9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada

Wydarzenie:
9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada 9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada
Organizator:
Zadyszka Oświęcim
Data:
11.11.2018
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
11.0 km
Zgłoszonych:
342
Ukończyło:
318
Nieklasyfikowani:
24
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: mężczyźni (M3)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoI OkrążenieII OkrążenieMetaStrataTempo
1 296 Zielonka Robert M (4) M3 (1) POL Motomaster Chrzanów 13:14,5(6) 26:14,7(5) 39:21,2 03:34
2 26 czaja roman M (9) M3 (2) POL 8 Baza Lotnictwa Transportowego oświęcim 13:27,7(10) 26:59,2(10) 40:14,3 00:53,1 03:39
3 323 KWIATKOWSKI RAFAŁ M (14) M3 (3) POL Chrzanów 13:41,6(12) 28:02,8(15) 42:04,4 02:43,2 03:49
4 212 Ryłko Krzysztof M (16) M3 (4) POL Zadyszka Oświęcim/KS Kandahar Oświęcim 14:40,4(19) 29:16,4(19) 43:38,6 04:17,4 03:58
5 4 Bartuś Marcin M (17) M3 (5) POL Zadyszka Oświęcim Las 14:40,7(20) 29:15,1(17) 43:49,0 04:27,8 03:59
6 65 Grzesica Paweł M (18) M3 (6) POL Lędziny 14:48,5(23) 29:36,5(20) 44:08,6 04:47,4 04:00
7 270 Wągroda Łukasz M (22) M3 (7) POL indywidualnie Krzeszowice 14:44,4(21) 29:44,6(25) 44:39,4 05:18,2 04:03
8 144 Malina Adam M (25) M3 (8) POL Świerczyniec Running Bojszowy 15:20,0(35) 30:12,5(35) 44:52,4 05:31,2 04:04
9 299 ŻOGAŁA JAN M (26) M3 (9) POL DN2N Katowice 14:45,8(22) 29:39,6(23) 44:52,8 05:31,6 04:04
10 297 Zogrodnik Andrzej M (28) M3 (10) POL PRESS GLASS Biegamy i Wspieramy Lędziny 15:01,3(31) 30:02,7(31) 45:01,5 05:40,3 04:05
11 210 Rybarz Witold M (33) M3 (11) POL Oświęcimski Klub Karate Brzeszcze 15:43,4(42) 30:58,5(38) 46:15,9 06:54,7 04:12
12 46 Galos ZBIGNIEW M (37) M3 (12) POL WATAHA LACZY NAS BIEGANIE Płaza 16:06,9(60) 31:30,5(43) 46:26,8 07:05,6 04:13
13 346 Stefański Zbyszek M (38) M3 (13) POL HEBEL Libiąż 16:07,0(61) 31:30,1(42) 46:31,5 07:10,3 04:13
14 97 Kasperek Janusz M (39) M3 (14) POL Nie rzeszony Pisarzowice 15:45,3(43) 31:10,9(39) 46:40,6 07:19,4 04:14
15 117 Krakowczak Ryszard M (40) M3 (15) POL Oświęcim 16:06,6(59) 32:00,2(52) 47:11,1 07:49,9 04:17
16 12 Bukała Jarosław M (44) M3 (16) POL Chwalisz czy nie chwalisz Bieruń 15:34,4(39) 31:31,9(46) 47:29,4 08:08,2 04:19
17 350 ZACNY KRZYSZTOF M (45) M3 (17) POL ITALIAKRIS KĘTY 16:56,1(93) 32:23,9(60) 47:36,0 08:14,8 04:19
18 281 Wolant Sylwester M (46) M3 (18) POL Brzeszcze 16:07,9(62) 32:05,2(55) 47:37,2 08:16,0 04:19
19 98 KASTELIK WACŁAW M (47) M3 (19) POL OSP RYCHWAŁDEK RYCHWAŁDEK 15:54,4(46) 31:37,7(47) 47:38,1 08:16,9 04:19
20 280 Wojniusz Beniamin M (48) M3 (20) POL Press Glass Biegamy i Wspieramy Tychy 15:57,2(49) 31:58,1(51) 47:51,7 08:30,5 04:21
21 108 Kobosko Paweł M (49) M3 (21) POL Zadyszka Oświęcim Rajsko 16:04,3(57) 31:55,3(49) 47:53,5 08:32,3 04:21
22 214 Sambak Tadeusz M (50) M3 (22) POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 16:24,1(70) 32:11,0(57) 47:57,9 08:36,7 04:21
23 75 Jachimowski Waldemar M (51) M3 (23) POL fc knurów Knurów 16:32,3(76) 32:26,8(61) 48:01,7 08:40,5 04:21
24 330 Mucha Adam M (52) M3 (24) POL poRUNne furganie Bytom 16:06,2(58) 32:05,8(56) 48:02,0 08:40,8 04:22
25 165 NOWOGRODZKI MATEUSZ M (53) M3 (25) POL PoRUNne Furganie Rajsko 16:03,6(55) 32:04,8(54) 48:02,0 08:40,8 04:22
26 185 Pichner Jacek M (55) M3 (26) POL Oświęcim 16:24,4(71) 32:32,4(65) 48:10,6 08:49,4 04:22
27 5 Bebak Krzysztof M (59) M3 (27) POL Bobrek 17:32,3(107) 33:23,0(83) 48:31,1 09:09,9 04:24
28 292 Zawadzki Łukasz M (64) M3 (28) POL Parkrun Chrzanów Libiąż 16:01,1(51) 32:41,4(67) 49:16,3 09:55,1 04:28
29 188 Pióro Grzegorz M (66) M3 (29) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 16:37,0(80) 33:00,7(73) 49:17,7 09:56,5 04:28
30 126 Kulig Sebastian M (67) M3 (30) POL AGSE Poręba Wielka 16:29,9(73) 33:00,9(74) 49:20,5 09:59,3 04:29
31 154 Młocek Jarosław M (68) M3 (31) POL Rzyki 16:31,8(74) 33:11,6(79) 49:25,8 10:04,6 04:29
32 138 Maga Przemysław M (72) M3 (32) POL 1977 Jasienica 16:37,2(81) 33:19,6(82) 49:42,1 10:20,9 04:31
33 137 Maciołek Krzysztof M (73) M3 (33) POL SKRZYDLNA Oświęcim 16:47,2(89) 33:32,9(84) 49:53,9 10:32,7 04:32
34 244 Syryński-Giro Sebastian M (75) M3 (34) POL Oświęcim 17:22,0(101) 33:43,2(90) 49:58,8 10:37,6 04:32
35 224 PORĘBSKI Wojciech M (78) M3 (35) POL 16:49,9(90) 33:35,3(87) 50:09,6 10:48,4 04:33
36 25 Cygan Robert M (80) M3 (36) POL Polanka Wielka 15:57,0(48) 32:59,7(72) 50:17,0 10:55,8 04:34
37 148 Mendyka Marcin M (81) M3 (37) POL PL Oświęcim 16:54,3(92) 33:49,9(92) 50:21,0 10:59,8 04:34
38 313 gunia piotr M (85) M3 (38) POL Osiek 16:23,7(69) 33:18,4(81) 50:28,6 11:07,4 04:35
39 48 Garbuz Marcin M (87) M3 (39) POL Zadyszka Oświęcim Rajsko 17:07,7(99) 34:09,2(102) 50:49,7 11:28,5 04:37
40 161 Noszczyk Sebastian M (88) M3 (40) POL TGB Lake Runners Tychy 18:01,0(119) 34:50,5(109) 50:59,1 11:37,9 04:38
41 320 Krawczyński Sławomir M (89) M3 (41) POL Pszczyna 18:08,4(125) 35:24,6(115) 51:28,7 12:07,5 04:40
42 21 Chuchro Michał M (100) M3 (42) POL Oswiecim 18:08,5(126) 35:24,4(114) 52:34,8 13:13,6 04:46
43 142 Malecki Marcin M (101) M3 (43) POL brak Babice 16:34,7(78) 34:05,4(100) 52:35,9 13:14,7 04:46
44 249 Szulc Dariusz M (102) M3 (44) POL Brykająca Grupa Biegowa Bieruń 17:58,1(118) 35:31,7(116) 52:42,7 13:21,5 04:47
45 192 Porębski Marek M (103) M3 (45) POL Speed team Brzeszcze /Zadyszka Oświ Oświęcim 18:08,1(124) 35:46,3(122) 52:46,6 13:25,4 04:47
46 271 Wąsowicz Sławomir M (105) M3 (46) POL Jaworzno 18:24,9(137) 35:45,9(121) 52:53,7 13:32,5 04:48
47 231 Sojka Wojciech M (108) M3 (47) POL Jankowice 18:17,3(129) 35:51,4(124) 53:09,8 13:48,6 04:49
48 288 Wróbel Przemysław M (111) M3 (48) POL Mikołów 18:36,7(146) 36:19,4(129) 53:46,5 14:25,3 04:53
49 125 Kulczyk Paweł M (113) M3 (49) POL Chrzanów 18:32,3(144) 36:24,3(133) 54:03,2 14:42,0 04:54
50 225 SKIBICKI KRZYSZTOF M (116) M3 (50) POL ZADYSZKA OŚWIĘCIM Oświęcim 19:33,8(189) 37:02,3(152) 54:15,8 14:54,6 04:55
51 340 PODGÓRNI RAFAŁ M (117) M3 (51) POL ZAGÓRZE 18:21,8(132) 36:41,3(140) 54:17,8 14:56,6 04:56
52 176 Paradecki Piotr M (119) M3 (52) POL Team Run Against Rett Wola 18:40,2(147) 36:50,4(146) 54:29,0 15:07,8 04:57
53 92 Jitner Grzegorz M (122) M3 (53) POL Ruda Śląska 18:24,0(136) 36:33,7(136) 54:34,9 15:13,7 04:57
54 55 Głowiczka Tomasz M (124) M3 (54) POL Oświęcim 20:11,7(209) 36:46,9(144) 54:54,1 15:32,9 04:59
55 113 Kos Marcin M (135) M3 (55) POL Oświęcim 18:40,5(148) 37:06,2(155) 55:39,0 16:17,8 05:03
56 193 MATUZEWICZ DOMINIK M (136) M3 (56) POL Oświęcim 18:17,9(130) 36:45,3(142) 55:39,1 16:17,9 05:03
57 83 Jarosz Tomek M (138) M3 (57) POL Oświęcim 20:31,8(218) 38:17,5(179) 55:43,5 16:22,3 05:03
58 222 Siewierski Adam M (140) M3 (58) POL Team Papry Frydek 17:55,9(116) 36:56,2(149) 55:52,9 16:31,7 05:04
59 120 Kruczek Artur M (142) M3 (59) POL Tychy 19:04,5(168) 37:27,2(165) 56:05,6 16:44,4 05:05
60 30 Dudek Tomasz M (146) M3 (60) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 19:19,9(179) 38:11,0(178) 57:04,2 17:43,0 05:11
61 152 Mikołajek Zbigniew M (147) M3 (61) POL Brzezinka 19:02,3(166) 38:07,2(175) 57:05,7 17:44,5 05:11
62 11 Budzeń Jerzy M (148) M3 (62) POL Oświęcim 19:35,6(190) 38:33,5(181) 57:11,7 17:50,5 05:11
63 56 GNATOWSKY WALDEMAR M (150) M3 (63) POL BIELSKO-BIALA 19:45,4(200) 38:46,2(188) 57:17,6 17:56,4 05:12
64 19 Chrobok Marcin M (152) M3 (64) POL Oświęcim 19:23,2(182) 38:06,4(173) 57:31,4 18:10,2 05:13
65 149 Merta Marek M (156) M3 (65) POL Zasole Bielańskie 19:45,7(201) 38:48,6(189) 57:39,5 18:18,3 05:14
66 267 Wasztyl Marek M (157) M3 (66) POL Oświęcim 21:01,0(238) 40:08,6(210) 57:39,8 18:18,6 05:14
67 182 Pawlus Mariusz M (158) M3 (67) POL Oświęcimski Klub Karate Brzeszcze 19:18,9(178) 38:41,6(183) 57:58,2 18:37,0 05:16
68 257 Tkacz Tomasz M (159) M3 (68) POL ORANGE POLSKA Sosnowiec 20:26,1(215) 39:42,2(200) 57:59,3 18:38,1 05:16
69 337 Pawlus Paweł M (160) M3 (69) POL Brzeszcze 18:06,0(122) 38:05,1(172) 58:00,7 18:39,5 05:16
70 186 Pilarz Mirek M (161) M3 (70) POL Bujaków 20:04,0(207) 39:24,2(194) 58:19,0 18:57,8 05:18
71 156 Musioł Piotr M (162) M3 (71) POL Imielin 19:45,2(199) 39:42,4(201) 58:29,5 19:08,3 05:19
72 197 PRZYBYŁ Rafał M (163) M3 (72) POL Radzionków 19:23,2(183) 38:50,4(190) 58:41,8 19:20,6 05:20
73 158 Myrcik Bernard M (166) M3 (73) POL Tarnowskie Góry 19:37,4(191) 39:30,1(196) 59:21,7 20:00,5 05:23
74 311 Góralczyk Mariusz M (172) M3 (74) POL Kęty 20:32,3(220) 41:26,2(232) 1:00:09,0 20:47,8 05:28
75 179 Pater Janusz M (174) M3 (75) POL MJMETAL OŚWIĘCIM Oświęcim 20:13,7(210) 40:21,6(215) 1:00:27,8 21:06,6 05:29
76 135 Łakomy Dariusz M (175) M3 (76) POL Oświęcim 20:32,2(219) 40:54,0(226) 1:00:30,9 21:09,7 05:30
77 9 Borowski Dariusz M (176) M3 (77) POL amator Oświęcim 20:48,6(228) 40:46,2(224) 1:00:31,5 21:10,3 05:30
78 107 Klimek Krzysztof M (180) M3 (78) POL Płaza 21:00,5(237) 41:08,9(231) 1:01:00,8 21:39,6 05:32
79 208 Rozmus Wojciech M (189) M3 (79) POL Góra 21:10,0(244) 41:45,4(238) 1:02:17,0 22:55,8 05:39
80 122 Kucharczyk Tomasz M (199) M3 (80) POL ViproTeam Oswięcim 21:49,9(279) 43:23,1(269) 1:04:24,2 25:03,0 05:51
81 114 Kozieł Piotr M (200) M3 (81) POL Oświęcim 22:30,0(298) 43:34,5(270) 1:04:36,8 25:15,6 05:52
82 230 SOBÓL KRZYSZTOF M (205) M3 (82) POL PATYKIEM PISANE 505 JAWISZOWICE 21:14,5(247) 42:57,7(255) 1:05:12,1 25:50,9 05:55
83 282 WÓJCICKI RAFAŁ M (209) M3 (83) POL CROSS THE LIMIT OŚWIĘCIM 20:57,8(234) 42:50,1(252) 1:05:44,4 26:23,2 05:58
84 66 Grzesina Arkadiusz M (210) M3 (84) POL Oświęcim 22:59,2(303) 45:01,6(293) 1:05:44,5 26:23,3 05:58
85 242 Surowiak Tomasz M (211) M3 (85) POL Trzebinia 22:29,6(297) 44:11,7(286) 1:05:45,6 26:24,4 05:58
86 14 Capanda Grzegorz M (214) M3 (86) POL Kęty-Witkowice 21:08,8(242) 43:59,7(280) 1:06:34,1 27:12,9 06:03
87 250 MILCARZ ARON M (215) M3 (87) POL WADOWICE 23:20,9(311) 45:34,9(297) 1:07:01,7 27:40,5 06:05
88 191 Podsiadło Marcin M (219) M3 (88) POL Cobra Mysłowice 21:36,3(263) 43:42,2(272) 1:07:28,9 28:07,7 06:08
89 223 Sikora Skarbimir M (220) M3 (89) POL Oświęcim 22:00,0(286) 43:59,3(279) 1:07:35,2 28:14,0 06:08
90 276 Wika Sebastian M (224) M3 (90) POL 40-latek Tychy / Team Papry Tychy 23:00,4(304) 46:00,4(302) 1:08:59,7 29:38,5 06:16
91 38 Dziedzic Dariusz M (229) M3 (91) POL Zadyszka Oświęcim Polanka Wlk. 22:29,0(296) 45:07,8(294) 1:11:04,1 31:42,9 06:27
92 258 TOKARZ DOMINIK M (234) M3 (92) POL ENERGY OŚWIĘCIM OŚWIĘCIM 52:37,8(320) 1:20:08,8 40:47,6 07:17
DNS 159 Nizioł Jacek M M3 POL OKB Zadyszka Oświęcim
DNS 254 Śluz Rafał M M3 POL Lędziny
DNS 261 Toporczyk Daniel M M3 POL Aurelia trend Bieruń Tychy
DNS 334 Pacułt Wojciech M M3 POL BBRUNNERS Bystra

BGTimeSport © 2015-2020