Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego LP

Wydarzenie:
Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego LP Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego LP
Organizator:
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy
Data:
10.07.2021
Miejsce:
Istebna
Dystans:
22.5 km
Zgłoszonych:
200
Ukończyło:
191
Nieklasyfikowani:
9
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M3 (M3)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaSLKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 1 Miśkiewicz Mariusz M (2) 1981 M3 (1) POL Biegiem przez Chybie Cieszyn 1:36:59,0 04:18
2 86 Jagieła Adam M (7) 1973 M3 (2) POL KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA Rogoźnik 1:46:59,5 10:00,5 04:45
3 9 Baran Wojtek M (8) 1981 M3 (3) POL Oknoplast running team Zabawa 1:47:22,4 10:23,4 04:46
4 79 Curyło Tomek M (11) 1976 M3 (4) POL Żory 1:49:13,3 12:14,3 04:51
5 75 Grudzień Krzysztof M (15) 1976 M3 (5) POL Bładnice Dolne 1:50:41,8 13:42,8 04:55
6 17 Mormul Przemek M (17) 1980 M3 (6) POL DSV Kraków 1:51:24,1 14:25,1 04:57
7 64 Kurek Jacek M (20) 1972 M3 (7) POL Świetlikowo Tychy 1:53:14,9 16:15,9 05:01
8 70 Franek Marcin M (23) 1977 M3 (8) POL Cieszynioki Cieszyn 1:55:09,2 18:10,2 05:07
9 218 Żebrowski Grzegorz M (29) 1978 M3 (9) POL Fantastic Team Cieszyn 1:58:25,3 21:26,3 05:15
10 189 Ryłko Krzysztof M (30) 1973 M3 (10) POL Zadyszka Oświęcim/KS Kandahar Oświęcim 1:58:53,7 21:54,7 05:17
11 29 Gregorczyk Marcin M (31) 1977 M3 (11) POL Sts Biegaton Mikołów Mikołów 1:59:52,4 22:53,4 05:19
12 103 Kaszuba Bartosz M (32) 1981 M3 (12) POL Fit&Sport Bielsko-Biała 1:59:54,3 22:55,3 05:19
13 98 Hankus Łukasz M (35) 1981 M3 (13) POL Żywiec 2:03:40,5 26:41,5 05:29
14 163 Puc Paweł M (36) 1980 M3 (14) POL Truchtacze Gzichów Będzin 2:03:40,7 26:41,7 05:29
15 69 Kamyczek Grzegorz M (38) 1976 M3 (15) POL Poranny Beskid Run Pierściec 2:03:53,7 26:54,7 05:30
16 11 Kozik Tomasz M (40) 1981 M3 (16) POL Sprintex Team Brzuśnik 2:04:56,7 27:57,7 05:33
17 195 Słobodzian Eugeniusz M (41) 1975 M3 (17) POL Cieszyn 2:05:40,6 28:41,6 05:35
18 216 Pronobis Marek M (43) 1979 M3 (18) POL Pronobis Team Wilkowice 2:07:01,6 30:02,6 05:38
19 39 Kędzior Jarek M (45) 1977 M3 (19) POL Poranny Beskid Run Rudnik 2:07:29,8 30:30,8 05:39
20 181 Ryniak Mariusz M (47) 1975 M3 (20) POL 42k Mountain Pro Team/40-latek Tych Tychy 2:08:29,4 31:30,4 05:42
21 88 Jakubowski Bartek M (48) 1981 M3 (21) POL Pawłowice 2:09:11,3 32:12,3 05:44
22 188 Palka Dawid M (50) 1977 M3 (22) POL 40 - latek Tychy Tychy 2:10:27,6 33:28,6 05:47
23 169 Prusak Pawel M (54) 1979 M3 (23) POL Kraków 2:11:54,6 34:55,6 05:51
24 38 Lipiński Tomasz M (55) 1974 M3 (24) POL Skoczów 2:11:57,0 34:58,0 05:51
25 203 Zontek Andrzej M (57) 1976 M3 (25) POL Highlanders Kozy 2:12:36,1 35:37,1 05:53
26 180 Suszka Arkadiusz M (60) 1973 M3 (26) POL Jaworzynka 2:13:12,1 36:13,1 05:55
27 47 Kozieł Sławomir M (62) 1978 M3 (27) POL Hażlach 2:14:22,3 37:23,3 05:58
28 84 Ficek Paweł M (63) 1977 M3 (28) POL Totus Tuus Paczyna 2:14:32,3 37:33,3 05:58
29 198 Panek Krzysztof M (64) 1976 M3 (29) POL Team Papry Bieruń 2:14:52,7 37:53,7 05:59
30 73 Dziki Maciej M (67) 1979 M3 (30) POL #jakdzikwszyszki Rogoźnik 2:15:26,0 38:27,0 06:01
31 118 Gruszka Grzegorz M (68) 1977 M3 (31) POL Endurance team Siemianowice Śląskie 2:15:51,4 38:52,4 06:02
32 44 Janda Sebastian M (69) 1978 M3 (32) POL Bielsko-Biała 2:16:15,1 39:16,1 06:03
33 40 Kowalczyk Paweł M (70) 1974 M3 (33) POL KĘCKIE HARPAGANY Kęty 2:16:52,4 39:53,4 06:04
34 155 Sojka Adam M (71) 1980 M3 (34) POL STS BIEGATON MIKOŁÓW Mikołów 2:17:35,8 40:36,8 06:06
35 110 Danel Adam M (72) 1980 M3 (35) POL Tychy 2:17:42,5 40:43,5 06:07
36 106 Grajcarek Robert M (73) 1976 M3 (36) POL Bielsko-Biała 2:17:46,2 40:47,2 06:07
37 200 Świder Zbigniew M (78) 1975 M3 (37) POL Poranny Beskid Run Skoczów 2:20:31,5 43:32,5 06:14
38 34 Jaskulski Robert M (79) 1979 M3 (38) POL Myszków 2:22:52,5 45:53,5 06:21
39 113 Dziuba Emilian M (80) 1973 M3 (39) POL STS BIEGATON MIKOŁÓW Mikow 2:23:10,3 46:11,3 06:21
40 18 Cieślik Paweł M (83) 1975 M3 (40) POL Sosnowiec 2:23:43,9 46:44,9 06:23
41 51 Mokrzycki Bogdan M (84) 1977 M3 (41) POL Krostoszowice 2:25:48,2 48:49,2 06:28
42 160 Stajer Tomasz M (85) 1978 M3 (42) POL Endurance Team Siemianowice Śląskie 2:25:53,8 48:54,8 06:29
43 76 Maga Przemysław M (89) 1977 M3 (43) POL Jasienica 2:27:22,6 50:23,6 06:33
44 21 Jasek Piotr M (90) 1981 M3 (44) POL Buczkowice 2:27:44,0 50:45,0 06:33
45 150 Tarnawski Andrzej M (91) 1976 M3 (45) POL Jaworzno 2:28:27,2 51:28,2 06:35
46 104 Grząś Rafał M (92) 1978 M3 (46) POL Twardowice 2:28:48,0 51:49,0 06:36
47 194 Urgacz Mirosław M (95) 1976 M3 (47) POL Cieszyn 2:30:11,4 53:12,4 06:40
48 204 Ryczkiewicz Andrzej M (96) 1976 M3 (48) POL MIY-OF-UTE Żywiec 2:30:25,8 53:26,8 06:41
49 179 Paliga Rafał M (99) 1978 M3 (49) POL Ostra Góra 351 Toporowice 2:31:18,5 54:19,5 06:43
50 55 Koczur Arkadiusz M (100) 1972 M3 (50) POL CapRun Kozy 2:31:52,7 54:53,7 06:45
51 96 Kopiec Piotr M (101) 1975 M3 (51) POL Bielsko-Biała 2:32:35,1 55:36,1 06:46
52 108 Mocek Stanisław M (104) 1981 M3 (52) POL Eurofins Katowice 2:34:11,0 57:12,0 06:51
53 72 Kowalski Janusz M (105) 1975 M3 (53) POL Cieszynioki Pogwizdów 2:34:23,9 57:24,9 06:51
54 148 Wiatr Wojciech M (106) 1980 M3 (54) SL-M (5) POL Endurance Team Chorzów 2:34:28,8 57:29,8 06:51
55 171 Widuch Wojciech M (107) 1980 M3 (55) POL Łaziska Górne 2:34:39,9 57:40,9 06:52
56 27 Kacprowski Filip M (110) 1978 M3 (56) POL Tychy 2:37:36,6 1:00:37,6 07:00
57 12 Klimowski Daniel M (111) 1976 M3 (57) POL FANTASTIC TEAM Pierściec 2:38:12,6 1:01:13,6 07:01
58 20 Kubica Dariusz M (116) 1977 M3 (58) POL Buczkowice 2:44:07,1 1:07:08,1 07:17
59 153 Wiedermann Krzysztof M (118) 1977 M3 (59) POL Pedraforca Kobylany 2:44:49,1 1:07:50,1 07:19
60 154 Pyzik Tomasz M (119) 1975 M3 (60) POL Drużyna mojacukrzyca.pl Gliwice 2:44:49,2 1:07:50,2 07:19
61 105 Dziku Marek M (121) 1980 M3 (61) POL Jak dzik w szyszki / Ryski z Rogola Rogoznik 2:46:24,2 1:09:25,2 07:23
62 2 Ocylok Adam M (125) 1972 M3 (62) POL Ruda Śląska 2:52:47,4 1:15:48,4 07:40
63 212 Palka Jacek M (126) 1979 M3 (63) POL KLIfornia TRI Dobra 2:54:15,3 1:17:16,3 07:44
64 97 Kopiec Szymon M (127) 1979 M3 (64) POL Mikołów 2:54:24,3 1:17:25,3 07:45
65 56 Dubiński Przemysław M (130) 1976 M3 (65) POL Częstochowa 2:54:52,4 1:17:53,4 07:46
66 186 Wika Sebastian M (133) 1975 M3 (66) POL 40-latek Tychy Tychy 3:01:20,7 1:24:21,7 08:03
67 173 Skoczylas Piotr M (134) 1979 M3 (67) POL Endurance team Chorzów 3:02:09,2 1:25:10,2 08:05
68 183 Targosz Piotr M (136) 1976 M3 (68) POL Olza Cieszyn Cieszyn 3:13:33,8 1:36:34,8 08:36
69 91 Brych Marcin M (139) 1972 M3 (69) SL-M (9) POL Straż leśna Koniecpol 3:32:57,6 1:55:58,6 09:27
DNF 111 Nowak Robert M 1973 M3 POL Tkkf Hades Mikołów Mikołów
DNS 121 Kastelik Dariusz M 1977 M3 POL Sprintex Team Pietrzykowice
DNS 122 Koczur Wiesław M 1978 M3 POL Kozy

BGTimeSport © 2015-2020