II Bieg Cukierkowy

Wydarzenie:
II Bieg Cukierkowy II Bieg Cukierkowy
Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Data:
08.12.2019
Miejsce:
Jastrzębie Zdrój
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
282
Ukończyło:
269
Nieklasyfikowani:
13
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M40 (M40)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto2,5kmWynikStrataTempo
1 259 Kunina Paweł M (2) 1971 M40 (1) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój 09:37,4(3) 19:14,3 03:50
2 69 Grzonka Andrzej M (10) 1977 M40 (2) POL KAMUFLAŻ TATTO Jastrzebie- Zdroj 10:55,4(11) 21:48,3 02:34,0 04:21
3 143 Bućko Marcin M (12) 1978 M40 (3) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 10:50,8(10) 22:06,3 02:52,0 04:25
4 74 Pojda Grzegorz M (18) 1972 M40 (4) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA RYBNIK 11:40,6(21) 22:50,1 03:35,8 04:34
5 206 ŁYSEK PAWEŁ M (19) 1975 M40 (5) POL Bziegacze JASTRZĘBIE ZDRÓJ 11:40,4(20) 23:04,7 03:50,4 04:36
6 83 Bystrykowski Marcin M (20) 1975 M40 (6) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 11:39,3(19) 23:40,7 04:26,4 04:44
7 119 Stokłosa Krzysztof M (25) 1979 M40 (7) POL Endo mondo Studzionka 12:10,2(25) 24:05,3 04:51,0 04:49
8 210 Ołubek Robert M (28) 1975 M40 (8) POL HRmax Żory Żory 12:29,6(30) 24:24,3 05:10,0 04:52
9 67 Doczekalski Jarosław M (33) 1971 M40 (9) POL GB.Galopujące Ślimaki Jastrzębie Zdrój 13:05,6(51) 24:36,0 05:21,7 04:55
10 202 Wasilewski Martin M (40) 1972 M40 (10) POL Jastrzębie-Zdrój 12:48,3(37) 25:34,8 06:20,5 05:06
11 249 Świstek Marcin M (41) 1979 M40 (11) POL Wodzisław Śląski 13:04,4(49) 25:38,1 06:23,8 05:07
12 53 Lorenz Marcin M (42) 1971 M40 (12) POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie Zdrój 13:05,6(52) 25:44,7 06:30,4 05:08
13 102 STAWICKI GRZEGORZ M (43) 1970 M40 (13) POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 13:09,9(55) 25:54,8 06:40,5 05:10
14 261 Płaska Grzegorz M (46) 1971 M40 (14) POL WRM MC POLAND Jastrzebie-Zdrój 13:28,4(63) 26:06,1 06:51,8 05:13
15 72 Jędryka Sebastian M (48) 1979 M40 (15) POL GP Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 13:12,4(56) 26:16,0 07:01,7 05:15
16 264 Mroczkowski Tomasz M (49) 1977 M40 (16) POL Jastrzębie-Zdrój 13:14,2(58) 26:21,1 07:06,8 05:16
17 231 Woźniak Marek M (51) 1974 M40 (17) POL Gliwice 13:39,0(70) 26:39,7 07:25,4 05:19
18 195 Szuścik Zbigniew M (53) 1973 M40 (18) POL Młode Wilczki JASTRZĘBIE - ZDRÓJ 15:17,7(104) 27:06,2 07:51,9 05:25
19 226 HERMANN Matthias M (54) 1979 M40 (19) POL Katowice 14:33,6(85) 27:07,5 07:53,2 05:25
20 233 Gorzelak Zbigniew M (55) 1975 M40 (20) POL Jastrzębie-Zdrój 14:39,9(89) 27:11,0 07:56,7 05:26
21 182 Kokot Tomasz M (60) 1974 M40 (21) POL Ruda Śląska 14:31,8(83) 28:16,0 09:01,7 05:39
22 94 Macharzyński Piotr M (61) 1975 M40 (22) POL Nessi team JASTRZĘBIE ZDRÓJ 15:22,1(105) 28:48,0 09:33,7 05:45
23 169 Kołodziej Artur M (62) 1974 M40 (23) POL Jastrzębie Zdrój 14:42,4(90) 28:53,8 09:39,5 05:46
24 163 Pyzik Marcin M (63) 1978 M40 (24) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 14:19,0(78) 28:59,3 09:45,0 05:47
25 133 Zimny Ireneusz M (64) 1976 M40 (25) POL Mam Zajawkę rybnik 14:33,8(86) 29:12,7 09:58,4 05:50
26 153 Holewik Roman M (66) 1975 M40 (26) POL Klub Morsów Śląska Cieszyńskiego Pielgrzymowice 15:43,3(117) 29:32,5 10:18,2 05:54
27 235 Jankowski Jarosław M (71) 1977 M40 (27) POL WATAHA Zabrze 15:30,4(108) 30:19,2 11:04,9 06:03
28 180 Pajestka Marek M (72) 1972 M40 (28) POL Ruda Śląska 15:42,2(116) 30:23,9 11:09,6 06:04
29 42 Stefański Piotr M (78) 1975 M40 (29) POL Jastrzębie Zdrój 16:40,0(152) 30:46,1 11:31,8 06:09
30 276 ZBYL JACEK M (83) 1971 M40 (30) POL JASTRZĘBIE ZDRÓJ 17:12,4(179) 31:43,0 12:28,7 06:20
31 75 Postupalski Marcin M (84) 1979 M40 (31) POL JASTRZĘBIE - ZDRÓJ 17:12,7(180) 31:43,2 12:28,9 06:20
32 16 Kubas Mariusz M (93) 1974 M40 (32) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 17:43,8(190) 33:27,7 14:13,4 06:41
33 76 Szczuchniak Grzegorz M (95) 1975 M40 (33) POL Jastrzębie-Zdrój 19:06,8(219) 37:55,9 18:41,6 07:35
34 78 Śledź Janusz M (96) 1970 M40 (34) POL HRmax Żory Żory 19:57,1(230) 37:56,7 18:42,4 07:35

BGTimeSport © 2015-2020