Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego

Wydarzenie:
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
13.06.2021
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
174
Ukończyło:
158
Nieklasyfikowani:
16
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M3 (M3)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStratamin/km
1 37 Grochowski Marek M (9) 1970 M3 (1) GP (4) POL TG Sokół Zakopane Gdańsk 46:30,0 04:39
2 102 Hasik Zbigniew M (20) 1969 M3 (2) POL Sosnowiec 49:28,3 02:58,3 04:56
3 161 Gąsienica Stanisław M (28) 1962 M3 (3) POL SKI TEAM PODHALE Kościelisko 50:39,0 04:09,0 05:03
4 165 Pająk Stanisław M (39) 1971 M3 (4) POL Ski Team Podhale/Termy Chochołowski Dzianisz 52:38,2 06:08,2 05:15
5 72 Kowalczyk Kazimierz M (40) 1968 M3 (5) POL KS Murzasichle Witów 52:40,2 06:10,2 05:16
6 3 Chronowski Waldemar M (41) 1964 M3 (6) POL MKrawczyńska team Gdańsk 53:32,9 07:02,9 05:21
7 40 Dubowiecki Witek M (48) 1971 M3 (7) POL Chata Biegacza K34 Zakopane Zakopane 55:19,1 08:49,1 05:31
8 162 Panin Franciszek M (49) 1968 M3 (8) POL Dzianisz 55:30,0 09:00,0 05:33
9 115 Bielecki Sławomir M (55) 1963 M3 (9) POL Kraków 56:35,7 10:05,7 05:39
10 130 Kupczak Tadeusz M (59) 1962 M3 (10) POL Brzuśnik 57:23,0 10:53,0 05:44
11 160 Budzak Jan M (64) 1962 M3 (11) SVK Isometall Lendak 57:53,1 11:23,1 05:47
12 125 Ślaga Dariusz M (67) 1965 M3 (12) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 58:33,8 12:03,8 05:51
13 137 Morawski Mariusz M (74) 1966 M3 (13) POL Biegacze Wymiatacze Kraków 59:39,7 13:09,7 05:57
14 105 Kubicki Jacek M (76) 1966 M3 (14) POL Warszawa 1:00:10,8 13:40,8 06:01
15 122 Stebel Piotr M (86) 1969 M3 (15) POL PRZEWODNIK Skoczów 1:03:40,9 17:10,9 06:22
16 8 Stawiński Piotr M (91) 1966 M3 (16) GP (40) POL Pro Patria Poznań 1:05:35,0 19:05,0 06:33
17 86 Antkiewicz Janusz M (93) 1964 M3 (17) POL Logistyka.biz.pl 1:06:19,6 19:49,6 06:37
18 91 Sędecki Piotr M (98) 1962 M3 (18) GP (43) POL biegam więc jestem skierniewice 1:08:44,8 22:14,8 06:52
19 89 Kardas Wojciech M (101) 1967 M3 (19) POL GRUPA WO-KAR Kraków 1:09:20,2 22:50,2 06:56
20 150 Górka Bogumił M (103) 1970 M3 (20) GP (45) POL Górka Team Szaflary 1:13:34,0 27:04,0 07:21
21 141 Wala Krzysztof M (117) 1970 M3 (21) POL RUNBALL AKADEMIA Stryszawa 1:27:28,6 40:58,6 08:44
DNS 118 Klamerus Maciej M 1970 M3 POL Zakopane
DNS 138 Pyrc Piotr M 1971 M3 POL Kraków

BGTimeSport © 2015-2020