Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
GrandPrix.pdf
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Wydarzenie:
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
13.06.2021
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
10
.000 km
Zgłoszonych:
174
Ukończyło:
158
Nieklasyfikowani:
16
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K1
K2
K3
M1
M2
M3
M4
GP
Klasyfikacja w kategorii: K2
(K2)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
GP
Kraj
Klub
Miasto
Czas
Strata
min/km
1
126
Kąś Iwona
K (3)
1980
K2 (1)
POL
TIK TEAM
Kraków
53:52,3
05:23
2
30
Zych Katarzyna
K (5)
1979
K2 (2)
GP (22)
POL
Bonnie&Clyde
Tarnów
55:04,2
01:11,9
05:30
3
6
Majewska Edyta
K (7)
1983
K2 (3)
POL
Widłorogi
Wołomin
56:05,3
02:13,0
05:36
4
47
Fogiel-Pawłowska Agnieszka
K (8)
1979
K2 (4)
GP (27)
POL
Wrocław
57:09,6
03:17,3
05:42
5
76
Galica Katarzyna
K (9)
1978
K2 (5)
POL
Poronin
57:20,6
03:28,3
05:44
6
132
Kotaś Beata
K (11)
1983
K2 (6)
POL
BW
Kraków
59:29,9
05:37,6
05:56
7
114
Gąsienica-Roj Anna
K (12)
1975
K2 (7)
POL
TG Sokół Zakopane
Zakopane
1:00:30,6
06:38,3
06:03
8
24
Nowacka Małgorzata
K (13)
1972
K2 (8)
POL
NO NAME TEAM
Koło
1:01:12,8
07:20,5
06:07
9
142
Kowalczyk Maria
K (15)
1976
K2 (9)
GP (35)
POL
Lipnica Mala
1:01:40,8
07:48,5
06:10
10
93
Gniadek Małgorzata
K (16)
1973
K2 (10)
POL
Dabex Bolt
Kraków
1:02:06,6
08:14,3
06:12
11
65
Bednarz Marta
K (17)
1981
K2 (11)
POL
Adidas Runners Warsaw
Warszawa
1:03:33,4
09:41,1
06:21
12
66
Łucjanek Justyna
K (19)
1981
K2 (12)
GP (38)
POL
Warszawa
1:03:58,0
10:05,7
06:23
13
26
Nowakowska Katarzyna
K (20)
1982
K2 (13)
POL
adidas Runners Warsaw
Warszawa
1:04:19,4
10:27,1
06:25
14
87
Bojarska Beata
K (21)
1984
K2 (14)
GP (39)
POL
BW
Kraków
1:04:41,7
10:49,4
06:28
15
58
Zygmunt Monika
K (22)
1972
K2 (15)
POL
Giedlarowa
1:06:14,2
12:21,9
06:37
16
155
Sobczak Karolina
K (24)
1986
K2 (16)
POL
Kraków
1:06:51,4
12:59,1
06:41
17
18
Golon Marlena
K (25)
1975
K2 (17)
POL
Golon Team
Sicienko
1:08:07,6
14:15,3
06:48
18
173
Polanowska-Lenart Aleksandra
K (27)
1981
K2 (18)
POL
Warszawa
1:09:35,3
15:43,0
06:57
19
49
Pałkowska Agata
K (28)
1973
K2 (19)
GP (44)
POL
Kraków
1:13:05,3
19:13,0
07:18
20
46
Mikulska Aneta
K (29)
1979
K2 (20)
POL
Okuniew
1:13:09,9
19:17,6
07:18
21
135
Ostapczuk Marzena
K (30)
1977
K2 (21)
POL
TG SOKÓŁ ZAKOPANE
Nowy Targ
1:14:58,4
21:06,1
07:29
22
20
Kochańska Joanna
K (33)
1977
K2 (22)
POL
Kochasia
Sicienko
1:18:42,1
24:49,8
07:52
23
12
Bielska Irmina
K (34)
1980
K2 (23)
POL
Zawsze & Wszędzie Oleśnica
Oleśnica
1:19:07,5
25:15,2
07:54
24
117
Klamerus Izabela
K (35)
1973
K2 (24)
POL
Zakopane
1:21:38,1
27:45,8
08:09
25
154
Noga Aleksandra
K (36)
1984
K2 (25)
POL
Zakopane
1:24:58,1
31:05,8
08:29
26
153
Sadowska Magdalena
K (37)
1979
K2 (26)
POL
Piaseczno
1:24:58,4
31:06,1
08:29
27
149
Górka Katarzyna
K (38)
1975
K2 (27)
POL
Górka Team
Szaflary
1:25:09,5
31:17,2
08:30
28
21
Malepsza Ewa
K (40)
1976
K2 (28)
POL
Zakopane
1:39:41,3
45:49,0
09:58
29
19
Woźniak Katarzyna
K (41)
1976
K2 (29)
POL
Kościelisko
1:39:42,7
45:50,4
09:58
DNS
52
Kulińska Janina
K
1985
K2
POL
TG Sokół Zakopane
Poronin
DNS
55
Górecka Katarzyna
K
1978
K2
POL
Goorecki Team
Leszno
DNS
61
Łagoda - Łuczyńska Alicja
K
1975
K2
POL
Kłodawa
DNS
71
Tabaszewska Karolina
K
1981
K2
GP
POL
www.loveina.pl
Zakopane
DNS
100
Zielak Aldona
K
1974
K2
POL
Warszawa
DNS
140
Marszałek Monika
K
1975
K2
POL
Warszawa
BGTimeSport
© 2015 - 2024