Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego

Wydarzenie:
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
13.06.2021
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
174
Ukończyło:
158
Nieklasyfikowani:
16
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: Grand Prix Sokoła (GP)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStratamin/km
1 104 Falkowski Krzysztof M (5) 1981 M2 (3) GP (1) POL WOODWARD RUNNERS Kraków 44:23,7 04:26
2 32 GAWLIK SŁAWEK M (7) 1984 M1 (3) GP (2) POL DYNAFIT TEAM POLAND kraków 45:42,8 01:19,1 04:34
3 60 Flisiński Łukasz M (8) 1981 M2 (5) GP (3) POL Alpin Sport HOKA One One Team Sosnowiec 46:23,8 02:00,1 04:38
4 37 Grochowski Marek M (9) 1970 M3 (1) GP (4) POL TG Sokół Zakopane Gdańsk 46:30,0 02:06,3 04:39
5 48 Kita Michał M (11) 1975 M2 (6) GP (5) POL pędzący w miejscu Wrocław 47:09,2 02:45,5 04:42
6 69 Kot Rafał M (14) 1979 M2 (8) GP (6) POL Muay Running Team Szczytno 47:50,2 03:26,5 04:47
7 70 Pyzik Krzysztof M (16) 1988 M1 (7) GP (7) POL VegeSlonik Team/ Fizjobiegacze Szcz Świnoujście 48:52,5 04:28,8 04:53
8 171 Wieczorek Łukasz M (21) 1984 M1 (10) GP (8) POL Natural Born Runners Team Dąbrówka 49:37,8 05:14,1 04:57
9 29 Hyży Piotr M (22) 1980 M2 (10) GP (9) POL Bonnie&Clyde Tarnów 49:46,2 05:22,5 04:58
10 166 Sułek Wojciech M (23) 1981 M2 (11) GP (10) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 49:48,6 05:24,9 04:58
11 36 Topolski Marcin M (24) 1976 M2 (12) GP (11) POL Jadowniki 50:10,6 05:46,9 05:01
12 163 Gurgul Sebastian M (25) 1982 M1 (11) GP (12) POL Aromat Nóg Kraków 50:22,3 05:58,6 05:02
13 35 Tynus Grzegorz M (27) 1978 M2 (13) GP (13) POL ELTYN Frydman 50:35,3 06:11,6 05:03
14 81 Pawlica Paweł M (29) 1989 M1 (13) GP (14) POL Kraków 50:50,8 06:27,1 05:05
15 79 MACIĄG GRZEGORZ M (31) 1981 M2 (14) GP (15) POL Krakow 51:32,9 07:09,2 05:09
16 172 Czerwiński Rafał M (33) 1973 M2 (15) GP (16) POL Smashing pĄpkins Suchy Las 51:39,3 07:15,6 05:09
17 78 Kopyczok Michał M (34) 1985 M1 (15) GP (17) POL Dabex Bolt Siemianowice Śląskie 52:00,2 07:36,5 05:12
18 34 Wójcik Ziemowit M (36) 1987 M1 (17) GP (18) POL UltraPrawnik Chorzów 52:12,8 07:49,1 05:13
19 67 Łucjanek Andrzej M (37) 1980 M2 (16) GP (19) POL KAJA Team Warszawa 52:22,4 07:58,7 05:14
20 80 Naczyk Marta K (4) 1989 K1 (3) GP (20) POL Dietetyk FNS / Dynafit Gdynia 54:17,9 09:54,2 05:25
21 64 Stykowski Robert M (45) 1977 M2 (20) GP (21) POL Maratończyk.pl Warszawa 54:53,9 10:30,2 05:29
22 30 Zych Katarzyna K (5) 1979 K2 (2) GP (22) POL Bonnie&Clyde Tarnów 55:04,2 10:40,5 05:30
23 53 Studnik Grzegorz M (47) 1981 M2 (21) GP (23) POL GlobalRun Rybnik 55:16,5 10:52,8 05:31
24 42 STEC KRZYSZTOF M (51) 1982 M1 (21) GP (24) POL Salt Runners Bochnia Nowy Wiśnicz 55:50,9 11:27,2 05:35
25 101 Zielak Darek M (52) 1974 M2 (22) GP (25) POL Warszawa 56:00,3 11:36,6 05:36
26 28 Majchrzak Marcin M (53) 1978 M2 (23) GP (26) POL Swarzędz 56:33,1 12:09,4 05:39
27 47 Fogiel-Pawłowska Agnieszka K (8) 1979 K2 (4) GP (27) POL Wrocław 57:09,6 12:45,9 05:42
28 62 Łuczyński Maciej M (57) 1975 M2 (25) GP (28) POL Kłodawa 57:12,3 12:48,6 05:43
29 75 Piasecki Piotr M (60) 1979 M2 (26) GP (29) POL T.G. Sokół Zakopane Piotrkow Trybunalski 57:31,1 13:07,4 05:45
30 74 Wilk Paweł M (63) 1979 M2 (29) GP (30) POL STACJA GROCHÓW TEAM Warszawa 57:52,8 13:29,1 05:47
31 63 Pikul Piotr M (65) 1980 M2 (30) GP (31) POL Warszawa 58:26,5 14:02,8 05:50
32 127 Gańczak Waldemar M (71) 1978 M2 (32) GP (32) POL Silesia Runers Club Świętochłowice 59:03,2 14:39,5 05:54
33 31 Bartosz Marek M (77) 1979 M2 (34) GP (33) POL Krakó 1:00:39,2 16:15,5 06:03
34 83 Gąsiorek Paweł M (80) 1974 M2 (37) GP (34) POL Chotomów 1:01:22,7 16:59,0 06:08
35 142 Kowalczyk Maria K (15) 1976 K2 (9) GP (35) POL Lipnica Mala 1:01:40,8 17:17,1 06:10
36 82 Dziubecki Kamil M (82) 1984 M1 (30) GP (36) POL UltraSznurowka Team Piotrków Trybunalski 1:02:28,0 18:04,3 06:14
37 41 Mrozek Grzegorz M (84) 1972 M2 (39) GP (37) POL Gaszwowice 1:03:08,7 18:45,0 06:18
38 66 Łucjanek Justyna K (19) 1981 K2 (12) GP (38) POL Warszawa 1:03:58,0 19:34,3 06:23
39 87 Bojarska Beata K (21) 1984 K2 (14) GP (39) POL BW Kraków 1:04:41,7 20:18,0 06:28
40 8 Stawiński Piotr M (91) 1966 M3 (16) GP (40) POL Pro Patria Poznań 1:05:35,0 21:11,3 06:33
41 77 Morcinek Marcin M (95) 1978 M2 (43) GP (41) POL BLUSZCZA Katowice 1:07:16,7 22:53,0 06:43
42 97 Płócienniczak Jakub M (96) 1975 M2 (44) GP (42) POL Dream Run Warszawa 1:07:32,2 23:08,5 06:45
43 91 Sędecki Piotr M (98) 1962 M3 (18) GP (43) POL biegam więc jestem skierniewice 1:08:44,8 24:21,1 06:52
44 49 Pałkowska Agata K (28) 1973 K2 (19) GP (44) POL Kraków 1:13:05,3 28:41,6 07:18
45 150 Górka Bogumił M (103) 1970 M3 (20) GP (45) POL Górka Team Szaflary 1:13:34,0 29:10,3 07:21
46 39 Trela Bartłomiej M (104) 1981 M2 (46) GP (46) POL Pokonajastme Tarnów 1:13:53,3 29:29,6 07:23
47 167 Tomaszewski Dariusz M (107) 1978 M2 (47) GP (47) POL P.R.S. REAL-BAU J.TOMASZEWSKI 1:15:37,0 31:13,3 07:33
48 50 Kosmala Bartosz M (111) 1974 M2 (50) GP (48) POL Kraków 1:16:14,5 31:50,8 07:37
49 144 Zieliński Mateusz M (113) 1986 M1 (38) GP (49) POL Bydgoszcz 1:18:42,4 34:18,7 07:52
50 111 Kwiatkowski Piotr M (115) 1986 M1 (39) GP (50) POL WTE I WEWTE / APS ENERGIA Samborzec 1:22:12,5 37:48,8 08:13
DNS 11 Brus Marcin M 1977 M2 GP POL Warszawa
DNS 56 Górecki Rafał M 1978 M2 GP POL Goorecki Team Leszno
DNS 68 Podbielski Krystian M 1976 M2 GP POL KAJA Team Warszawa
DNS 71 Tabaszewska Karolina K 1981 K2 GP POL www.loveina.pl Zakopane
DNS 73 Pawęzka Mirosław M 1980 M2 GP POL Stay Insane Lublin
DNS 96 Dembski Paweł M 1982 M1 GP POL Przedwojewski Team/ratemytrail.com Skórzewo

BGTimeSport © 2015-2020