9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada

Wydarzenie:
9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada 9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada
Organizator:
Zadyszka Oświęcim
Data:
11.11.2018
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
11.0 km
Zgłoszonych:
342
Ukończyło:
318
Nieklasyfikowani:
24
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: kobiety (K3)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoI OkrążenieII OkrążenieMetaStrataTempo
1 196 PRZYBYŁ Elżbieta K (7) K3 (1) POL Cidry Lotajom Radzionków 16:22,2(68) 33:03,0(76) 49:31,3 04:30
2 255 Śmigielska-Stasicka Monika K (14) K3 (2) POL Oświęcim - Poręba Wielka 17:25,3(104) 34:39,3(107) 51:40,1 02:08,8 04:41
3 71 Handzlik - Starzyk Anna K (16) K3 (3) POL Poręba Wielka 18:49,4(155) 36:40,8(139) 54:00,4 04:29,1 04:54
4 47 Garbuz Katarzyna K (20) K3 (4) POL Zadyszka Oświęcim Rajsko 18:30,2(139) 37:05,9(154) 55:53,7 06:22,4 05:04
5 177 Pasierbek Katarzyna K (26) K3 (5) POL Bystra 19:42,1(196) 38:27,8(180) 57:12,7 07:41,4 05:12
6 112 Korbut Anna K (27) K3 (6) POL Chrzanów Biega Libiąż 19:16,6(175) 38:33,6(182) 57:34,9 08:03,6 05:14
7 181 Pawlus Ewelina K (30) K3 (7) POL Brzeszcze 19:20,2(180) 38:43,4(184) 58:12,7 08:41,4 05:17
8 241 SUROWIAK OLGA K (36) K3 (8) POL Trzebinia 19:37,8(192) 39:28,1(195) 59:36,4 10:05,1 05:25
9 272 Wąsowicz Agnieszka K (44) K3 (9) POL Jaworzno 20:50,3(229) 40:44,3(221) 1:00:28,2 10:56,9 05:29
10 187 Pilarz Ewa K (51) K3 (10) POL Bujaków 20:52,6(231) 41:55,6(243) 1:02:59,7 13:28,4 05:43
11 332 Niemas Anna K (53) K3 (11) POL OYAMA KARATE BRZESZCZE Rajsko 21:40,7(270) 42:36,8(250) 1:03:18,3 13:47,0 05:45
12 81 Janusz Agnieszka K (55) K3 (12) POL Katowice 21:50,4(280) 43:22,5(268) 1:04:18,0 14:46,7 05:50
13 51 Gębołyś Beata K (57) K3 (13) POL Chwalisz czy nie chwalisz Bieruń 21:42,3(272) 43:08,7(261) 1:04:20,6 14:49,3 05:50
14 338 Pełka Aneta K (62) K3 (14) POL Brzeszcze 22:13,0(289) 43:51,9(275) 1:05:33,7 16:02,4 05:57
15 310 Góralczyk Katarzyna K (63) K3 (15) POL Oświęcim 22:04,4(288) 44:07,6(283) 1:05:39,6 16:08,3 05:58
16 102 Kawulak Iwona K (65) K3 (16) POL Bojszowy Nowe 20:53,0(232) 43:04,9(257) 1:06:03,8 16:32,5 06:00
17 105 Kissa Barbara K (74) K3 (17) POL Tychy 23:00,5(305) 46:01,3(303) 1:08:59,3 19:28,0 06:16
18 309 Góralczyk Joanna K (79) K3 (18) POL Kęty 23:14,4(309) 46:30,0(309) 1:10:51,2 21:19,9 06:26
19 304 Bies Sylwia K (80) K3 (19) POL Hecznarowice 23:14,6(310) 46:30,3(310) 1:10:51,5 21:20,2 06:26
20 207 Rozmus Ewa K (81) K3 (20) POL PoWoli do Celu Góra 22:27,9(294) 46:47,9(312) 1:10:57,6 21:26,3 06:27
DNS 260 Tomalik Anna K K3 POL #BBKTS Oświęcim

BGTimeSport © 2015-2020