Ekstremalny Półmaraton Górskim o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego

Wydarzenie:
Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego
Organizator:
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy, Stowarzyszenie Bieg po Zdrój
Data:
17.10.2020
Miejsce:
Lipowa - Ostre
Dystans:
21.0 km
Zgłoszonych:
219
Ukończyło:
172
Nieklasyfikowani:
47
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: K2 – kobiety 30-39 lat (K2)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaSł MundKrajKlubMiasto11kmWynikStrataTempo
1 108 Sawicka Anna K (3) 1985 K2 (1) POL Dream Run Sopotnia Wielka 1:24:54,2(52) 1:57:26,0 05:35
2 123 Ryłko Agnieszka K (10) 1987 K2 (2) POL ITMBW Kraków Kraków 1:31:56,7(76) 2:12:40,9 15:14,9 06:19
3 18 Rochowiak Aleksandra K (12) 1988 K2 (3) POL Beskid Trail.pl Żywiec 1:34:49,7(87) 2:15:29,8 18:03,8 06:27
4 48 Firek Iwona K (13) 1985 K2 (4) POL HIT THE TRAIL Tomasz Klisz Bielsko-Biała 1:36:17,9(93) 2:16:32,3 19:06,3 06:30
5 105 Szcześniak Maria K (19) 1982 K2 (5) POL Katowice 1:40:06,6(104) 2:24:10,5 26:44,5 06:51
6 15 Dąbkowska Monika K (22) 1987 K2 (6) POL ActiveRunLask Łask 1:43:04,3(128) 2:26:48,4 29:22,4 06:59
7 101 Szewczyk Monika K (25) 1983 K2 (7) POL BrzyskiTriTeam Kraków 1:46:36,8(136) 2:30:50,0 33:24,0 07:10
8 27 Bukowska-Kołodziejczak Anna K (27) 1981 K2 (8) POL Zywiec 1:50:15,2(142) 2:35:57,1 38:31,1 07:25
9 26 Pękalska Dorota K (28) 1981 K2 (9) POL Góralskie Zakapiorki Żywiec 1:54:14,4(154) 2:36:28,0 39:02,0 07:27
10 30 Sobel Izabela K (30) 1983 K2 (10) POL Żywiec 1:50:28,9(143) 2:39:48,3 42:22,3 07:36
11 44 Gumułka Joanna K (32) 1984 K2 (11) POL Lecymy Durś Piekary Śląskie 1:56:01,7(161) 2:41:45,6 44:19,6 07:42
12 161 Korzus Katarzyna K (35) 1986 K2 (12) POL Sosnowiec 1:59:13,6(163) 2:50:57,3 53:31,3 08:08
13 160 Mądrzyk Ewelina K (36) 1983 K2 (13) POL Sosnowiec 1:59:12,6(162) 2:51:14,9 53:48,9 08:09
14 166 KORDOS Elżbieta K (37) 1981 K2 (14) POL 80R KRAKOW 1:59:47,7(165) 2:52:45,3 55:19,3 08:13
15 35 Gawlik-Rybińska Kasia K (38) 1983 K2 (15) SM (16) POL EŁKA Team Ruda Śląska 1:54:34,6(156) 2:53:59,5 56:33,5 08:17
16 183 Kopeć Kłeczek Joanna K (40) 1981 K2 (16) POL Psary 2:07:48,3(169) 3:09:10,8 1:11:44,8 09:00
DNF 85 Gaweł-Łoboziak Katarzyna K 1981 K2 POL Nieledwia
DNF 141 Majer Ewa K 1982 K2 POL Dobczyce
DNF 146 Orzyszek Roksana K 1989 K2 POL Aktywni Rydułtowy Rydułtowy
DNF 202 Papiewska-Żak Natalia K 1989 K2 POL Zachar Training Group Gliwice
DNF 203 Perlak Magdalena K 1990 K2 POL Katowice
DNF 209 Radczuk Daria K 1986 K2 POL DRPT Krakow
DNF 220 Sawicka Anna K 1985 K2 POL Dream Run Sopotnia Wielka

BGTimeSport © 2015-2020