Ekstremalny Półmaraton Górskim o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego

Wydarzenie:
Ekstremalny Półmaraton Górskim o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego Ekstremalny Półmaraton Górskim o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego
Organizator:
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy, Stowarzyszenie Bieg po Zdrój
Data:
17.10.2020
Miejsce:
Lipowa - Ostre
Dystans:
21.0 km
Zgłoszonych:
219
Ukończyło:
172
Nieklasyfikowani:
47
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M1 – mężczyźni 18-29 lat (M1)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaSł MundKrajKlubMiasto11kmWynikStrataTempo
1 113 Wołąkiewicz Piotr M (4) 1997 M1 (1) POL Bielsko - Biała 1:04:48,1(4) 1:36:55,4 04:36
2 95 Wylężek Paweł M (5) 1992 M1 (2) SM (2) POL OPP KATOWICE Piekary Śląskie 1:09:58,4(8) 1:40:33,7 03:38,3 04:47
3 72 Jendrysik Krzysztof M (6) 1992 M1 (3) SM (3) POL KW Sakwa Katowice 1:07:42,3(5) 1:40:36,1 03:40,7 04:47
4 124 Początko Łukasz M (9) 1992 M1 (4) POL Kęckie Harpagany Kobiernice 1:09:54,8(7) 1:43:38,7 06:43,3 04:56
5 92 Pyrek Przemysław M (13) 1994 M1 (5) POL Training By PP Oświęcim 1:13:15,3(16) 1:45:06,7 08:11,3 05:00
6 188 KLIMEK DOMINIK M (15) 1995 M1 (6) POL CKS Budowlani Częstochowa Olsztyn Jurajski 1:12:32,9(13) 1:49:06,3 12:10,9 05:11
7 69 Ficoń Łukasz M (16) 1996 M1 (7) POL Sopotnia Wielka 1:14:33,7(17) 1:49:45,1 12:49,7 05:13
8 37 Gozdawa-Tyczyński Rafał M (22) 2000 M1 (8) POL Bielsko-Biała 1:15:56,1(20) 1:51:44,3 14:48,9 05:19
9 129 Żywczak Piotr M (35) 1992 M1 (9) POL Siemianowice Śląskie 1:21:50,5(36) 2:00:20,8 23:25,4 05:43
10 70 Ficoń Szymon M (46) 1996 M1 (10) POL Sopotnia Wielka 1:24:49,1(51) 2:02:32,1 25:36,7 05:50
11 167 Kastelik Grzegorz M (47) 1996 M1 (11) POL Kalna 1:23:58,1(47) 2:02:41,7 25:46,3 05:50
12 106 Słowik Maciej M (57) 1993 M1 (12) POL Bielsko-Biała 1:24:33,5(50) 2:06:21,2 29:25,8 06:01
13 45 Fedyna Marcin M (60) 1993 M1 (13) POL Kraków 1:31:29,2(74) 2:08:00,5 31:05,1 06:05
14 122 Suchanek Dominik M (79) 1994 M1 (14) POL ITMBW Kraków Będzieszyna 1:35:42,6(91) 2:20:11,9 43:16,5 06:40
15 194 Żywczak Konrad M (84) 2001 M1 (15) POL Siemianowice Śląskie 1:40:33,9(108) 2:22:06,8 45:11,4 06:46
16 180 Nowak Michał M (96) 1997 M1 (16) POL Ligota 1:40:45,6(111) 2:24:47,3 47:51,9 06:53
17 176 Kotyczka Cyriak M (100) 1993 M1 (17) POL Huragan Ligota Katowice 1:43:06,4(129) 2:26:06,3 49:10,9 06:57
18 114 Szymala Dariusz M (102) 1995 M1 (18) POL Klub Wysokogórski Bielsko-Biała Bystra 1:43:08,7(130) 2:27:11,9 50:16,5 07:00
19 170 Kowalczyk Adam M (107) 1997 M1 (19) POL Octagon Tychy Runners Tychy 1:42:55,0(122) 2:29:02,5 52:07,1 07:05
DNF 13 Kublin Szymon M 1997 M1 POL Twardorzeczka
DNF 80 Bełz Tomasz M 1991 M1 POL Kraków
DNF 143 Mętel Szymon M 1994 M1 SM POL Żywiec
DNF 171 Oświęcimka Rafał M 1992 M1 POL ITMBW Kraków Kraków

BGTimeSport © 2015-2020