Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego

Wydarzenie:
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
13.06.2021
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
174
Ukończyło:
158
Nieklasyfikowani:
16
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M1 (M1)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStratamin/km
1 156 Jamiński Adam M (1) 1990 M1 (1) POL Nowy Targ, Pow. Nowotarski 40:55,3 04:05
2 146 Gawlas Dominik M (4) 1982 M1 (2) POL TJ Jäkal Karvina/ Daniel Widok Terv Cieszyn 43:57,2 03:01,9 04:23
3 32 GAWLIK SŁAWEK M (7) 1984 M1 (3) GP (2) POL DYNAFIT TEAM POLAND kraków 45:42,8 04:47,5 04:34
4 152 Bednarczyk Marcin M (10) 1985 M1 (4) POL Gambit Lola Team Katowice 46:54,4 05:59,1 04:41
5 116 Lańda Maciej M (13) 1992 M1 (5) POL Biały Dunajec 47:30,8 06:35,5 04:45
6 57 Zygmunt Tomasz M (15) 1997 M1 (6) POL Giedlarowa 48:14,0 07:18,7 04:49
7 70 Pyzik Krzysztof M (16) 1988 M1 (7) GP (7) POL VegeSlonik Team/ Fizjobiegacze Szcz Świnoujście 48:52,5 07:57,2 04:53
8 164 Potrząsaj Rafał M (18) 1988 M1 (8) POL SKI TEAM PODHALE Ciche 49:15,1 08:19,8 04:55
9 27 Przybyła Krzysztof M (19) 1986 M1 (9) POL Adidas Runners Warsaw Warszawa 49:20,6 08:25,3 04:56
10 171 Wieczorek Łukasz M (21) 1984 M1 (10) GP (8) POL Natural Born Runners Team Dąbrówka 49:37,8 08:42,5 04:57
11 163 Gurgul Sebastian M (25) 1982 M1 (11) GP (12) POL Aromat Nóg Kraków 50:22,3 09:27,0 05:02
12 98 SAWICKI MICHAŁ M (26) 1982 M1 (12) POL Warszawa 50:29,5 09:34,2 05:02
13 81 Pawlica Paweł M (29) 1989 M1 (13) GP (14) POL Kraków 50:50,8 09:55,5 05:05
14 95 Bukała Marcin M (32) 1994 M1 (14) POL Vege Runners Warszawa 51:36,4 10:41,1 05:09
15 78 Kopyczok Michał M (34) 1985 M1 (15) GP (17) POL Dabex Bolt Siemianowice Śląskie 52:00,2 11:04,9 05:12
16 99 Łucka Dariusz M (35) 1984 M1 (16) POL Piaseczno 52:08,1 11:12,8 05:12
17 34 Wójcik Ziemowit M (36) 1987 M1 (17) GP (18) POL UltraPrawnik Chorzów 52:12,8 11:17,5 05:13
18 10 Matillek Miłosz M (43) 1989 M1 (18) POL Międzyborska Grupa Biegowa Międzybórz 54:39,6 13:44,3 05:27
19 4 Gandera Andrzej M (46) 1983 M1 (19) POL Biały Dunajec 55:07,3 14:12,0 05:30
20 157 Florys Jakub M (50) 1983 M1 (20) POL Morski Koń Ostrowiec Świętokrzyski 55:44,9 14:49,6 05:34
21 42 STEC KRZYSZTOF M (51) 1982 M1 (21) GP (24) POL Salt Runners Bochnia Nowy Wiśnicz 55:50,9 14:55,6 05:35
22 158 Florys Dominik M (56) 1988 M1 (22) POL Morski Koń Ostrowiec Świętokrzyski 56:37,7 15:42,4 05:39
23 124 Iśtok Sebastian M (58) 1997 M1 (23) POL Piekielnik 57:15,7 16:20,4 05:43
24 113 Ożga Sebastian M (66) 1988 M1 (24) POL Tychy 58:29,5 17:34,2 05:50
25 106 Niklewski Michał M (68) 1987 M1 (25) POL Radom 58:44,6 17:49,3 05:52
26 133 Kučerka Jakub M (70) 1991 M1 (26) CZE Kasia i Kuba Wisła 58:59,5 18:04,2 05:53
27 159 Potański Tomasz M (73) 1989 M1 (27) POL Dębica 59:30,3 18:35,0 05:57
28 174 Krzyżewski Roger M (75) 1988 M1 (28) POL Kraków 59:46,6 18:51,3 05:58
29 151 Bosak Dominik M (81) 1986 M1 (29) POL Górka Team Sułoszowa 1:01:46,3 20:51,0 06:10
30 82 Dziubecki Kamil M (82) 1984 M1 (30) GP (36) POL UltraSznurowka Team Piotrków Trybunalski 1:02:28,0 21:32,7 06:14
31 112 Kłosowski Mateusz M (88) 1990 M1 (31) POL Międzyborska grupa biegowa Międzybórz 1:03:52,5 22:57,2 06:23
32 107 Niklewski Paweł M (89) 1983 M1 (32) POL Radom 1:03:59,8 23:04,5 06:23
33 17 Roszak Mateusz Kamil M (90) 1993 M1 (33) POL Poznań 1:04:27,0 23:31,7 06:26
34 170 Zimnota Łukasz M (94) 1982 M1 (34) POL Nowa Wies 1:06:22,9 25:27,6 06:38
35 169 Zimnota Piotr M (99) 1991 M1 (35) POL Pruszków 1:08:51,0 27:55,7 06:53
36 90 Banaś Michał M (100) 1997 M1 (36) POL Samborzec 1:09:13,3 28:18,0 06:55
37 51 Trąmpczyński Jakub M (105) 1987 M1 (37) POL DownhillRunner.pl Warszawa 1:14:02,7 33:07,4 07:24
38 144 Zieliński Mateusz M (113) 1986 M1 (38) GP (49) POL Bydgoszcz 1:18:42,4 37:47,1 07:52
39 111 Kwiatkowski Piotr M (115) 1986 M1 (39) GP (50) POL WTE I WEWTE / APS ENERGIA Samborzec 1:22:12,5 41:17,2 08:13
DNS 96 Dembski Paweł M 1982 M1 GP POL Przedwojewski Team/ratemytrail.com Skórzewo

BGTimeSport © 2015-2020