Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego LP

Wydarzenie:
Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego LP Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego LP
Organizator:
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy
Data:
10.07.2021
Miejsce:
Istebna
Dystans:
22.5 km
Zgłoszonych:
200
Ukończyło:
191
Nieklasyfikowani:
9
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M2 (M2)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaSLKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 220 Probst Wojciech M (1) 1985 M2 (1) POL #wawrzynteam Hażlach 1:33:34,8 04:09
2 50 Andrzejewski Piotr M (3) 1986 M2 (2) POL Wisła 1:37:53,3 04:18,5 04:21
3 33 Krupa Przemysław M (5) 1983 M2 (3) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 1:45:16,5 11:41,7 04:40
4 26 Boniec Radosław M (6) 1991 M2 (4) SL-M (1) POL Nadleśnictwo Lipinki Żary 1:45:24,7 11:49,9 04:41
5 177 Szafranek Paweł M (13) 1991 M2 (5) POL Ustroń 1:50:10,0 16:35,2 04:53
6 213 Wieczorek Tomasz M (16) 1987 M2 (6) POL PieRUNskie CanGÓRY Rogów 1:51:11,9 17:37,1 04:56
7 168 Piotrowski Tomasz M (19) 1987 M2 (7) POL NN Kraków 1:51:54,1 18:19,3 04:58
8 31 Grund Marek M (21) 1989 M2 (8) POL Mafia Team Lubliniec Strzebiń 1:54:24,8 20:50,0 05:05
9 178 Ząber Łukasz M (22) 1985 M2 (9) POL Ustroń 1:55:02,6 21:27,8 05:06
10 58 Imielaki Maciej M (25) 1990 M2 (10) POL Bierna 1:55:29,5 21:54,7 05:07
11 43 Koscielnik Krzysztof M (26) 1982 M2 (11) POL Team Papry Tychy 1:55:54,6 22:19,8 05:09
12 158 Skworc Grzegorz M (28) 1987 M2 (12) POL Skworc Biegam w Górach Siemianowice Śląskie 1:58:12,9 24:38,1 05:15
13 57 Mirocha Marcin M (33) 1984 M2 (13) POL AQUA Fitness Bielsko-Biała 2:00:10,1 26:35,3 05:20
14 196 Wandzel Adrian M (34) 1990 M2 (14) POL Żywiec 2:03:16,8 29:42,0 05:28
15 192 Roehrich Krzysztof M (37) 1986 M2 (15) POL Łąka 2:03:43,1 30:08,3 05:29
16 116 Lackorzynski Olaf M (39) 1985 M2 (16) POL Jaworzno 2:04:17,2 30:42,4 05:31
17 95 Kozieł Grzegorz M (46) 1982 M2 (17) POL STS Biegaton Chorzów 2:08:10,9 34:36,1 05:41
18 10 Baran Zbigniew M (51) 1984 M2 (18) SL-M (2) POL Kraków 2:11:13,8 37:39,0 05:49
19 172 Stajszczyk Jarek M (52) 1983 M2 (19) POL Skoczów 2:11:21,7 37:46,9 05:50
20 175 Wiklik Marcin M (53) 1983 M2 (20) POL OPP Kraków Kraków 2:11:34,7 37:59,9 05:50
21 53 Luźniak Damian M (56) 1989 M2 (21) POL SCI Górscy Entuzjaści Pogwizdów 2:11:58,5 38:23,7 05:51
22 48 Janik Piotr M (58) 1987 M2 (22) POL Ustroń 2:12:46,7 39:11,9 05:54
23 170 Socha Robert M (61) 1986 M2 (23) SL-M (3) POL Nadleśnictwo Chełm Siedliszcze/Szczebrzeszyn 2:14:15,5 40:40,7 05:58
24 162 Paluch Krzysztof M (65) 1991 M2 (24) POL RunSzwagierRun Pietrzykowice 2:14:57,7 41:22,9 05:59
25 65 Fitrzyk Krzysztof M (66) 1984 M2 (25) POL Tarnów 2:15:20,6 41:45,8 06:00
26 46 Miczko Robert M (74) 1987 M2 (26) SL-M (4) POL Fantastic team Ustroń 2:17:49,1 44:14,3 06:07
27 114 Maciejowski Michał M (82) 1987 M2 (27) POL Świętochłowice 2:23:41,4 50:06,6 06:23
28 80 Bogacz Marek M (86) 1983 M2 (28) POL HIGHLANDERS Kobiernice 2:26:14,7 52:39,9 06:29
29 37 Marianek Jarosław M (88) 1987 M2 (29) POL Poranny Beskid Run Pierściec 2:27:13,4 53:38,6 06:32
30 85 Jurasz Kamil M (94) 1988 M2 (30) POL Cisiec 2:29:34,4 55:59,6 06:38
31 152 Wardęga Piotr M (98) 1986 M2 (31) POL Kępno 2:31:03,8 57:29,0 06:42
32 68 Charusta Andrzej M (102) 1988 M2 (32) POL BeFit24Team Targanice 2:32:55,4 59:20,6 06:47
33 206 Rypień Piotr M (109) 1984 M2 (33) POL Milówka 2:35:06,7 1:01:31,9 06:53
34 89 Bińczyk Dariusz M (112) 1984 M2 (34) SL-M (7) POL Częstochowa 2:39:10,6 1:05:35,8 07:04
35 42 Karawacki Grzegorz M (113) 1989 M2 (35) POL Kęckie Harpagany Kęty 2:41:23,4 1:07:48,6 07:10
36 83 Łacek Andrzej M (120) 1983 M2 (36) POL Łacek & Marekwica Team Istebna 2:45:29,7 1:11:54,9 07:21
37 5 Prusko Tomasz M (122) 1989 M2 (37) POL Pyskowice 2:47:44,1 1:14:09,3 07:27
38 176 Sowa Michał M (128) 1982 M2 (38) POL Wolni w niewoli Pyskowice 2:54:34,9 1:21:00,1 07:45
39 157 Śliwiński Marcin M (131) 1983 M2 (39) POL Lipowa 2:55:19,5 1:21:44,7 07:47
40 60 Czogała Paweł M (132) 1989 M2 (40) POL alccosquad Racibórz 2:59:53,1 1:26:18,3 07:59
41 197 Rybiński Łukasz M (135) 1984 M2 (41) POL EŁKA Team Ruda Śląska 3:08:22,2 1:34:47,4 08:22
42 61 Franica Krystian M (138) 1983 M2 (42) POL Pszów 3:22:29,8 1:48:55,0 08:59
43 100 Chomicz Łukasz M (140) 1983 M2 (43) POL Biegam żeby żreć więcej ciastków Kozy 3:37:26,4 2:03:51,6 09:39
44 185 Waszut Artur M (141) 1989 M2 (44) SL-M (10) POL Koniaków 3:43:38,1 2:10:03,3 09:56
DNS 123 Nowak Adam M 1988 M2 POL 9 BBKPanc Elbląg
DNS 126 Brol Piotr M 1985 M2 POL Endurance Team SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

BGTimeSport © 2015-2020