5 05:50
55 81 Janusz Agnieszka K (55) K3 (12) POL Katowice 21:50,4(280) 43:22,5(268) 1:04:18,0 20:27,3 05:50
56 322 Kuczek Elżbieta K (56) K2 (27) POL Miedzyrzecze 21:47,1(276) 42:58,8(256) 1:04:19,5 20:28,8 05:50
57 51 Gębołyś Beata K (57) K3 (13) POL Chwalisz czy nie chwalisz Bieruń 21:42,3(272) 43:08,7(261) 1:04:20,6 20:29,9 05:50
58 139 Magiera Ewelina K (58) K2 (28) POL ChwaliszCzyNieChwaliszLotejzNami Iimielin 21:42,4(273) 43:09,2(262) 1:04:29,7 20:39,0 05:51
59 80 Janusik Natalia K (59) K2 (29) POL Oświęcim 22:31,3(299) 43:36,7(271) 1:04:36,7 20:46,0 05:52
60 37 Dyrdoń Daria K (60) K1 (15) POL Dankowice 21:53,9(284) 43:18,6(266) 1:05:16,2 21:25,5 05:56
61 58 Gołąb Justyna K (61) K2 (30) POL Tychy 21:34,9(259) 43:17,1(264) 1:05:21,6 21:30,9 05:56
62 338 Pełka Aneta K (62) K3 (14) POL Brzeszcze 22:13,0(289) 43:51,9(275) 1:05:33,7 21:43,0 05:57
63 310 Góralczyk Katarzyna K (63) K3 (15) POL Oświęcim 22:04,4(288) 44:07,6(283) 1:05:39,6 21:48,9 05:58
64 169 Olesiak Paulina K (64) K1 (16) POL Kęty 21:33,9(256) 43:51,1(274) 1:05:40,4 21:49,7 05:58
65 102 Kawulak Iwona K (65) K3 (16) POL Bojszowy Nowe 20:53,0(232) 43:04,9(257) 1:06:03,8 22:13,1 06:00
66 194 Przesór Barbara K (66) K2 (31) POL Zadyszka Oświęcim Brzezinka 21:41,8(271) 44:09,6(285) 1:06:34,9 22:44,2 06:03
67 321 Kubiczek Anna K (67) K2 (32) POL Brzeszcze 22:13,2(290) 43:52,6(276) 1:06:42,6 22:51,9 06:03
68 123 Kudzia Anna K (68) K2 (33) POL Lędziny 21:36,6(264) 43:53,3(277) 1:06:53,4 23:02,7 06:04
69 295 KUWIK ALEKSANDRA K (69) K1 (17) POL WADOWICE 23:21,6(312) 45:38,0(298) 1:07:02,8 23:12,1 06:05
70 348 Świątek-Młynarska Paulina K (70) K2 (34) POL MŁYNARSCY Nieruchomości Team Bielsko-Biała 23:40,9(316) 45:55,8(301) 1:07:37,7 23:47,0 06:08
71 221 Siata Luiza K (71) K2 (35) POL Parkrun Chrzanów Trzebinia 22:55,9(301) 45:26,9(296) 1:07:59,9 24:09,2 06:10
72 78 Jankowska Marta K (72) K1 (18) POL Marta Jankowska trener personalny Oświęcim 21:38,8(267) 44:41,1(290) 1:08:31,6 24:40,9 06:13
73 72 Herman Iwona K (73) K1 (19) POL Marta Jankowska Trener Personalny Katowice 21:39,7(269) 44:42,5(291) 1:08:31,7 24:41,0 06:13
74 105 Kissa Barbara K (74) K3 (17) POL Tychy 23:00,5(305) 46:01,3(303) 1:08:59,3 25:08,6 06:16
75 316 Jung Kinga K (75) K2 (36) POL Oświęcim 23:39,1(315) 46:15,3(308) 1:09:05,2 25:14,5 06:16
76 302 Baran Michalina K (76) K2 (37) POL Libiąż 23:36,8(313) 46:07,7(307) 1:09:34,7 25:44,0 06:19
77 217 BARTULA JOLANTA K (77) K4 (4) POL GROJEC 22:57,2(302) 46:04,2(305) 1:09:45,7 25:55,0 06:20
78 318 KOCZUR ALDONA K (78) K2 (38) POL ZAGÓRZE 23:03,4(306) 47:00,5(314) 1:09:54,0 26:03,3 06:21
79 309 Góralczyk Joanna K (79) K3 (18) POL Kęty 23:14,4(309) 46:30,0(309) 1:10:51,2 27:00,5 06:26
80 304 Bies Sylwia K (80) K3 (19) POL Hecznarowice 23:14,6(310) 46:30,3(310) 1:10:51,5 27:00,8 06:26
81 207 Rozmus Ewa K (81) K3 (20) POL PoWoli do Celu Góra 22:27,9(294) 46:47,9(312) 1:10:57,6 27:06,9 06:27
82 124 Kukla Agata K (82) K2 (39) POL PoWoli do celu Brzeszcze 22:28,2(295) 46:48,6(313) 1:10:58,2 27:07,5 06:27
83 246 Szkudlarz Ilona K (83) K4 (5) POL Oświecim 21:30,6(253) 44:58,8(292) 1:11:04,0 27:13,3 06:27
84 101 Kawecka Ania K (84) K2 (40) POL Maków 50:39,9(319) 1:15:10,8 31:20,1 06:50
DNF 172 Osiecka Iwona K K2 POL Oświęcim 19:21,0(181) 40:44,6(222)
DNS 44 FRYC ANNA K K2 POL Spytkowice
DNS 79 Jans Magdalena K K2 POL Oświęcim
DNS 94 Kajfasz Sabina K K1 POL Lgota
DNS 95 Kaleta Agnieszka K K2 POL PoWoli do celu Brzeszcze
DNS 147 Matuła Natalia K K1 POL Cross by PP Oświęcim
DNF 203 Rak Jolanta K K4 POL Maków
DNS 233 Stafiej Katarzyna K K2 POL Dąbrowa Górnicza
DNS 260 Tomalik Anna K K3 POL #BBKTS Oświęcim
DNS 314 Jakubiec Katarzyna K K1 POL MŁYNARSCY Nieruchomości Team Wilkowice
DSQ 62 Graca Ewelina K K1 POL Oświęcim 21:51,8(283) 43:42,9 03:58

BGTimeSport © 2015-2020