9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada

Wydarzenie:
9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada 9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada
Organizator:
Zadyszka Oświęcim
Data:
11.11.2018
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
11.0 km
Zgłoszonych:
342
Ukończyło:
318
Nieklasyfikowani:
24
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: mężczyźni (M4)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoI OkrążenieII OkrążenieMetaStrataTempo
1 349 WÓJCIK WIESŁAW M (13) M4 (1) POL RUDZE 13:52,4(14) 27:42,6(13) 41:36,9 03:46
2 206 JODŁOWIEC CZESŁAW M (15) M4 (2) POL IMIELIN 14:34,7(16) 29:15,5(18) 43:28,1 01:51,2 03:57
3 195 Przewoźnik Marek M (23) M4 (3) POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 14:51,3(25) 29:52,0(28) 44:40,1 03:03,2 04:03
4 153 MŁOCEK IGNACY M (69) M4 (4) POL Rzyki RZYKI 16:32,2(75) 33:11,3(78) 49:26,4 07:49,5 04:29
5 345 Stefański Antoni M (83) M4 (5) POL Lędziny 16:46,7(88) 33:47,9(91) 50:27,7 08:50,8 04:35
6 174 Papuga Dariusz M (86) M4 (6) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 17:04,4(95) 34:02,9(95) 50:45,0 09:08,1 04:36
7 170 Oprzondek Piotr M (110) M4 (7) POL Tychy 18:18,3(131) 35:58,2(126) 53:36,7 11:59,8 04:52
8 167 Obstarczyk Mirosław M (141) M4 (8) POL zadyszka Oświęcim 18:42,7(149) 37:32,8(166) 56:01,5 14:24,6 05:05
9 262 TRZCINSKI MIROSLAW M (144) M4 (9) POL OSWIECIM 17:52,3(114) 37:19,7(159) 56:14,8 14:37,9 05:06
10 130 Liszewski Tadeusz M (145) M4 (10) POL Oswiecim 19:26,6(184) 38:01,6(170) 56:44,9 15:08,0 05:09
11 87 Jesionek Bogusław M (164) M4 (11) POL Jastrzębie Zdrój 18:58,4(160) 38:45,4(187) 58:43,5 17:06,6 05:20
12 229 Sobczyk Sławomir M (168) M4 (12) POL nie zrzeszony Tychy 21:11,1(246) 40:45,2(223) 59:45,2 18:08,3 05:25
13 17 Chowaniak Krzysztof M (169) M4 (13) POL Parkrun Chrzanów Chrzanów 20:25,3(214) 40:25,2(216) 59:51,1 18:14,2 05:26
14 236 STAŃCZYK ANDRZEJ M (171) M4 (14) POL Górnik Wola Wola 20:10,5(208) 40:06,0(209) 1:00:05,8 18:28,9 05:27
15 8 Borowski Jarosław M (177) M4 (15) POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 21:32,4(255) 41:41,2(235) 1:00:36,9 19:00,0 05:30
16 132 Lorencki Andrzej M (178) M4 (16) POL Tramwaje Śląskie Tarnowskie Góry 19:47,2(202) 40:16,8(214) 1:00:43,1 19:06,2 05:31
17 232 SONAKOWSKI ROMAN M (186) M4 (17) POL Aniołki Charliego Słotwina 21:24,3(249) 41:44,2(237) 1:01:49,9 20:13,0 05:37
18 268 Wawrzyniak Dariusz M (190) M4 (18) POL Kęckie Harpagany KĘTY 21:07,2(240) 41:54,7(242) 1:02:33,1 20:56,2 05:41
19 331 Niemas Mariusz M (193) M4 (19) POL Komenda Powiatowa PSP w Wadowicach Rajsko 21:39,2(268) 42:36,4(249) 1:03:18,3 21:41,4 05:45
20 253 Ścigała Adam M (197) M4 (20) POL Imielin 21:07,4(241) 42:26,2(247) 1:04:09,1 22:32,2 05:49
21 189 PLOCH ANDRZEJ M (203) M4 (21) POL Pławniowice 21:36,1(262) 43:06,1(259) 1:04:49,5 23:12,6 05:53
22 256 Środa Janusz M (204) M4 (22) POL Spartanie Dzieciom Tarnowskie Góry 23:06,6(307) 45:25,1(295) 1:05:01,4 23:24,5 05:54
23 286 WÓJCIK JERZY M (208) M4 (23) POL Rudze 22:04,1(287) 44:06,7(282) 1:05:39,9 24:03,0 05:58
24 36 Dymurski Wojciech M (213) M4 (24) POL Tychy 21:28,8(251) 43:55,5(278) 1:06:14,6 24:37,7 06:01
25 201 Rachwalik Piotr M (216) M4 (25) POL Jaworzno 21:38,3(265) 44:05,9(281) 1:07:12,4 25:35,5 06:06
26 307 Domurat Zdzisław M (217) M4 (26) POL Wataha Runners Alwernia Alwernia 21:44,1(274) 44:38,0(287) 1:07:15,8 25:38,9 06:06
27 141 Malczyk Wiesław M (227) M4 (27) POL Libiąż 22:55,0(300) 46:04,2(304) 1:09:45,7 28:08,8 06:20
28 57 GOCAŁEK WIESŁAW M (232) M4 (28) POL BYLE DO PRZODU MW TYCHY 50:05,8(317) 1:15:20,1 33:43,2 06:50
DNS 211 Rybarz Artur M M4 POL Zadyszka Oświecim Brzeszcze

BGTimeSport © 2015-2020