Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego LP

Wydarzenie:
Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego LP Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego LP
Organizator:
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy
Data:
10.07.2021
Miejsce:
Istebna
Dystans:
22.5 km
Zgłoszonych:
200
Ukończyło:
191
Nieklasyfikowani:
9
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaSLKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 220 Probst Wojciech M (1) 1985 M2 (1) POL #wawrzynteam Hażlach 1:33:34,8 04:09
2 1 Miśkiewicz Mariusz M (2) 1981 M3 (1) POL Biegiem przez Chybie Cieszyn 1:36:59,0 03:24,2 04:18
3 50 Andrzejewski Piotr M (3) 1986 M2 (2) POL Wisła 1:37:53,3 04:18,5 04:21
4 93 Klimek Dominik M (4) 1995 M1 (1) POL CKS Budowlani Częstochowa Kusieta 1:40:40,3 07:05,5 04:28
5 33 Krupa Przemysław M (5) 1983 M2 (3) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 1:45:16,5 11:41,7 04:40
6 26 Boniec Radosław M (6) 1991 M2 (4) SL-M (1) POL Nadleśnictwo Lipinki Żary 1:45:24,7 11:49,9 04:41
7 86 Jagieła Adam M (7) 1973 M3 (2) POL KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA Rogoźnik 1:46:59,5 13:24,7 04:45
8 9 Baran Wojtek M (8) 1981 M3 (3) POL Oknoplast running team Zabawa 1:47:22,4 13:47,6 04:46
9 199 Początko Łukasz M (9) 1992 M1 (2) POL Highlanders Kobiernice 1:48:08,8 14:34,0 04:48
10 187 Wójcik Adam M (10) 1997 M1 (3) POL Ex Team Chocznia 1:49:01,1 15:26,3 04:50
11 79 Curyło Tomek M (11) 1976 M3 (4) POL Żory 1:49:13,3 15:38,5 04:51
12 78 Kulik Paweł M (12) 1993 M1 (4) POL Istebna 1:50:09,0 16:34,2 04:53
13 177 Szafranek Paweł M (13) 1991 M2 (5) POL Ustroń 1:50:10,0 16:35,2 04:53
14 52 Kucek Wojciech M (14) 1995 M1 (5) POL Lipnica Wielka 1:50:36,4 17:01,6 04:54
15 75 Grudzień Krzysztof M (15) 1976 M3 (5) POL Bładnice Dolne 1:50:41,8 17:07,0 04:55
16 213 Wieczorek Tomasz M (16) 1987 M2 (6) POL PieRUNskie CanGÓRY Rogów 1:51:11,9 17:37,1 04:56
17 17 Mormul Przemek M (17) 1980 M3 (6) POL DSV Kraków 1:51:24,1 17:49,3 04:57
18 92 Klimek Tadeusz M (18) 1969 M4 (1) POL Słońca Jury Olsztyn Kusięta 1:51:44,9 18:10,1 04:57
19 168 Piotrowski Tomasz M (19) 1987 M2 (7) POL NN Kraków 1:51:54,1 18:19,3 04:58
20 64 Kurek Jacek M (20) 1972 M3 (7) POL Świetlikowo Tychy 1:53:14,9 19:40,1 05:01
21 31 Grund Marek M (21) 1989 M2 (8) POL Mafia Team Lubliniec Strzebiń 1:54:24,8 20:50,0 05:05
22 178 Ząber Łukasz M (22) 1985 M2 (9) POL Ustroń 1:55:02,6 21:27,8 05:06
23 70 Franek Marcin M (23) 1977 M3 (8) POL Cieszynioki Cieszyn 1:55:09,2 21:34,4 05:07
24 67 Adamczak Artur M (24) 1992 M1 (6) POL SKS Oborniki Poznań 1:55:18,2 21:43,4 05:07
25 58 Imielaki Maciej M (25) 1990 M2 (10) POL Bierna 1:55:29,5 21:54,7 05:07
26 43 Koscielnik Krzysztof M (26) 1982 M2 (11) POL Team Papry Tychy 1:55:54,6 22:19,8 05:09
27 191 Żyła Sebastian M (27) 1993 M1 (7) POL SCI Górscy Entuzjaści Kończyce Małe 1:56:47,6 23:12,8 05:11
28 158 Skworc Grzegorz M (28) 1987 M2 (12) POL Skworc Biegam w Górach Siemianowice Śląskie 1:58:12,9 24:38,1 05:15
29 218 Żebrowski Grzegorz M (29) 1978 M3 (9) POL Fantastic Team Cieszyn 1:58:25,3 24:50,5 05:15
30 189 Ryłko Krzysztof M (30) 1973 M3 (10) POL Zadyszka Oświęcim/KS Kandahar Oświęcim 1:58:53,7 25:18,9 05:17
31 29 Gregorczyk Marcin M (31) 1977 M3 (11) POL Sts Biegaton Mikołów Mikołów 1:59:52,4 26:17,6 05:19
32 103 Kaszuba Bartosz M (32) 1981 M3 (12) POL Fit&Sport Bielsko-Biała 1:59:54,3 26:19,5 05:19
33 57 Mirocha Marcin M (33) 1984 M2 (13) POL AQUA Fitness Bielsko-Biała 2:00:10,1 26:35,3 05:20
34 35 Kafarska Urszula K (1) 1993 K1 (1) POL Poznań 2:02:51,6 29:16,8 05:27
35 196 Wandzel Adrian M (34) 1990 M2 (14) POL Żywiec 2:03:16,8 29:42,0 05:28
36 98 Hankus Łukasz M (35) 1981 M3 (13) POL Żywiec 2:03:40,5 30:05,7 05:29
37 163 Puc Paweł M (36) 1980 M3 (14) POL Truchtacze Gzichów Będzin 2:03:40,7 30:05,9 05:29
38 192 Roehrich Krzysztof M (37) 1986 M2 (15) POL Łąka 2:03:43,1 30:08,3 05:29
39 69 Kamyczek Grzegorz M (38) 1976 M3 (15) POL Poranny Beskid Run Pierściec 2:03:53,7 30:18,9 05:30
40 116 Lackorzynski Olaf M (39) 1985 M2 (16) POL Jaworzno 2:04:17,2 30:42,4 05:31
41 11 Kozik Tomasz M (40) 1981 M3 (16) POL Sprintex Team Brzuśnik 2:04:56,7 31:21,9 05:33
42 195 Słobodzian Eugeniusz M (41) 1975 M3 (17) POL Cieszyn 2:05:40,6 32:05,8 05:35
43 210 Skalska Anna K (2) 1980 K3 (1) POL Carbon OCR Racing Team Bytom 2:06:03,8 32:29,0 05:36
44 217 Szpak Damian M (42) 1961 M5 (1) POL Damek Team Tychy 2:06:09,6 32:34,8 05:36
45 214 Wieczorek Marta K (3) 1995 K1 (2) POL PieRUNskie CanGÓRY Wodzisław Śląski 2:06:26,0 32:51,2 05:37
46 216 Pronobis Marek M (43) 1979 M3 (18) POL Pronobis Team Wilkowice 2:07:01,6 33:26,8 05:38
47 164 Zawadzki Karol M (44) 1992 M1 (8) POL Radlinioki w biegu Radlin 2:07:10,2 33:35,4 05:39
48 39 Kędzior Jarek M (45) 1977 M3 (19) POL Poranny Beskid Run Rudnik 2:07:29,8 33:55,0 05:39
49 95 Kozieł Grzegorz M (46) 1982 M2 (17) POL STS Biegaton Chorzów 2:08:10,9 34:36,1 05:41
50 149 Redzik Dorota K (4) 1983 K2 (1) POL Urząd Transportu Kolejowego Piekary Śląskie 2:08:14,9 34:40,1 05:41
51 181 Ryniak Mariusz M (47) 1975 M3 (20) POL 42k Mountain Pro Team/40-latek Tych Tychy 2:08:29,4 34:54,6 05:42
52 88 Jakubowski Bartek M (48) 1981 M3 (21) POL Pawłowice 2:09:11,3 35:36,5 05:44
53 215 Szweda Marian M (49) 1959 M5 (2) POL Pogwizdów 2:10:05,3 36:30,5 05:46
54 188 Palka Dawid M (50) 1977 M3 (22) POL 40 - latek Tychy Tychy 2:10:27,6 36:52,8 05:47
55 59 Frukacz Joanna K (5) 1996 K1 (3) POL Żywiec 2:10:31,3 36:56,5 05:48
56 10 Baran Zbigniew M (51) 1984 M2 (18) SL-M (2) POL Kraków 2:11:13,8 37:39,0 05:49
57 172 Stajszczyk Jarek M (52) 1983 M2 (19) POL Skoczów 2:11:21,7 37:46,9 05:50
58 175 Wiklik Marcin M (53) 1983 M2 (20) POL OPP Kraków Kraków 2:11:34,7 37:59,9 05:50
59 201 Szwed Renata K (6) 1974 K3 (2) POL Rytm Czechowice Czechowice-Dziedzice 2:11:45,9 38:11,1 05:51
60 169 Prusak Pawel M (54) 1979 M3 (23) POL Kraków 2:11:54,6 38:19,8 05:51
61 38 Lipiński Tomasz M (55) 1974 M3 (24) POL Skoczów 2:11:57,0 38:22,2 05:51
62 53 Luźniak Damian M (56) 1989 M2 (21) POL SCI Górscy Entuzjaści Pogwizdów 2:11:58,5 38:23,7 05:51
63 203 Zontek Andrzej M (57) 1976 M3 (25) POL Highlanders Kozy 2:12:36,1 39:01,3 05:53
64 48 Janik Piotr M (58) 1987 M2 (22) POL Ustroń 2:12:46,7 39:11,9 05:54
65 6 Legierski Kazimierz M (59) 1971 M4 (2) POL Team nabiegowkach.pl Jaworzynka 2:13:03,0 39:28,2 05:54
66 180 Suszka Arkadiusz M (60) 1973 M3 (26) POL Jaworzynka 2:13:12,1 39:37,3 05:55
67 170 Socha Robert M (61) 1986 M2 (23) SL-M (3) POL Nadleśnictwo Chełm Siedliszcze/Szczebrzeszyn 2:14:15,5 40:40,7 05:58
68 47 Kozieł Sławomir M (62) 1978 M3 (27) POL Hażlach 2:14:22,3 40:47,5 05:58
69 84 Ficek Paweł M (63) 1977 M3 (28) POL Totus Tuus Paczyna 2:14:32,3 40:57,5 05:58
70 198 Panek Krzysztof M (64) 1976 M3 (29) POL Team Papry Bieruń 2:14:52,7 41:17,9 05:59
71 162 Paluch Krzysztof M (65) 1991 M2 (24) POL RunSzwagierRun Pietrzykowice 2:14:57,7 41:22,9 05:59
72 65 Fitrzyk Krzysztof M (66) 1984 M2 (25) POL Tarnów 2:15:20,6 41:45,8 06:00
73 73 Dziki Maciej M (67) 1979 M3 (30) POL #jakdzikwszyszki Rogoźnik 2:15:26,0 41:51,2 06:01
74 118 Gruszka Grzegorz M (68) 1977 M3 (31) POL Endurance team Siemianowice Śląskie 2:15:51,4 42:16,6 06:02
75 102 Bieszczad Patrycja K (7) 1981 K3 (3) POL Fit & Sport Bielsko-Biała 2:16:14,6 42:39,8 06:03
76 44 Janda Sebastian M (69) 1978 M3 (32) POL Bielsko-Biała 2:16:15,1 42:40,3 06:03
77 40 Kowalczyk Paweł M (70) 1974 M3 (33) POL KĘCKIE HARPAGANY Kęty 2:16:52,4 43:17,6 06:04
78 155 Sojka Adam M (71) 1980 M3 (34) POL STS BIEGATON MIKOŁÓW Mikołów 2:17:35,8 44:01,0 06:06
79 110 Danel Adam M (72) 1980 M3 (35) POL Tychy 2:17:42,5 44:07,7 06:07
80 106 Grajcarek Robert M (73) 1976 M3 (36) POL Bielsko-Biała 2:17:46,2 44:11,4 06:07
81 46 Miczko Robert M (74) 1987 M2 (26) SL-M (4) POL Fantastic team Ustroń 2:17:49,1 44:14,3 06:07
82 193 Wieczorek Damian M (75) 1971 M4 (3) POL Katowice 2:18:07,2 44:32,4 06:08
83 30 Hajda Justyna K (8) 1994 K1 (4) POL Mafia Team Lubliniec Radzionków 2:18:35,6 45:00,8 06:09
84 211 Sosna Kazimierz M (76) 1959 M5 (3) POL Bieruń 2:19:40,6 46:05,8 06:12
85 22 Kastelik Grzegorz M (77) 1996 M1 (9) POL Kalna 2:19:41,6 46:06,8 06:12
86 202 Szczęsna Edyta K (9) 1987 K2 (2) POL RYTM Czechowice-Dziedzice Czechowice - Dziedzice 2:20:12,2 46:37,4 06:13
87 200 Świder Zbigniew M (78) 1975 M3 (37) POL Poranny Beskid Run Skoczów 2:20:31,5 46:56,7 06:14
88 24 Dobromilska Agata K (10) 1986 K2 (3) POL Brzyski TRI TEAM Krakow 2:20:33,2 46:58,4 06:14
89 62 Czapkiewicz Gosia K (11) 1972 K3 (4) POL Rogoźnik 2:22:19,0 48:44,2 06:19
90 34 Jaskulski Robert M (79) 1979 M3 (38) POL Myszków 2:22:52,5 49:17,7 06:21
91 113 Dziuba Emilian M (80) 1973 M3 (39) POL STS BIEGATON MIKOŁÓW Mikow 2:23:10,3 49:35,5 06:21
92 101 Buchalik Marian M (81) 1970 M4 (4) POL AKTYWNI LYSKI Rydułtowy 2:23:16,2 49:41,4 06:22
93 114 Maciejowski Michał M (82) 1987 M2 (27) POL Świętochłowice 2:23:41,4 50:06,6 06:23
94 18 Cieślik Paweł M (83) 1975 M3 (40) POL Sosnowiec 2:23:43,9 50:09,1 06:23
95 109 Nowak Katarzyna K (12) 1979 K3 (5) POL TKKF Hades Mikołów Mikołów 2:23:51,5 50:16,7 06:23
96 25 Laburda Kinga K (13) 1980 K3 (6) POL Brzyski TRI TEAM Kraków 2:24:35,1 51:00,3 06:25
97 51 Mokrzycki Bogdan M (84) 1977 M3 (41) POL Krostoszowice 2:25:48,2 52:13,4 06:28
98 160 Stajer Tomasz M (85) 1978 M3 (42) POL Endurance Team Siemianowice Śląskie 2:25:53,8 52:19,0 06:29
99 80 Bogacz Marek M (86) 1983 M2 (28) POL HIGHLANDERS Kobiernice 2:26:14,7 52:39,9 06:29
100 107 Lebiecka Karolina K (14) 1995 K1 (5) POL Katowice 2:26:18,1 52:43,3 06:30
101 151 Szklorz Sylwester M (87) 1969 M4 (5) POL Dziki Panewniki Katowice 2:26:33,7 52:58,9 06:30
102 37 Marianek Jarosław M (88) 1987 M2 (29) POL Poranny Beskid Run Pierściec 2:27:13,4 53:38,6 06:32
103 15 Kluz Anna K (15) 1976 K3 (7) POL Fantastic TEAM Ustroń 2:27:17,4 53:42,6 06:32
104 76 Maga Przemysław M (89) 1977 M3 (43) POL Jasienica 2:27:22,6 53:47,8 06:33
105 21 Jasek Piotr M (90) 1981 M3 (44) POL Buczkowice 2:27:44,0 54:09,2 06:33
106 150 Tarnawski Andrzej M (91) 1976 M3 (45) POL Jaworzno 2:28:27,2 54:52,4 06:35
107 104 Grząś Rafał M (92) 1978 M3 (46) POL Twardowice 2:28:48,0 55:13,2 06:36
108 49 Banaś Justyna K (16) 1981 K3 (8) POL Fantastic Team Jaworze 2:29:09,8 55:35,0 06:37
109 81 Olbryś Stanisław Adam M (93) 1967 M4 (6) POL KB Legionowo Nasielsk 2:29:29,1 55:54,3 06:38
110 85 Jurasz Kamil M (94) 1988 M2 (30) POL Cisiec 2:29:34,4 55:59,6 06:38
111 194 Urgacz Mirosław M (95) 1976 M3 (47) POL Cieszyn 2:30:11,4 56:36,6 06:40
112 204 Ryczkiewicz Andrzej M (96) 1976 M3 (48) POL MIY-OF-UTE Żywiec 2:30:25,8 56:51,0 06:41
113 161 Wysogląd Henryk M (97) 1968 M4 (7) POL AQUA Fitness Bielsko-Biała 2:30:32,0 56:57,2 06:41
114 152 Wardęga Piotr M (98) 1986 M2 (31) POL Kępno 2:31:03,8 57:29,0 06:42
115 179 Paliga Rafał M (99) 1978 M3 (49) POL Ostra Góra 351 Toporowice 2:31:18,5 57:43,7 06:43
116 36 Brudny Agnieszka K (17) 1979 K3 (9) POL Poranny Beskid Run Ochaby Wielkie 2:31:47,1 58:12,3 06:44
117 55 Koczur Arkadiusz M (100) 1972 M3 (50) POL CapRun Kozy 2:31:52,7 58:17,9 06:45
118 99 Gardulska-Botor Katarzyna K (18) 1980 K3 (10) POL Gliwice 2:31:59,9 58:25,1 06:45
119 96 Kopiec Piotr M (101) 1975 M3 (51) POL Bielsko-Biała 2:32:35,1 59:00,3 06:46
120 77 Gaca Magdalena K (19) 1988 K2 (4) POL NN Kraków 2:32:46,9 59:12,1 06:47
121 71 Kowalska Kinga K (20) 1975 K3 (11) POL Cieszynioki Pogwizdów 2:32:47,7 59:12,9 06:47
122 68 Charusta Andrzej M (102) 1988 M2 (32) POL BeFit24Team Targanice 2:32:55,4 59:20,6 06:47
123 41 Bojda Brygida K (21) 1976 K3 (12) POL Poranny Beskid Run Pierściec 2:33:14,0 59:39,2 06:48
124 182 Trefon Iwona K (22) 1980 K3 (13) POL Lecymy Durś Rogoźnik 2:33:31,6 59:56,8 06:49
125 66 Machowski Artur M (103) 1969 M4 (8) POL Bielsko-Biała 2:33:39,6 1:00:04,8 06:49
126 108 Mocek Stanisław M (104) 1981 M3 (52) POL Eurofins Katowice 2:34:11,0 1:00:36,2 06:51
127 72 Kowalski Janusz M (105) 1975 M3 (53) POL Cieszynioki Pogwizdów 2:34:23,9 1:00:49,1 06:51
128 148 Wiatr Wojciech M (106) 1980 M3 (54) SL-M (5) POL Endurance Team Chorzów 2:34:28,8 1:00:54,0 06:51
129 171 Widuch Wojciech M (107) 1980 M3 (55) POL Łaziska Górne 2:34:39,9 1:01:05,1 06:52
130 45 Mikula Jaroslav M (108) 1970 M4 (9) SL-M (6) SVK KKM Čadca Čierne 2:35:03,7 1:01:28,9 06:53
131 206 Rypień Piotr M (109) 1984 M2 (33) POL Milówka 2:35:06,7 1:01:31,9 06:53
132 74 Marekwica Janina K (23) 1984 K2 (5) POL Jaworzynka 2:35:17,1 1:01:42,3 06:54
133 94 Janicka Alicja K (24) 1985 K2 (6) POL Zatyrani Stanica 2:37:18,1 1:03:43,3 06:59
134 27 Kacprowski Filip M (110) 1978 M3 (56) POL Tychy 2:37:36,6 1:04:01,8 07:00
135 12 Klimowski Daniel M (111) 1976 M3 (57) POL FANTASTIC TEAM Pierściec 2:38:12,6 1:04:37,8 07:01
136 89 Bińczyk Dariusz M (112) 1984 M2 (34) SL-M (7) POL Częstochowa 2:39:10,6 1:05:35,8 07:04
137 28 Cieślar Kasia K (25) 1984 K2 (7) POL Fantastic Team Ustroń 2:39:32,6 1:05:57,8 07:05
138 205 Pilch Natalia K (26) 1992 K1 (6) POL Wisła 2:39:32,7 1:05:57,9 07:05
139 42 Karawacki Grzegorz M (113) 1989 M2 (35) POL Kęckie Harpagany Kęty 2:41:23,4 1:07:48,6 07:10
140 90 Lazar Grazyna K (27) 1974 K3 (14) POL Siemianowice Slaskie 2:42:04,0 1:08:29,2 07:12
141 147 Żukowski Grzegorz M (114) 1970 M4 (10) POL Endurance Team Siemianowice Ślaskie 2:42:05,6 1:08:30,8 07:12
142 7 Hubka Jerzy M (115) 1961 M5 (4) POL Zabrzańskie Parkowe Bieganie Zabrze 2:43:08,4 1:09:33,6 07:15
143 20 Kubica Dariusz M (116) 1977 M3 (58) POL Buczkowice 2:44:07,1 1:10:32,3 07:17
144 13 Bonev Kasia K (28) 1982 K2 (8) POL Cieszyn 2:44:14,8 1:10:40,0 07:17
145 87 Jakubowska Gosia K (29) 1987 K2 (9) POL Pawłowice 2:44:30,5 1:10:55,7 07:18
146 117 Gaweł-Łoboziak Katarzyna K (30) 1981 K3 (15) POL Nieledwia 2:44:37,4 1:11:02,6 07:18
147 16 Mąsior Jakub M (117) 1998 M1 (10) SL-M (8) POL Oświęcim 2:44:42,2 1:11:07,4 07:19
148 153 Wiedermann Krzysztof M (118) 1977 M3 (59) POL Pedraforca Kobylany 2:44:49,1 1:11:14,3 07:19
149 154 Pyzik Tomasz M (119) 1975 M3 (60) POL Drużyna mojacukrzyca.pl Gliwice 2:44:49,2 1:11:14,4 07:19
150 82 Łacek Ewelina K (31) 1984 K2 (10) POL Istebna 2:45:29,7 1:11:54,9 07:21
151 83 Łacek Andrzej M (120) 1983 M2 (36) POL Łacek & Marekwica Team Istebna 2:45:29,7 1:11:54,9 07:21
152 105 Dziku Marek M (121) 1980 M3 (61) POL Jak dzik w szyszki / Ryski z Rogola Rogoznik 2:46:24,2 1:12:49,4 07:23
153 190 Skoczeń Katarzyna K (32) 1985 K2 (11) POL Zakopane 2:46:34,1 1:12:59,3 07:24
154 219 Poppek Dorota K (33) 1982 K2 (12) POL Fantastic Team Ustroń 2:47:05,3 1:13:30,5 07:25
155 5 Prusko Tomasz M (122) 1989 M2 (37) POL Pyskowice 2:47:44,1 1:14:09,3 07:27
156 63 Jakubowska Renata K (34) 1952 K5 (1) POL Bielsko -Biała 2:50:47,5 1:17:12,7 07:35
157 32 Doczekslski Jarosław M (123) 1971 M4 (11) POL GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI Jastrzębie-Zdrój 2:51:02,1 1:17:27,3 07:36
158 19 Mieszkowski Maciej M (124) 1967 M4 (12) POL Dziekanów Leśny 2:51:40,7 1:18:05,9 07:37
159 2 Ocylok Adam M (125) 1972 M3 (62) POL Ruda Śląska 2:52:47,4 1:19:12,6 07:40
160 212 Palka Jacek M (126) 1979 M3 (63) POL KLIfornia TRI Dobra 2:54:15,3 1:20:40,5 07:44
161 97 Kopiec Szymon M (127) 1979 M3 (64) POL Mikołów 2:54:24,3 1:20:49,5 07:45
162 176 Sowa Michał M (128) 1982 M2 (38) POL Wolni w niewoli Pyskowice 2:54:34,9 1:21:00,1 07:45
163 174 Przyłudzki Janusz M (129) 1952 M5 (5) POL Mikołów 2:54:45,8 1:21:11,0 07:46
164 56 Dubiński Przemysław M (130) 1976 M3 (65) POL Częstochowa 2:54:52,4 1:21:17,6 07:46
165 14 Klimek Aleksandra K (35) 1974 K3 (16) POL Fantastic Team Cieszyn 2:55:11,9 1:21:37,1 07:47
166 157 Śliwiński Marcin M (131) 1983 M2 (39) POL Lipowa 2:55:19,5 1:21:44,7 07:47
167 209 Stolarczyk Zuzanna K (36) 1979 K3 (17) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Rybnik 2:56:21,4 1:22:46,6 07:50
168 112 Małyjurek Aleksandra K (37) 1999 K1 (7) SL-K (1) POL Husaria race team Jaworzynka 2:57:54,5 1:24:19,7 07:54
169 156 Pasterka Faustyna K (38) 2002 K1 (8) SL-K (2) POL Husaria race team Istebna 2:58:22,5 1:24:47,7 07:55
170 60 Czogała Paweł M (132) 1989 M2 (40) POL alccosquad Racibórz 2:59:53,1 1:26:18,3 07:59
171 186 Wika Sebastian M (133) 1975 M3 (66) POL 40-latek Tychy Tychy 3:01:20,7 1:27:45,9 08:03
172 173 Skoczylas Piotr M (134) 1979 M3 (67) POL Endurance team Chorzów 3:02:09,2 1:28:34,4 08:05
173 4 Włoszczyk Natalia K (39) 1992 K1 (9) POL Mysłowice 3:04:58,4 1:31:23,6 08:13
174 197 Rybiński Łukasz M (135) 1984 M2 (41) POL EŁKA Team Ruda Śląska 3:08:22,2 1:34:47,4 08:22
175 54 Gawlik-Rybińska Kasia K (40) 1983 K2 (13) POL EŁKA Team Ruda Śląska 3:08:22,5 1:34:47,7 08:22
176 159 Zander Agnieszka K (41) 1989 K2 (14) POL Eurofins Dąbrowa Górnicza 3:09:51,0 1:36:16,2 08:26
177 23 Fojcik Kasia K (42) 1992 K1 (10) POL PieRUNskie CanGÓRY Pszow 3:10:03,3 1:36:28,5 08:26
178 8 Hubka Kazimiera K (43) 1958 K5 (2) POL Zabrze 3:10:23,9 1:36:49,1 08:27
179 3 Adamus Katarzyna K (44) 1978 K3 (18) POL Katarzyna Adamus Mikołów 3:13:28,0 1:39:53,2 08:35
180 184 Targosz Aneta K (45) 1983 K2 (15) POL Olza Cieszyn Cieszyn 3:13:33,3 1:39:58,5 08:36
181 183 Targosz Piotr M (136) 1976 M3 (68) POL Olza Cieszyn Cieszyn 3:13:33,8 1:39:59,0 08:36
182 165 Toll Katarzyna K (46) 1975 K3 (19) POL Zatyrani Gliwice 3:19:24,8 1:45:50,0 08:51
183 208 Różewicz Ewa K (47) 1961 K5 (3) POL PANCE Tychy 3:19:36,1 1:46:01,3 08:52
184 207 Różewicz Dariusz M (137) 1962 M4 (13) POL PANCE Tychy 3:19:36,6 1:46:01,8 08:52
185 61 Franica Krystian M (138) 1983 M2 (42) POL Pszów 3:22:29,8 1:48:55,0 08:59
186 166 Rybarz Ewa K (48) 1983 K2 (16) POL Zatyrani Gmina Pilchowice Żernica 3:26:29,6 1:52:54,8 09:10
187 91 Brych Marcin M (139) 1972 M3 (69) SL-M (9) POL Straż leśna Koniecpol 3:32:57,6 1:59:22,8 09:27
188 100 Chomicz Łukasz M (140) 1983 M2 (43) POL Biegam żeby żreć więcej ciastków Kozy 3:37:26,4 2:03:51,6 09:39
189 185 Waszut Artur M (141) 1989 M2 (44) SL-M (10) POL Koniaków 3:43:38,1 2:10:03,3 09:56
190 167 Rechman- Nowakowska Dorota K (49) 1975 K3 (20) POL Gliwice 3:43:38,2 2:10:03,4 09:56
191 115 Michalski Krzysztof M (142) 1967 M4 (14) POL AQUA Fitness Bielsko-Biała 3:50:39,6 2:17:04,8 10:15
DNF 111 Nowak Robert M 1973 M3 POL Tkkf Hades Mikołów Mikołów
DNS 119 Gatnarczyk Mateusz M 1992 M1 POL Radlinioki w biegu Rybnik
DNS 120 Gaweł Bogdan M 1956 M5 POL Synthos Zaborze
DNS 121 Kastelik Dariusz M 1977 M3 POL Sprintex Team Pietrzykowice
DNS 122 Koczur Wiesław M 1978 M3 POL Kozy
DNS 123 Nowak Adam M 1988 M2 POL 9 BBKPanc Elbląg
DNS 124 Heller Karina K 1978 K3 POL PBR Skoczów
DNS 125 Brol Dominika K 1986 K2 POL Endurance Team Siemianowice
DNS 126 Brol Piotr M 1985 M2 POL Endurance Team SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

BGTimeSport © 2015-2020