Ekstremalny Półmaraton Górskim o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego

Wydarzenie:
Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego
Organizator:
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy, Stowarzyszenie Bieg po Zdrój
Data:
17.10.2020
Miejsce:
Lipowa - Ostre
Dystans:
21.0 km
Zgłoszonych:
219
Ukończyło:
172
Nieklasyfikowani:
47
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M2 – mężczyźni 30-39 lat (M2)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaSł MundKrajKlubMiasto11kmWynikStrataTempo
1 64 Jamiński Adam M (1) 1990 M2 (1) POL Nowy Targ 1:02:57,1(1) 1:32:03,9 04:23
2 76 Jura Rafał M (2) 1987 M2 (2) SM (1) POL KMP Kraków Kraków 1:03:57,2(2) 1:32:23,5 00:19,6 04:23
3 38 Biel Andrzej M (3) 1985 M2 (3) POL Żywiec 1:04:04,6(3) 1:35:00,5 02:56,6 04:31
4 195 Piotrowski Tomasz M (11) 1987 M2 (4) POL NN Bulowice 1:12:31,5(12) 1:44:41,7 12:37,8 04:59
5 32 Dudzik Łukasz M (12) 1984 M2 (5) POL Góral Biega Kamienica 1:13:13,7(15) 1:44:49,1 12:45,2 04:59
6 187 Kozieł Grzegorz M (20) 1982 M2 (6) POL STS Biegaton Mikołów Chorzów 1:16:55,4(25) 1:51:19,3 19:15,4 05:18
7 213 Kosicki Łukasz M (21) 1981 M2 (7) POL SIGNIFY Poland Bielsko BIELSKO-BIAŁA 1:16:22,3(22) 1:51:27,9 19:24,0 05:18
8 6 Sawicki Marek M (23) 1987 M2 (8) POL Team Brothers Lipowa 1:16:31,8(23) 1:52:01,5 19:57,6 05:20
9 211 Kastelik Wojciech M (24) 1981 M2 (9) SM (5) POL KMP Kraków Kraków 1:16:51,3(24) 1:52:16,2 20:12,3 05:20
10 148 Kocemba Kamil M (26) 1986 M2 (10) POL Kęckie Harpagany Kobiernice 1:20:00,1(29) 1:54:48,7 22:44,8 05:28
11 77 Suchanek Grzegorz M (27) 1981 M2 (11) POL Pogwizdów 1:20:45,9(30) 1:55:29,1 23:25,2 05:29
12 120 Szczyrbowski Michał M (29) 1981 M2 (12) POL TurboKilla Rybnik 1:21:13,3(31) 1:56:28,4 24:24,5 05:32
13 68 Firek Adrian M (30) 1985 M2 (13) POL HIT THE TRAIL Tomasz Klisz Bielsko-Biała 1:21:24,4(32) 1:56:39,7 24:35,8 05:33
14 189 Krzyżowski Maciej M (31) 1984 M2 (14) SM (6) POL Tychy 1:19:59,1(28) 1:57:01,4 24:57,5 05:34
15 185 Orłów Łukasz M (34) 1981 M2 (15) POL Jaworzno Jaworzno 1:22:31,7(39) 2:00:15,2 28:11,3 05:43
16 112 Wiklik Marcin M (37) 1983 M2 (16) SM (8) POL OPP Kraków KRAKÓW 1:21:55,6(37) 2:00:40,4 28:36,5 05:44
17 12 Jakubowski Bartek M (43) 1981 M2 (17) POL Pawłowice 1:24:00,8(49) 2:02:07,6 30:03,7 05:48
18 31 Kozik Tomasz M (48) 1981 M2 (18) POL Sprintex Team Brzuśnik 1:23:59,8(48) 2:02:48,1 30:44,2 05:50
19 24 Hankus Łukasz M (52) 1981 M2 (19) POL Żywiec 1:27:32,2(59) 2:04:42,5 32:38,6 05:56
20 215 Ogórek Tomasz M (58) 1985 M2 (20) POL Bielsko-Biała 1:28:37,2(63) 2:06:35,1 34:31,2 06:01
21 75 GAPIŃSKI ŁUKASZ M (59) 1987 M2 (21) POL Rybnik 1:29:35,4(66) 2:07:15,7 35:11,8 06:03
22 156 Lorisz Damian M (65) 1984 M2 (22) SM (10) POL OPP KATOWICE. BPRT Gliwice Chorzów 1:30:21,8(71) 2:09:39,7 37:35,8 06:10
23 73 Faber Marcin M (66) 1989 M2 (23) POL FaBeer Kraków 1:29:54,0(68) 2:11:38,9 39:35,0 06:16
24 175 Karawacki Grzegorz M (78) 1989 M2 (24) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:34:53,0(88) 2:18:37,7 46:33,8 06:36
25 16 Michalski Łukasz M (82) 1983 M2 (25) POL ActiveRunLask Łask 1:41:39,3(117) 2:21:55,6 49:51,7 06:45
26 217 Kos Piotr M (83) 1989 M2 (26) POL Kobiernice 1:38:18,8(95) 2:22:03,6 49:59,7 06:45
27 190 Kowalik Artur M (87) 1988 M2 (27) POL Trail Runners Jaworzno Jaworzno 1:39:17,3(101) 2:23:05,0 51:01,1 06:48
28 214 Kumorek Mariusz M (91) 1987 M2 (28) POL Łękawica 1:42:37,8(121) 2:23:54,7 51:50,8 06:51
29 56 Danikiewicz Michał M (95) 1981 M2 (29) POL Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dzi Czechowice-Dziedzice 1:40:51,0(113) 2:24:46,9 52:43,0 06:53
30 21 Baca Tomek M (103) 1986 M2 (30) POL Lipowa 1:43:02,9(127) 2:28:04,9 56:01,0 07:03
31 154 Ociepka Daniel M (105) 1981 M2 (31) POL Sosnowiec 1:43:43,0(132) 2:28:31,7 56:27,8 07:04
32 67 Gruszczyk Grzegorz M (109) 1982 M2 (32) POL HELIPOLAND Bielsko-Biała 1:46:38,5(137) 2:29:53,4 57:49,5 07:08
33 4 Śliwiński Marcin M (120) 1983 M2 (33) POL Lipowa 1:51:15,6(145) 2:44:47,7 1:12:43,8 07:50
34 157 Mejder Arkadiusz M (122) 1982 M2 (34) SM (14) POL OPP Katowice Katowice 1:55:15,4(158) 2:45:52,4 1:13:48,5 07:53
35 159 Mądrzyk Daniel M (126) 1981 M2 (35) POL Sosnowiec 1:59:19,0(164) 2:51:27,5 1:19:23,6 08:09
36 93 Rybiński Łukasz M (127) 1984 M2 (36) SM (15) POL EŁKA Team Ruda Śląska 1:54:30,1(155) 2:53:59,4 1:21:55,5 08:17
37 198 Wojciehowski Liwiusz M (128) 1988 M2 (37) POL Nauka biega Krakow 2:01:08,3(166) 2:56:41,6 1:24:37,7 08:24
38 55 Antonik Michał M (129) 1982 M2 (38) POL bublleteam Pszczyna 2:02:25,9(167) 2:57:29,7 1:25:25,8 08:27
39 63 Chomicz Łukasz M (131) 1983 M2 (39) POL Kozy 2:17:43,5(172) 3:32:49,7 2:00:45,8 10:08
DNF 82 Biernat Mateusz M 1987 M2 POL Katowice
DNF 84 Fitrzyk Krzysztof M 1984 M2 SM POL OPP Kraków Tarnów
DNF 90 Przybylski Tomasz M 1985 M2 POL Witaszyce
DNF 132 Kiepiela Dawid M 1981 M2 POL klub biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój
DNF 134 Koson Krzysztof M 1983 M2 POL Debesciaki Zielonki
DNF 135 Kostorz Konrad M 1988 M2 POL Gliwice
DNF 136 Krawczyk Łukasz M 1981 M2 POL GrupaLukTrans.pl Brzozówka
DNF 137 Kubera Dawid M 1987 M2 POL alwaysinmotion.pl Tychy
DNF 140 Lilla Piotr M 1983 M2 POL Klub Wysokogórski Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie - Zdrój
DNF 205 Pieczonka Tomasz M 1984 M2 POL Kraków
DNF 206 Plutka Wojciech M 1981 M2 POL Aktywni Rydułtowy Rydułtowy
DNF 221 Sobel Adrian M 1983 M2 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój

BGTimeSport © 2015-2020