Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada
Wydarzenie:
9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada
9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada
Organizator:
Zadyszka Oświęcim
Data:
11.11.2018
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
11
.000 km
Zgłoszonych:
342
Ukończyło:
318
Nieklasyfikowani:
24
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K1
K2
K3
K4
M1
M2
M3
M4
M5
Klasyfikacja w kategorii: mężczyźni
(M1)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
I Okrążenie
II Okrążenie
Meta
Strata
Tempo
1
284
Wójcik Paweł
M (3)
M1 (1)
POL
Zadyszka Oświęcim
Brzeszcze
13:14,2(3)
26:14,3(3)
39:16,9
03:34
2
326
Mendyk Przemysław
M (10)
M1 (2)
POL
Bobrek
13:14,7(7)
26:58,8(9)
40:27,8
01:10,9
03:40
3
472
Żak Wojciech
M (24)
M1 (3)
POL
Rajsko
15:24,1(37)
30:04,1(32)
44:52,3
05:35,4
04:04
4
248
Szromba Szymon
M (34)
M1 (4)
POL
Oświęcim
16:00,8(50)
31:31,6(45)
46:16,2
06:59,3
04:12
5
471
Żak Jakub
M (35)
M1 (5)
POL
OYAMA KARATE BRZESZCZE
Rajsko
14:53,7(27)
31:12,1(40)
46:16,3
06:59,4
04:12
6
315
Jarosz Szymon
M (43)
M1 (6)
POL
Oświęcim
16:39,2(82)
32:19,9(59)
47:24,6
08:07,7
04:18
7
63
Gromek Michał
M (57)
M1 (7)
POL
KM PSP BIELSKO-BIAŁA JRG 1
Kocierz Moszczanicki
15:50,6(45)
32:14,5(58)
48:30,8
09:13,9
04:24
8
140
Majkowski Konrad
M (58)
M1 (8)
POL
Polanka Wielka
16:21,1(67)
32:44,4(68)
48:30,8
09:13,9
04:24
9
50
Gawełek Piotr
M (76)
M1 (9)
POL
Tylicz
17:26,0(105)
34:03,4(96)
49:59,9
10:43,0
04:32
10
273
Wąsowicz Grzegorz
M (77)
M1 (10)
POL
Jaworzno
16:04,1(56)
32:28,9(62)
50:02,1
10:45,2
04:32
11
216
JODŁOWIEC MARCIN
M (82)
M1 (11)
POL
IMIELIN
17:50,7(111)
33:52,8(93)
50:23,3
11:06,4
04:34
12
166
Noworyta Grzegorz
M (90)
M1 (12)
POL
Don t give up
Zator
17:24,2(102)
34:24,5(104)
51:40,1
12:23,2
04:41
13
277
Winkler Dawid
M (96)
M1 (13)
POL
Cross by PP
Oświęcim
18:31,5(142)
35:39,3(118)
52:20,5
13:03,6
04:45
14
329
Momot Paweł
M (99)
M1 (14)
POL
Speed Team Brzeszcze
Jawiszowice
18:07,7(123)
35:45,3(120)
52:26,9
13:10,0
04:46
15
200
PYZA ŁUKASZ
M (106)
M1 (15)
POL
OSIEK
19:03,5(167)
36:19,9(130)
53:04,2
13:47,3
04:49
16
116
Kozieł Wojciech
M (112)
M1 (16)
POL
Ekipa z górnej półki
Zator
18:23,5(135)
36:31,3(135)
53:47,8
14:30,9
04:53
17
283
Wójcicki Grzegorz
M (114)
M1 (17)
POL
Oświęcim
17:53,5(115)
35:56,7(125)
54:05,9
14:49,0
04:55
18
115
Kozieł Jan
M (118)
M1 (18)
POL
Oświęcim
17:37,3(109)
36:30,0(134)
54:19,6
15:02,7
04:56
19
470
ZACNY Oskar
M (128)
M1 (19)
POL
ITALIAKRIS
KĘTY
17:56,9(117)
36:22,7(131)
55:07,4
15:50,5
05:00
20
2
Andruszko Stefan
M (133)
M1 (20)
POL
Oświęcim
18:48,3(154)
37:21,4(160)
55:30,6
16:13,7
05:02
21
180
Pawlica Szymon
M (143)
M1 (21)
POL
Oświęcim
18:44,7(151)
37:11,6(158)
56:06,5
16:49,6
05:06
22
175
Papuga Kamil
M (149)
M1 (22)
POL
Ekipa z górnej półki
Jawiszowice
18:30,7(140)
37:50,6(167)
57:13,4
17:56,5
05:12
23
184
Piątek Kordian
M (173)
M1 (23)
POL
Oświęcim
21:31,4(254)
41:41,6(236)
1:00:27,8
21:10,9
05:29
24
259
TOMALA DAWID
M (181)
M1 (24)
POL
Valeo Czechowice Dziedzice
OSIEK
19:49,5(204)
40:02,5(206)
1:01:15,1
21:58,2
05:34
25
103
Kędzierski Adrian
M (184)
M1 (25)
POL
Poręba Wielka
21:10,4(245)
41:55,8(244)
1:01:40,8
22:23,9
05:36
26
100
Katerla Jakub
M (185)
M1 (26)
POL
Zaborze
21:08,8(243)
41:53,5(241)
1:01:41,7
22:24,8
05:36
27
23
Cieluch Dorian
M (191)
M1 (27)
POL
Ziębów
21:15,9(248)
42:23,8(246)
1:03:02,7
23:45,8
05:43
28
252
Szypuła Krzysztof
M (192)
M1 (28)
POL
Osiek
20:50,8(230)
41:50,4(240)
1:03:06,8
23:49,9
05:44
29
306
Capiak Jakub
M (194)
M1 (29)
POL
Bielsko-Biala
22:18,9(292)
42:54,8(254)
1:03:19,9
24:03,0
05:45
30
269
Wawrzyniak Kamil
M (198)
M1 (30)
POL
Kęty
21:24,3(250)
42:38,9(251)
1:04:18,2
25:01,3
05:50
31
328
Młynarski Mateusz
M (202)
M1 (31)
POL
MŁYNARSCY Nieruchomości Team
Bystra
22:19,7(293)
43:18,6(267)
1:04:45,6
25:28,7
05:53
32
168
Olesiak Szymon
M (207)
M1 (32)
POL
Kęty
21:34,4(257)
43:50,8(273)
1:05:38,3
26:21,4
05:58
33
298
Zubel Aron
M (212)
M1 (33)
POL
Zadyszka Oświęcim
Zaborze
21:35,2(260)
43:17,6(265)
1:05:55,7
26:38,8
05:59
34
343
Sobota Michał
M (218)
M1 (34)
POL
LKS Przecieszyn
Przecieszyn
20:44,7(225)
43:05,6(258)
1:07:19,0
28:02,1
06:07
35
227
Smoleń Dawid
M (225)
M1 (35)
POL
ZASAPANI
Chrzanów
21:48,4(278)
44:39,1(288)
1:09:22,3
30:05,4
06:18
36
226
Smoleń Sebastian
M (226)
M1 (36)
POL
ZASAPANI
Libiąż
21:47,5(277)
44:40,0(289)
1:09:25,0
30:08,1
06:18
37
247
Szkudlarz Mateusz
M (228)
M1 (37)
POL
Oświęcim
21:30,2(252)
47:12,5(315)
1:11:03,8
31:46,9
06:27
38
131
Liszewski Rafał
M (230)
M1 (38)
POL
Marta Jankowska trener personalny
Oświęcim
21:51,4(282)
46:47,7(311)
1:12:43,2
33:26,3
06:36
DNS
13
Caban Mateusz
M
M1
POL
oGÓRY
Oświęcim
DNS
111
Konik Krzysztof
M
M1
POL
OKB Zadyszka
Przeciszów
DNS
183
Pawlus Dawid
M
M1
POL
Oświęcimski Klub Karate
Jawiszowice
DNS
235
Stankiewicz Artur
M
M1
POL
Lubaczow
DNS
278
WITEK SZYMON
M
M1
POL
1993
KĘTY
DNS
325
LITWIŃSKI Piotr
M
M1
POL
Chrzanów
BGTimeSport
© 2015 - 2024