Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego

Wydarzenie:
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
13.06.2021
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
174
Ukończyło:
158
Nieklasyfikowani:
16
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M2 (M2)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStratamin/km
1 134 Koń Piotr M (2) 1978 M2 (1) POL ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM Ręczno 43:00,6 04:18
2 147 Huzior Piotr M (3) 1977 M2 (2) POL Nowy Targ 43:39,8 00:39,2 04:21
3 104 Falkowski Krzysztof M (5) 1981 M2 (3) GP (1) POL WOODWARD RUNNERS Kraków 44:23,7 01:23,1 04:26
4 139 Pyrć Szymon M (6) 1973 M2 (4) POL Kraków 44:50,1 01:49,5 04:29
5 60 Flisiński Łukasz M (8) 1981 M2 (5) GP (3) POL Alpin Sport HOKA One One Team Sosnowiec 46:23,8 03:23,2 04:38
6 48 Kita Michał M (11) 1975 M2 (6) GP (5) POL pędzący w miejscu Wrocław 47:09,2 04:08,6 04:42
7 44 Orzeł Krzysztof M (12) 1976 M2 (7) POL Grupa Zue Wegrzce Wielkie 47:14,6 04:14,0 04:43
8 69 Kot Rafał M (14) 1979 M2 (8) GP (6) POL Muay Running Team Szczytno 47:50,2 04:49,6 04:47
9 85 Majcher Piotr M (17) 1972 M2 (9) POL BW Kraków 49:05,5 06:04,9 04:54
10 29 Hyży Piotr M (22) 1980 M2 (10) GP (9) POL Bonnie&Clyde Tarnów 49:46,2 06:45,6 04:58
11 166 Sułek Wojciech M (23) 1981 M2 (11) GP (10) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 49:48,6 06:48,0 04:58
12 36 Topolski Marcin M (24) 1976 M2 (12) GP (11) POL Jadowniki 50:10,6 07:10,0 05:01
13 35 Tynus Grzegorz M (27) 1978 M2 (13) GP (13) POL ELTYN Frydman 50:35,3 07:34,7 05:03
14 79 MACIĄG GRZEGORZ M (31) 1981 M2 (14) GP (15) POL Krakow 51:32,9 08:32,3 05:09
15 172 Czerwiński Rafał M (33) 1973 M2 (15) GP (16) POL Smashing pĄpkins Suchy Las 51:39,3 08:38,7 05:09
16 67 Łucjanek Andrzej M (37) 1980 M2 (16) GP (19) POL KAJA Team Warszawa 52:22,4 09:21,8 05:14
17 23 Nowacki Krzysztof M (38) 1973 M2 (17) POL NO NAME TEAM Koło 52:25,1 09:24,5 05:14
18 148 Banasiak Marcin M (42) 1975 M2 (18) POL Fujitsu Running Team Łódź 53:57,4 10:56,8 05:23
19 108 Ciszewski Krzysztof M (44) 1980 M2 (19) POL Warszawa 54:39,6 11:39,0 05:27
20 64 Stykowski Robert M (45) 1977 M2 (20) GP (21) POL Maratończyk.pl Warszawa 54:53,9 11:53,3 05:29
21 53 Studnik Grzegorz M (47) 1981 M2 (21) GP (23) POL GlobalRun Rybnik 55:16,5 12:15,9 05:31
22 101 Zielak Darek M (52) 1974 M2 (22) GP (25) POL Warszawa 56:00,3 12:59,7 05:36
23 28 Majchrzak Marcin M (53) 1978 M2 (23) GP (26) POL Swarzędz 56:33,1 13:32,5 05:39
24 103 Kudrycki Jakub M (54) 1972 M2 (24) POL Bilcza Biega Bilcza 56:33,1 13:32,5 05:39
25 62 Łuczyński Maciej M (57) 1975 M2 (25) GP (28) POL Kłodawa 57:12,3 14:11,7 05:43
26 75 Piasecki Piotr M (60) 1979 M2 (26) GP (29) POL T.G. Sokół Zakopane Piotrkow Trybunalski 57:31,1 14:30,5 05:45
27 22 Kubin Ireneusz M (61) 1972 M2 (27) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 57:50,2 14:49,6 05:47
28 38 Kaim Kamil M (62) 1977 M2 (28) POL Olsztyn 57:51,3 14:50,7 05:47
29 74 Wilk Paweł M (63) 1979 M2 (29) GP (30) POL STACJA GROCHÓW TEAM Warszawa 57:52,8 14:52,2 05:47
30 63 Pikul Piotr M (65) 1980 M2 (30) GP (31) POL Warszawa 58:26,5 15:25,9 05:50
31 9 Kalata Janusz M (69) 1979 M2 (31) POL Poronin 58:51,0 15:50,4 05:53
32 127 Gańczak Waldemar M (71) 1978 M2 (32) GP (32) POL Silesia Runers Club Świętochłowice 59:03,2 16:02,6 05:54
33 43 Dziwoki Marek M (72) 1972 M2 (33) POL Rybnik 59:21,9 16:21,3 05:56
34 31 Bartosz Marek M (77) 1979 M2 (34) GP (33) POL Krakó 1:00:39,2 17:38,6 06:03
35 109 Lipowski Paweł M (78) 1977 M2 (35) POL Kraków 1:00:44,9 17:44,3 06:04
36 54 Otrębski Tomasz M (79) 1976 M2 (36) POL SKORUPA TRIATHLON Oświęcim 1:00:56,9 17:56,3 06:05
37 83 Gąsiorek Paweł M (80) 1974 M2 (37) GP (34) POL Chotomów 1:01:22,7 18:22,1 06:08
38 59 Zygmunt Paweł M (83) 1973 M2 (38) POL Giedlarowa 1:03:01,2 20:00,6 06:18
39 41 Mrozek Grzegorz M (84) 1972 M2 (39) GP (37) POL Gaszwowice 1:03:08,7 20:08,1 06:18
40 128 Mazur Mariusz M (85) 1977 M2 (40) POL Siemianowice Śląskie 1:03:26,1 20:25,5 06:20
41 84 Malik Marcin M (87) 1975 M2 (41) POL Kraków 1:03:51,6 20:51,0 06:23
42 175 Gracjasz Marcin M (92) 1978 M2 (42) POL Wadowice 1:05:48,6 22:48,0 06:34
43 77 Morcinek Marcin M (95) 1978 M2 (43) GP (41) POL BLUSZCZA Katowice 1:07:16,7 24:16,1 06:43
44 97 Płócienniczak Jakub M (96) 1975 M2 (44) GP (42) POL Dream Run Warszawa 1:07:32,2 24:31,6 06:45
45 110 Pluta Grzegorz M (97) 1981 M2 (45) POL Ustroń 1:08:03,0 25:02,4 06:48
46 39 Trela Bartłomiej M (104) 1981 M2 (46) GP (46) POL Pokonajastme Tarnów 1:13:53,3 30:52,7 07:23
47 167 Tomaszewski Dariusz M (107) 1978 M2 (47) GP (47) POL P.R.S. REAL-BAU J.TOMASZEWSKI 1:15:37,0 32:36,4 07:33
48 45 Jeżewski Adam M (109) 1979 M2 (48) POL Etisoft Running Team Gliwice 1:16:05,1 33:04,5 07:36
49 136 Grochowski Marcin M (110) 1974 M2 (49) POL SmashingPąpkins Warszawa 1:16:11,3 33:10,7 07:37
50 50 Kosmala Bartosz M (111) 1974 M2 (50) GP (48) POL Kraków 1:16:14,5 33:13,9 07:37
51 88 Suchowian Maciej M (112) 1979 M2 (51) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:18:19,9 35:19,3 07:49
52 14 Bielski Piort M (114) 1978 M2 (52) POL Zawsze & Wszędzie Oleśnica Oleśnica 1:19:05,0 36:04,4 07:54
DNS 11 Brus Marcin M 1977 M2 GP POL Warszawa
DNS 56 Górecki Rafał M 1978 M2 GP POL Goorecki Team Leszno
DNS 68 Podbielski Krystian M 1976 M2 GP POL KAJA Team Warszawa
DNS 73 Pawęzka Mirosław M 1980 M2 GP POL Stay Insane Lublin
DNS 143 Świętochowski Konrad M 1975 M2 POL Warszawa

BGTimeSport © 2015-2020