II Bieg Cukierkowy

Wydarzenie:
II Bieg Cukierkowy II Bieg Cukierkowy
Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Data:
08.12.2019
Miejsce:
Jastrzębie Zdrój
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
282
Ukończyło:
269
Nieklasyfikowani:
13
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: K20 (K20)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto2,5kmWynikStrataTempo
1 265 Pendziałek Małgorzata K (19) 1992 K20 (1) POL Hangar Jastrzębie Zdrój 14:14,4(77) 27:34,0 05:30
2 24 Mrozek Aleksandra K (22) 1994 K20 (2) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 13:03,9(48) 28:16,9 00:42,9 05:39
3 40 Spyrka Moni K (24) 1991 K20 (3) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 14:25,4(81) 28:19,1 00:45,1 05:39
4 49 Wróblewska Judyta K (29) 1993 K20 (4) POL Jastrzębie-Zdrój 14:52,5(95) 28:50,0 01:16,0 05:46
5 188 Buchalik Magdalena K (39) 1990 K20 (5) POL Rybnik 15:10,7(100) 29:44,9 02:10,9 05:56
6 282 Kempny Małgorzata K (46) 1990 K20 (6) POL BBKTS Żory 15:38,0(112) 30:15,8 02:41,8 06:03
7 196 Trybała WERONIKA K (61) 1995 K20 (7) POL Młode Wilczki Pielgrzymowice 17:24,6(182) 31:22,5 03:48,5 06:16
8 288 Broda Kamila K (63) 1994 K20 (8) POL Piasek 16:39,1(151) 31:36,5 04:02,5 06:19
9 309 Krzempek Paulina K (70) 1992 K20 (9) POL Mnich 16:14,2(142) 32:05,2 04:31,2 06:25
10 87 KACZMARCZYK MAGDALENA K (77) 1990 K20 (10) POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 16:41,6(154) 32:39,7 05:05,7 06:31
11 131 Mika Paulina K (79) 1993 K20 (11) POL Radlinioki w Biegu Radlin 17:22,3(181) 32:44,9 05:10,9 06:32
12 269 Pańtak Liwia K (82) 1990 K20 (12) POL Żory 17:11,5(178) 32:46,4 05:12,4 06:33
13 287 Król Jowita K (87) 1990 K20 (13) POL Kryjemy Tyły Team Rybnik 17:31,3(184) 33:10,3 05:36,3 06:38
14 281 Poremski Żaneta K (88) 1993 K20 (14) POL Kryjemy Tyły Team Rybnik 17:31,1(183) 33:10,3 05:36,3 06:38
15 307 Dwojak Dominika K (111) 1997 K20 (15) POL Cieszyn 18:26,9(204) 36:07,2 08:33,2 07:13
16 12 Jeziorowska-Capanda Patrycja K (117) 1992 K20 (16) POL Czerwionka 19:01,8(212) 36:48,5 09:14,5 07:21
17 10 Górka Kamila K (118) 1992 K20 (17) POL Jastrzębie-Zdrój 19:01,8(213) 36:49,1 09:15,1 07:21
18 31 Płaza Monika K (125) 1992 K20 (18) POL Siostry Jastrzębie Zdrój 18:58,1(210) 37:43,7 10:09,7 07:32
19 70 Jakacka Agata K (126) 1995 K20 (19) POL Jastrzębie-Zdrój 18:58,4(211) 37:44,1 10:10,1 07:32
20 77 Śledź Dorota K (129) 1999 K20 (20) POL HRmax Żory Żory 19:58,0(232) 37:55,9 10:21,9 07:35
21 46 Trzcińska Joanna K (160) 1990 K20 (21) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 22:06,4(247) 44:13,6 16:39,6 08:50
22 1 Myśliwiec Seniorita K (163) 1994 K20 (22) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 22:29,5(264) 44:14,7 16:40,7 08:50
DNS 279 Przygoda Sylwia K 1990 K20 POL El Sol Jastrzębie Zdrój

BGTimeSport © 2015-2020