Ekstremalny Półmaraton Górskim o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego

Wydarzenie:
Ekstremalny Półmaraton Górskim o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego Ekstremalny Półmaraton Górskim o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego
Organizator:
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy, Stowarzyszenie Bieg po Zdrój
Data:
17.10.2020
Miejsce:
Lipowa - Ostre
Dystans:
21.0 km
Zgłoszonych:
219
Ukończyło:
172
Nieklasyfikowani:
47
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M4 – mężczyźni 50-59 lat (M4)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaSł MundKrajKlubMiasto11kmWynikStrataTempo
1 186 Klimek Tadeusz M (18) 1969 M4 (1) POL Słońca Jury Olsztyn Kusięta 1:15:46,3(19) 1:50:28,2 05:15
2 88 Papuga Dariusz M (38) 1965 M4 (2) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 1:27:01,3(58) 2:00:57,0 10:28,8 05:45
3 46 Górny Mirosław M (42) 1965 M4 (3) POL Nutrend biega Bielsko biała 1:23:56,5(46) 2:02:02,6 11:34,4 05:48
4 179 Machowski Artur M (62) 1969 M4 (4) POL Bielsko-Biała 1:30:00,8(69) 2:09:01,0 18:32,8 06:08
5 115 SYMULA PIOTR M (67) 1968 M4 (5) POL SAN ESCOBAR BIELSKO BIAŁA 1:31:48,2(75) 2:12:26,7 21:58,5 06:18
6 89 Potuszyński Dariusz M (68) 1969 M4 (6) POL Dwóch Takich Czerwionka-Leszczyny 1:33:50,2(83) 2:13:38,7 23:10,5 06:21
7 109 Szklorz Sylwester M (69) 1969 M4 (7) POL Katowice 1:33:48,1(82) 2:14:04,1 23:35,9 06:23
8 96 SZPAK DAMIAN M (75) 1961 M4 (8) POL Damek Team Tychy 1:35:07,8(89) 2:16:32,6 26:04,4 06:30
9 51 Hubka Jerzy M (93) 1961 M4 (9) POL Zabrze 1:38:53,6(99) 2:24:14,6 33:46,4 06:52
10 20 Kowalewski Dariusz M (94) 1968 M4 (10) POL Byków 1:38:50,7(98) 2:24:33,7 34:05,5 06:53
11 172 Kozioł Przemysław M (98) 1968 M4 (11) POL Kraków 1:40:29,0(107) 2:25:13,8 34:45,6 06:54
12 11 Gieruszka Dariusz M (108) 1970 M4 (12) POL Bytom 1:43:01,1(125) 2:29:17,0 38:48,8 07:06
13 17 Góralczyk Zdzisław M (110) 1964 M4 (13) POL Rybarzowice 1:44:04,3(133) 2:30:00,3 39:32,1 07:08
14 173 Kuczek Krzysztof M (113) 1969 M4 (14) POL MomNaToCałeŻycie Mikołów 1:48:36,2(140) 2:38:59,8 48:31,6 07:34
15 192 Kuchta Mirosław M (121) 1964 M4 (15) POL GKS KATOWICE KATOWICE 1:54:09,5(152) 2:45:33,4 55:05,2 07:53
DNF 2 Cupiał Dariusz M 1966 M4 POL W pogoni za duchem Sosnowiec
DNF 78 Adamczyk Mirosław M 1970 M4 POL CSC Adventure Academy Siemianowice Śląskie
DNF 79 Balicki Darek M 1970 M4 POL Kędzierzyn-Koźle
DNF 91 Raszka Jerzy M 1966 M4 POL Cieszyn
DNF 145 Myśliwiec Jan M 1965 M4 POL Amator Ślemień Ślemień
DNF 208 Proksa Robert M 1964 M4 POL Mysłowice
DNF 218 Raszka Janusz M 1966 M4 POL Cieszyn

BGTimeSport © 2015-2020