Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego LP

Wydarzenie:
Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego LP Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego LP
Organizator:
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy
Data:
10.07.2021
Miejsce:
Istebna
Dystans:
22.5 km
Zgłoszonych:
200
Ukończyło:
191
Nieklasyfikowani:
9
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: K3 (K3)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaSLKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 210 Skalska Anna K (2) 1980 K3 (1) POL Carbon OCR Racing Team Bytom 2:06:03,8 05:36
2 201 Szwed Renata K (6) 1974 K3 (2) POL Rytm Czechowice Czechowice-Dziedzice 2:11:45,9 05:42,1 05:51
3 102 Bieszczad Patrycja K (7) 1981 K3 (3) POL Fit & Sport Bielsko-Biała 2:16:14,6 10:10,8 06:03
4 62 Czapkiewicz Gosia K (11) 1972 K3 (4) POL Rogoźnik 2:22:19,0 16:15,2 06:19
5 109 Nowak Katarzyna K (12) 1979 K3 (5) POL TKKF Hades Mikołów Mikołów 2:23:51,5 17:47,7 06:23
6 25 Laburda Kinga K (13) 1980 K3 (6) POL Brzyski TRI TEAM Kraków 2:24:35,1 18:31,3 06:25
7 15 Kluz Anna K (15) 1976 K3 (7) POL Fantastic TEAM Ustroń 2:27:17,4 21:13,6 06:32
8 49 Banaś Justyna K (16) 1981 K3 (8) POL Fantastic Team Jaworze 2:29:09,8 23:06,0 06:37
9 36 Brudny Agnieszka K (17) 1979 K3 (9) POL Poranny Beskid Run Ochaby Wielkie 2:31:47,1 25:43,3 06:44
10 99 Gardulska-Botor Katarzyna K (18) 1980 K3 (10) POL Gliwice 2:31:59,9 25:56,1 06:45
11 71 Kowalska Kinga K (20) 1975 K3 (11) POL Cieszynioki Pogwizdów 2:32:47,7 26:43,9 06:47
12 41 Bojda Brygida K (21) 1976 K3 (12) POL Poranny Beskid Run Pierściec 2:33:14,0 27:10,2 06:48
13 182 Trefon Iwona K (22) 1980 K3 (13) POL Lecymy Durś Rogoźnik 2:33:31,6 27:27,8 06:49
14 90 Lazar Grazyna K (27) 1974 K3 (14) POL Siemianowice Slaskie 2:42:04,0 36:00,2 07:12
15 117 Gaweł-Łoboziak Katarzyna K (30) 1981 K3 (15) POL Nieledwia 2:44:37,4 38:33,6 07:18
16 14 Klimek Aleksandra K (35) 1974 K3 (16) POL Fantastic Team Cieszyn 2:55:11,9 49:08,1 07:47
17 209 Stolarczyk Zuzanna K (36) 1979 K3 (17) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Rybnik 2:56:21,4 50:17,6 07:50
18 3 Adamus Katarzyna K (44) 1978 K3 (18) POL Katarzyna Adamus Mikołów 3:13:28,0 1:07:24,2 08:35
19 165 Toll Katarzyna K (46) 1975 K3 (19) POL Zatyrani Gliwice 3:19:24,8 1:13:21,0 08:51
20 167 Rechman- Nowakowska Dorota K (49) 1975 K3 (20) POL Gliwice 3:43:38,2 1:37:34,4 09:56
DNS 124 Heller Karina K 1978 K3 POL PBR Skoczów

BGTimeSport © 2015-2020