II Bieg Cukierkowy

Wydarzenie:
II Bieg Cukierkowy II Bieg Cukierkowy
Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Data:
08.12.2019
Miejsce:
Jastrzębie Zdrój
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
282
Ukończyło:
269
Nieklasyfikowani:
13
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M30 (M30)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto2,5kmWynikStrataTempo
1 135 Zieliński Rafał M (3) 1981 M30 (1) POL TL Athletics Jastrzębie Jastrzębie-Zdrój 09:37,3(2) 19:15,2 03:51
2 141 Bodziony Krzysztof M (4) 1985 M30 (2) POL Pawłowice 10:22,6(7) 20:11,3 00:56,1 04:02
3 239 Nowicki Tomasz M (5) 1986 M30 (3) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 09:56,4(5) 20:24,7 01:09,5 04:04
4 41 Spyrka Piotr M (6) 1988 M30 (4) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie - Zdrój 10:16,1(6) 20:27,8 01:12,6 04:05
5 6 Bryła Rafał M (7) 1982 M30 (5) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 09:44,1(4) 20:50,7 01:35,5 04:10
6 222 Rajwa Jan M (8) 1989 M30 (6) POL Bziegacze Jastrzębie-Zdrój Bzie 10:45,8(9) 21:05,8 01:50,6 04:13
7 240 Mika Łukasz M (9) 1988 M30 (7) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 10:36,3(8) 21:36,5 02:21,3 04:19
8 156 Kiełkowski Zbigniew M (11) 1984 M30 (8) POL Pawłowice 11:15,7(13) 22:03,9 02:48,7 04:24
9 61 Buryba Jacek M (13) 1986 M30 (9) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 11:21,3(14) 22:10,9 02:55,7 04:26
10 115 Magoń Grzegorz M (14) 1982 M30 (10) POL Radlinioki w biegu Radlin 11:02,1(12) 22:25,3 03:10,1 04:29
11 57 Dejewski Jakub M (15) 1984 M30 (11) POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 11:33,8(17) 22:27,5 03:12,3 04:29
12 81 Boryczka Szymon M (16) 1980 M30 (12) POL PoWoli do celu Miedzyrzecze 11:31,9(16) 22:32,9 03:17,7 04:30
13 176 Ratka-Matejko Marcin M (17) 1987 M30 (13) POL Jastrzębie-Zdrój 11:29,7(15) 22:33,4 03:18,2 04:30
14 248 Woźniak Przemysław M (22) 1983 M30 (14) POL Jastrzębie Zdrój 12:11,7(26) 23:51,7 04:36,5 04:46
15 128 Król Zbigniew M (24) 1987 M30 (15) POL King Team Sławków 12:04,5(24) 24:01,1 04:45,9 04:48
16 50 Pidanty Łukasz M (26) 1984 M30 (16) POL Madyryn Jastrzębie Zdrój 12:27,4(29) 24:20,7 05:05,5 04:52
17 220 Foks Marcin M (27) 1987 M30 (17) POL Pielgrzymowice 12:22,9(28) 24:22,0 05:06,8 04:52
18 155 Kazoń Marcin M (29) 1983 M30 (18) POL Pawłowice 13:37,1(69) 24:26,2 05:11,0 04:53
19 213 Hławiczka Piotr M (30) 1989 M30 (19) POL Goleszów 12:55,6(42) 24:26,4 05:11,2 04:53
20 103 Stolarski Paweł M (31) 1983 M30 (20) POL Czechowice-Dziedzice 12:39,2(33) 24:28,6 05:13,4 04:53
21 149 Drozd Radek M (34) 1984 M30 (21) POL Runteam Pawłowice Warszowice 13:05,3(50) 25:06,4 05:51,2 05:01
22 137 Antończyk Przemysław M (35) 1987 M30 (22) POL Jastrzębie Zdrój 12:53,6(39) 25:10,7 05:55,5 05:02
23 215 Mączyńśki Tomasz M (37) 1983 M30 (23) POL Rybnik 13:03,5(47) 25:15,7 06:00,5 05:03
24 68 Garus Krzysiek M (38) 1982 M30 (24) POL KSRG ZOFIÓWKA Jastrzębie Zdrój 12:45,9(36) 25:30,4 06:15,2 05:06
25 20 Maliszewski Dariusz M (39) 1985 M30 (25) POL Jastrzębie Zdrój 12:51,7(38) 25:31,7 06:16,5 05:06
26 173 Wypych Marcin M (44) 1984 M30 (26) POL Klub biegacza Fartlek JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 12:57,5(43) 26:05,2 06:50,0 05:13
27 211 Marchewka Bartosz M (47) 1986 M30 (27) POL Jastrzębie Zdrój 13:01,9(46) 26:13,9 06:58,7 05:14
28 175 Stęclik Michał M (50) 1980 M30 (28) POL Rybnik 13:31,4(67) 26:37,8 07:22,6 05:19
29 167 Wilczok Daniel M (57) 1984 M30 (29) POL WILQ RUNNER Wodzisław śląski 13:40,0(71) 27:30,0 08:14,8 05:30
30 245 Wereszczyński Kamil M (59) 1986 M30 (30) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 13:41,7(72) 27:49,8 08:34,6 05:33
31 184 Krajcarz Tomasz M (67) 1986 M30 (31) POL Lekawica 16:13,4(141) 29:44,2 10:29,0 05:56
32 283 Kempny Maciej M (68) 1987 M30 (32) POL BBKTS Żory 15:38,9(113) 29:45,9 10:30,7 05:57
33 19 Majcherski Tomasz M (76) 1982 M30 (33) POL Siłownia HomeFit3D Zebrzydowice 14:02,3(76) 30:38,6 11:23,4 06:07
34 39 Sirek Michał M (85) 1984 M30 (34) POL Olza Cieszyn Cieszyn 16:40,7(153) 31:51,7 12:36,5 06:22
35 304 Brandys Michał M (90) 1983 M30 (35) POL Klub Biegacza Fartlek Pawłowice 17:55,8(192) 32:32,7 13:17,5 06:30
36 129 Liszok Przemysław M (92) 1981 M30 (36) POL Jastrzębie-Zdrój 17:11,0(175) 33:24,3 14:09,1 06:40
37 7 Buczak Łukasz M (97) 1986 M30 (37) POL Alko team Rybnik Rybnik 19:15,2(223) 38:02,1 18:46,9 07:36
DNS 148 Czaporowski Tomasz M 1980 M30 POL Jastrzębie Zdrój
DNS 150 Giżyński Damian M 1984 M30 POL Alpin Sport Hoka One One Team Jastrzębie Zdrój
DNS 253 Mieszczak Dawid M 1987 M30 POL Decathlon Żory Żory

BGTimeSport © 2015-2020