Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego

Wydarzenie:
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
13.06.2021
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
174
Ukończyło:
158
Nieklasyfikowani:
16
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStratamin/km
1 156 Jamiński Adam M (1) 1990 M1 (1) POL Nowy Targ, Pow. Nowotarski 40:55,3 04:05
2 134 Koń Piotr M (2) 1978 M2 (1) POL ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM Ręczno 43:00,6 02:05,3 04:18
3 147 Huzior Piotr M (3) 1977 M2 (2) POL Nowy Targ 43:39,8 02:44,5 04:21
4 146 Gawlas Dominik M (4) 1982 M1 (2) POL TJ Jäkal Karvina/ Daniel Widok Terv Cieszyn 43:57,2 03:01,9 04:23
5 104 Falkowski Krzysztof M (5) 1981 M2 (3) GP (1) POL WOODWARD RUNNERS Kraków 44:23,7 03:28,4 04:26
6 139 Pyrć Szymon M (6) 1973 M2 (4) POL Kraków 44:50,1 03:54,8 04:29
7 32 GAWLIK SŁAWEK M (7) 1984 M1 (3) GP (2) POL DYNAFIT TEAM POLAND kraków 45:42,8 04:47,5 04:34
8 60 Flisiński Łukasz M (8) 1981 M2 (5) GP (3) POL Alpin Sport HOKA One One Team Sosnowiec 46:23,8 05:28,5 04:38
9 37 Grochowski Marek M (9) 1970 M3 (1) GP (4) POL TG Sokół Zakopane Gdańsk 46:30,0 05:34,7 04:39
10 152 Bednarczyk Marcin M (10) 1985 M1 (4) POL Gambit Lola Team Katowice 46:54,4 05:59,1 04:41
11 48 Kita Michał M (11) 1975 M2 (6) GP (5) POL pędzący w miejscu Wrocław 47:09,2 06:13,9 04:42
12 44 Orzeł Krzysztof M (12) 1976 M2 (7) POL Grupa Zue Wegrzce Wielkie 47:14,6 06:19,3 04:43
13 116 Lańda Maciej M (13) 1992 M1 (5) POL Biały Dunajec 47:30,8 06:35,5 04:45
14 69 Kot Rafał M (14) 1979 M2 (8) GP (6) POL Muay Running Team Szczytno 47:50,2 06:54,9 04:47
15 131 Janiszewska Olga K (1) 1993 K1 (1) POL Go Aptiv!/EskadraKraków Nowy Sącz 47:58,1 07:02,8 04:47
16 57 Zygmunt Tomasz M (15) 1997 M1 (6) POL Giedlarowa 48:14,0 07:18,7 04:49
17 70 Pyzik Krzysztof M (16) 1988 M1 (7) GP (7) POL VegeSlonik Team/ Fizjobiegacze Szcz Świnoujście 48:52,5 07:57,2 04:53
18 85 Majcher Piotr M (17) 1972 M2 (9) POL BW Kraków 49:05,5 08:10,2 04:54
19 164 Potrząsaj Rafał M (18) 1988 M1 (8) POL SKI TEAM PODHALE Ciche 49:15,1 08:19,8 04:55
20 27 Przybyła Krzysztof M (19) 1986 M1 (9) POL Adidas Runners Warsaw Warszawa 49:20,6 08:25,3 04:56
21 102 Hasik Zbigniew M (20) 1969 M3 (2) POL Sosnowiec 49:28,3 08:33,0 04:56
22 171 Wieczorek Łukasz M (21) 1984 M1 (10) GP (8) POL Natural Born Runners Team Dąbrówka 49:37,8 08:42,5 04:57
23 29 Hyży Piotr M (22) 1980 M2 (10) GP (9) POL Bonnie&Clyde Tarnów 49:46,2 08:50,9 04:58
24 166 Sułek Wojciech M (23) 1981 M2 (11) GP (10) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 49:48,6 08:53,3 04:58
25 36 Topolski Marcin M (24) 1976 M2 (12) GP (11) POL Jadowniki 50:10,6 09:15,3 05:01
26 163 Gurgul Sebastian M (25) 1982 M1 (11) GP (12) POL Aromat Nóg Kraków 50:22,3 09:27,0 05:02
27 98 SAWICKI MICHAŁ M (26) 1982 M1 (12) POL Warszawa 50:29,5 09:34,2 05:02
28 35 Tynus Grzegorz M (27) 1978 M2 (13) GP (13) POL ELTYN Frydman 50:35,3 09:40,0 05:03
29 161 Gąsienica Stanisław M (28) 1962 M3 (3) POL SKI TEAM PODHALE Kościelisko 50:39,0 09:43,7 05:03
30 81 Pawlica Paweł M (29) 1989 M1 (13) GP (14) POL Kraków 50:50,8 09:55,5 05:05
31 121 Macioł Andrzej M (30) 1954 M4 (1) POL Kraków 50:59,4 10:04,1 05:05
32 79 MACIĄG GRZEGORZ M (31) 1981 M2 (14) GP (15) POL Krakow 51:32,9 10:37,6 05:09
33 95 Bukała Marcin M (32) 1994 M1 (14) POL Vege Runners Warszawa 51:36,4 10:41,1 05:09
34 172 Czerwiński Rafał M (33) 1973 M2 (15) GP (16) POL Smashing pĄpkins Suchy Las 51:39,3 10:44,0 05:09
35 78 Kopyczok Michał M (34) 1985 M1 (15) GP (17) POL Dabex Bolt Siemianowice Śląskie 52:00,2 11:04,9 05:12
36 25 Bazułka Aleksandra K (2) 1995 K1 (2) POL Buff Team Poland Katowice 52:02,7 11:07,4 05:12
37 99 Łucka Dariusz M (35) 1984 M1 (16) POL Piaseczno 52:08,1 11:12,8 05:12
38 34 Wójcik Ziemowit M (36) 1987 M1 (17) GP (18) POL UltraPrawnik Chorzów 52:12,8 11:17,5 05:13
39 67 Łucjanek Andrzej M (37) 1980 M2 (16) GP (19) POL KAJA Team Warszawa 52:22,4 11:27,1 05:14
40 23 Nowacki Krzysztof M (38) 1973 M2 (17) POL NO NAME TEAM Koło 52:25,1 11:29,8 05:14
41 165 Pająk Stanisław M (39) 1971 M3 (4) POL Ski Team Podhale/Termy Chochołowski Dzianisz 52:38,2 11:42,9 05:15
42 72 Kowalczyk Kazimierz M (40) 1968 M3 (5) POL KS Murzasichle Witów 52:40,2 11:44,9 05:16
43 3 Chronowski Waldemar M (41) 1964 M3 (6) POL MKrawczyńska team Gdańsk 53:32,9 12:37,6 05:21
44 126 Kąś Iwona K (3) 1980 K2 (1) POL TIK TEAM Kraków 53:52,3 12:57,0 05:23
45 148 Banasiak Marcin M (42) 1975 M2 (18) POL Fujitsu Running Team Łódź 53:57,4 13:02,1 05:23
46 80 Naczyk Marta K (4) 1989 K1 (3) GP (20) POL Dietetyk FNS / Dynafit Gdynia 54:17,9 13:22,6 05:25
47 10 Matillek Miłosz M (43) 1989 M1 (18) POL Międzyborska Grupa Biegowa Międzybórz 54:39,6 13:44,3 05:27
48 108 Ciszewski Krzysztof M (44) 1980 M2 (19) POL Warszawa 54:39,6 13:44,3 05:27
49 64 Stykowski Robert M (45) 1977 M2 (20) GP (21) POL Maratończyk.pl Warszawa 54:53,9 13:58,6 05:29
50 30 Zych Katarzyna K (5) 1979 K2 (2) GP (22) POL Bonnie&Clyde Tarnów 55:04,2 14:08,9 05:30
51 4 Gandera Andrzej M (46) 1983 M1 (19) POL Biały Dunajec 55:07,3 14:12,0 05:30
52 53 Studnik Grzegorz M (47) 1981 M2 (21) GP (23) POL GlobalRun Rybnik 55:16,5 14:21,2 05:31
53 40 Dubowiecki Witek M (48) 1971 M3 (7) POL Chata Biegacza K34 Zakopane Zakopane 55:19,1 14:23,8 05:31
54 162 Panin Franciszek M (49) 1968 M3 (8) POL Dzianisz 55:30,0 14:34,7 05:33
55 157 Florys Jakub M (50) 1983 M1 (20) POL Morski Koń Ostrowiec Świętokrzyski 55:44,9 14:49,6 05:34
56 42 STEC KRZYSZTOF M (51) 1982 M1 (21) GP (24) POL Salt Runners Bochnia Nowy Wiśnicz 55:50,9 14:55,6 05:35
57 94 Bukała Oktawia K (6) 1991 K1 (4) POL Vege Runners Warszawa 55:55,7 15:00,4 05:35
58 101 Zielak Darek M (52) 1974 M2 (22) GP (25) POL Warszawa 56:00,3 15:05,0 05:36
59 6 Majewska Edyta K (7) 1983 K2 (3) POL Widłorogi Wołomin 56:05,3 15:10,0 05:36
60 28 Majchrzak Marcin M (53) 1978 M2 (23) GP (26) POL Swarzędz 56:33,1 15:37,8 05:39
61 103 Kudrycki Jakub M (54) 1972 M2 (24) POL Bilcza Biega Bilcza 56:33,1 15:37,8 05:39
62 115 Bielecki Sławomir M (55) 1963 M3 (9) POL Kraków 56:35,7 15:40,4 05:39
63 158 Florys Dominik M (56) 1988 M1 (22) POL Morski Koń Ostrowiec Świętokrzyski 56:37,7 15:42,4 05:39
64 47 Fogiel-Pawłowska Agnieszka K (8) 1979 K2 (4) GP (27) POL Wrocław 57:09,6 16:14,3 05:42
65 62 Łuczyński Maciej M (57) 1975 M2 (25) GP (28) POL Kłodawa 57:12,3 16:17,0 05:43
66 124 Iśtok Sebastian M (58) 1997 M1 (23) POL Piekielnik 57:15,7 16:20,4 05:43
67 76 Galica Katarzyna K (9) 1978 K2 (5) POL Poronin 57:20,6 16:25,3 05:44
68 130 Kupczak Tadeusz M (59) 1962 M3 (10) POL Brzuśnik 57:23,0 16:27,7 05:44
69 75 Piasecki Piotr M (60) 1979 M2 (26) GP (29) POL T.G. Sokół Zakopane Piotrkow Trybunalski 57:31,1 16:35,8 05:45
70 119 Król Elżbieta K (10) 1971 K3 (1) POL Eskadra Kraków Krakow 57:38,2 16:42,9 05:45
71 22 Kubin Ireneusz M (61) 1972 M2 (27) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 57:50,2 16:54,9 05:47
72 38 Kaim Kamil M (62) 1977 M2 (28) POL Olsztyn 57:51,3 16:56,0 05:47
73 74 Wilk Paweł M (63) 1979 M2 (29) GP (30) POL STACJA GROCHÓW TEAM Warszawa 57:52,8 16:57,5 05:47
74 160 Budzak Jan M (64) 1962 M3 (11) SVK Isometall Lendak 57:53,1 16:57,8 05:47
75 63 Pikul Piotr M (65) 1980 M2 (30) GP (31) POL Warszawa 58:26,5 17:31,2 05:50
76 113 Ożga Sebastian M (66) 1988 M1 (24) POL Tychy 58:29,5 17:34,2 05:50
77 125 Ślaga Dariusz M (67) 1965 M3 (12) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 58:33,8 17:38,5 05:51
78 106 Niklewski Michał M (68) 1987 M1 (25) POL Radom 58:44,6 17:49,3 05:52
79 9 Kalata Janusz M (69) 1979 M2 (31) POL Poronin 58:51,0 17:55,7 05:53
80 133 Kučerka Jakub M (70) 1991 M1 (26) CZE Kasia i Kuba Wisła 58:59,5 18:04,2 05:53
81 127 Gańczak Waldemar M (71) 1978 M2 (32) GP (32) POL Silesia Runers Club Świętochłowice 59:03,2 18:07,9 05:54
82 43 Dziwoki Marek M (72) 1972 M2 (33) POL Rybnik 59:21,9 18:26,6 05:56
83 132 Kotaś Beata K (11) 1983 K2 (6) POL BW Kraków 59:29,9 18:34,6 05:56
84 159 Potański Tomasz M (73) 1989 M1 (27) POL Dębica 59:30,3 18:35,0 05:57
85 137 Morawski Mariusz M (74) 1966 M3 (13) POL Biegacze Wymiatacze Kraków 59:39,7 18:44,4 05:57
86 174 Krzyżewski Roger M (75) 1988 M1 (28) POL Kraków 59:46,6 18:51,3 05:58
87 105 Kubicki Jacek M (76) 1966 M3 (14) POL Warszawa 1:00:10,8 19:15,5 06:01
88 114 Gąsienica-Roj Anna K (12) 1975 K2 (7) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:00:30,6 19:35,3 06:03
89 31 Bartosz Marek M (77) 1979 M2 (34) GP (33) POL Krakó 1:00:39,2 19:43,9 06:03
90 109 Lipowski Paweł M (78) 1977 M2 (35) POL Kraków 1:00:44,9 19:49,6 06:04
91 54 Otrębski Tomasz M (79) 1976 M2 (36) POL SKORUPA TRIATHLON Oświęcim 1:00:56,9 20:01,6 06:05
92 24 Nowacka Małgorzata K (13) 1972 K2 (8) POL NO NAME TEAM Koło 1:01:12,8 20:17,5 06:07
93 83 Gąsiorek Paweł M (80) 1974 M2 (37) GP (34) POL Chotomów 1:01:22,7 20:27,4 06:08
94 15 Polańska Patrycja K (14) 1997 K1 (5) POL Zakopane 1:01:30,6 20:35,3 06:09
95 142 Kowalczyk Maria K (15) 1976 K2 (9) GP (35) POL Lipnica Mala 1:01:40,8 20:45,5 06:10
96 151 Bosak Dominik M (81) 1986 M1 (29) POL Górka Team Sułoszowa 1:01:46,3 20:51,0 06:10
97 93 Gniadek Małgorzata K (16) 1973 K2 (10) POL Dabex Bolt Kraków 1:02:06,6 21:11,3 06:12
98 82 Dziubecki Kamil M (82) 1984 M1 (30) GP (36) POL UltraSznurowka Team Piotrków Trybunalski 1:02:28,0 21:32,7 06:14
99 59 Zygmunt Paweł M (83) 1973 M2 (38) POL Giedlarowa 1:03:01,2 22:05,9 06:18
100 41 Mrozek Grzegorz M (84) 1972 M2 (39) GP (37) POL Gaszwowice 1:03:08,7 22:13,4 06:18
101 128 Mazur Mariusz M (85) 1977 M2 (40) POL Siemianowice Śląskie 1:03:26,1 22:30,8 06:20
102 65 Bednarz Marta K (17) 1981 K2 (11) POL Adidas Runners Warsaw Warszawa 1:03:33,4 22:38,1 06:21
103 122 Stebel Piotr M (86) 1969 M3 (15) POL PRZEWODNIK Skoczów 1:03:40,9 22:45,6 06:22
104 129 Kupczak Bogusława K (18) 1967 K3 (2) POL Brzuśnik 1:03:42,9 22:47,6 06:22
105 84 Malik Marcin M (87) 1975 M2 (41) POL Kraków 1:03:51,6 22:56,3 06:23
106 112 Kłosowski Mateusz M (88) 1990 M1 (31) POL Międzyborska grupa biegowa Międzybórz 1:03:52,5 22:57,2 06:23
107 66 Łucjanek Justyna K (19) 1981 K2 (12) GP (38) POL Warszawa 1:03:58,0 23:02,7 06:23
108 107 Niklewski Paweł M (89) 1983 M1 (32) POL Radom 1:03:59,8 23:04,5 06:23
109 26 Nowakowska Katarzyna K (20) 1982 K2 (13) POL adidas Runners Warsaw Warszawa 1:04:19,4 23:24,1 06:25
110 17 Roszak Mateusz Kamil M (90) 1993 M1 (33) POL Poznań 1:04:27,0 23:31,7 06:26
111 87 Bojarska Beata K (21) 1984 K2 (14) GP (39) POL BW Kraków 1:04:41,7 23:46,4 06:28
112 8 Stawiński Piotr M (91) 1966 M3 (16) GP (40) POL Pro Patria Poznań 1:05:35,0 24:39,7 06:33
113 175 Gracjasz Marcin M (92) 1978 M2 (42) POL Wadowice 1:05:48,6 24:53,3 06:34
114 58 Zygmunt Monika K (22) 1972 K2 (15) POL Giedlarowa 1:06:14,2 25:18,9 06:37
115 86 Antkiewicz Janusz M (93) 1964 M3 (17) POL Logistyka.biz.pl 1:06:19,6 25:24,3 06:37
116 170 Zimnota Łukasz M (94) 1982 M1 (34) POL Nowa Wies 1:06:22,9 25:27,6 06:38
117 16 Stachecka Marta K (23) 1993 K1 (6) POL Poznań 1:06:27,5 25:32,2 06:38
118 155 Sobczak Karolina K (24) 1986 K2 (16) POL Kraków 1:06:51,4 25:56,1 06:41
119 77 Morcinek Marcin M (95) 1978 M2 (43) GP (41) POL BLUSZCZA Katowice 1:07:16,7 26:21,4 06:43
120 97 Płócienniczak Jakub M (96) 1975 M2 (44) GP (42) POL Dream Run Warszawa 1:07:32,2 26:36,9 06:45
121 110 Pluta Grzegorz M (97) 1981 M2 (45) POL Ustroń 1:08:03,0 27:07,7 06:48
122 18 Golon Marlena K (25) 1975 K2 (17) POL Golon Team Sicienko 1:08:07,6 27:12,3 06:48
123 120 Kołbut Iwona K (26) 1987 K1 (7) POL Eskadra Kraków Kraków 1:08:20,9 27:25,6 06:50
124 91 Sędecki Piotr M (98) 1962 M3 (18) GP (43) POL biegam więc jestem skierniewice 1:08:44,8 27:49,5 06:52
125 169 Zimnota Piotr M (99) 1991 M1 (35) POL Pruszków 1:08:51,0 27:55,7 06:53
126 90 Banaś Michał M (100) 1997 M1 (36) POL Samborzec 1:09:13,3 28:18,0 06:55
127 89 Kardas Wojciech M (101) 1967 M3 (19) POL GRUPA WO-KAR Kraków 1:09:20,2 28:24,9 06:56
128 173 Polanowska-Lenart Aleksandra K (27) 1981 K2 (18) POL Warszawa 1:09:35,3 28:40,0 06:57
129 5 Kisiel Wincenty M (102) 1949 M4 (2) POL Widłorogi Ząbki 1:11:26,1 30:30,8 07:08
130 49 Pałkowska Agata K (28) 1973 K2 (19) GP (44) POL Kraków 1:13:05,3 32:10,0 07:18
131 46 Mikulska Aneta K (29) 1979 K2 (20) POL Okuniew 1:13:09,9 32:14,6 07:18
132 150 Górka Bogumił M (103) 1970 M3 (20) GP (45) POL Górka Team Szaflary 1:13:34,0 32:38,7 07:21
133 39 Trela Bartłomiej M (104) 1981 M2 (46) GP (46) POL Pokonajastme Tarnów 1:13:53,3 32:58,0 07:23
134 51 Trąmpczyński Jakub M (105) 1987 M1 (37) POL DownhillRunner.pl Warszawa 1:14:02,7 33:07,4 07:24
135 92 Kolasiński Jarosław M (106) 1959 M4 (3) POL biegam więc jestem Warszawa 1:14:06,4 33:11,1 07:24
136 135 Ostapczuk Marzena K (30) 1977 K2 (21) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Nowy Targ 1:14:58,4 34:03,1 07:29
137 167 Tomaszewski Dariusz M (107) 1978 M2 (47) GP (47) POL P.R.S. REAL-BAU J.TOMASZEWSKI 1:15:37,0 34:41,7 07:33
138 1 Prymakowska Barbara K (31) 1943 K3 (3) POL niezrzeszona Tarnow 1:15:51,3 34:56,0 07:35
139 123 Kopta Jerzy M (108) 1945 M4 (4) POL Cwałujące Dziadki Kraków 1:15:51,7 34:56,4 07:35
140 45 Jeżewski Adam M (109) 1979 M2 (48) POL Etisoft Running Team Gliwice 1:16:05,1 35:09,8 07:36
141 136 Grochowski Marcin M (110) 1974 M2 (49) POL SmashingPąpkins Warszawa 1:16:11,3 35:16,0 07:37
142 50 Kosmala Bartosz M (111) 1974 M2 (50) GP (48) POL Kraków 1:16:14,5 35:19,2 07:37
143 33 Żyra Agnieszka K (32) 1991 K1 (8) POL Kraków 1:16:31,1 35:35,8 07:39
144 88 Suchowian Maciej M (112) 1979 M2 (51) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:18:19,9 37:24,6 07:49
145 20 Kochańska Joanna K (33) 1977 K2 (22) POL Kochasia Sicienko 1:18:42,1 37:46,8 07:52
146 144 Zieliński Mateusz M (113) 1986 M1 (38) GP (49) POL Bydgoszcz 1:18:42,4 37:47,1 07:52
147 14 Bielski Piort M (114) 1978 M2 (52) POL Zawsze & Wszędzie Oleśnica Oleśnica 1:19:05,0 38:09,7 07:54
148 12 Bielska Irmina K (34) 1980 K2 (23) POL Zawsze & Wszędzie Oleśnica Oleśnica 1:19:07,5 38:12,2 07:54
149 117 Klamerus Izabela K (35) 1973 K2 (24) POL Zakopane 1:21:38,1 40:42,8 08:09
150 111 Kwiatkowski Piotr M (115) 1986 M1 (39) GP (50) POL WTE I WEWTE / APS ENERGIA Samborzec 1:22:12,5 41:17,2 08:13
151 2 Stopnicki Ignacy M (116) 1944 M4 (5) POL Klub Biegacza Tupot Ustka Ustka 1:24:51,3 43:56,0 08:29
152 154 Noga Aleksandra K (36) 1984 K2 (25) POL Zakopane 1:24:58,1 44:02,8 08:29
153 153 Sadowska Magdalena K (37) 1979 K2 (26) POL Piaseczno 1:24:58,4 44:03,1 08:29
154 149 Górka Katarzyna K (38) 1975 K2 (27) POL Górka Team Szaflary 1:25:09,5 44:14,2 08:30
155 141 Wala Krzysztof M (117) 1970 M3 (21) POL RUNBALL AKADEMIA Stryszawa 1:27:28,6 46:33,3 08:44
156 7 Stawińska Maria K (39) 1994 K1 (9) POL Poznań 1:34:40,1 53:44,8 09:28
157 21 Malepsza Ewa K (40) 1976 K2 (28) POL Zakopane 1:39:41,3 58:46,0 09:58
158 19 Woźniak Katarzyna K (41) 1976 K2 (29) POL Kościelisko 1:39:42,7 58:47,4 09:58
DNS 11 Brus Marcin M 1977 M2 GP POL Warszawa
DNS 13 Behounek Małgorzata K 1961 K3 POL TG Sokół Zakopane Zakopane
DNS 52 Kulińska Janina K 1985 K2 POL TG Sokół Zakopane Poronin
DNS 55 Górecka Katarzyna K 1978 K2 POL Goorecki Team Leszno
DNS 56 Górecki Rafał M 1978 M2 GP POL Goorecki Team Leszno
DNS 61 Łagoda - Łuczyńska Alicja K 1975 K2 POL Kłodawa
DNS 68 Podbielski Krystian M 1976 M2 GP POL KAJA Team Warszawa
DNS 71 Tabaszewska Karolina K 1981 K2 GP POL www.loveina.pl Zakopane
DNS 73 Pawęzka Mirosław M 1980 M2 GP POL Stay Insane Lublin
DNS 96 Dembski Paweł M 1982 M1 GP POL Przedwojewski Team/ratemytrail.com Skórzewo
DNS 100 Zielak Aldona K 1974 K2 POL Warszawa
DNS 118 Klamerus Maciej M 1970 M3 POL Zakopane
DNS 138 Pyrc Piotr M 1971 M3 POL Kraków
DNS 140 Marszałek Monika K 1975 K2 POL Warszawa
DNS 143 Świętochowski Konrad M 1975 M2 POL Warszawa
DNS 145 Zielińska Adrianna K 1991 K1 POL powieki.pl Bydgoszcz

BGTimeSport © 2015-2020