II Bieg Cukierkowy

Wydarzenie:
II Bieg Cukierkowy II Bieg Cukierkowy
Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Data:
08.12.2019
Miejsce:
Jastrzębie Zdrój
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
282
Ukończyło:
269
Nieklasyfikowani:
13
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: K30 (K30)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto2,5kmWynikStrataTempo
1 174 Orzyszek Roksana K (1) 1989 K30 (1) POL Rydułtowy 11:36,1(18) 23:05,1 04:37
2 243 Stuchlik Magdalena K (2) 1982 K30 (2) POL Aktywna Pszczyna Runners Team Jarząbkowice 11:58,7(23) 23:38,7 00:33,6 04:43
3 166 Wowry Sylwia K (3) 1981 K30 (3) POL Olza Cieszyn Cieszyn 12:17,2(27) 24:20,9 01:15,8 04:52
4 217 Sladeczek Iza K (4) 1980 K30 (4) POL Pawłowice 12:39,6(34) 24:53,9 01:48,8 04:58
5 92 Lerch Bożena K (5) 1988 K30 (5) POL RUNTEAM Pawłowice Jastrzębie-Zdrój 12:34,2(31) 25:13,5 02:08,4 05:02
6 100 Sikora Magdalena K (6) 1983 K30 (6) POL Cieszyn 13:08,2(54) 25:28,6 02:23,5 05:05
7 71 Jędryka Patrycja K (10) 1983 K30 (7) POL GP Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 13:12,5(57) 26:16,0 03:10,9 05:15
8 178 Pukas-Stęclik Karolina K (11) 1983 K30 (8) POL Rybnik 13:44,3(73) 26:35,4 03:30,3 05:19
9 168 Lerch Maria K (12) 1986 K30 (9) POL RUNTEAM Pawłowice Jastrzębie-Zdrój 13:20,9(61) 26:44,1 03:39,0 05:20
10 55 Sobina Roksana K (13) 1982 K30 (10) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 13:30,8(65) 26:52,1 03:47,0 05:22
11 33 Prokopiuk Adriana K (17) 1981 K30 (11) Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie -Zdrój 13:15,8(60) 27:10,5 04:05,4 05:26
12 98 Przesór Barbara K (18) 1982 K30 (12) POL Zadyszka Oswiecim Brzezinka 13:47,7(74) 27:19,2 04:14,1 05:27
13 152 HERUD MAGDALENA K (20) 1987 K30 (13) POL EKO-OKNA RUNNERS PIETROWICE WIELKIE 14:24,6(80) 27:38,2 04:33,1 05:31
14 13 Kosiacka Agnieszka K (27) 1987 K30 (14) POL Rybnik 14:45,1(91) 28:31,4 05:26,3 05:42
15 62 Giedwiłło Marta K (31) 1983 K30 (15) POL Nessi Team Tychy 15:58,7(130) 28:59,2 05:54,1 05:47
16 230 Olschimke Katarzyna K (32) 1982 K30 (16) POL Katowice 15:09,9(99) 29:03,3 05:58,2 05:48
17 201 Głąb Magdalena K (35) 1984 K30 (17) POL Tychy 14:37,0(88) 29:24,9 06:19,8 05:52
18 60 Moskała Magdalena K (36) 1989 K30 (18) POL Pawłowice 15:03,3(97) 29:30,1 06:25,0 05:54
19 82 Burek Gabriela K (38) 1986 K30 (19) POL Runteam Pawłowice Pawłowice Śląskie 15:54,8(126) 29:40,5 06:35,4 05:56
20 293 Holdenmajer Ewa K (41) 1980 K30 (20) POL Rybnik 15:25,9(107) 29:47,0 06:41,9 05:57
21 63 Czypionka Żaneta K (42) 1981 K30 (21) POL Nessi Team Tychy 16:01,1(134) 29:59,9 06:54,8 05:59
22 291 Kolarczyk Dorota K (43) 1985 K30 (22) POL Wodzisław Śląski 15:08,2(98) 30:02,4 06:57,3 06:00
23 164 Szkarłat Anna K (47) 1981 K30 (23) POL ADS Masna Dąbrowa Górnicza 15:30,6(109) 30:18,9 07:13,8 06:03
24 216 Niesłańczyk Barbara K (48) 1985 K30 (24) POL Bziegacze Jastrzębie-Zdrój 15:45,7(119) 30:24,7 07:19,6 06:04
25 306 Nowak Magdalena K (50) 1989 K30 (25) POL Żory 15:52,2(124) 30:28,5 07:23,4 06:05
26 207 Witkowicz Monika K (53) 1980 K30 (26) POL Wodzisław Śląski 16:23,4(146) 30:45,0 07:39,9 06:09
27 205 Bąkowska Justyna K (56) 1984 K30 (27) POL Zebrzydowice 16:03,8(135) 31:04,1 07:59,0 06:12
28 147 Cielnaga Barbara K (62) 1989 K30 (28) POL Golasowice 15:51,2(122) 31:35,6 08:30,5 06:19
29 194 Trybała Danuta K (66) 1984 K30 (29) POL Młode Wilczki Pielgrzymowice 16:04,5(136) 31:49,5 08:44,4 06:21
30 122 Wirth Agnieszka K (69) 1982 K30 (30) POL Jastrzębie-Zdrój 16:27,6(149) 32:00,9 08:55,8 06:24
31 84 GĄSIOR Katarzyna K (73) 1989 K30 (31) POL Pawłowice 16:16,9(143) 32:17,0 09:11,9 06:27
32 305 Brandys Krystyna K (74) 1987 K30 (32) POL Pawłowice 17:55,6(191) 32:32,0 09:26,9 06:30
33 179 Ksepko Katarzyna K (76) 1986 K30 (33) POL jastrzebie zdroj 16:18,3(144) 32:36,9 09:31,8 06:31
34 277 Kafka Magdalena K (80) 1988 K30 (34) POL Żory 17:11,1(176) 32:45,1 09:40,0 06:33
35 271 Gawełczyk Marta K (81) 1988 K30 (35) POL CE PROGRESS Żory 17:11,5(177) 32:45,4 09:40,3 06:33
36 96 Maliszewska Beata K (83) 1986 K30 (36) POL Jastrzębie-Zdrój 16:06,8(138) 32:48,1 09:43,0 06:33
37 79 Wojciechowicz Magda K (84) 1982 K30 (37) POL Jastrzębie Zdrój 15:50,5(121) 32:51,8 09:46,7 06:34
38 130 liszok Iwona K (89) 1986 K30 (38) POL Jastrzębie-Zdrój 17:10,7(174) 33:23,7 10:18,6 06:40
39 162 Pyzik Barbara K (90) 1982 K30 (39) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 16:20,1(145) 33:24,9 10:19,8 06:40
40 18 MAJCHERSKA MARCELINA K (93) 1986 K30 (40) POL FEMFIT3D Zebrzydowice 16:56,3(170) 33:51,7 10:46,6 06:46
41 190 Wojdanowska Małgorzata K (94) 1987 K30 (41) POL Tarnowskie Góry 17:40,0(188) 34:11,0 11:05,9 06:50
42 52 Kałuża Aleksandra K (95) 1988 K30 (42) POL Jastrzębie-Zdrój 17:09,2(173) 34:23,2 11:18,1 06:52
43 212 Tyrytko Sylwia K (97) 1982 K30 (43) POL Młode Wilczki Pruchna 18:05,6(195) 34:39,5 11:34,4 06:55
44 142 Borysowska Katarzyna K (99) 1982 K30 (44) POL Gliwice 18:01,8(193) 35:13,1 12:08,0 07:02
45 140 Bąk Karina K (101) 1982 K30 (45) POL Radlinioki w biegu Wodzisław Śląski 18:05,8(196) 35:20,6 12:15,5 07:04
46 301 Surma Gosia K (103) 1986 K30 (46) POL Radlinioki w biegu Radlin 18:06,4(198) 35:21,6 12:16,5 07:04
47 197 Trybała MONIKA K (104) 1981 K30 (47) POL Młode Wilczki JASTRZĘBIE - ZDRÓJ 19:05,8(216) 35:24,7 12:19,6 07:04
48 198 KAFARA Joanna K (105) 1985 K30 (48) POL Młode Wilczki JASTRZĘBIE - ZDRÓJ 19:05,0(214) 35:24,9 12:19,8 07:04
49 154 Kamińska Agnieszka K (106) 1983 K30 (49) POL Zebrzydowice 18:33,3(205) 35:36,7 12:31,6 07:07
50 80 Zagorska Beata K (107) 1982 K30 (50) POL Goleszów 18:33,6(206) 35:36,9 12:31,8 07:07
51 193 Droździok Elżbieta K (108) 1982 K30 (51) POL Młode Wilczki Pielgrzymowice 19:06,6(218) 35:44,9 12:39,8 07:08
52 272 Guzik Katarzyna K (110) 1980 K30 (52) POL Hażlach 18:26,9(203) 36:06,7 13:01,6 07:13
53 219 Kwaśniewska Katarzyna K (112) 1984 K30 (53) POL Żory 18:04,8(194) 36:08,1 13:03,0 07:13
54 172 Nowakowska Agnieszka K (113) 1981 K30 (54) POL Gliwice 18:25,4(202) 36:10,7 13:05,6 07:14
55 256 MŁOCEK EWELINA K (119) 1985 K30 (55) POL Samborowice 19:05,7(215) 36:55,3 13:50,2 07:23
56 91 Kowalczyk Barbara K (123) 1983 K30 (56) POL Jastrzębie Zdrój 18:57,8(209) 37:25,8 14:20,7 07:29
57 109 Kostecka Sandra K (124) 1987 K30 (57) POL Jastrzębie Zdrój 18:13,5(200) 37:25,9 14:20,8 07:29
58 247 Stuchlik Gabriela K (127) 1982 K30 (58) POL Jarząbkowice 19:07,9(221) 37:48,4 14:43,3 07:33
59 124 Bąkowska Anna K (128) 1984 K30 (59) POL Jastrzębie-Zdrój 19:28,6(227) 37:49,7 14:44,6 07:33
60 47 Wieczorek Klaudia K (131) 1989 K30 (60) POL Alko Team Rybnik Jastrzebie Zdrój 19:15,5(224) 38:02,1 14:57,0 07:36
61 209 Stefańska Dorota K (132) 1982 K30 (61) POL Rybnik 19:10,2(222) 38:10,3 15:05,2 07:38
62 177 Urbaś Monika K (133) 1988 K30 (62) POL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 19:19,0(225) 39:38,1 16:33,0 07:55
63 229 Muzyka Anna K (135) 1985 K30 (63) POL Lecymy Durś Piekary Śląskie 20:31,3(235) 40:23,8 17:18,7 08:04
64 38 Sirek Izabela K (136) 1983 K30 (64) POL Olza Cieszyn Cieszyn 20:19,7(234) 40:40,1 17:35,0 08:08
65 51 Gibas Amanda K (137) 1983 K30 (65) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 19:33,1(228) 40:44,2 17:39,1 08:08
66 9 Gnaś Anna K (143) 1983 K30 (66) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 22:03,8(242) 44:04,6 20:59,5 08:48
67 48 Wiśniewska Justyna K (144) 1981 K30 (67) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 22:04,3(243) 44:04,7 20:59,6 08:48
68 232 Gorzelak Joanna K (157) 1980 K30 (68) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 22:15,0(249) 44:11,9 21:06,8 08:50
69 11 Huba Agnieszka K (159) 1986 K30 (69) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 22:05,9(246) 44:13,1 21:08,0 08:50
70 34 Sawicka Marta K (161) 1981 K30 (70) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 22:25,8(252) 44:13,8 21:08,7 08:50
71 165 Wawoczny Anita K (162) 1982 K30 (71) POL Kobiety Na 5+ Jastrzębie-Zdrój 22:07,6(248) 44:14,2 21:09,1 08:50
72 3 Auguścik Ewelina K (164) 1986 K30 (72) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie 6 22:29,3(263) 44:14,7 21:09,6 08:50
73 54 Malik Dominika K (166) 1988 K30 (73) POL Olza Cieszyn Chybie Zarzecze 21:21,0(237) 45:03,4 21:58,3 09:00
74 4 Beno-Gesikowska Dorota K (167) 1984 K30 (74) POL Ruda Śląska 23:05,0(265) 45:36,3 22:31,2 09:07
75 85 Góral Alina K (168) 1980 K30 (75) POL Mysłowice 23:05,0(266) 45:36,7 22:31,6 09:07
DNS 236 Nędza Jadwiga K 1982 K30 POL Katowice
DNS 278 Żarska Katarzyna K 1981 K30 POL Jastrzębie-Zdrój

BGTimeSport © 2015-2020