Ekstremalny Półmaraton Górskim o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego

Wydarzenie:
Ekstremalny Półmaraton Górskim o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego Ekstremalny Półmaraton Górskim o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego
Organizator:
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy, Stowarzyszenie Bieg po Zdrój
Data:
17.10.2020
Miejsce:
Lipowa - Ostre
Dystans:
21.0 km
Zgłoszonych:
219
Ukończyło:
172
Nieklasyfikowani:
47
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaSł MundKrajKlubMiasto11kmWynikStrataTempo
1 155 Lewandowska Edyta K (1) 1980 K3 (1) POL Dynafit Team Myślenice 1:11:32,8(9) 1:46:39,9 05:04
2 168 Lassota-Bujak Mariola K (2) 1978 K3 (2) POL #czeladzbiega Czeladź 1:22:01,7(38) 1:55:25,2 08:45,3 05:29
3 108 Sawicka Anna K (3) 1985 K2 (1) POL Dream Run Sopotnia Wielka 1:24:54,2(52) 1:57:26,0 10:46,1 05:35
4 98 Skalska Anna K (4) 1980 K3 (3) POL Festiwalbiegowy w Krynicy Bytom 1:21:42,4(34) 1:58:26,9 11:47,0 05:38
5 61 Adamus-Kowalska Justyna K (5) 1979 K3 (4) POL Imielin 1:22:35,5(40) 2:00:10,6 13:30,7 05:43
6 10 Dawid Katarzyna K (6) 1976 K3 (5) POL Jasienica 1:25:49,9(55) 2:01:26,4 14:46,5 05:46
7 162 Oświęcimka Magdalena K (7) 1994 K1 (1) POL ITMBW Kraków Wilkowice 1:28:11,8(62) 2:06:31,3 19:51,4 06:01
8 36 Heller Karina K (8) 1978 K3 (6) POL Poranny Beskid Run Skoczów 1:32:20,0(77) 2:10:34,9 23:55,0 06:13
9 193 Kopciowska-Wątroba Joanna K (9) 1977 K3 (7) POL Jas-Kółka Jastrzębie Zdrój 1:30:40,6(72) 2:12:27,0 25:47,1 06:18
10 123 Ryłko Agnieszka K (10) 1987 K2 (2) POL ITMBW Kraków Kraków 1:31:56,7(76) 2:12:40,9 26:01,0 06:19
11 152 Lenart Joanna K (11) 1969 K4 (1) POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 1:33:08,9(79) 2:14:41,8 28:01,9 06:24
12 18 Rochowiak Aleksandra K (12) 1988 K2 (3) POL Beskid Trail.pl Żywiec 1:34:49,7(87) 2:15:29,8 28:49,9 06:27
13 48 Firek Iwona K (13) 1985 K2 (4) POL HIT THE TRAIL Tomasz Klisz Bielsko-Biała 1:36:17,9(93) 2:16:32,3 29:52,4 06:30
14 121 Śmigielska-Stasicka Monika K (14) 1978 K3 (8) POL Oświęcim-Poręba Wielka 1:36:07,8(92) 2:17:27,3 30:47,4 06:32
15 128 Zielińska Malwina K (15) 1994 K1 (2) POL #zaliniametyteam Świętochłowice 1:39:15,9(100) 2:20:47,0 34:07,1 06:42
16 153 Kondzielnik Magdalena K (16) 1978 K3 (9) POL Pszczyna 1:41:18,5(115) 2:21:39,7 34:59,8 06:44
17 126 Wysocka Agnieszka K (17) 1977 K3 (10) POL RyTM Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 1:40:39,0(110) 2:22:05,7 35:25,8 06:45
18 165 Kafka Ewelina K (18) 1978 K3 (11) POL Poranny Beskid Run Skoczów 1:41:27,7(116) 2:24:03,6 37:23,7 06:51
19 105 Szcześniak Maria K (19) 1982 K2 (5) POL Katowice 1:40:06,6(104) 2:24:10,5 37:30,6 06:51
20 182 Nowak Justyna K (20) 1975 K3 (12) POL RyTM Czechowice-Dziedzice Ligota 1:40:49,0(112) 2:24:46,8 38:06,9 06:53
21 54 Jakubowska Renata K (21) 1952 K5 (1) POL Bielsko -Biała 1:43:40,2(131) 2:26:37,3 39:57,4 06:58
22 15 Dąbkowska Monika K (22) 1987 K2 (6) POL ActiveRunLask Łask 1:43:04,3(128) 2:26:48,4 40:08,5 06:59
23 59 Bojur Renata K (23) 1973 K3 (13) POL Częstochowa 1:42:59,5(124) 2:29:25,2 42:45,3 07:06
24 58 Bojda Brygida K (24) 1976 K3 (14) POL Poranny Beskid Run Pierściec 1:42:36,6(120) 2:30:01,8 43:21,9 07:08
25 101 Szewczyk Monika K (25) 1983 K2 (7) POL BrzyskiTriTeam Kraków 1:46:36,8(136) 2:30:50,0 44:10,1 07:10
26 149 Kuras Katarzyna K (26) 1974 K3 (15) POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 1:49:57,6(141) 2:33:44,9 47:05,0 07:19
27 27 Bukowska-Kołodziejczak Anna K (27) 1981 K2 (8) POL Zywiec 1:50:15,2(142) 2:35:57,1 49:17,2 07:25
28 26 Pękalska Dorota K (28) 1981 K2 (9) POL Góralskie Zakapiorki Żywiec 1:54:14,4(154) 2:36:28,0 49:48,1 07:27
29 169 Laburda Kinga K (29) 1980 K3 (16) POL KLIfornia TRI Kraków Nowa Huta 1:53:40,9(150) 2:38:59,0 52:19,1 07:34
30 30 Sobel Izabela K (30) 1983 K2 (10) POL Żywiec 1:50:28,9(143) 2:39:48,3 53:08,4 07:36
31 9 Jurkiewicz-Filiks Barbara K (31) 1978 K3 (17) POL Łodygowice 1:53:02,5(147) 2:40:54,2 54:14,3 07:39
32 44 Gumułka Joanna K (32) 1984 K2 (11) POL Lecymy Durś Piekary Śląskie 1:56:01,7(161) 2:41:45,6 55:05,7 07:42
33 116 Trefon Iwona K (33) 1980 K3 (18) POL Lecymy Durś Rogoźnik 1:56:01,5(160) 2:41:45,6 55:05,7 07:42
34 191 Kuchta Alicja K (34) 1967 K4 (2) POL Katowice 1:54:11,0(153) 2:45:33,4 58:53,5 07:53
35 161 Korzus Katarzyna K (35) 1986 K2 (12) POL Sosnowiec 1:59:13,6(163) 2:50:57,3 1:04:17,4 08:08
36 160 Mądrzyk Ewelina K (36) 1983 K2 (13) POL Sosnowiec 1:59:12,6(162) 2:51:14,9 1:04:35,0 08:09
37 166 KORDOS Elżbieta K (37) 1981 K2 (14) POL 80R KRAKOW 1:59:47,7(165) 2:52:45,3 1:06:05,4 08:13
38 35 Gawlik-Rybińska Kasia K (38) 1983 K2 (15) SM (16) POL EŁKA Team Ruda Śląska 1:54:34,6(156) 2:53:59,5 1:07:19,6 08:17
39 216 Kania Wioletta K (39) 1975 K3 (19) POL Trzebinia 2:06:12,3(168) 2:59:14,7 1:12:34,8 08:32
40 183 Kopeć Kłeczek Joanna K (40) 1981 K2 (16) POL Psary 2:07:48,3(169) 3:09:10,8 1:22:30,9 09:00
41 52 Hubka Kazimiera K (41) 1958 K5 (2) POL Zabrze 2:08:24,7(170) 3:13:38,8 1:26:58,9 09:13
DNF 1 Bujok Maria K 1961 K4 POL ULKS KARLIK Przezchlebie Wisła
DNF 3 Cupiał Mariola K 1966 K4 POL W pogoni za duchem Sosnowiec
DNF 85 Gaweł-Łoboziak Katarzyna K 1981 K2 POL Nieledwia
DNF 133 Koch Marta K 1977 K3 POL Ornontowice
DNF 141 Majer Ewa K 1982 K2 POL Dobczyce
DNF 146 Orzyszek Roksana K 1989 K2 POL Aktywni Rydułtowy Rydułtowy
DNF 202 Papiewska-Żak Natalia K 1989 K2 POL Zachar Training Group Gliwice
DNF 203 Perlak Magdalena K 1990 K2 POL Katowice
DNF 204 PIECZARA Agnieszka K 1980 K3 POL JAWORZNO
DNF 207 Pogorzelska Alina K 1968 K4 POL Czerwionka-Leszczyny
DNF 209 Radczuk Daria K 1986 K2 POL DRPT Krakow
DNF 219 Ratajska Monika K 1992 K1 POL Poznań
DNF 220 Sawicka Anna K 1985 K2 POL Dream Run Sopotnia Wielka

BGTimeSport © 2015-2020