Ekstremalny Półmaraton Górskim o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego

Wydarzenie:
Ekstremalny Półmaraton Górskim o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego Ekstremalny Półmaraton Górskim o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego
Organizator:
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy, Stowarzyszenie Bieg po Zdrój
Data:
17.10.2020
Miejsce:
Lipowa - Ostre
Dystans:
21.0 km
Zgłoszonych:
219
Ukończyło:
172
Nieklasyfikowani:
47
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: K3 – kobiety 40-49 lat (K3)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaSł MundKrajKlubMiasto11kmWynikStrataTempo
1 155 Lewandowska Edyta K (1) 1980 K3 (1) POL Dynafit Team Myślenice 1:11:32,8(9) 1:46:39,9 05:04
2 168 Lassota-Bujak Mariola K (2) 1978 K3 (2) POL #czeladzbiega Czeladź 1:22:01,7(38) 1:55:25,2 08:45,3 05:29
3 98 Skalska Anna K (4) 1980 K3 (3) POL Festiwalbiegowy w Krynicy Bytom 1:21:42,4(34) 1:58:26,9 11:47,0 05:38
4 61 Adamus-Kowalska Justyna K (5) 1979 K3 (4) POL Imielin 1:22:35,5(40) 2:00:10,6 13:30,7 05:43
5 10 Dawid Katarzyna K (6) 1976 K3 (5) POL Jasienica 1:25:49,9(55) 2:01:26,4 14:46,5 05:46
6 36 Heller Karina K (8) 1978 K3 (6) POL Poranny Beskid Run Skoczów 1:32:20,0(77) 2:10:34,9 23:55,0 06:13
7 193 Kopciowska-Wątroba Joanna K (9) 1977 K3 (7) POL Jas-Kółka Jastrzębie Zdrój 1:30:40,6(72) 2:12:27,0 25:47,1 06:18
8 121 Śmigielska-Stasicka Monika K (14) 1978 K3 (8) POL Oświęcim-Poręba Wielka 1:36:07,8(92) 2:17:27,3 30:47,4 06:32
9 153 Kondzielnik Magdalena K (16) 1978 K3 (9) POL Pszczyna 1:41:18,5(115) 2:21:39,7 34:59,8 06:44
10 126 Wysocka Agnieszka K (17) 1977 K3 (10) POL RyTM Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 1:40:39,0(110) 2:22:05,7 35:25,8 06:45
11 165 Kafka Ewelina K (18) 1978 K3 (11) POL Poranny Beskid Run Skoczów 1:41:27,7(116) 2:24:03,6 37:23,7 06:51
12 182 Nowak Justyna K (20) 1975 K3 (12) POL RyTM Czechowice-Dziedzice Ligota 1:40:49,0(112) 2:24:46,8 38:06,9 06:53
13 59 Bojur Renata K (23) 1973 K3 (13) POL Częstochowa 1:42:59,5(124) 2:29:25,2 42:45,3 07:06
14 58 Bojda Brygida K (24) 1976 K3 (14) POL Poranny Beskid Run Pierściec 1:42:36,6(120) 2:30:01,8 43:21,9 07:08
15 149 Kuras Katarzyna K (26) 1974 K3 (15) POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 1:49:57,6(141) 2:33:44,9 47:05,0 07:19
16 169 Laburda Kinga K (29) 1980 K3 (16) POL KLIfornia TRI Kraków Nowa Huta 1:53:40,9(150) 2:38:59,0 52:19,1 07:34
17 9 Jurkiewicz-Filiks Barbara K (31) 1978 K3 (17) POL Łodygowice 1:53:02,5(147) 2:40:54,2 54:14,3 07:39
18 116 Trefon Iwona K (33) 1980 K3 (18) POL Lecymy Durś Rogoźnik 1:56:01,5(160) 2:41:45,6 55:05,7 07:42
19 216 Kania Wioletta K (39) 1975 K3 (19) POL Trzebinia 2:06:12,3(168) 2:59:14,7 1:12:34,8 08:32
DNF 133 Koch Marta K 1977 K3 POL Ornontowice
DNF 204 PIECZARA Agnieszka K 1980 K3 POL JAWORZNO

BGTimeSport © 2015-2020