Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego

Wydarzenie:
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
13.06.2021
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
174
Ukończyło:
158
Nieklasyfikowani:
16
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: K2 (K2)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStratamin/km
1 126 Kąś Iwona K (3) 1980 K2 (1) POL TIK TEAM Kraków 53:52,3 05:23
2 30 Zych Katarzyna K (5) 1979 K2 (2) GP (22) POL Bonnie&Clyde Tarnów 55:04,2 01:11,9 05:30
3 6 Majewska Edyta K (7) 1983 K2 (3) POL Widłorogi Wołomin 56:05,3 02:13,0 05:36
4 47 Fogiel-Pawłowska Agnieszka K (8) 1979 K2 (4) GP (27) POL Wrocław 57:09,6 03:17,3 05:42
5 76 Galica Katarzyna K (9) 1978 K2 (5) POL Poronin 57:20,6 03:28,3 05:44
6 132 Kotaś Beata K (11) 1983 K2 (6) POL BW Kraków 59:29,9 05:37,6 05:56
7 114 Gąsienica-Roj Anna K (12) 1975 K2 (7) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:00:30,6 06:38,3 06:03
8 24 Nowacka Małgorzata K (13) 1972 K2 (8) POL NO NAME TEAM Koło 1:01:12,8 07:20,5 06:07
9 142 Kowalczyk Maria K (15) 1976 K2 (9) GP (35) POL Lipnica Mala 1:01:40,8 07:48,5 06:10
10 93 Gniadek Małgorzata K (16) 1973 K2 (10) POL Dabex Bolt Kraków 1:02:06,6 08:14,3 06:12
11 65 Bednarz Marta K (17) 1981 K2 (11) POL Adidas Runners Warsaw Warszawa 1:03:33,4 09:41,1 06:21
12 66 Łucjanek Justyna K (19) 1981 K2 (12) GP (38) POL Warszawa 1:03:58,0 10:05,7 06:23
13 26 Nowakowska Katarzyna K (20) 1982 K2 (13) POL adidas Runners Warsaw Warszawa 1:04:19,4 10:27,1 06:25
14 87 Bojarska Beata K (21) 1984 K2 (14) GP (39) POL BW Kraków 1:04:41,7 10:49,4 06:28
15 58 Zygmunt Monika K (22) 1972 K2 (15) POL Giedlarowa 1:06:14,2 12:21,9 06:37
16 155 Sobczak Karolina K (24) 1986 K2 (16) POL Kraków 1:06:51,4 12:59,1 06:41
17 18 Golon Marlena K (25) 1975 K2 (17) POL Golon Team Sicienko 1:08:07,6 14:15,3 06:48
18 173 Polanowska-Lenart Aleksandra K (27) 1981 K2 (18) POL Warszawa 1:09:35,3 15:43,0 06:57
19 49 Pałkowska Agata K (28) 1973 K2 (19) GP (44) POL Kraków 1:13:05,3 19:13,0 07:18
20 46 Mikulska Aneta K (29) 1979 K2 (20) POL Okuniew 1:13:09,9 19:17,6 07:18
21 135 Ostapczuk Marzena K (30) 1977 K2 (21) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Nowy Targ 1:14:58,4 21:06,1 07:29
22 20 Kochańska Joanna K (33) 1977 K2 (22) POL Kochasia Sicienko 1:18:42,1 24:49,8 07:52
23 12 Bielska Irmina K (34) 1980 K2 (23) POL Zawsze & Wszędzie Oleśnica Oleśnica 1:19:07,5 25:15,2 07:54
24 117 Klamerus Izabela K (35) 1973 K2 (24) POL Zakopane 1:21:38,1 27:45,8 08:09
25 154 Noga Aleksandra K (36) 1984 K2 (25) POL Zakopane 1:24:58,1 31:05,8 08:29
26 153 Sadowska Magdalena K (37) 1979 K2 (26) POL Piaseczno 1:24:58,4 31:06,1 08:29
27 149 Górka Katarzyna K (38) 1975 K2 (27) POL Górka Team Szaflary 1:25:09,5 31:17,2 08:30
28 21 Malepsza Ewa K (40) 1976 K2 (28) POL Zakopane 1:39:41,3 45:49,0 09:58
29 19 Woźniak Katarzyna K (41) 1976 K2 (29) POL Kościelisko 1:39:42,7 45:50,4 09:58
DNS 52 Kulińska Janina K 1985 K2 POL TG Sokół Zakopane Poronin
DNS 55 Górecka Katarzyna K 1978 K2 POL Goorecki Team Leszno
DNS 61 Łagoda - Łuczyńska Alicja K 1975 K2 POL Kłodawa
DNS 71 Tabaszewska Karolina K 1981 K2 GP POL www.loveina.pl Zakopane
DNS 100 Zielak Aldona K 1974 K2 POL Warszawa
DNS 140 Marszałek Monika K 1975 K2 POL Warszawa

BGTimeSport © 2015-2020