Ekstremalny Półmaraton Górskim o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego

Wydarzenie:
Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego
Organizator:
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy, Stowarzyszenie Bieg po Zdrój
Data:
17.10.2020
Miejsce:
Lipowa - Ostre
Dystans:
21.0 km
Zgłoszonych:
219
Ukończyło:
172
Nieklasyfikowani:
47
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: Służby Mundurowe (SM)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaSł MundKrajKlubMiasto11kmWynikStrataTempo
1 76 Jura Rafał M (2) 1987 M2 (2) SM (1) POL KMP Kraków Kraków 1:03:57,2(2) 1:32:23,5 04:23
2 95 Wylężek Paweł M (5) 1992 M1 (2) SM (2) POL OPP KATOWICE Piekary Śląskie 1:09:58,4(8) 1:40:33,7 08:10,2 04:47
3 72 Jendrysik Krzysztof M (6) 1992 M1 (3) SM (3) POL KW Sakwa Katowice 1:07:42,3(5) 1:40:36,1 08:12,6 04:47
4 110 Surowiec Michał M (7) 1980 M3 (1) SM (4) POL JW 3946 Bytom Wojkowice 1:08:06,6(6) 1:41:11,2 08:47,7 04:49
5 211 Kastelik Wojciech M (24) 1981 M2 (9) SM (5) POL KMP Kraków Kraków 1:16:51,3(24) 1:52:16,2 19:52,7 05:20
6 189 Krzyżowski Maciej M (31) 1984 M2 (14) SM (6) POL Tychy 1:19:59,1(28) 1:57:01,4 24:37,9 05:34
7 97 Palka Dawid M (33) 1977 M3 (10) SM (7) POL 40-latek Tychy Tychy 1:21:43,3(35) 1:57:52,9 25:29,4 05:36
8 112 Wiklik Marcin M (37) 1983 M2 (16) SM (8) POL OPP Kraków KRAKÓW 1:21:55,6(37) 2:00:40,4 28:16,9 05:44
9 212 Kolasa Robert M (41) 1977 M3 (14) SM (9) POL 133 blp WOT BIELSKO-BIAŁA 1:23:43,4(45) 2:01:44,1 29:20,6 05:47
10 156 Lorisz Damian M (65) 1984 M2 (22) SM (10) POL OPP KATOWICE. BPRT Gliwice Chorzów 1:30:21,8(71) 2:09:39,7 37:16,2 06:10
11 94 Ufel Marcin M (90) 1975 M3 (37) SM (11) POL OPP Katowice Czeladz 1:40:04,4(103) 2:23:34,4 51:10,9 06:50
12 158 Marcoń Andrzej M (92) 1971 M3 (38) SM (12) POL Zawiercie 1:40:38,0(109) 2:23:57,9 51:34,4 06:51
13 102 Palka Jacek M (115) 1979 M3 (45) SM (13) POL KLIfornia TRI Dobra 1:53:52,2(151) 2:39:01,1 1:06:37,6 07:34
14 157 Mejder Arkadiusz M (122) 1982 M2 (34) SM (14) POL OPP Katowice Katowice 1:55:15,4(158) 2:45:52,4 1:13:28,9 07:53
15 93 Rybiński Łukasz M (127) 1984 M2 (36) SM (15) POL EŁKA Team Ruda Śląska 1:54:30,1(155) 2:53:59,4 1:21:35,9 08:17
16 35 Gawlik-Rybińska Kasia K (38) 1983 K2 (15) SM (16) POL EŁKA Team Ruda Śląska 1:54:34,6(156) 2:53:59,5 1:21:36,0 08:17
DNF 84 Fitrzyk Krzysztof M 1984 M2 SM POL OPP Kraków Tarnów
DNF 131 Kapela Piotr M 1975 M3 SM POL Bestwina
DNF 143 Mętel Szymon M 1994 M1 SM POL Żywiec

BGTimeSport © 2015-2020