9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada

Wydarzenie:
9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada 9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada
Organizator:
Zadyszka Oświęcim
Data:
11.11.2018
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
11.0 km
Zgłoszonych:
342
Ukończyło:
318
Nieklasyfikowani:
24
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: kobiety (K1)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoI OkrążenieII OkrążenieMetaStrataTempo
1 305 Byrska Sylwia K (1) K1 (1) POL SobczykTeam Wadowice 14:38,9(17) 29:15,0(16) 43:50,7 03:59
2 344 STAŃKOWSKA EMILIA K (2) K1 (2) POL BRAK Jaworzno 14:56,0(28) 29:36,5(21) 44:16,3 00:25,6 04:01
3 308 Gaj Paulina K (3) K1 (3) POL MCKIS JAWORZNO Jaworzno 14:40,0(18) 29:49,3(26) 44:44,7 00:54,0 04:04
4 143 Malina Michalina K (4) K1 (4) POL GTS Bojszowy Bojszowy 15:47,1(44) 31:50,2(48) 47:46,3 03:55,6 04:20
5 251 Koprowska Katarzyna K (6) K1 (5) POL Uliczny Biegacz Tychy 16:15,6(63) 32:54,9(70) 49:28,7 05:38,0 04:29
6 33 Dudzińska Katarzyna K (12) K1 (6) POL Wadowice, MA 17:05,6(98) 34:12,2(103) 50:54,5 07:03,8 04:37
7 42 Frączek Paulina K (18) K1 (7) POL Piotrowice 18:43,7(150) 36:22,9(132) 54:13,3 10:22,6 04:55
8 336 Parzygnat Sylwia K (24) K1 (8) POL Klikuszowa 19:00,7(162) 37:53,9(168) 56:37,1 12:46,4 05:08
9 178 Paszek Żaneta K (28) K1 (9) POL Tychy 19:00,9(163) 38:07,2(174) 57:36,7 13:46,0 05:14
10 333 Noga Angelika K (34) K1 (10) POL Międzyrzecze Gorne 20:46,8(227) 40:04,0(208) 58:49,1 14:58,4 05:20
11 266 Warzecha Joanna K (37) K1 (11) POL Oświęcim 19:15,1(173) 39:37,1(197) 59:40,5 15:49,8 05:25
12 27 Długosz Patrycja K (38) K1 (12) POL Ads Masna Mysłowice 19:09,3(170) 39:19,1(193) 59:47,2 15:56,5 05:26
13 18 Chrapkiewicz Agnieszka K (42) K1 (13) POL Ekipa z górnej półki Roczyny 19:39,7(194) 40:14,0(211) 1:00:24,2 16:33,5 05:29
14 85 Jarzyna Urszula K (54) K1 (14) POL Polanka Wielka 21:44,6(275) 43:06,1(260) 1:04:13,2 20:22,5 05:50
15 37 Dyrdoń Daria K (60) K1 (15) POL Dankowice 21:53,9(284) 43:18,6(266) 1:05:16,2 21:25,5 05:56
16 169 Olesiak Paulina K (64) K1 (16) POL Kęty 21:33,9(256) 43:51,1(274) 1:05:40,4 21:49,7 05:58
17 295 KUWIK ALEKSANDRA K (69) K1 (17) POL WADOWICE 23:21,6(312) 45:38,0(298) 1:07:02,8 23:12,1 06:05
18 78 Jankowska Marta K (72) K1 (18) POL Marta Jankowska trener personalny Oświęcim 21:38,8(267) 44:41,1(290) 1:08:31,6 24:40,9 06:13
19 72 Herman Iwona K (73) K1 (19) POL Marta Jankowska Trener Personalny Katowice 21:39,7(269) 44:42,5(291) 1:08:31,7 24:41,0 06:13
DNS 94 Kajfasz Sabina K K1 POL Lgota
DNS 147 Matuła Natalia K K1 POL Cross by PP Oświęcim
DNS 314 Jakubiec Katarzyna K K1 POL MŁYNARSCY Nieruchomości Team Wilkowice
DSQ 62 Graca Ewelina K K1 POL Oświęcim 21:51,8(283) 43:42,9 03:58

BGTimeSport © 2015-2020