II Bieg Cukierkowy

Wydarzenie:
II Bieg Cukierkowy II Bieg Cukierkowy
Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Data:
08.12.2019
Miejsce:
Jastrzębie Zdrój
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
282
Ukończyło:
269
Nieklasyfikowani:
13
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto2,5kmWynikStrataTempo
1 174 Orzyszek Roksana K (1) 1989 K30 (1) POL Rydułtowy 11:36,1(18) 23:05,1 04:37
2 243 Stuchlik Magdalena K (2) 1982 K30 (2) POL Aktywna Pszczyna Runners Team Jarząbkowice 11:58,7(23) 23:38,7 00:33,6 04:43
3 166 Wowry Sylwia K (3) 1981 K30 (3) POL Olza Cieszyn Cieszyn 12:17,2(27) 24:20,9 01:15,8 04:52
4 217 Sladeczek Iza K (4) 1980 K30 (4) POL Pawłowice 12:39,6(34) 24:53,9 01:48,8 04:58
5 92 Lerch Bożena K (5) 1988 K30 (5) POL RUNTEAM Pawłowice Jastrzębie-Zdrój 12:34,2(31) 25:13,5 02:08,4 05:02
6 100 Sikora Magdalena K (6) 1983 K30 (6) POL Cieszyn 13:08,2(54) 25:28,6 02:23,5 05:05
7 58 Lorenz Agnieszka K (7) 1977 K40 (1) POL Galopujące Ślimaki Jastrzębie Zdrój 13:06,4(53) 25:44,5 02:39,4 05:08
8 263 Dankiewicz Magdalena K (8) 2000 K16 (1) POL Klub Biegacza Fartlek Pawłowice 12:59,0(44) 26:00,3 02:55,2 05:12
9 275 DOMIN-ZBYL AGNIESZKA K (9) 1972 K40 (2) POL JASTRZĘBIE ZDRÓJ 13:23,8(62) 26:11,5 03:06,4 05:14
10 71 Jędryka Patrycja K (10) 1983 K30 (7) POL GP Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 13:12,5(57) 26:16,0 03:10,9 05:15
11 178 Pukas-Stęclik Karolina K (11) 1983 K30 (8) POL Rybnik 13:44,3(73) 26:35,4 03:30,3 05:19
12 168 Lerch Maria K (12) 1986 K30 (9) POL RUNTEAM Pawłowice Jastrzębie-Zdrój 13:20,9(61) 26:44,1 03:39,0 05:20
13 55 Sobina Roksana K (13) 1982 K30 (10) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 13:30,8(65) 26:52,1 03:47,0 05:22
14 43 Sztabla Liliana K (14) 1975 K40 (3) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 13:31,1(66) 26:57,1 03:52,0 05:23
15 181 Pajestka Katarzyna K (15) 1977 K40 (4) POL Ruda Śląska 13:54,3(75) 26:58,1 03:53,0 05:23
16 268 Slisz Maria K (16) 1974 K40 (5) POL Decathlon Przyjaciele Rybnik RYBNIK 13:30,4(64) 27:02,7 03:57,6 05:24
17 33 Prokopiuk Adriana K (17) 1981 K30 (11) Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie -Zdrój 13:15,8(60) 27:10,5 04:05,4 05:26
18 98 Przesór Barbara K (18) 1982 K30 (12) POL Zadyszka Oswiecim Brzezinka 13:47,7(74) 27:19,2 04:14,1 05:27
19 265 Pendziałek Małgorzata K (19) 1992 K20 (1) POL Hangar Jastrzębie Zdrój 14:14,4(77) 27:34,0 04:28,9 05:30
20 152 HERUD MAGDALENA K (20) 1987 K30 (13) POL EKO-OKNA RUNNERS PIETROWICE WIELKIE 14:24,6(80) 27:38,2 04:33,1 05:31
21 227 Wawro Małgorzata K (21) 1969 K50 (1) POL Katowice 14:33,0(84) 28:11,6 05:06,5 05:38
22 24 Mrozek Aleksandra K (22) 1994 K20 (2) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 13:03,9(48) 28:16,9 05:11,8 05:39
23 289 Sikora Anna K (23) 1976 K40 (6) POL Fantastic Team Ustroń 15:16,5(102) 28:17,8 05:12,7 05:39
24 40 Spyrka Moni K (24) 1991 K20 (3) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 14:25,4(81) 28:19,1 05:14,0 05:39
25 225 Szajbel Joanna K (25) 1979 K40 (7) POL Parkrun Katowice Katowice 14:34,1(87) 28:22,0 05:16,9 05:40
26 138 Balcarek Magdalena K (26) 1979 K40 (8) POL Połomia 14:26,6(82) 28:24,4 05:19,3 05:40
27 13 Kosiacka Agnieszka K (27) 1987 K30 (14) POL Rybnik 14:45,1(91) 28:31,4 05:26,3 05:42
28 8 Chytroszek Eleonora K (28) 1970 K40 (9) POL Rogów 14:22,0(79) 28:33,0 05:27,9 05:42
29 49 Wróblewska Judyta K (29) 1993 K20 (4) POL Jastrzębie-Zdrój 14:52,5(95) 28:50,0 05:44,9 05:46
30 200 Kufieta Magdalena K (30) 1978 K40 (10) POL Decathlon &Przyjaciele Rybnik 14:54,9(96) 28:50,8 05:45,7 05:46
31 62 Giedwiłło Marta K (31) 1983 K30 (15) POL Nessi Team Tychy 15:58,7(130) 28:59,2 05:54,1 05:47
32 230 Olschimke Katarzyna K (32) 1982 K30 (16) POL Katowice 15:09,9(99) 29:03,3 05:58,2 05:48
33 204 Bernat Katarzyna K (33) 1973 K40 (11) POL Wodzisław Śląski 14:51,3(93) 29:11,6 06:06,5 05:50
34 192 Kufieta Ewelina K (34) 1979 K40 (12) POL Wodzisław Śląski 14:51,5(94) 29:11,6 06:06,5 05:50
35 201 Głąb Magdalena K (35) 1984 K30 (17) POL Tychy 14:37,0(88) 29:24,9 06:19,8 05:52
36 60 Moskała Magdalena K (36) 1989 K30 (18) POL Pawłowice 15:03,3(97) 29:30,1 06:25,0 05:54
37 242 Miśkowiec Agnieszka K (37) 1976 K40 (13) POL Jastrzębie-Zdrój 14:47,1(92) 29:36,0 06:30,9 05:55
38 82 Burek Gabriela K (38) 1986 K30 (19) POL Runteam Pawłowice Pawłowice Śląskie 15:54,8(126) 29:40,5 06:35,4 05:56
39 188 Buchalik Magdalena K (39) 1990 K20 (5) POL Rybnik 15:10,7(100) 29:44,9 06:39,8 05:56
40 35 Malinowska Aneta K (40) 1975 K40 (14) POL Olza Cieszyn Cieszyn 15:16,6(103) 29:45,3 06:40,2 05:57
41 293 Holdenmajer Ewa K (41) 1980 K30 (20) POL Rybnik 15:25,9(107) 29:47,0 06:41,9 05:57
42 63 Czypionka Żaneta K (42) 1981 K30 (21) POL Nessi Team Tychy 16:01,1(134) 29:59,9 06:54,8 05:59
43 291 Kolarczyk Dorota K (43) 1985 K30 (22) POL Wodzisław Śląski 15:08,2(98) 30:02,4 06:57,3 06:00
44 308 Sokół-Oleś Ewelina K (44) 1970 K40 (15) POL RUNTEAM Pawłowice Jastrzebie Zdrój 15:55,5(127) 30:02,7 06:57,6 06:00
45 183 Kokot Justyna K (45) 1977 K40 (16) POL Ruda Śląska 15:24,1(106) 30:15,6 07:10,5 06:03
46 282 Kempny Małgorzata K (46) 1990 K20 (6) POL BBKTS Żory 15:38,0(112) 30:15,8 07:10,7 06:03
47 164 Szkarłat Anna K (47) 1981 K30 (23) POL ADS Masna Dąbrowa Górnicza 15:30,6(109) 30:18,9 07:13,8 06:03
48 216 Niesłańczyk Barbara K (48) 1985 K30 (24) POL Bziegacze Jastrzębie-Zdrój 15:45,7(119) 30:24,7 07:19,6 06:04
49 284 Patyk Adelajda K (49) 1977 K40 (17) POL Rybnik 15:59,4(132) 30:25,4 07:20,3 06:05
50 306 Nowak Magdalena K (50) 1989 K30 (25) POL Żory 15:52,2(124) 30:28,5 07:23,4 06:05
51 2 Adamus Katarzyna K (51) 1978 K40 (18) POL Fantastic Team / Olza Cieszyn Cieszyn 15:36,6(111) 30:29,6 07:24,5 06:05
52 23 Miszczak Katarzyna K (52) 1976 K40 (19) POL Ekipa na kijach Ruda Śląska 15:52,6(125) 30:34,4 07:29,3 06:06
53 207 Witkowicz Monika K (53) 1980 K30 (26) POL Wodzisław Śląski 16:23,4(146) 30:45,0 07:39,9 06:09
54 112 Franke Barbara K (54) 1973 K40 (20) POL FARTLEK Jastrzębie Zdrój 15:14,6(101) 30:48,3 07:43,2 06:09
55 302 Słupik Bożena K (55) 1973 K40 (21) Orzesze 15:44,0(118) 30:51,6 07:46,5 06:10
56 205 Bąkowska Justyna K (56) 1984 K30 (27) POL Zebrzydowice 16:03,8(135) 31:04,1 07:59,0 06:12
57 186 Petrykowska Elżbieta K (57) 1978 K40 (22) POL Żory 15:58,4(129) 31:16,9 08:11,8 06:15
58 86 Jakubowska Agnieszka K (58) 1978 K40 (23) POL HRMax Żory Żory 16:45,9(159) 31:19,8 08:14,7 06:15
59 88 Kaczorrk Anna K (59) 1978 K40 (24) POL HRmax Żory 16:47,1(162) 31:19,8 08:14,7 06:15
60 266 Burnagiel Agata K (60) 1968 K50 (2) POL HRmax ŻORY Leszczyny 16:46,3(161) 31:20,4 08:15,3 06:16
61 196 Trybała WERONIKA K (61) 1995 K20 (7) POL Młode Wilczki Pielgrzymowice 17:24,6(182) 31:22,5 08:17,4 06:16
62 147 Cielnaga Barbara K (62) 1989 K30 (28) POL Golasowice 15:51,2(122) 31:35,6 08:30,5 06:19
63 288 Broda Kamila K (63) 1994 K20 (8) POL Piasek 16:39,1(151) 31:36,5 08:31,4 06:19
64 260 Dębowska Beata K (64) 1970 K40 (25) POL Jastrzębie-Zdrój 16:27,8(150) 31:36,7 08:31,6 06:19
65 145 Burzyńska Beata K (65) 1975 K40 (26) POL Katowice 16:10,6(139) 31:48,2 08:43,1 06:21
66 194 Trybała Danuta K (66) 1984 K30 (29) POL Młode Wilczki Pielgrzymowice 16:04,5(136) 31:49,5 08:44,4 06:21
67 158 Śleziak Paulina K (67) 2002 K16 (2) POL Jastrzębie-Zdrój 16:48,2(163) 31:52,6 08:47,5 06:22
68 123 Wosińska Helena K (68) 1979 K40 (27) POL Runteam Pawłowice Pawłowice 16:11,5(140) 31:55,6 08:50,5 06:23
69 122 Wirth Agnieszka K (69) 1982 K30 (30) POL Jastrzębie-Zdrój 16:27,6(149) 32:00,9 08:55,8 06:24
70 309 Krzempek Paulina K (70) 1992 K20 (9) POL Mnich 16:14,2(142) 32:05,2 09:00,1 06:25
71 292 Tyczyńska Małgorzata K (71) 1961 K50 (3) POL Pogwizdów 16:42,3(156) 32:15,6 09:10,5 06:27
72 125 GRANICA DANI K (72) 1973 K40 (28) POL Świry Stela CIESZYN 16:49,7(166) 32:17,0 09:11,9 06:27
73 84 GĄSIOR Katarzyna K (73) 1989 K30 (31) POL Pawłowice 16:16,9(143) 32:17,0 09:11,9 06:27
74 305 Brandys Krystyna K (74) 1987 K30 (32) POL Pawłowice 17:55,6(191) 32:32,0 09:26,9 06:30
75 105 Wawrzyk Iwona K (75) 1966 K50 (4) POL Olza Cieszyn Cieszyn 16:42,1(155) 32:35,1 09:30,0 06:31
76 179 Ksepko Katarzyna K (76) 1986 K30 (33) POL jastrzebie zdroj 16:18,3(144) 32:36,9 09:31,8 06:31
77 87 KACZMARCZYK MAGDALENA K (77) 1990 K20 (10) POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 16:41,6(154) 32:39,7 09:34,6 06:31
78 294 Przybyła Violetta K (78) 1970 K40 (29) POL Nessi Team Tychy 16:43,2(157) 32:39,8 09:34,7 06:31
79 131 Mika Paulina K (79) 1993 K20 (11) POL Radlinioki w Biegu Radlin 17:22,3(181) 32:44,9 09:39,8 06:32
80 277 Kafka Magdalena K (80) 1988 K30 (34) POL Żory 17:11,1(176) 32:45,1 09:40,0 06:33
81 271 Gawełczyk Marta K (81) 1988 K30 (35) POL CE PROGRESS Żory 17:11,5(177) 32:45,4 09:40,3 06:33
82 269 Pańtak Liwia K (82) 1990 K20 (12) POL Żory 17:11,5(178) 32:46,4 09:41,3 06:33
83 96 Maliszewska Beata K (83) 1986 K30 (36) POL Jastrzębie-Zdrój 16:06,8(138) 32:48,1 09:43,0 06:33
84 79 Wojciechowicz Magda K (84) 1982 K30 (37) POL Jastrzębie Zdrój 15:50,5(121) 32:51,8 09:46,7 06:34
85 111 Adamiak Edyta K (85) 1977 K40 (30) POL Świry Stela Skoczów 16:49,4(165) 32:55,2 09:50,1 06:35
86 107 Wojtoń-Stawicka Małgorzata K (86) 1965 K50 (5) POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 17:00,7(172) 33:05,2 10:00,1 06:37
87 287 Król Jowita K (87) 1990 K20 (13) POL Kryjemy Tyły Team Rybnik 17:31,3(184) 33:10,3 10:05,2 06:38
88 281 Poremski Żaneta K (88) 1993 K20 (14) POL Kryjemy Tyły Team Rybnik 17:31,1(183) 33:10,3 10:05,2 06:38
89 130 liszok Iwona K (89) 1986 K30 (38) POL Jastrzębie-Zdrój 17:10,7(174) 33:23,7 10:18,6 06:40
90 162 Pyzik Barbara K (90) 1982 K30 (39) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 16:20,1(145) 33:24,9 10:19,8 06:40
91 15 Kubas Alina K (91) 1971 K40 (31) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 17:43,4(189) 33:26,8 10:21,7 06:41
92 139 Bartnik Joanna K (92) 1976 K40 (32) POL Street Spirit jastrzębie zdrój 16:49,8(167) 33:36,1 10:31,0 06:43
93 18 MAJCHERSKA MARCELINA K (93) 1986 K30 (40) POL FEMFIT3D Zebrzydowice 16:56,3(170) 33:51,7 10:46,6 06:46
94 190 Wojdanowska Małgorzata K (94) 1987 K30 (41) POL Tarnowskie Góry 17:40,0(188) 34:11,0 11:05,9 06:50
95 52 Kałuża Aleksandra K (95) 1988 K30 (42) POL Jastrzębie-Zdrój 17:09,2(173) 34:23,2 11:18,1 06:52
96 157 Zawada Teresa K (96) 1968 K50 (6) POL Jastrzębie Zdrój 17:38,6(186) 34:27,5 11:22,4 06:53
97 212 Tyrytko Sylwia K (97) 1982 K30 (43) POL Młode Wilczki Pruchna 18:05,6(195) 34:39,5 11:34,4 06:55
98 134 Zimny Cecylia K (98) 1977 K40 (33) POL Mam Zajawkę rybnik 17:35,8(185) 34:54,7 11:49,6 06:58
99 142 Borysowska Katarzyna K (99) 1982 K30 (44) POL Gliwice 18:01,8(193) 35:13,1 12:08,0 07:02
100 237 MARCINIAK BEATA K (100) 1977 K40 (34) POL WATAHA PIELGRZYMOWICE 19:06,2(217) 35:18,6 12:13,5 07:03
101 140 Bąk Karina K (101) 1982 K30 (45) POL Radlinioki w biegu Wodzisław Śląski 18:05,8(196) 35:20,6 12:15,5 07:04
102 113 Krzaczek Aleksandra K (102) 1971 K40 (35) POL Radlinioki w biegu Radlin 18:06,3(197) 35:21,0 12:15,9 07:04
103 301 Surma Gosia K (103) 1986 K30 (46) POL Radlinioki w biegu Radlin 18:06,4(198) 35:21,6 12:16,5 07:04
104 197 Trybała MONIKA K (104) 1981 K30 (47) POL Młode Wilczki JASTRZĘBIE - ZDRÓJ 19:05,8(216) 35:24,7 12:19,6 07:04
105 198 KAFARA Joanna K (105) 1985 K30 (48) POL Młode Wilczki JASTRZĘBIE - ZDRÓJ 19:05,0(214) 35:24,9 12:19,8 07:04
106 154 Kamińska Agnieszka K (106) 1983 K30 (49) POL Zebrzydowice 18:33,3(205) 35:36,7 12:31,6 07:07
107 80 Zagorska Beata K (107) 1982 K30 (50) POL Goleszów 18:33,6(206) 35:36,9 12:31,8 07:07
108 193 Droździok Elżbieta K (108) 1982 K30 (51) POL Młode Wilczki Pielgrzymowice 19:06,6(218) 35:44,9 12:39,8 07:08
109 221 Dusza JOLKA K (109) 1978 K40 (36) POL Dekatchlon Rybnik &Przyjaciele Rybnik 19:58,4(233) 36:03,6 12:58,5 07:12
110 272 Guzik Katarzyna K (110) 1980 K30 (52) POL Hażlach 18:26,9(203) 36:06,7 13:01,6 07:13
111 307 Dwojak Dominika K (111) 1997 K20 (15) POL Cieszyn 18:26,9(204) 36:07,2 13:02,1 07:13
112 219 Kwaśniewska Katarzyna K (112) 1984 K30 (53) POL Żory 18:04,8(194) 36:08,1 13:03,0 07:13
113 172 Nowakowska Agnieszka K (113) 1981 K30 (54) POL Gliwice 18:25,4(202) 36:10,7 13:05,6 07:14
114 241 Niestrój Sylwia K (114) 1971 K40 (37) POL Dystans Lubomia LUBOMIA 18:07,0(199) 36:23,4 13:18,3 07:16
115 228 KAJTOCH Ewa K (115) 1974 K40 (38) POL Biegamy w Swierklanach ŚWIERKLANY 17:39,4(187) 36:27,2 13:22,1 07:17
116 185 Ziętara Agata K (116) 1972 K40 (39) POL Jastrzębie-Zdrój 19:28,3(226) 36:27,7 13:22,6 07:17
117 12 Jeziorowska-Capanda Patrycja K (117) 1992 K20 (16) POL Czerwionka 19:01,8(212) 36:48,5 13:43,4 07:21
118 10 Górka Kamila K (118) 1992 K20 (17) POL Jastrzębie-Zdrój 19:01,8(213) 36:49,1 13:44,0 07:21
119 256 MŁOCEK EWELINA K (119) 1985 K30 (55) POL Samborowice 19:05,7(215) 36:55,3 13:50,2 07:23
120 191 Wyźnikiewicz Halina Lidia K (120) 1957 K60 (1) POL Forma Wodzisław Śl. Wodzisław Śląski 18:16,9(201) 37:09,2 14:04,1 07:25
121 244 Baran Irena K (121) 1964 K50 (7) POL Szare Morsy Jastrzębie-Zdrój 18:41,8(207) 37:11,0 14:05,9 07:26
122 66 BRYCHLEC RENATA K (122) 1963 K50 (8) POL SZARE MORSY WIŚLICA 18:41,8(208) 37:11,4 14:06,3 07:26
123 91 Kowalczyk Barbara K (123) 1983 K30 (56) POL Jastrzębie Zdrój 18:57,8(209) 37:25,8 14:20,7 07:29
124 109 Kostecka Sandra K (124) 1987 K30 (57) POL Jastrzębie Zdrój 18:13,5(200) 37:25,9 14:20,8 07:29
125 31 Płaza Monika K (125) 1992 K20 (18) POL Siostry Jastrzębie Zdrój 18:58,1(210) 37:43,7 14:38,6 07:32
126 70 Jakacka Agata K (126) 1995 K20 (19) POL Jastrzębie-Zdrój 18:58,4(211) 37:44,1 14:39,0 07:32
127 247 Stuchlik Gabriela K (127) 1982 K30 (58) POL Jarząbkowice 19:07,9(221) 37:48,4 14:43,3 07:33
128 124 Bąkowska Anna K (128) 1984 K30 (59) POL Jastrzębie-Zdrój 19:28,6(227) 37:49,7 14:44,6 07:33
129 77 Śledź Dorota K (129) 1999 K20 (20) POL HRmax Żory Żory 19:58,0(232) 37:55,9 14:50,8 07:35
130 104 Szczuchniak Adriana K (130) 1978 K40 (40) POL Jastrzębie-Zdrój 19:07,4(220) 37:56,6 14:51,5 07:35
131 47 Wieczorek Klaudia K (131) 1989 K30 (60) POL Alko Team Rybnik Jastrzebie Zdrój 19:15,5(224) 38:02,1 14:57,0 07:36
132 209 Stefańska Dorota K (132) 1982 K30 (61) POL Rybnik 19:10,2(222) 38:10,3 15:05,2 07:38
133 177 Urbaś Monika K (133) 1988 K30 (62) POL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 19:19,0(225) 39:38,1 16:33,0 07:55
134 234 Dusza Julia K (134) 2001 K16 (3) POL Dekatchlon Rybnik &Przyjaciele Rybnik 19:57,7(231) 39:54,4 16:49,3 07:58
135 229 Muzyka Anna K (135) 1985 K30 (63) POL Lecymy Durś Piekary Śląskie 20:31,3(235) 40:23,8 17:18,7 08:04
136 38 Sirek Izabela K (136) 1983 K30 (64) POL Olza Cieszyn Cieszyn 20:19,7(234) 40:40,1 17:35,0 08:08
137 51 Gibas Amanda K (137) 1983 K30 (65) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 19:33,1(228) 40:44,2 17:39,1 08:08
138 37 Sawicka Agnieszka K (138) 1979 K40 (41) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie - Zdrój 19:34,2(229) 40:45,1 17:40,0 08:09
139 214 Cieślińska Jolanta K (139) 1969 K50 (9) POL Decatlon & Przyjaciele Rybnik 20:54,5(236) 41:06,4 18:01,3 08:13
140 223 Perkowska Izabela K (140) 1968 K50 (10) POL JASTRZEBIE-ZDROJ 21:33,5(239) 42:52,1 19:47,0 08:34
141 224 Nowak Joanna K (141) 1973 K40 (42) POL JASTRZEBIE-ZDROJ 21:34,0(240) 42:52,1 19:47,0 08:34
142 30 PIPIRO GRAŻYNA K (142) 1957 K60 (2) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 22:26,8(255) 43:20,8 20:15,7 08:40
143 9 Gnaś Anna K (143) 1983 K30 (66) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 22:03,8(242) 44:04,6 20:59,5 08:48
144 48 Wiśniewska Justyna K (144) 1981 K30 (67) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 22:04,3(243) 44:04,7 20:59,6 08:48
145 5 Betańska Aneta K (145) 1976 K40 (43) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 22:25,4(251) 44:05,2 21:00,1 08:49
146 117 RAŹNIAK BEATA K (146) 1970 K40 (44) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 22:03,3(241) 44:05,3 21:00,2 08:49
147 25 Nalewajka Wioleta K (147) 1971 K40 (45) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 22:27,5(258) 44:05,8 21:00,7 08:49
148 28 Niedziołko Bożena K (148) 1968 K50 (11) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 22:26,2(253) 44:06,3 21:01,2 08:49
149 65 Bajcar Beata K (149) 1972 K40 (46) POL Kobiety na 5+ Chybie 22:28,6(261) 44:07,1 21:02,0 08:49
150 303 Puda Dorota K (150) 1972 K40 (47) POL Kobiety na 5+ Mnich 22:28,4(260) 44:07,3 21:02,2 08:49
151 132 Parzych Renata K (151) 1951 K60 (3) POL Drużyna kobiety 5+ Jastrzębie-Zdrój 22:29,3(262) 44:08,4 21:03,3 08:49
152 26 Ostrowska Izabela K (152) 1972 K40 (48) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 22:26,4(254) 44:08,5 21:03,4 08:49
153 73 Pasławska Katarzyna K (153) 1978 K40 (49) POL Kobiety na 5 + JastrzębieZdrój 22:04,4(244) 44:10,7 21:05,6 08:50
154 151 Główczyk Izabella K (154) 1976 K40 (50) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 22:26,8(257) 44:10,8 21:05,7 08:50
155 56 Zalewska Barbara K (155) 1976 K40 (51) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 22:23,5(250) 44:11,1 21:06,0 08:50
156 22 Mazur Małgorzata K (156) 1977 K40 (52) POL Drużyna Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 22:28,4(259) 44:11,9 21:06,8 08:50
157 232 Gorzelak Joanna K (157) 1980 K30 (68) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 22:15,0(249) 44:11,9 21:06,8 08:50
158 108 Płaska Barbara K (158) 1972 K40 (53) POL Kobiety na 5+ Jastrzebie-Zdrój 22:04,5(245) 44:12,0 21:06,9 08:50
159 11 Huba Agnieszka K (159) 1986 K30 (69) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 22:05,9(246) 44:13,1 21:08,0 08:50
160 46 Trzcińska Joanna K (160) 1990 K20 (21) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 22:06,4(247) 44:13,6 21:08,5 08:50
161 34 Sawicka Marta K (161) 1981 K30 (70) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 22:25,8(252) 44:13,8 21:08,7 08:50
162 165 Wawoczny Anita K (162) 1982 K30 (71) POL Kobiety Na 5+ Jastrzębie-Zdrój 22:07,6(248) 44:14,2 21:09,1 08:50
163 1 Myśliwiec Seniorita K (163) 1994 K20 (22) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 22:29,5(264) 44:14,7 21:09,6 08:50
164 3 Auguścik Ewelina K (164) 1986 K30 (72) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie 6 22:29,3(263) 44:14,7 21:09,6 08:50
165 59 Zdejszy Magdalena K (165) 1972 K40 (54) POL Olza Cieszyn Cieszyn 21:21,6(238) 45:03,4 21:58,3 09:00
166 54 Malik Dominika K (166) 1988 K30 (73) POL Olza Cieszyn Chybie Zarzecze 21:21,0(237) 45:03,4 21:58,3 09:00
167 4 Beno-Gesikowska Dorota K (167) 1984 K30 (74) POL Ruda Śląska 23:05,0(265) 45:36,3 22:31,2 09:07
168 85 Góral Alina K (168) 1980 K30 (75) POL Mysłowice 23:05,0(266) 45:36,7 22:31,6 09:07
169 64 Grzelak PATRYCJA K (169) 1979 K40 (55) POL Kolorowa Drużyna Nessi Jastrzębie-Zdrój 24:16,5(267) 47:59,6 24:54,5 09:35
170 274 Głuszak Aleksandra K (170) 1978 K40 (56) POL Kobiety na5+ Jastrzebie Zdrój 24:16,7(268) 48:00,2 24:55,1 09:36
DNS 29 Nowak Ewelina K 1977 K40 POL Drużyna Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój
DNS 95 Macura Ewa K 1965 K50 POL HRmax Żory Żory
DNS 127 Król Magdalena K 1976 K40 POL King Team Sławków
DNS 189 Szczepańska Oksana K 1971 K40 POL Kraków
DNS 236 Nędza Jadwiga K 1982 K30 POL Katowice
DNS 278 Żarska Katarzyna K 1981 K30 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 279 Przygoda Sylwia K 1990 K20 POL El Sol Jastrzębie Zdrój
DNS 285 krakowczyk janina K 1951 K60 POL Gaszowice

BGTimeSport © 2015-2020