II Bieg Cukierkowy

Wydarzenie:
II Bieg Cukierkowy II Bieg Cukierkowy
Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Data:
08.12.2019
Miejsce:
Jastrzębie Zdrój
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
282
Ukończyło:
269
Nieklasyfikowani:
13
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: K40 (K40)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto2,5kmWynikStrataTempo
1 58 Lorenz Agnieszka K (7) 1977 K40 (1) POL Galopujące Ślimaki Jastrzębie Zdrój 13:06,4(53) 25:44,5 05:08
2 275 DOMIN-ZBYL AGNIESZKA K (9) 1972 K40 (2) POL JASTRZĘBIE ZDRÓJ 13:23,8(62) 26:11,5 00:27,0 05:14
3 43 Sztabla Liliana K (14) 1975 K40 (3) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 13:31,1(66) 26:57,1 01:12,6 05:23
4 181 Pajestka Katarzyna K (15) 1977 K40 (4) POL Ruda Śląska 13:54,3(75) 26:58,1 01:13,6 05:23
5 268 Slisz Maria K (16) 1974 K40 (5) POL Decathlon Przyjaciele Rybnik RYBNIK 13:30,4(64) 27:02,7 01:18,2 05:24
6 289 Sikora Anna K (23) 1976 K40 (6) POL Fantastic Team Ustroń 15:16,5(102) 28:17,8 02:33,3 05:39
7 225 Szajbel Joanna K (25) 1979 K40 (7) POL Parkrun Katowice Katowice 14:34,1(87) 28:22,0 02:37,5 05:40
8 138 Balcarek Magdalena K (26) 1979 K40 (8) POL Połomia 14:26,6(82) 28:24,4 02:39,9 05:40
9 8 Chytroszek Eleonora K (28) 1970 K40 (9) POL Rogów 14:22,0(79) 28:33,0 02:48,5 05:42
10 200 Kufieta Magdalena K (30) 1978 K40 (10) POL Decathlon &Przyjaciele Rybnik 14:54,9(96) 28:50,8 03:06,3 05:46
11 204 Bernat Katarzyna K (33) 1973 K40 (11) POL Wodzisław Śląski 14:51,3(93) 29:11,6 03:27,1 05:50
12 192 Kufieta Ewelina K (34) 1979 K40 (12) POL Wodzisław Śląski 14:51,5(94) 29:11,6 03:27,1 05:50
13 242 Miśkowiec Agnieszka K (37) 1976 K40 (13) POL Jastrzębie-Zdrój 14:47,1(92) 29:36,0 03:51,5 05:55
14 35 Malinowska Aneta K (40) 1975 K40 (14) POL Olza Cieszyn Cieszyn 15:16,6(103) 29:45,3 04:00,8 05:57
15 308 Sokół-Oleś Ewelina K (44) 1970 K40 (15) POL RUNTEAM Pawłowice Jastrzebie Zdrój 15:55,5(127) 30:02,7 04:18,2 06:00
16 183 Kokot Justyna K (45) 1977 K40 (16) POL Ruda Śląska 15:24,1(106) 30:15,6 04:31,1 06:03
17 284 Patyk Adelajda K (49) 1977 K40 (17) POL Rybnik 15:59,4(132) 30:25,4 04:40,9 06:05
18 2 Adamus Katarzyna K (51) 1978 K40 (18) POL Fantastic Team / Olza Cieszyn Cieszyn 15:36,6(111) 30:29,6 04:45,1 06:05
19 23 Miszczak Katarzyna K (52) 1976 K40 (19) POL Ekipa na kijach Ruda Śląska 15:52,6(125) 30:34,4 04:49,9 06:06
20 112 Franke Barbara K (54) 1973 K40 (20) POL FARTLEK Jastrzębie Zdrój 15:14,6(101) 30:48,3 05:03,8 06:09
21 302 Słupik Bożena K (55) 1973 K40 (21) Orzesze 15:44,0(118) 30:51,6 05:07,1 06:10
22 186 Petrykowska Elżbieta K (57) 1978 K40 (22) POL Żory 15:58,4(129) 31:16,9 05:32,4 06:15
23 86 Jakubowska Agnieszka K (58) 1978 K40 (23) POL HRMax Żory Żory 16:45,9(159) 31:19,8 05:35,3 06:15
24 88 Kaczorrk Anna K (59) 1978 K40 (24) POL HRmax Żory 16:47,1(162) 31:19,8 05:35,3 06:15
25 260 Dębowska Beata K (64) 1970 K40 (25) POL Jastrzębie-Zdrój 16:27,8(150) 31:36,7 05:52,2 06:19
26 145 Burzyńska Beata K (65) 1975 K40 (26) POL Katowice 16:10,6(139) 31:48,2 06:03,7 06:21
27 123 Wosińska Helena K (68) 1979 K40 (27) POL Runteam Pawłowice Pawłowice 16:11,5(140) 31:55,6 06:11,1 06:23
28 125 GRANICA DANI K (72) 1973 K40 (28) POL Świry Stela CIESZYN 16:49,7(166) 32:17,0 06:32,5 06:27
29 294 Przybyła Violetta K (78) 1970 K40 (29) POL Nessi Team Tychy 16:43,2(157) 32:39,8 06:55,3 06:31
30 111 Adamiak Edyta K (85) 1977 K40 (30) POL Świry Stela Skoczów 16:49,4(165) 32:55,2 07:10,7 06:35
31 15 Kubas Alina K (91) 1971 K40 (31) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 17:43,4(189) 33:26,8 07:42,3 06:41
32 139 Bartnik Joanna K (92) 1976 K40 (32) POL Street Spirit jastrzębie zdrój 16:49,8(167) 33:36,1 07:51,6 06:43
33 134 Zimny Cecylia K (98) 1977 K40 (33) POL Mam Zajawkę rybnik 17:35,8(185) 34:54,7 09:10,2 06:58
34 237 MARCINIAK BEATA K (100) 1977 K40 (34) POL WATAHA PIELGRZYMOWICE 19:06,2(217) 35:18,6 09:34,1 07:03
35 113 Krzaczek Aleksandra K (102) 1971 K40 (35) POL Radlinioki w biegu Radlin 18:06,3(197) 35:21,0 09:36,5 07:04
36 221 Dusza JOLKA K (109) 1978 K40 (36) POL Dekatchlon Rybnik &Przyjaciele Rybnik 19:58,4(233) 36:03,6 10:19,1 07:12
37 241 Niestrój Sylwia K (114) 1971 K40 (37) POL Dystans Lubomia LUBOMIA 18:07,0(199) 36:23,4 10:38,9 07:16
38 228 KAJTOCH Ewa K (115) 1974 K40 (38) POL Biegamy w Swierklanach ŚWIERKLANY 17:39,4(187) 36:27,2 10:42,7 07:17
39 185 Ziętara Agata K (116) 1972 K40 (39) POL Jastrzębie-Zdrój 19:28,3(226) 36:27,7 10:43,2 07:17
40 104 Szczuchniak Adriana K (130) 1978 K40 (40) POL Jastrzębie-Zdrój 19:07,4(220) 37:56,6 12:12,1 07:35
41 37 Sawicka Agnieszka K (138) 1979 K40 (41) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie - Zdrój 19:34,2(229) 40:45,1 15:00,6 08:09
42 224 Nowak Joanna K (141) 1973 K40 (42) POL JASTRZEBIE-ZDROJ 21:34,0(240) 42:52,1 17:07,6 08:34
43 5 Betańska Aneta K (145) 1976 K40 (43) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 22:25,4(251) 44:05,2 18:20,7 08:49
44 117 RAŹNIAK BEATA K (146) 1970 K40 (44) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 22:03,3(241) 44:05,3 18:20,8 08:49
45 25 Nalewajka Wioleta K (147) 1971 K40 (45) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 22:27,5(258) 44:05,8 18:21,3 08:49
46 65 Bajcar Beata K (149) 1972 K40 (46) POL Kobiety na 5+ Chybie 22:28,6(261) 44:07,1 18:22,6 08:49
47 303 Puda Dorota K (150) 1972 K40 (47) POL Kobiety na 5+ Mnich 22:28,4(260) 44:07,3 18:22,8 08:49
48 26 Ostrowska Izabela K (152) 1972 K40 (48) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 22:26,4(254) 44:08,5 18:24,0 08:49
49 73 Pasławska Katarzyna K (153) 1978 K40 (49) POL Kobiety na 5 + JastrzębieZdrój 22:04,4(244) 44:10,7 18:26,2 08:50
50 151 Główczyk Izabella K (154) 1976 K40 (50) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 22:26,8(257) 44:10,8 18:26,3 08:50
51 56 Zalewska Barbara K (155) 1976 K40 (51) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 22:23,5(250) 44:11,1 18:26,6 08:50
52 22 Mazur Małgorzata K (156) 1977 K40 (52) POL Drużyna Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 22:28,4(259) 44:11,9 18:27,4 08:50
53 108 Płaska Barbara K (158) 1972 K40 (53) POL Kobiety na 5+ Jastrzebie-Zdrój 22:04,5(245) 44:12,0 18:27,5 08:50
54 59 Zdejszy Magdalena K (165) 1972 K40 (54) POL Olza Cieszyn Cieszyn 21:21,6(238) 45:03,4 19:18,9 09:00
55 64 Grzelak PATRYCJA K (169) 1979 K40 (55) POL Kolorowa Drużyna Nessi Jastrzębie-Zdrój 24:16,5(267) 47:59,6 22:15,1 09:35
56 274 Głuszak Aleksandra K (170) 1978 K40 (56) POL Kobiety na5+ Jastrzebie Zdrój 24:16,7(268) 48:00,2 22:15,7 09:36
DNS 29 Nowak Ewelina K 1977 K40 POL Drużyna Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój
DNS 127 Król Magdalena K 1976 K40 POL King Team Sławków
DNS 189 Szczepańska Oksana K 1971 K40 POL Kraków

BGTimeSport © 2015-2020