9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada

Wydarzenie:
9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada 9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada
Organizator:
Zadyszka Oświęcim
Data:
11.11.2018
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
11.0 km
Zgłoszonych:
342
Ukończyło:
318
Nieklasyfikowani:
24
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: mężczyźni (M2)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoI OkrążenieII OkrążenieMetaStrataTempo
1 312 GRAJCAR ŁUKASZ M (1) M2 (1) POL CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA KONOPISKA 12:36,2(1) 24:31,3(1) 36:12,0 03:17
2 285 Wójcik Tomasz M (2) M2 (2) POL Rudze 12:36,5(2) 25:31,3(2) 37:41,1 01:29,1 03:25
3 300 Żurawik Daniel M (5) M2 (3) POL PPI Systemy-Grzewcze Jaworzno 13:14,2(4) 26:14,5(4) 39:27,0 03:15,0 03:35
4 15 Chanek Robert M (6) M2 (4) POL #AdamCzerwinskiTeam Dobczyce 13:14,8(8) 26:15,4(6) 39:36,1 03:24,1 03:36
5 84 Jarzębowicz Paweł M (7) M2 (5) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 13:15,1(9) 26:15,5(7) 39:45,4 03:33,4 03:36
6 293 ZELECH RAFAŁ M (8) M2 (6) POL CHEŁMEK 13:14,3(5) 26:16,1(8) 40:01,6 03:49,6 03:38
7 347 STUDNIK GRZEGORZ M (11) M2 (7) POL Global Run RYBNIK 13:41,2(11) 27:33,9(11) 40:51,9 04:39,9 03:42
8 1 Adamski Robert M (12) M2 (8) POL Brykająca Grupa Biegowa Bieruń 13:53,3(15) 27:41,4(12) 40:52,5 04:40,5 03:42
9 324 Lech MIłosz M (19) M2 (9) POL KB MCKIS Jaworzno Jaworzno 15:04,9(32) 29:37,7(22) 44:16,1 08:04,1 04:01
10 45 Gabryś Łukasz M (20) M2 (10) POL Bielsko-Biała 15:22,0(36) 30:09,2(33) 44:30,5 08:18,5 04:02
11 291 ZAWADZKI KONRAD M (21) M2 (11) POL PARKRUN CHRZANÓW Libiąż 14:53,7(26) 29:43,5(24) 44:33,9 08:21,9 04:03
12 239 Stroiński Kamil M (27) M2 (12) POL Tychy 14:59,9(29) 30:01,9(30) 44:54,6 08:42,6 04:04
13 171 Orlanka Waldemar M (29) M2 (13) POL Polanka Wielka 14:49,9(24) 29:49,9(27) 45:05,5 08:53,5 04:05
14 319 Kościelnik Krzysztof M (30) M2 (14) POL magna frompol running Tychy 15:00,4(30) 30:13,3(36) 45:16,5 09:04,5 04:06
15 294 ZEMAN SYLWESTER M (31) M2 (15) POL PILA KOSCIELECKA 15:11,3(34) 30:12,5(34) 45:23,6 09:11,6 04:07
16 275 Wieczorek Maciej M (32) M2 (16) POL Zadyszka Ośw/Speed Team Brzeszcze Oświęcim 15:25,0(38) 30:30,5(37) 46:10,1 09:58,1 04:11
17 96 Kalita Marcin M (36) M2 (17) POL Chełmek 16:02,2(53) 31:31,2(44) 46:24,4 10:12,4 04:13
18 82 Januszek Jakub M (41) M2 (18) POL zaSapani Bukowno 15:06,7(33) 29:56,3(29) 47:15,0 11:03,0 04:17
19 40 Figołuszka Dawid M (42) M2 (19) POL Studzienice 15:42,0(41) 31:26,0(41) 47:15,4 11:03,4 04:17
20 88 Jesionek Krzysztof M (54) M2 (20) POL Imielin 16:01,9(52) 32:03,8(53) 48:02,8 11:50,8 04:22
21 238 STOLECKI GRZEGORZ M (56) M2 (21) POL TRUCHTACZ MYSŁOWICE CHEŁM ŚLĄSKI 15:35,8(40) 31:55,7(50) 48:18,5 12:06,5 04:23
22 335 Pala Marcin M (60) M2 (22) POL ChwaliszCzyNieChwalisz-Lotej z Nami Bieruń 16:44,2(87) 32:46,4(69) 48:31,5 12:19,5 04:24
23 99 Kastelik Mariusz M (61) M2 (23) POL Speed Team Brzeszcze Brzeszcze 15:55,4(47) 32:31,8(64) 48:44,8 12:32,8 04:25
24 16 Chowaniak Marcin M (62) M2 (24) POL Zasapani Jaworzno 16:19,7(65) 32:32,7(66) 48:46,0 12:34,0 04:26
25 22 CHUDY DAWID M (63) M2 (25) POL Przeciszów 16:27,2(72) 32:56,2(71) 49:15,8 13:03,8 04:28
26 28 Dobiczek Łukasz M (65) M2 (26) POL Lędziny 16:43,7(86) 33:09,4(77) 49:16,3 13:04,3 04:28
27 202 Rafalski Adam M (70) M2 (27) POL Bieruń 16:52,8(91) 33:35,1(86) 49:27,8 13:15,8 04:29
28 264 Walkiewicz Marek M (74) M2 (28) POL Tychy 16:40,2(83) 33:33,9(85) 49:55,4 13:43,4 04:32
29 74 Hipner Marcin M (79) M2 (29) POL SPOT Pszczyna Babice 16:18,1(64) 33:18,1(80) 50:13,1 14:01,1 04:33
30 49 Gawełek Grzegorz M (84) M2 (30) POL Brzeszcze 17:26,3(106) 34:04,6(99) 50:27,7 14:15,7 04:35
31 39 Dziuba Michał M (91) M2 (31) POL Półwieś 17:24,3(103) 34:24,9(105) 51:40,6 15:28,6 04:41
32 234 Stafiej Sylwester M (92) M2 (32) POL Dąbrowa Górnicza 18:02,3(120) 35:19,2(112) 51:55,9 15:43,9 04:43
33 3 Augustyniak Sławomir M (93) M2 (33) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 16:40,6(84) 34:05,9(101) 52:03,7 15:51,7 04:43
34 34 Dusza Piotr M (94) M2 (34) POL Przecieszyn 17:09,9(100) 34:33,6(106) 52:14,8 16:02,8 04:44
35 7 Bogus Łukasz M (95) M2 (35) POL Bieruń 17:52,1(113) 35:17,1(111) 52:20,3 16:08,3 04:45
36 205 Respondek Tomasz M (97) M2 (36) POL Oswiecim 18:31,6(143) 35:39,7(119) 52:20,5 16:08,5 04:45
37 243 Synowiec Rafał M (98) M2 (37) POL Chełmek 16:41,3(85) 34:44,5(108) 52:24,0 16:12,0 04:45
38 93 JURASZEK MARIUSZ M (107) M2 (38) POL KW BB Lipowa 17:33,3(108) 35:09,5(110) 53:08,9 16:56,9 04:49
39 146 Marcisz Michał M (109) M2 (39) POL Brzeszcze 17:38,0(110) 35:33,8(117) 53:18,1 17:06,1 04:50
40 228 Smółka Rafał M (115) M2 (40) POL Tauron team Libiąż 18:31,2(141) 36:37,8(137) 54:07,8 17:55,8 04:55
41 10 Buchta Bogdan M (121) M2 (41) POL Bobrek 18:58,4(161) 36:45,6(143) 54:30,6 18:18,6 04:57
42 76 Jaguś Przemysław M (123) M2 (42) POL Oświęcim 19:04,5(169) 37:09,6(157) 54:49,6 18:37,6 04:59
43 219 SĘPIOŁ ADAM M (126) M2 (43) POL TGB Lake Runners Tychy 19:17,2(176) 37:03,8(153) 54:59,0 18:47,0 04:59
44 53 Głos Marek M (127) M2 (44) POL Drim Robotics Oświęcim 18:56,8(159) 36:39,6(138) 55:06,0 18:54,0 05:00
45 199 PUDEŁKO DAWID M (129) M2 (45) POL Oświęcim 18:27,6(138) 36:58,7(150) 55:16,1 19:04,1 05:01
46 128 Kuwik Waldemar M (131) M2 (46) POL Oświęcim 18:56,1(158) 37:24,9(164) 55:27,1 19:15,1 05:02
47 6 Białas Michał M (132) M2 (47) POL Brzeszcze 18:10,5(127) 35:46,7(123) 55:29,7 19:17,7 05:02
48 43 Frączek Paweł M (134) M2 (48) POL Oświęcim 18:36,5(145) 37:09,2(156) 55:34,4 19:22,4 05:03
49 220 Siata Sebastian M (137) M2 (49) POL Parkrun Chrzanów Trzebinia 18:47,0(152) 37:23,1(161) 55:41,7 19:29,7 05:03
50 155 Murański Piotr M (139) M2 (50) POL Brzeszcze 18:04,2(121) 37:01,4(151) 55:49,3 19:37,3 05:04
51 129 Kwarciak Adam M (151) M2 (51) POL Zasapani Chrzanów 19:48,0(203) 38:43,9(185) 57:23,8 21:11,8 05:13
52 60 Górka Krzysztof Guras M (153) M2 (52) POL Z zbieganiem mi do gór Jawiszowice 18:22,7(134) 36:44,2(141) 57:32,0 21:20,0 05:13
53 342 Ryszka Piotr M (154) M2 (53) POL Grojec 20:59,9(236) 40:01,0(204) 57:33,6 21:21,6 05:13
54 265 Walkowski Kamil M (155) M2 (54) POL Tychy 19:01,3(164) 38:07,5(176) 57:37,0 21:25,0 05:14
55 287 Wrona Marek M (167) M2 (55) POL ZASAPANI Libiąż 19:43,5(198) 39:57,2(203) 59:37,9 23:25,9 05:25
56 263 Wadowski Paweł M (170) M2 (56) POL Łączany 19:15,3(174) 40:02,5(207) 59:58,6 23:46,6 05:27
57 240 Sudia Krzysztof M (182) M2 (57) POL Oświęcim 21:38,7(266) 41:37,8(234) 1:01:19,8 25:07,8 05:34
58 204 Rapucha Adam M (183) M2 (58) POL Żory 21:01,3(239) 41:07,3(230) 1:01:20,2 25:08,2 05:34
59 145 Marcak Przemysław M (187) M2 (59) POL Oświęcim 21:54,6(285) 42:31,6(248) 1:02:08,6 25:56,6 05:38
60 73 Heród Jakub M (188) M2 (60) POL Oświęcim 21:51,4(281) 41:47,5(239) 1:02:13,8 26:01,8 05:39
61 301 Baran Łukasz M (195) M2 (61) POL Libiąż 23:37,4(314) 46:05,3(306) 1:03:30,1 27:18,1 05:46
62 279 Witek Adrian M (196) M2 (62) POL Luloki Kraków 19:42,7(197) 41:05,7(229) 1:04:00,9 27:48,9 05:49
63 290 Zalewski Paweł M (201) M2 (63) POL Oświęcim 20:39,4(224) 42:54,3(253) 1:04:41,4 28:29,4 05:52
64 59 Gołąb Radosław M (206) M2 (64) POL Tychy 21:34,6(258) 43:16,7(263) 1:05:21,8 29:09,8 05:56
65 327 Młynarski Wojciech M (221) M2 (65) POL MŁYNARSCY Nieruchomości Team Bielsko-Biała 22:18,4(291) 45:53,6(300) 1:07:37,8 31:25,8 06:08
66 339 Piotrowski Marcin M (222) M2 (66) POL ZASAPANI Chrzanów 20:58,6(235) 44:08,0(284) 1:07:46,6 31:34,6 06:09
67 245 Szałaśny Paweł M (223) M2 (67) POL star trek brzeszcze 23:11,5(308) 45:53,5(299) 1:08:20,0 32:08,0 06:12
68 110 Komraus Damian M (233) M2 (68) POL Pszczyna Biega Pszczyna 49:13,5(316) 1:15:30,5 39:18,5 06:51
DNF 90 Jędrusik Mateusz M M2 POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 13:52,3(13) 27:46,5(14)
DNS 54 Głowiczka Adam M M2 POL Oświęcim

BGTimeSport © 2015-2020