Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego

Wydarzenie:
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
13.06.2021
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
174
Ukończyło:
158
Nieklasyfikowani:
16
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStratamin/km
1 131 Janiszewska Olga K (1) 1993 K1 (1) POL Go Aptiv!/EskadraKraków Nowy Sącz 47:58,1 04:47
2 25 Bazułka Aleksandra K (2) 1995 K1 (2) POL Buff Team Poland Katowice 52:02,7 04:04,6 05:12
3 126 Kąś Iwona K (3) 1980 K2 (1) POL TIK TEAM Kraków 53:52,3 05:54,2 05:23
4 80 Naczyk Marta K (4) 1989 K1 (3) GP (20) POL Dietetyk FNS / Dynafit Gdynia 54:17,9 06:19,8 05:25
5 30 Zych Katarzyna K (5) 1979 K2 (2) GP (22) POL Bonnie&Clyde Tarnów 55:04,2 07:06,1 05:30
6 94 Bukała Oktawia K (6) 1991 K1 (4) POL Vege Runners Warszawa 55:55,7 07:57,6 05:35
7 6 Majewska Edyta K (7) 1983 K2 (3) POL Widłorogi Wołomin 56:05,3 08:07,2 05:36
8 47 Fogiel-Pawłowska Agnieszka K (8) 1979 K2 (4) GP (27) POL Wrocław 57:09,6 09:11,5 05:42
9 76 Galica Katarzyna K (9) 1978 K2 (5) POL Poronin 57:20,6 09:22,5 05:44
10 119 Król Elżbieta K (10) 1971 K3 (1) POL Eskadra Kraków Krakow 57:38,2 09:40,1 05:45
11 132 Kotaś Beata K (11) 1983 K2 (6) POL BW Kraków 59:29,9 11:31,8 05:56
12 114 Gąsienica-Roj Anna K (12) 1975 K2 (7) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:00:30,6 12:32,5 06:03
13 24 Nowacka Małgorzata K (13) 1972 K2 (8) POL NO NAME TEAM Koło 1:01:12,8 13:14,7 06:07
14 15 Polańska Patrycja K (14) 1997 K1 (5) POL Zakopane 1:01:30,6 13:32,5 06:09
15 142 Kowalczyk Maria K (15) 1976 K2 (9) GP (35) POL Lipnica Mala 1:01:40,8 13:42,7 06:10
16 93 Gniadek Małgorzata K (16) 1973 K2 (10) POL Dabex Bolt Kraków 1:02:06,6 14:08,5 06:12
17 65 Bednarz Marta K (17) 1981 K2 (11) POL Adidas Runners Warsaw Warszawa 1:03:33,4 15:35,3 06:21
18 129 Kupczak Bogusława K (18) 1967 K3 (2) POL Brzuśnik 1:03:42,9 15:44,8 06:22
19 66 Łucjanek Justyna K (19) 1981 K2 (12) GP (38) POL Warszawa 1:03:58,0 15:59,9 06:23
20 26 Nowakowska Katarzyna K (20) 1982 K2 (13) POL adidas Runners Warsaw Warszawa 1:04:19,4 16:21,3 06:25
21 87 Bojarska Beata K (21) 1984 K2 (14) GP (39) POL BW Kraków 1:04:41,7 16:43,6 06:28
22 58 Zygmunt Monika K (22) 1972 K2 (15) POL Giedlarowa 1:06:14,2 18:16,1 06:37
23 16 Stachecka Marta K (23) 1993 K1 (6) POL Poznań 1:06:27,5 18:29,4 06:38
24 155 Sobczak Karolina K (24) 1986 K2 (16) POL Kraków 1:06:51,4 18:53,3 06:41
25 18 Golon Marlena K (25) 1975 K2 (17) POL Golon Team Sicienko 1:08:07,6 20:09,5 06:48
26 120 Kołbut Iwona K (26) 1987 K1 (7) POL Eskadra Kraków Kraków 1:08:20,9 20:22,8 06:50
27 173 Polanowska-Lenart Aleksandra K (27) 1981 K2 (18) POL Warszawa 1:09:35,3 21:37,2 06:57
28 49 Pałkowska Agata K (28) 1973 K2 (19) GP (44) POL Kraków 1:13:05,3 25:07,2 07:18
29 46 Mikulska Aneta K (29) 1979 K2 (20) POL Okuniew 1:13:09,9 25:11,8 07:18
30 135 Ostapczuk Marzena K (30) 1977 K2 (21) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Nowy Targ 1:14:58,4 27:00,3 07:29
31 1 Prymakowska Barbara K (31) 1943 K3 (3) POL niezrzeszona Tarnow 1:15:51,3 27:53,2 07:35
32 33 Żyra Agnieszka K (32) 1991 K1 (8) POL Kraków 1:16:31,1 28:33,0 07:39
33 20 Kochańska Joanna K (33) 1977 K2 (22) POL Kochasia Sicienko 1:18:42,1 30:44,0 07:52
34 12 Bielska Irmina K (34) 1980 K2 (23) POL Zawsze & Wszędzie Oleśnica Oleśnica 1:19:07,5 31:09,4 07:54
35 117 Klamerus Izabela K (35) 1973 K2 (24) POL Zakopane 1:21:38,1 33:40,0 08:09
36 154 Noga Aleksandra K (36) 1984 K2 (25) POL Zakopane 1:24:58,1 37:00,0 08:29
37 153 Sadowska Magdalena K (37) 1979 K2 (26) POL Piaseczno 1:24:58,4 37:00,3 08:29
38 149 Górka Katarzyna K (38) 1975 K2 (27) POL Górka Team Szaflary 1:25:09,5 37:11,4 08:30
39 7 Stawińska Maria K (39) 1994 K1 (9) POL Poznań 1:34:40,1 46:42,0 09:28
40 21 Malepsza Ewa K (40) 1976 K2 (28) POL Zakopane 1:39:41,3 51:43,2 09:58
41 19 Woźniak Katarzyna K (41) 1976 K2 (29) POL Kościelisko 1:39:42,7 51:44,6 09:58
DNS 13 Behounek Małgorzata K 1961 K3 POL TG Sokół Zakopane Zakopane
DNS 52 Kulińska Janina K 1985 K2 POL TG Sokół Zakopane Poronin
DNS 55 Górecka Katarzyna K 1978 K2 POL Goorecki Team Leszno
DNS 61 Łagoda - Łuczyńska Alicja K 1975 K2 POL Kłodawa
DNS 71 Tabaszewska Karolina K 1981 K2 GP POL www.loveina.pl Zakopane
DNS 100 Zielak Aldona K 1974 K2 POL Warszawa
DNS 140 Marszałek Monika K 1975 K2 POL Warszawa
DNS 145 Zielińska Adrianna K 1991 K1 POL powieki.pl Bydgoszcz

BGTimeSport © 2015-2020