Ekstremalny Półmaraton Górskim o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego

Wydarzenie:
Ekstremalny Półmaraton Górskim o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego Ekstremalny Półmaraton Górskim o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego
Organizator:
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy, Stowarzyszenie Bieg po Zdrój
Data:
17.10.2020
Miejsce:
Lipowa - Ostre
Dystans:
21.0 km
Zgłoszonych:
219
Ukończyło:
172
Nieklasyfikowani:
47
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M3 – mężczyźni 40-49 lat (M3)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaSł MundKrajKlubMiasto11kmWynikStrataTempo
1 110 Surowiec Michał M (7) 1980 M3 (1) SM (4) POL JW 3946 Bytom Wojkowice 1:08:06,6(6) 1:41:11,2 04:49
2 28 Jagieła Adam M (8) 1973 M3 (2) POL KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA Rogoźnik 1:12:31,0(11) 1:43:21,5 02:10,3 04:55
3 42 Jarzębowicz Paweł M (10) 1979 M3 (3) POL Jarzomby/Zadyszka Oświęcim Oświęcim 1:12:33,4(14) 1:44:09,3 02:58,1 04:57
4 34 Grudzień Krzysztof M (14) 1976 M3 (4) POL Skoczów 1:12:08,2(10) 1:45:25,9 04:14,7 05:01
5 74 FIJAK JAN M (17) 1973 M3 (5) POL Sienna 1:15:28,0(18) 1:50:16,6 09:05,4 05:15
6 100 Zagórski Mariusz M (19) 1977 M3 (6) POL Goleszów 1:16:10,5(21) 1:50:53,7 09:42,5 05:16
7 107 Zawada Jacek M (25) 1972 M3 (7) POL FiKiMiKi Team Zalesie Golczowskie 1:17:27,2(26) 1:52:27,3 11:16,1 05:21
8 118 Sawicki Lucjan M (28) 1976 M3 (8) POL TEAM BROTHERS Żywiec 1:18:09,5(27) 1:55:43,9 14:32,7 05:30
9 41 Jarzębowicz Adam M (32) 1975 M3 (9) POL YAZOMBY Katowice 1:21:31,0(33) 1:57:39,9 16:28,7 05:36
10 97 Palka Dawid M (33) 1977 M3 (10) SM (7) POL 40-latek Tychy Tychy 1:21:43,3(35) 1:57:52,9 16:41,7 05:36
11 150 Kuras Janusz M (36) 1972 M3 (11) POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 1:23:11,0(41) 2:00:34,8 19:23,6 05:44
12 174 KOWALCZYK PAWEŁ M (39) 1974 M3 (12) POL KĘCKIE HARPAGANY KĘTY 1:23:27,1(43) 2:01:06,3 19:55,1 05:46
13 62 Jachym Arkadiusz M (40) 1976 M3 (13) POL Bielsko-Biała 1:23:30,6(44) 2:01:17,6 20:06,4 05:46
14 212 Kolasa Robert M (41) 1977 M3 (14) SM (9) POL 133 blp WOT BIELSKO-BIAŁA 1:23:43,4(45) 2:01:44,1 20:32,9 05:47
15 119 Prasoł Zbigniew M (45) 1975 M3 (15) POL Saint Gobain Squad Rybnik 1:26:19,9(56) 2:02:18,2 21:07,0 05:49
16 40 Grząś Rafał M (49) 1978 M3 (16) POL Ostra Góra 351 Twardowice 1:27:41,6(60) 2:02:50,9 21:39,7 05:50
17 19 Targosz Piotr M (50) 1977 M3 (17) POL Sprintex Team Twardorzeczka 1:25:38,9(54) 2:04:30,1 23:18,9 05:55
18 151 Lenart Artur M (51) 1971 M3 (18) POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 1:26:37,2(57) 2:04:37,8 23:26,6 05:56
19 127 Toporczyk Daniel M (54) 1976 M3 (19) POL Press Glass biegamy i wspieramy Tychy 1:29:35,6(67) 2:05:12,4 24:01,2 05:57
20 181 Nowak Marek M (55) 1973 M3 (20) POL RyTM Czechowice-Dziedzice Ligota 1:29:07,6(65) 2:05:50,0 24:38,8 05:59
21 87 Szolc Sebastian M (56) 1976 M3 (21) POL Gliwice 1:30:07,3(70) 2:06:09,3 24:58,1 06:00
22 178 Kałużny Marcin M (61) 1975 M3 (22) POL 4TRITEAM Katowice 1:27:51,4(61) 2:08:08,5 26:57,3 06:06
23 65 Janda Sebastian M (63) 1978 M3 (23) POL Wataha łączy nas bieganie Bielsko-Biała 1:28:40,5(64) 2:09:04,6 27:53,4 06:08
24 43 Dziuba Emilian M (64) 1973 M3 (24) POL STS BIEGATON MIKOŁÓW MIKOŁÓW 1:31:06,5(73) 2:09:25,9 28:14,7 06:09
25 163 Kędzior Jarosław M (70) 1977 M3 (25) POL Poranny Beskid Run Rudnik 1:35:20,9(90) 2:14:24,7 33:13,5 06:24
26 50 Dudziak Marek M (71) 1979 M3 (26) POL DUDIKOM Jaworze 1:33:19,4(80) 2:14:34,4 33:23,2 06:24
27 14 Ryczkiewicz Andrzej M (73) 1976 M3 (27) POL MIY-OF-UTE Żywiec 1:33:39,2(81) 2:15:08,7 33:57,5 06:26
28 200 Sarnowski Tomasz M (74) 1978 M3 (28) POL W23 Architekci Jasło 1:33:52,4(84) 2:15:45,3 34:34,1 06:27
29 130 Sulkowski Arkadiusz M (76) 1975 M3 (29) POL Knurów 1:34:40,8(86) 2:16:48,4 35:37,2 06:30
30 117 PIECZARA BŁAŻEJ M (77) 1979 M3 (30) POL KB MCKIS JAWORZNO JAWORZNO 1:34:23,6(85) 2:18:22,4 37:11,2 06:35
31 111 Paliga Rafał M (80) 1978 M3 (31) POL Ostra Góra 351 Toporowice 1:41:53,9(119) 2:20:33,5 39:22,3 06:41
32 199 Szczepański Sebastian M (81) 1974 M3 (32) POL Kopytko Kopytówka 1:41:44,0(118) 2:21:02,9 39:51,7 06:42
33 53 Głowacki Robert M (85) 1978 M3 (33) POL Warszawa 1:40:07,1(105) 2:22:34,6 41:23,4 06:47
34 39 Bochynek Tomasz M (86) 1974 M3 (34) POL TI Fluid Systems/Jak Dzik w Szyszki Wieprz 1:40:00,6(102) 2:22:40,6 41:29,4 06:47
35 8 Filiks Leszek M (88) 1978 M3 (35) POL Łodygowice 1:38:32,7(97) 2:23:10,9 41:59,7 06:49
36 7 Maga Przemysław M (89) 1977 M3 (36) POL Jasienica 1:38:23,2(96) 2:23:11,1 41:59,9 06:49
37 94 Ufel Marcin M (90) 1975 M3 (37) SM (11) POL OPP Katowice Czeladz 1:40:04,4(103) 2:23:34,4 42:23,2 06:50
38 158 Marcoń Andrzej M (92) 1971 M3 (38) SM (12) POL Zawiercie 1:40:38,0(109) 2:23:57,9 42:46,7 06:51
39 147 Kacprowski Filip M (97) 1978 M3 (39) POL Tychy 1:43:01,6(126) 2:24:57,2 43:46,0 06:54
40 196 Stroczyński Paweł M (99) 1980 M3 (40) POL Tyskie Sinice Tychy 1:40:27,5(106) 2:25:24,9 44:13,7 06:55
41 57 Dąbrowski Marek M (104) 1980 M3 (41) POL Poranny Beskid Run Pierściec 1:41:07,8(114) 2:28:26,5 47:15,3 07:04
42 177 Kowalczyk Damian M (106) 1974 M3 (42) POL Octagon Runners Tychy Tychy 1:42:57,7(123) 2:29:02,2 47:51,0 07:05
43 29 Dziki Marek M (111) 1980 M3 (43) POL Ryski z Rogola Rogoźnik 1:45:56,6(135) 2:33:26,5 52:15,3 07:18
44 99 Wilk Tomasz M (114) 1978 M3 (44) POL MomNaToCałeŻycie Mikołów 1:48:30,5(139) 2:39:00,1 57:48,9 07:34
45 102 Palka Jacek M (115) 1979 M3 (45) SM (13) POL KLIfornia TRI Dobra 1:53:52,2(151) 2:39:01,1 57:49,9 07:34
46 184 Kowalski Krzysztof M (116) 1973 M3 (46) POL STS BIEGATON MIKOŁÓW Mikołów 1:52:27,4(146) 2:39:39,7 58:28,5 07:36
47 125 Sędkowski Grzegorz M (117) 1972 M3 (47) POL Katowice 1:54:50,2(157) 2:40:33,4 59:22,2 07:38
48 66 Dziki Maciej M (118) 1979 M3 (48) POL Ryśki z Rogola / Jak dzik w Szyszki Rogoźnik 1:55:24,9(159) 2:40:45,9 59:34,7 07:39
49 71 Czarnecki Krzysztof M (119) 1978 M3 (49) POL Kraków 1:50:54,2(144) 2:43:29,7 1:02:18,5 07:47
50 22 Caputa Marcel M (123) 1980 M3 (50) POL Leśna 1:53:10,0(149) 2:46:19,2 1:05:08,0 07:55
51 23 Dobija Pawel M (124) 1978 M3 (51) POL Sienna 1:53:05,9(148) 2:46:19,2 1:05:08,0 07:55
52 197 Puda Krzysztof M (125) 1978 M3 (52) POL Jeleśnia 1:44:17,5(134) 2:46:43,9 1:05:32,7 07:56
53 210 Kuczek Grzegorz M (130) 1974 M3 (53) POL Czechowice Dziedzice 2:08:30,8(171) 3:18:21,3 1:37:10,1 09:26
DNF 25 Miękiński Jacek M 1975 M3 POL Kwiaciarnia Lilia Lipowa Lipowa
DNF 60 Bojda Zdzisław M 1976 M3 POL Poranny Beskid Run Pierściec
DNF 81 Białożyt Krzysztof M 1971 M3 POL Kamesznica
DNF 83 Dubiński Przemysław M 1976 M3 POL Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwia Częstochowa
DNF 86 Jurek Piotr M 1974 M3 POL chorzów
DNF 131 Kapela Piotr M 1975 M3 SM POL Bestwina
DNF 138 Kubicki Darek M 1976 M3 POL QArchitekci/Waniewski Coaching Wójtowo
DNF 139 Lasek Dariusz M 1972 M3 POL Byledobiec Anin Kozy
DNF 142 Matecki Tomasz M 1980 M3 POL Bielsko-Biała
DNF 144 Michno Tomasz M 1976 M3 POL Lacho Team Kraków
DNF 201 Pająk Paweł M 1972 M3 POL Bielsko-Biała

BGTimeSport © 2015-2020