II Bieg Cukierkowy

Wydarzenie:
II Bieg Cukierkowy II Bieg Cukierkowy
Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Data:
08.12.2019
Miejsce:
Jastrzębie Zdrój
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
282
Ukończyło:
269
Nieklasyfikowani:
13
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Mężczyźni

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto2,5kmWynikStrataTempo
1 99 Rajwa Roman M (1) 1991 M20 (1) POL TL Athletics Jastrzębie Chybie 09:24,9(1) 19:05,1 03:49
2 259 Kunina Paweł M (2) 1971 M40 (1) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój 09:37,4(3) 19:14,3 00:09,2 03:50
3 135 Zieliński Rafał M (3) 1981 M30 (1) POL TL Athletics Jastrzębie Jastrzębie-Zdrój 09:37,3(2) 19:15,2 00:10,1 03:51
4 141 Bodziony Krzysztof M (4) 1985 M30 (2) POL Pawłowice 10:22,6(7) 20:11,3 01:06,2 04:02
5 239 Nowicki Tomasz M (5) 1986 M30 (3) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 09:56,4(5) 20:24,7 01:19,6 04:04
6 41 Spyrka Piotr M (6) 1988 M30 (4) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie - Zdrój 10:16,1(6) 20:27,8 01:22,7 04:05
7 6 Bryła Rafał M (7) 1982 M30 (5) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 09:44,1(4) 20:50,7 01:45,6 04:10
8 222 Rajwa Jan M (8) 1989 M30 (6) POL Bziegacze Jastrzębie-Zdrój Bzie 10:45,8(9) 21:05,8 02:00,7 04:13
9 240 Mika Łukasz M (9) 1988 M30 (7) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 10:36,3(8) 21:36,5 02:31,4 04:19
10 69 Grzonka Andrzej M (10) 1977 M40 (2) POL KAMUFLAŻ TATTO Jastrzebie- Zdroj 10:55,4(11) 21:48,3 02:43,2 04:21
11 156 Kiełkowski Zbigniew M (11) 1984 M30 (8) POL Pawłowice 11:15,7(13) 22:03,9 02:58,8 04:24
12 143 Bućko Marcin M (12) 1978 M40 (3) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 10:50,8(10) 22:06,3 03:01,2 04:25
13 61 Buryba Jacek M (13) 1986 M30 (9) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 11:21,3(14) 22:10,9 03:05,8 04:26
14 115 Magoń Grzegorz M (14) 1982 M30 (10) POL Radlinioki w biegu Radlin 11:02,1(12) 22:25,3 03:20,2 04:29
15 57 Dejewski Jakub M (15) 1984 M30 (11) POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 11:33,8(17) 22:27,5 03:22,4 04:29
16 81 Boryczka Szymon M (16) 1980 M30 (12) POL PoWoli do celu Miedzyrzecze 11:31,9(16) 22:32,9 03:27,8 04:30
17 176 Ratka-Matejko Marcin M (17) 1987 M30 (13) POL Jastrzębie-Zdrój 11:29,7(15) 22:33,4 03:28,3 04:30
18 74 Pojda Grzegorz M (18) 1972 M40 (4) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA RYBNIK 11:40,6(21) 22:50,1 03:45,0 04:34
19 206 ŁYSEK PAWEŁ M (19) 1975 M40 (5) POL Bziegacze JASTRZĘBIE ZDRÓJ 11:40,4(20) 23:04,7 03:59,6 04:36
20 83 Bystrykowski Marcin M (20) 1975 M40 (6) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 11:39,3(19) 23:40,7 04:35,6 04:44
21 290 Janecki Mateusz M (21) 1994 M20 (2) POL Bziegacze Jastrzębie-Zdrój 11:56,2(22) 23:46,6 04:41,5 04:45
22 248 Woźniak Przemysław M (22) 1983 M30 (14) POL Jastrzębie Zdrój 12:11,7(26) 23:51,7 04:46,6 04:46
23 14 Kowal Łukasz M (23) 1996 M20 (3) POL Fitness Express Rybnik Rybnik 12:54,0(40) 23:55,4 04:50,3 04:47
24 128 Król Zbigniew M (24) 1987 M30 (15) POL King Team Sławków 12:04,5(24) 24:01,1 04:56,0 04:48
25 119 Stokłosa Krzysztof M (25) 1979 M40 (7) POL Endo mondo Studzionka 12:10,2(25) 24:05,3 05:00,2 04:49
26 50 Pidanty Łukasz M (26) 1984 M30 (16) POL Madyryn Jastrzębie Zdrój 12:27,4(29) 24:20,7 05:15,6 04:52
27 220 Foks Marcin M (27) 1987 M30 (17) POL Pielgrzymowice 12:22,9(28) 24:22,0 05:16,9 04:52
28 210 Ołubek Robert M (28) 1975 M40 (8) POL HRmax Żory Żory 12:29,6(30) 24:24,3 05:19,2 04:52
29 155 Kazoń Marcin M (29) 1983 M30 (18) POL Pawłowice 13:37,1(69) 24:26,2 05:21,1 04:53
30 213 Hławiczka Piotr M (30) 1989 M30 (19) POL Goleszów 12:55,6(42) 24:26,4 05:21,3 04:53
31 103 Stolarski Paweł M (31) 1983 M30 (20) POL Czechowice-Dziedzice 12:39,2(33) 24:28,6 05:23,5 04:53
32 218 Sladeczek Michał M (32) 2003 M16 (1) POL Pawłowice 12:34,4(32) 24:36,0 05:30,9 04:55
33 67 Doczekalski Jarosław M (33) 1971 M40 (9) POL GB.Galopujące Ślimaki Jastrzębie Zdrój 13:05,6(51) 24:36,0 05:30,9 04:55
34 149 Drozd Radek M (34) 1984 M30 (21) POL Runteam Pawłowice Warszowice 13:05,3(50) 25:06,4 06:01,3 05:01
35 137 Antończyk Przemysław M (35) 1987 M30 (22) POL Jastrzębie Zdrój 12:53,6(39) 25:10,7 06:05,6 05:02
36 90 Kowal Jakub M (36) 2002 M16 (2) POL Rybnik 12:54,2(41) 25:12,1 06:07,0 05:02
37 215 Mączyńśki Tomasz M (37) 1983 M30 (23) POL Rybnik 13:03,5(47) 25:15,7 06:10,6 05:03
38 68 Garus Krzysiek M (38) 1982 M30 (24) POL KSRG ZOFIÓWKA Jastrzębie Zdrój 12:45,9(36) 25:30,4 06:25,3 05:06
39 20 Maliszewski Dariusz M (39) 1985 M30 (25) POL Jastrzębie Zdrój 12:51,7(38) 25:31,7 06:26,6 05:06
40 202 Wasilewski Martin M (40) 1972 M40 (10) POL Jastrzębie-Zdrój 12:48,3(37) 25:34,8 06:29,7 05:06
41 249 Świstek Marcin M (41) 1979 M40 (11) POL Wodzisław Śląski 13:04,4(49) 25:38,1 06:33,0 05:07
42 53 Lorenz Marcin M (42) 1971 M40 (12) POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie Zdrój 13:05,6(52) 25:44,7 06:39,6 05:08
43 102 STAWICKI GRZEGORZ M (43) 1970 M40 (13) POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 13:09,9(55) 25:54,8 06:49,7 05:10
44 173 Wypych Marcin M (44) 1984 M30 (26) POL Klub biegacza Fartlek JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 12:57,5(43) 26:05,2 07:00,1 05:13
45 97 Nowak Patryk M (45) 1993 M20 (4) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 12:45,6(35) 26:06,0 07:00,9 05:13
46 261 Płaska Grzegorz M (46) 1971 M40 (14) POL WRM MC POLAND Jastrzebie-Zdrój 13:28,4(63) 26:06,1 07:01,0 05:13
47 211 Marchewka Bartosz M (47) 1986 M30 (27) POL Jastrzębie Zdrój 13:01,9(46) 26:13,9 07:08,8 05:14
48 72 Jędryka Sebastian M (48) 1979 M40 (15) POL GP Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 13:12,4(56) 26:16,0 07:10,9 05:15
49 264 Mroczkowski Tomasz M (49) 1977 M40 (16) POL Jastrzębie-Zdrój 13:14,2(58) 26:21,1 07:16,0 05:16
50 175 Stęclik Michał M (50) 1980 M30 (28) POL Rybnik 13:31,4(67) 26:37,8 07:32,7 05:19
51 231 Woźniak Marek M (51) 1974 M40 (17) POL Gliwice 13:39,0(70) 26:39,7 07:34,6 05:19
52 45 Torbiński Wiesław M (52) 1952 M60 (1) POL Szare Morsy Jastrzębie Zdrój 13:34,7(68) 26:49,6 07:44,5 05:21
53 195 Szuścik Zbigniew M (53) 1973 M40 (18) POL Młode Wilczki JASTRZĘBIE - ZDRÓJ 15:17,7(104) 27:06,2 08:01,1 05:25
54 226 HERMANN Matthias M (54) 1979 M40 (19) POL Katowice 14:33,6(85) 27:07,5 08:02,4 05:25
55 233 Gorzelak Zbigniew M (55) 1975 M40 (20) POL Jastrzębie-Zdrój 14:39,9(89) 27:11,0 08:05,9 05:26
56 267 Ogierman Mariusz M (56) 1997 M20 (5) POL Resocjalizacja przez Sport Jastrzębie Zdrój 13:14,4(59) 27:12,0 08:06,9 05:26
57 167 Wilczok Daniel M (57) 1984 M30 (29) POL WILQ RUNNER Wodzisław śląski 13:40,0(71) 27:30,0 08:24,9 05:30
58 89 Karplewicz Andrzej M (58) 1961 M50 (1) POL Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 15:45,8(120) 27:44,4 08:39,3 05:32
59 245 Wereszczyński Kamil M (59) 1986 M30 (30) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 13:41,7(72) 27:49,8 08:44,7 05:33
60 182 Kokot Tomasz M (60) 1974 M40 (21) POL Ruda Śląska 14:31,8(83) 28:16,0 09:10,9 05:39
61 94 Macharzyński Piotr M (61) 1975 M40 (22) POL Nessi team JASTRZĘBIE ZDRÓJ 15:22,1(105) 28:48,0 09:42,9 05:45
62 169 Kołodziej Artur M (62) 1974 M40 (23) POL Jastrzębie Zdrój 14:42,4(90) 28:53,8 09:48,7 05:46
63 163 Pyzik Marcin M (63) 1978 M40 (24) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 14:19,0(78) 28:59,3 09:54,2 05:47
64 133 Zimny Ireneusz M (64) 1976 M40 (25) POL Mam Zajawkę rybnik 14:33,8(86) 29:12,7 10:07,6 05:50
65 238 Szymik Krzysztof M (65) 1969 M50 (2) POL SAMOTNY WILK 1969 Jastrzebie 15:58,9(131) 29:21,2 10:16,1 05:52
66 153 Holewik Roman M (66) 1975 M40 (26) POL Klub Morsów Śląska Cieszyńskiego Pielgrzymowice 15:43,3(117) 29:32,5 10:27,4 05:54
67 184 Krajcarz Tomasz M (67) 1986 M30 (31) POL Lekawica 16:13,4(141) 29:44,2 10:39,1 05:56
68 283 Kempny Maciej M (68) 1987 M30 (32) POL BBKTS Żory 15:38,9(113) 29:45,9 10:40,8 05:57
69 254 Wiczkowski Michał M (69) 1995 M20 (6) POL Decathlon Żory Żory 16:45,9(160) 30:11,4 11:06,3 06:02
70 252 Drobina Jakub M (70) 1996 M20 (7) POL Decathlon Żory Żory 16:45,7(158) 30:12,1 11:07,0 06:02
71 235 Jankowski Jarosław M (71) 1977 M40 (27) POL WATAHA Zabrze 15:30,4(108) 30:19,2 11:14,1 06:03
72 180 Pajestka Marek M (72) 1972 M40 (28) POL Ruda Śląska 15:42,2(116) 30:23,9 11:18,8 06:04
73 280 Gawrysiak Daniel M (73) 1993 M20 (8) POL Kryjemy Tyły Team Rybnik 16:26,9(148) 30:26,4 11:21,3 06:05
74 160 Kubica Tadeusz M (74) 1960 M50 (3) POL Żory 15:51,9(123) 30:28,7 11:23,6 06:05
75 126 Kroczek Przemysław M (75) 1991 M20 (9) POL Zebrzydowice 16:05,6(137) 30:34,3 11:29,2 06:06
76 19 Majcherski Tomasz M (76) 1982 M30 (33) POL Siłownia HomeFit3D Zebrzydowice 14:02,3(76) 30:38,6 11:33,5 06:07
77 262 Bernat Przemysław M (77) 1994 M20 (10) POL Wodzisław Śląski 15:41,3(114) 30:42,2 11:37,1 06:08
78 42 Stefański Piotr M (78) 1975 M40 (29) POL Jastrzębie Zdrój 16:40,0(152) 30:46,1 11:41,0 06:09
79 118 skiepko jan M (79) 1967 M50 (4) POL osiedle ,,staszica,, jastrzebie-Zdrój 15:35,8(110) 30:53,1 11:48,0 06:10
80 146 Chmiel Jacek M (80) 1958 M60 (2) POL Jastrzębie-Zdrój 16:26,6(147) 31:16,5 12:11,4 06:15
81 187 Petrykowski Grzegorz M (81) 1969 M50 (5) POL HRMAX ŻORY Żory 15:58,2(128) 31:17,2 12:12,1 06:15
82 161 Piotrowicz Ryszard M (82) 1962 M50 (6) POL Jastrzębie -Zdrój 15:41,6(115) 31:33,7 12:28,6 06:18
83 276 ZBYL JACEK M (83) 1971 M40 (30) POL JASTRZĘBIE ZDRÓJ 17:12,4(179) 31:43,0 12:37,9 06:20
84 75 Postupalski Marcin M (84) 1979 M40 (31) POL JASTRZĘBIE - ZDRÓJ 17:12,7(180) 31:43,2 12:38,1 06:20
85 39 Sirek Michał M (85) 1984 M30 (34) POL Olza Cieszyn Cieszyn 16:40,7(153) 31:51,7 12:46,6 06:22
86 159 Kijas Mateusz M (86) 2002 M16 (3) POL Jastrzębie-Zdrój 16:48,6(164) 31:53,7 12:48,6 06:22
87 106 Winkiel Wiesław M (87) 1959 M60 (3) POL Szare Morsy Jastrzębie Zdrój 16:52,5(168) 31:59,1 12:54,0 06:23
88 203 Bernat Bartłomiej M (88) 1999 M20 (11) POL Wodzisław Śląski 16:00,0(133) 32:01,1 12:56,0 06:24
89 171 Łasiewicki Sławomir M (89) 1969 M50 (7) POL Wodzisław Śląski 16:59,6(171) 32:13,7 13:08,6 06:26
90 304 Brandys Michał M (90) 1983 M30 (35) POL Klub Biegacza Fartlek Pawłowice 17:55,8(192) 32:32,7 13:27,6 06:30
91 270 Kała Stanisław M (91) 1950 M60 (4) POL RUNTEAM PAWŁOWICE Pielgrzymowice 16:54,9(169) 32:40,3 13:35,2 06:32
92 129 Liszok Przemysław M (92) 1981 M30 (36) POL Jastrzębie-Zdrój 17:11,0(175) 33:24,3 14:19,2 06:40
93 16 Kubas Mariusz M (93) 1974 M40 (32) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 17:43,8(190) 33:27,7 14:22,6 06:41
94 17 Lechowicz Tadeusz M (94) 1960 M50 (8) POL Szare Morsy Jastrzębie-Zdrój 37:22,7 18:17,6 07:28
95 76 Szczuchniak Grzegorz M (95) 1975 M40 (33) POL Jastrzębie-Zdrój 19:06,8(219) 37:55,9 18:50,8 07:35
96 78 Śledź Janusz M (96) 1970 M40 (34) POL HRmax Żory Żory 19:57,1(230) 37:56,7 18:51,6 07:35
97 7 Buczak Łukasz M (97) 1986 M30 (37) POL Alko team Rybnik Rybnik 19:15,2(223) 38:02,1 18:57,0 07:36
98 27 PIPIRO GRZEGORZ M (98) 1957 M60 (5) POL Unia Miast Jastrzębie-Zdrój 22:26,8(256) 43:20,8 24:15,7 08:40
DNS 148 Czaporowski Tomasz M 1980 M30 POL Jastrzębie Zdrój
DNS 150 Giżyński Damian M 1984 M30 POL Alpin Sport Hoka One One Team Jastrzębie Zdrój
DNS 170 Kuźnik Piotr M 1992 M20 POL Kryjemy Tyły Rybnik
DNS 253 Mieszczak Dawid M 1987 M30 POL Decathlon Żory Żory
DNS 255 Bartos Grzegorz M 1993 M20 POL Decathlon Żory Rybnik

BGTimeSport © 2015-2020