Ekstremalny Półmaraton Górskim o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego

Wydarzenie:
Ekstremalny Półmaraton Górskim o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego Ekstremalny Półmaraton Górskim o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego
Organizator:
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy, Stowarzyszenie Bieg po Zdrój
Data:
17.10.2020
Miejsce:
Lipowa - Ostre
Dystans:
21.0 km
Zgłoszonych:
219
Ukończyło:
172
Nieklasyfikowani:
47
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaSł MundKrajKlubMiasto11kmWynikStrataTempo
1 64 Jamiński Adam M (1) 1990 M2 (1) POL Nowy Targ 1:02:57,1(1) 1:32:03,9 04:23
2 76 Jura Rafał M (2) 1987 M2 (2) SM (1) POL KMP Kraków Kraków 1:03:57,2(2) 1:32:23,5 00:19,6 04:23
3 38 Biel Andrzej M (3) 1985 M2 (3) POL Żywiec 1:04:04,6(3) 1:35:00,5 02:56,6 04:31
4 113 Wołąkiewicz Piotr M (4) 1997 M1 (1) POL Bielsko - Biała 1:04:48,1(4) 1:36:55,4 04:51,5 04:36
5 95 Wylężek Paweł M (5) 1992 M1 (2) SM (2) POL OPP KATOWICE Piekary Śląskie 1:09:58,4(8) 1:40:33,7 08:29,8 04:47
6 72 Jendrysik Krzysztof M (6) 1992 M1 (3) SM (3) POL KW Sakwa Katowice 1:07:42,3(5) 1:40:36,1 08:32,2 04:47
7 110 Surowiec Michał M (7) 1980 M3 (1) SM (4) POL JW 3946 Bytom Wojkowice 1:08:06,6(6) 1:41:11,2 09:07,3 04:49
8 28 Jagieła Adam M (8) 1973 M3 (2) POL KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA Rogoźnik 1:12:31,0(11) 1:43:21,5 11:17,6 04:55
9 124 Początko Łukasz M (9) 1992 M1 (4) POL Kęckie Harpagany Kobiernice 1:09:54,8(7) 1:43:38,7 11:34,8 04:56
10 42 Jarzębowicz Paweł M (10) 1979 M3 (3) POL Jarzomby/Zadyszka Oświęcim Oświęcim 1:12:33,4(14) 1:44:09,3 12:05,4 04:57
11 195 Piotrowski Tomasz M (11) 1987 M2 (4) POL NN Bulowice 1:12:31,5(12) 1:44:41,7 12:37,8 04:59
12 32 Dudzik Łukasz M (12) 1984 M2 (5) POL Góral Biega Kamienica 1:13:13,7(15) 1:44:49,1 12:45,2 04:59
13 92 Pyrek Przemysław M (13) 1994 M1 (5) POL Training By PP Oświęcim 1:13:15,3(16) 1:45:06,7 13:02,8 05:00
14 34 Grudzień Krzysztof M (14) 1976 M3 (4) POL Skoczów 1:12:08,2(10) 1:45:25,9 13:22,0 05:01
15 155 Lewandowska Edyta K (1) 1980 K3 (1) POL Dynafit Team Myślenice 1:11:32,8(9) 1:46:39,9 14:36,0 05:04
16 188 KLIMEK DOMINIK M (15) 1995 M1 (6) POL CKS Budowlani Częstochowa Olsztyn Jurajski 1:12:32,9(13) 1:49:06,3 17:02,4 05:11
17 69 Ficoń Łukasz M (16) 1996 M1 (7) POL Sopotnia Wielka 1:14:33,7(17) 1:49:45,1 17:41,2 05:13
18 74 FIJAK JAN M (17) 1973 M3 (5) POL Sienna 1:15:28,0(18) 1:50:16,6 18:12,7 05:15
19 186 Klimek Tadeusz M (18) 1969 M4 (1) POL Słońca Jury Olsztyn Kusięta 1:15:46,3(19) 1:50:28,2 18:24,3 05:15
20 100 Zagórski Mariusz M (19) 1977 M3 (6) POL Goleszów 1:16:10,5(21) 1:50:53,7 18:49,8 05:16
21 187 Kozieł Grzegorz M (20) 1982 M2 (6) POL STS Biegaton Mikołów Chorzów 1:16:55,4(25) 1:51:19,3 19:15,4 05:18
22 213 Kosicki Łukasz M (21) 1981 M2 (7) POL SIGNIFY Poland Bielsko BIELSKO-BIAŁA 1:16:22,3(22) 1:51:27,9 19:24,0 05:18
23 37 Gozdawa-Tyczyński Rafał M (22) 2000 M1 (8) POL Bielsko-Biała 1:15:56,1(20) 1:51:44,3 19:40,4 05:19
24 6 Sawicki Marek M (23) 1987 M2 (8) POL Team Brothers Lipowa 1:16:31,8(23) 1:52:01,5 19:57,6 05:20
25 211 Kastelik Wojciech M (24) 1981 M2 (9) SM (5) POL KMP Kraków Kraków 1:16:51,3(24) 1:52:16,2 20:12,3 05:20
26 107 Zawada Jacek M (25) 1972 M3 (7) POL FiKiMiKi Team Zalesie Golczowskie 1:17:27,2(26) 1:52:27,3 20:23,4 05:21
27 148 Kocemba Kamil M (26) 1986 M2 (10) POL Kęckie Harpagany Kobiernice 1:20:00,1(29) 1:54:48,7 22:44,8 05:28
28 168 Lassota-Bujak Mariola K (2) 1978 K3 (2) POL #czeladzbiega Czeladź 1:22:01,7(38) 1:55:25,2 23:21,3 05:29
29 77 Suchanek Grzegorz M (27) 1981 M2 (11) POL Pogwizdów 1:20:45,9(30) 1:55:29,1 23:25,2 05:29
30 118 Sawicki Lucjan M (28) 1976 M3 (8) POL TEAM BROTHERS Żywiec 1:18:09,5(27) 1:55:43,9 23:40,0 05:30
31 120 Szczyrbowski Michał M (29) 1981 M2 (12) POL TurboKilla Rybnik 1:21:13,3(31) 1:56:28,4 24:24,5 05:32
32 68 Firek Adrian M (30) 1985 M2 (13) POL HIT THE TRAIL Tomasz Klisz Bielsko-Biała 1:21:24,4(32) 1:56:39,7 24:35,8 05:33
33 189 Krzyżowski Maciej M (31) 1984 M2 (14) SM (6) POL Tychy 1:19:59,1(28) 1:57:01,4 24:57,5 05:34
34 108 Sawicka Anna K (3) 1985 K2 (1) POL Dream Run Sopotnia Wielka 1:24:54,2(52) 1:57:26,0 25:22,1 05:35
35 41 Jarzębowicz Adam M (32) 1975 M3 (9) POL YAZOMBY Katowice 1:21:31,0(33) 1:57:39,9 25:36,0 05:36
36 97 Palka Dawid M (33) 1977 M3 (10) SM (7) POL 40-latek Tychy Tychy 1:21:43,3(35) 1:57:52,9 25:49,0 05:36
37 98 Skalska Anna K (4) 1980 K3 (3) POL Festiwalbiegowy w Krynicy Bytom 1:21:42,4(34) 1:58:26,9 26:23,0 05:38
38 61 Adamus-Kowalska Justyna K (5) 1979 K3 (4) POL Imielin 1:22:35,5(40) 2:00:10,6 28:06,7 05:43
39 185 Orłów Łukasz M (34) 1981 M2 (15) POL Jaworzno Jaworzno 1:22:31,7(39) 2:00:15,2 28:11,3 05:43
40 129 Żywczak Piotr M (35) 1992 M1 (9) POL Siemianowice Śląskie 1:21:50,5(36) 2:00:20,8 28:16,9 05:43
41 150 Kuras Janusz M (36) 1972 M3 (11) POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 1:23:11,0(41) 2:00:34,8 28:30,9 05:44
42 112 Wiklik Marcin M (37) 1983 M2 (16) SM (8) POL OPP Kraków KRAKÓW 1:21:55,6(37) 2:00:40,4 28:36,5 05:44
43 88 Papuga Dariusz M (38) 1965 M4 (2) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 1:27:01,3(58) 2:00:57,0 28:53,1 05:45
44 174 KOWALCZYK PAWEŁ M (39) 1974 M3 (12) POL KĘCKIE HARPAGANY KĘTY 1:23:27,1(43) 2:01:06,3 29:02,4 05:46
45 62 Jachym Arkadiusz M (40) 1976 M3 (13) POL Bielsko-Biała 1:23:30,6(44) 2:01:17,6 29:13,7 05:46
46 10 Dawid Katarzyna K (6) 1976 K3 (5) POL Jasienica 1:25:49,9(55) 2:01:26,4 29:22,5 05:46
47 212 Kolasa Robert M (41) 1977 M3 (14) SM (9) POL 133 blp WOT BIELSKO-BIAŁA 1:23:43,4(45) 2:01:44,1 29:40,2 05:47
48 46 Górny Mirosław M (42) 1965 M4 (3) POL Nutrend biega Bielsko biała 1:23:56,5(46) 2:02:02,6 29:58,7 05:48
49 12 Jakubowski Bartek M (43) 1981 M2 (17) POL Pawłowice 1:24:00,8(49) 2:02:07,6 30:03,7 05:48
50 104 Szweda Marian M (44) 1959 M5 (1) POL Pogwizdów 1:23:14,4(42) 2:02:11,8 30:07,9 05:49
51 119 Prasoł Zbigniew M (45) 1975 M3 (15) POL Saint Gobain Squad Rybnik 1:26:19,9(56) 2:02:18,2 30:14,3 05:49
52 70 Ficoń Szymon M (46) 1996 M1 (10) POL Sopotnia Wielka 1:24:49,1(51) 2:02:32,1 30:28,2 05:50
53 167 Kastelik Grzegorz M (47) 1996 M1 (11) POL Kalna 1:23:58,1(47) 2:02:41,7 30:37,8 05:50
54 31 Kozik Tomasz M (48) 1981 M2 (18) POL Sprintex Team Brzuśnik 1:23:59,8(48) 2:02:48,1 30:44,2 05:50
55 40 Grząś Rafał M (49) 1978 M3 (16) POL Ostra Góra 351 Twardowice 1:27:41,6(60) 2:02:50,9 30:47,0 05:50
56 19 Targosz Piotr M (50) 1977 M3 (17) POL Sprintex Team Twardorzeczka 1:25:38,9(54) 2:04:30,1 32:26,2 05:55
57 151 Lenart Artur M (51) 1971 M3 (18) POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 1:26:37,2(57) 2:04:37,8 32:33,9 05:56
58 24 Hankus Łukasz M (52) 1981 M2 (19) POL Żywiec 1:27:32,2(59) 2:04:42,5 32:38,6 05:56
59 33 Gaweł Bogdan M (53) 1956 M5 (2) POL Synthos Oświęcim-Zaborze 1:24:59,9(53) 2:04:59,5 32:55,6 05:57
60 127 Toporczyk Daniel M (54) 1976 M3 (19) POL Press Glass biegamy i wspieramy Tychy 1:29:35,6(67) 2:05:12,4 33:08,5 05:57
61 181 Nowak Marek M (55) 1973 M3 (20) POL RyTM Czechowice-Dziedzice Ligota 1:29:07,6(65) 2:05:50,0 33:46,1 05:59
62 87 Szolc Sebastian M (56) 1976 M3 (21) POL Gliwice 1:30:07,3(70) 2:06:09,3 34:05,4 06:00
63 106 Słowik Maciej M (57) 1993 M1 (12) POL Bielsko-Biała 1:24:33,5(50) 2:06:21,2 34:17,3 06:01
64 162 Oświęcimka Magdalena K (7) 1994 K1 (1) POL ITMBW Kraków Wilkowice 1:28:11,8(62) 2:06:31,3 34:27,4 06:01
65 215 Ogórek Tomasz M (58) 1985 M2 (20) POL Bielsko-Biała 1:28:37,2(63) 2:06:35,1 34:31,2 06:01
66 75 GAPIŃSKI ŁUKASZ M (59) 1987 M2 (21) POL Rybnik 1:29:35,4(66) 2:07:15,7 35:11,8 06:03
67 45 Fedyna Marcin M (60) 1993 M1 (13) POL Kraków 1:31:29,2(74) 2:08:00,5 35:56,6 06:05
68 178 Kałużny Marcin M (61) 1975 M3 (22) POL 4TRITEAM Katowice 1:27:51,4(61) 2:08:08,5 36:04,6 06:06
69 179 Machowski Artur M (62) 1969 M4 (4) POL Bielsko-Biała 1:30:00,8(69) 2:09:01,0 36:57,1 06:08
70 65 Janda Sebastian M (63) 1978 M3 (23) POL Wataha łączy nas bieganie Bielsko-Biała 1:28:40,5(64) 2:09:04,6 37:00,7 06:08
71 43 Dziuba Emilian M (64) 1973 M3 (24) POL STS BIEGATON MIKOŁÓW MIKOŁÓW 1:31:06,5(73) 2:09:25,9 37:22,0 06:09
72 156 Lorisz Damian M (65) 1984 M2 (22) SM (10) POL OPP KATOWICE. BPRT Gliwice Chorzów 1:30:21,8(71) 2:09:39,7 37:35,8 06:10
73 36 Heller Karina K (8) 1978 K3 (6) POL Poranny Beskid Run Skoczów 1:32:20,0(77) 2:10:34,9 38:31,0 06:13
74 73 Faber Marcin M (66) 1989 M2 (23) POL FaBeer Kraków 1:29:54,0(68) 2:11:38,9 39:35,0 06:16
75 115 SYMULA PIOTR M (67) 1968 M4 (5) POL SAN ESCOBAR BIELSKO BIAŁA 1:31:48,2(75) 2:12:26,7 40:22,8 06:18
76 193 Kopciowska-Wątroba Joanna K (9) 1977 K3 (7) POL Jas-Kółka Jastrzębie Zdrój 1:30:40,6(72) 2:12:27,0 40:23,1 06:18
77 123 Ryłko Agnieszka K (10) 1987 K2 (2) POL ITMBW Kraków Kraków 1:31:56,7(76) 2:12:40,9 40:37,0 06:19
78 89 Potuszyński Dariusz M (68) 1969 M4 (6) POL Dwóch Takich Czerwionka-Leszczyny 1:33:50,2(83) 2:13:38,7 41:34,8 06:21
79 109 Szklorz Sylwester M (69) 1969 M4 (7) POL Katowice 1:33:48,1(82) 2:14:04,1 42:00,2 06:23
80 163 Kędzior Jarosław M (70) 1977 M3 (25) POL Poranny Beskid Run Rudnik 1:35:20,9(90) 2:14:24,7 42:20,8 06:24
81 50 Dudziak Marek M (71) 1979 M3 (26) POL DUDIKOM Jaworze 1:33:19,4(80) 2:14:34,4 42:30,5 06:24
82 152 Lenart Joanna K (11) 1969 K4 (1) POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 1:33:08,9(79) 2:14:41,8 42:37,9 06:24
83 5 Sosna Kazimierz M (72) 1959 M5 (3) POL Bieruń 1:32:32,6(78) 2:14:54,4 42:50,5 06:25
84 14 Ryczkiewicz Andrzej M (73) 1976 M3 (27) POL MIY-OF-UTE Żywiec 1:33:39,2(81) 2:15:08,7 43:04,8 06:26
85 18 Rochowiak Aleksandra K (12) 1988 K2 (3) POL Beskid Trail.pl Żywiec 1:34:49,7(87) 2:15:29,8 43:25,9 06:27
86 200 Sarnowski Tomasz M (74) 1978 M3 (28) POL W23 Architekci Jasło 1:33:52,4(84) 2:15:45,3 43:41,4 06:27
87 48 Firek Iwona K (13) 1985 K2 (4) POL HIT THE TRAIL Tomasz Klisz Bielsko-Biała 1:36:17,9(93) 2:16:32,3 44:28,4 06:30
88 96 SZPAK DAMIAN M (75) 1961 M4 (8) POL Damek Team Tychy 1:35:07,8(89) 2:16:32,6 44:28,7 06:30
89 130 Sulkowski Arkadiusz M (76) 1975 M3 (29) POL Knurów 1:34:40,8(86) 2:16:48,4 44:44,5 06:30
90 121 Śmigielska-Stasicka Monika K (14) 1978 K3 (8) POL Oświęcim-Poręba Wielka 1:36:07,8(92) 2:17:27,3 45:23,4 06:32
91 117 PIECZARA BŁAŻEJ M (77) 1979 M3 (30) POL KB MCKIS JAWORZNO JAWORZNO 1:34:23,6(85) 2:18:22,4 46:18,5 06:35
92 175 Karawacki Grzegorz M (78) 1989 M2 (24) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:34:53,0(88) 2:18:37,7 46:33,8 06:36
93 122 Suchanek Dominik M (79) 1994 M1 (14) POL ITMBW Kraków Będzieszyna 1:35:42,6(91) 2:20:11,9 48:08,0 06:40
94 111 Paliga Rafał M (80) 1978 M3 (31) POL Ostra Góra 351 Toporowice 1:41:53,9(119) 2:20:33,5 48:29,6 06:41
95 128 Zielińska Malwina K (15) 1994 K1 (2) POL #zaliniametyteam Świętochłowice 1:39:15,9(100) 2:20:47,0 48:43,1 06:42
96 199 Szczepański Sebastian M (81) 1974 M3 (32) POL Kopytko Kopytówka 1:41:44,0(118) 2:21:02,9 48:59,0 06:42
97 153 Kondzielnik Magdalena K (16) 1978 K3 (9) POL Pszczyna 1:41:18,5(115) 2:21:39,7 49:35,8 06:44
98 16 Michalski Łukasz M (82) 1983 M2 (25) POL ActiveRunLask Łask 1:41:39,3(117) 2:21:55,6 49:51,7 06:45
99 217 Kos Piotr M (83) 1989 M2 (26) POL Kobiernice 1:38:18,8(95) 2:22:03,6 49:59,7 06:45
100 126 Wysocka Agnieszka K (17) 1977 K3 (10) POL RyTM Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 1:40:39,0(110) 2:22:05,7 50:01,8 06:45
101 194 Żywczak Konrad M (84) 2001 M1 (15) POL Siemianowice Śląskie 1:40:33,9(108) 2:22:06,8 50:02,9 06:46
102 53 Głowacki Robert M (85) 1978 M3 (33) POL Warszawa 1:40:07,1(105) 2:22:34,6 50:30,7 06:47
103 39 Bochynek Tomasz M (86) 1974 M3 (34) POL TI Fluid Systems/Jak Dzik w Szyszki Wieprz 1:40:00,6(102) 2:22:40,6 50:36,7 06:47
104 190 Kowalik Artur M (87) 1988 M2 (27) POL Trail Runners Jaworzno Jaworzno 1:39:17,3(101) 2:23:05,0 51:01,1 06:48
105 8 Filiks Leszek M (88) 1978 M3 (35) POL Łodygowice 1:38:32,7(97) 2:23:10,9 51:07,0 06:49
106 7 Maga Przemysław M (89) 1977 M3 (36) POL Jasienica 1:38:23,2(96) 2:23:11,1 51:07,2 06:49
107 94 Ufel Marcin M (90) 1975 M3 (37) SM (11) POL OPP Katowice Czeladz 1:40:04,4(103) 2:23:34,4 51:30,5 06:50
108 214 Kumorek Mariusz M (91) 1987 M2 (28) POL Łękawica 1:42:37,8(121) 2:23:54,7 51:50,8 06:51
109 158 Marcoń Andrzej M (92) 1971 M3 (38) SM (12) POL Zawiercie 1:40:38,0(109) 2:23:57,9 51:54,0 06:51
110 165 Kafka Ewelina K (18) 1978 K3 (11) POL Poranny Beskid Run Skoczów 1:41:27,7(116) 2:24:03,6 51:59,7 06:51
111 105 Szcześniak Maria K (19) 1982 K2 (5) POL Katowice 1:40:06,6(104) 2:24:10,5 52:06,6 06:51
112 51 Hubka Jerzy M (93) 1961 M4 (9) POL Zabrze 1:38:53,6(99) 2:24:14,6 52:10,7 06:52
113 20 Kowalewski Dariusz M (94) 1968 M4 (10) POL Byków 1:38:50,7(98) 2:24:33,7 52:29,8 06:53
114 182 Nowak Justyna K (20) 1975 K3 (12) POL RyTM Czechowice-Dziedzice Ligota 1:40:49,0(112) 2:24:46,8 52:42,9 06:53
115 56 Danikiewicz Michał M (95) 1981 M2 (29) POL Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dzi Czechowice-Dziedzice 1:40:51,0(113) 2:24:46,9 52:43,0 06:53
116 180 Nowak Michał M (96) 1997 M1 (16) POL Ligota 1:40:45,6(111) 2:24:47,3 52:43,4 06:53
117 147 Kacprowski Filip M (97) 1978 M3 (39) POL Tychy 1:43:01,6(126) 2:24:57,2 52:53,3 06:54
118 172 Kozioł Przemysław M (98) 1968 M4 (11) POL Kraków 1:40:29,0(107) 2:25:13,8 53:09,9 06:54
119 196 Stroczyński Paweł M (99) 1980 M3 (40) POL Tyskie Sinice Tychy 1:40:27,5(106) 2:25:24,9 53:21,0 06:55
120 176 Kotyczka Cyriak M (100) 1993 M1 (17) POL Huragan Ligota Katowice 1:43:06,4(129) 2:26:06,3 54:02,4 06:57
121 164 PIETRYSIAK Stefan M (101) 1960 M5 (4) POL BWM Polska Zabrze 1:37:58,4(94) 2:26:27,4 54:23,5 06:58
122 54 Jakubowska Renata K (21) 1952 K5 (1) POL Bielsko -Biała 1:43:40,2(131) 2:26:37,3 54:33,4 06:58
123 15 Dąbkowska Monika K (22) 1987 K2 (6) POL ActiveRunLask Łask 1:43:04,3(128) 2:26:48,4 54:44,5 06:59
124 114 Szymala Dariusz M (102) 1995 M1 (18) POL Klub Wysokogórski Bielsko-Biała Bystra 1:43:08,7(130) 2:27:11,9 55:08,0 07:00
125 21 Baca Tomek M (103) 1986 M2 (30) POL Lipowa 1:43:02,9(127) 2:28:04,9 56:01,0 07:03
126 57 Dąbrowski Marek M (104) 1980 M3 (41) POL Poranny Beskid Run Pierściec 1:41:07,8(114) 2:28:26,5 56:22,6 07:04
127 154 Ociepka Daniel M (105) 1981 M2 (31) POL Sosnowiec 1:43:43,0(132) 2:28:31,7 56:27,8 07:04
128 177 Kowalczyk Damian M (106) 1974 M3 (42) POL Octagon Runners Tychy Tychy 1:42:57,7(123) 2:29:02,2 56:58,3 07:05
129 170 Kowalczyk Adam M (107) 1997 M1 (19) POL Octagon Tychy Runners Tychy 1:42:55,0(122) 2:29:02,5 56:58,6 07:05
130 11 Gieruszka Dariusz M (108) 1970 M4 (12) POL Bytom 1:43:01,1(125) 2:29:17,0 57:13,1 07:06
131 59 Bojur Renata K (23) 1973 K3 (13) POL Częstochowa 1:42:59,5(124) 2:29:25,2 57:21,3 07:06
132 67 Gruszczyk Grzegorz M (109) 1982 M2 (32) POL HELIPOLAND Bielsko-Biała 1:46:38,5(137) 2:29:53,4 57:49,5 07:08
133 17 Góralczyk Zdzisław M (110) 1964 M4 (13) POL Rybarzowice 1:44:04,3(133) 2:30:00,3 57:56,4 07:08
134 58 Bojda Brygida K (24) 1976 K3 (14) POL Poranny Beskid Run Pierściec 1:42:36,6(120) 2:30:01,8 57:57,9 07:08
135 101 Szewczyk Monika K (25) 1983 K2 (7) POL BrzyskiTriTeam Kraków 1:46:36,8(136) 2:30:50,0 58:46,1 07:10
136 29 Dziki Marek M (111) 1980 M3 (43) POL Ryski z Rogola Rogoźnik 1:45:56,6(135) 2:33:26,5 1:01:22,6 07:18
137 149 Kuras Katarzyna K (26) 1974 K3 (15) POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 1:49:57,6(141) 2:33:44,9 1:01:41,0 07:19
138 47 Czeka Rudolf M (112) 1959 M5 (5) POL Mysłowice 1:47:05,0(138) 2:34:27,0 1:02:23,1 07:21
139 27 Bukowska-Kołodziejczak Anna K (27) 1981 K2 (8) POL Zywiec 1:50:15,2(142) 2:35:57,1 1:03:53,2 07:25
140 26 Pękalska Dorota K (28) 1981 K2 (9) POL Góralskie Zakapiorki Żywiec 1:54:14,4(154) 2:36:28,0 1:04:24,1 07:27
141 169 Laburda Kinga K (29) 1980 K3 (16) POL KLIfornia TRI Kraków Nowa Huta 1:53:40,9(150) 2:38:59,0 1:06:55,1 07:34
142 173 Kuczek Krzysztof M (113) 1969 M4 (14) POL MomNaToCałeŻycie Mikołów 1:48:36,2(140) 2:38:59,8 1:06:55,9 07:34
143 99 Wilk Tomasz M (114) 1978 M3 (44) POL MomNaToCałeŻycie Mikołów 1:48:30,5(139) 2:39:00,1 1:06:56,2 07:34
144 102 Palka Jacek M (115) 1979 M3 (45) SM (13) POL KLIfornia TRI Dobra 1:53:52,2(151) 2:39:01,1 1:06:57,2 07:34
145 184 Kowalski Krzysztof M (116) 1973 M3 (46) POL STS BIEGATON MIKOŁÓW Mikołów 1:52:27,4(146) 2:39:39,7 1:07:35,8 07:36
146 30 Sobel Izabela K (30) 1983 K2 (10) POL Żywiec 1:50:28,9(143) 2:39:48,3 1:07:44,4 07:36
147 125 Sędkowski Grzegorz M (117) 1972 M3 (47) POL Katowice 1:54:50,2(157) 2:40:33,4 1:08:29,5 07:38
148 66 Dziki Maciej M (118) 1979 M3 (48) POL Ryśki z Rogola / Jak dzik w Szyszki Rogoźnik 1:55:24,9(159) 2:40:45,9 1:08:42,0 07:39
149 9 Jurkiewicz-Filiks Barbara K (31) 1978 K3 (17) POL Łodygowice 1:53:02,5(147) 2:40:54,2 1:08:50,3 07:39
150 44 Gumułka Joanna K (32) 1984 K2 (11) POL Lecymy Durś Piekary Śląskie 1:56:01,7(161) 2:41:45,6 1:09:41,7 07:42
151 116 Trefon Iwona K (33) 1980 K3 (18) POL Lecymy Durś Rogoźnik 1:56:01,5(160) 2:41:45,6 1:09:41,7 07:42
152 71 Czarnecki Krzysztof M (119) 1978 M3 (49) POL Kraków 1:50:54,2(144) 2:43:29,7 1:11:25,8 07:47
153 4 Śliwiński Marcin M (120) 1983 M2 (33) POL Lipowa 1:51:15,6(145) 2:44:47,7 1:12:43,8 07:50
154 191 Kuchta Alicja K (34) 1967 K4 (2) POL Katowice 1:54:11,0(153) 2:45:33,4 1:13:29,5 07:53
155 192 Kuchta Mirosław M (121) 1964 M4 (15) POL GKS KATOWICE KATOWICE 1:54:09,5(152) 2:45:33,4 1:13:29,5 07:53
156 157 Mejder Arkadiusz M (122) 1982 M2 (34) SM (14) POL OPP Katowice Katowice 1:55:15,4(158) 2:45:52,4 1:13:48,5 07:53
157 22 Caputa Marcel M (123) 1980 M3 (50) POL Leśna 1:53:10,0(149) 2:46:19,2 1:14:15,3 07:55
158 23 Dobija Pawel M (124) 1978 M3 (51) POL Sienna 1:53:05,9(148) 2:46:19,2 1:14:15,3 07:55
159 197 Puda Krzysztof M (125) 1978 M3 (52) POL Jeleśnia 1:44:17,5(134) 2:46:43,9 1:14:40,0 07:56
160 161 Korzus Katarzyna K (35) 1986 K2 (12) POL Sosnowiec 1:59:13,6(163) 2:50:57,3 1:18:53,4 08:08
161 160 Mądrzyk Ewelina K (36) 1983 K2 (13) POL Sosnowiec 1:59:12,6(162) 2:51:14,9 1:19:11,0 08:09
162 159 Mądrzyk Daniel M (126) 1981 M2 (35) POL Sosnowiec 1:59:19,0(164) 2:51:27,5 1:19:23,6 08:09
163 166 KORDOS Elżbieta K (37) 1981 K2 (14) POL 80R KRAKOW 1:59:47,7(165) 2:52:45,3 1:20:41,4 08:13
164 93 Rybiński Łukasz M (127) 1984 M2 (36) SM (15) POL EŁKA Team Ruda Śląska 1:54:30,1(155) 2:53:59,4 1:21:55,5 08:17
165 35 Gawlik-Rybińska Kasia K (38) 1983 K2 (15) SM (16) POL EŁKA Team Ruda Śląska 1:54:34,6(156) 2:53:59,5 1:21:55,6 08:17
166 198 Wojciehowski Liwiusz M (128) 1988 M2 (37) POL Nauka biega Krakow 2:01:08,3(166) 2:56:41,6 1:24:37,7 08:24
167 55 Antonik Michał M (129) 1982 M2 (38) POL bublleteam Pszczyna 2:02:25,9(167) 2:57:29,7 1:25:25,8 08:27
168 216 Kania Wioletta K (39) 1975 K3 (19) POL Trzebinia 2:06:12,3(168) 2:59:14,7 1:27:10,8 08:32
169 183 Kopeć Kłeczek Joanna K (40) 1981 K2 (16) POL Psary 2:07:48,3(169) 3:09:10,8 1:37:06,9 09:00
170 52 Hubka Kazimiera K (41) 1958 K5 (2) POL Zabrze 2:08:24,7(170) 3:13:38,8 1:41:34,9 09:13
171 210 Kuczek Grzegorz M (130) 1974 M3 (53) POL Czechowice Dziedzice 2:08:30,8(171) 3:18:21,3 1:46:17,4 09:26
172 63 Chomicz Łukasz M (131) 1983 M2 (39) POL Kozy 2:17:43,5(172) 3:32:49,7 2:00:45,8 10:08
DNF 1 Bujok Maria K 1961 K4 POL ULKS KARLIK Przezchlebie Wisła
DNF 2 Cupiał Dariusz M 1966 M4 POL W pogoni za duchem Sosnowiec
DNF 3 Cupiał Mariola K 1966 K4 POL W pogoni za duchem Sosnowiec
DNF 13 Kublin Szymon M 1997 M1 POL Twardorzeczka
DNF 25 Miękiński Jacek M 1975 M3 POL Kwiaciarnia Lilia Lipowa Lipowa
DNF 60 Bojda Zdzisław M 1976 M3 POL Poranny Beskid Run Pierściec
DNF 78 Adamczyk Mirosław M 1970 M4 POL CSC Adventure Academy Siemianowice Śląskie
DNF 79 Balicki Darek M 1970 M4 POL Kędzierzyn-Koźle
DNF 80 Bełz Tomasz M 1991 M1 POL Kraków
DNF 81 Białożyt Krzysztof M 1971 M3 POL Kamesznica
DNF 82 Biernat Mateusz M 1987 M2 POL Katowice
DNF 83 Dubiński Przemysław M 1976 M3 POL Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwia Częstochowa
DNF 84 Fitrzyk Krzysztof M 1984 M2 SM POL OPP Kraków Tarnów
DNF 85 Gaweł-Łoboziak Katarzyna K 1981 K2 POL Nieledwia
DNF 86 Jurek Piotr M 1974 M3 POL chorzów
DNF 90 Przybylski Tomasz M 1985 M2 POL Witaszyce
DNF 91 Raszka Jerzy M 1966 M4 POL Cieszyn
DNF 131 Kapela Piotr M 1975 M3 SM POL Bestwina
DNF 132 Kiepiela Dawid M 1981 M2 POL klub biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój
DNF 133 Koch Marta K 1977 K3 POL Ornontowice
DNF 134 Koson Krzysztof M 1983 M2 POL Debesciaki Zielonki
DNF 135 Kostorz Konrad M 1988 M2 POL Gliwice
DNF 136 Krawczyk Łukasz M 1981 M2 POL GrupaLukTrans.pl Brzozówka
DNF 137 Kubera Dawid M 1987 M2 POL alwaysinmotion.pl Tychy
DNF 138 Kubicki Darek M 1976 M3 POL QArchitekci/Waniewski Coaching Wójtowo
DNF 139 Lasek Dariusz M 1972 M3 POL Byledobiec Anin Kozy
DNF 140 Lilla Piotr M 1983 M2 POL Klub Wysokogórski Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie - Zdrój
DNF 141 Majer Ewa K 1982 K2 POL Dobczyce
DNF 142 Matecki Tomasz M 1980 M3 POL Bielsko-Biała
DNF 143 Mętel Szymon M 1994 M1 SM POL Żywiec
DNF 144 Michno Tomasz M 1976 M3 POL Lacho Team Kraków
DNF 145 Myśliwiec Jan M 1965 M4 POL Amator Ślemień Ślemień
DNF 146 Orzyszek Roksana K 1989 K2 POL Aktywni Rydułtowy Rydułtowy
DNF 171 Oświęcimka Rafał M 1992 M1 POL ITMBW Kraków Kraków
DNF 201 Pająk Paweł M 1972 M3 POL Bielsko-Biała
DNF 202 Papiewska-Żak Natalia K 1989 K2 POL Zachar Training Group Gliwice
DNF 203 Perlak Magdalena K 1990 K2 POL Katowice
DNF 204 PIECZARA Agnieszka K 1980 K3 POL JAWORZNO
DNF 205 Pieczonka Tomasz M 1984 M2 POL Kraków
DNF 206 Plutka Wojciech M 1981 M2 POL Aktywni Rydułtowy Rydułtowy
DNF 207 Pogorzelska Alina K 1968 K4 POL Czerwionka-Leszczyny
DNF 208 Proksa Robert M 1964 M4 POL Mysłowice
DNF 209 Radczuk Daria K 1986 K2 POL DRPT Krakow
DNF 218 Raszka Janusz M 1966 M4 POL Cieszyn
DNF 219 Ratajska Monika K 1992 K1 POL Poznań
DNF 220 Sawicka Anna K 1985 K2 POL Dream Run Sopotnia Wielka
DNF 221 Sobel Adrian M 1983 M2 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój

BGTimeSport © 2015-2020