Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego LP

Wydarzenie:
Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego LP Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego LP
Organizator:
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy
Data:
10.07.2021
Miejsce:
Istebna
Dystans:
22.5 km
Zgłoszonych:
200
Ukończyło:
191
Nieklasyfikowani:
9
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: K2 (K2)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaSLKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 149 Redzik Dorota K (4) 1983 K2 (1) POL Urząd Transportu Kolejowego Piekary Śląskie 2:08:14,9 05:41
2 202 Szczęsna Edyta K (9) 1987 K2 (2) POL RYTM Czechowice-Dziedzice Czechowice - Dziedzice 2:20:12,2 11:57,3 06:13
3 24 Dobromilska Agata K (10) 1986 K2 (3) POL Brzyski TRI TEAM Krakow 2:20:33,2 12:18,3 06:14
4 77 Gaca Magdalena K (19) 1988 K2 (4) POL NN Kraków 2:32:46,9 24:32,0 06:47
5 74 Marekwica Janina K (23) 1984 K2 (5) POL Jaworzynka 2:35:17,1 27:02,2 06:54
6 94 Janicka Alicja K (24) 1985 K2 (6) POL Zatyrani Stanica 2:37:18,1 29:03,2 06:59
7 28 Cieślar Kasia K (25) 1984 K2 (7) POL Fantastic Team Ustroń 2:39:32,6 31:17,7 07:05
8 13 Bonev Kasia K (28) 1982 K2 (8) POL Cieszyn 2:44:14,8 35:59,9 07:17
9 87 Jakubowska Gosia K (29) 1987 K2 (9) POL Pawłowice 2:44:30,5 36:15,6 07:18
10 82 Łacek Ewelina K (31) 1984 K2 (10) POL Istebna 2:45:29,7 37:14,8 07:21
11 190 Skoczeń Katarzyna K (32) 1985 K2 (11) POL Zakopane 2:46:34,1 38:19,2 07:24
12 219 Poppek Dorota K (33) 1982 K2 (12) POL Fantastic Team Ustroń 2:47:05,3 38:50,4 07:25
13 54 Gawlik-Rybińska Kasia K (40) 1983 K2 (13) POL EŁKA Team Ruda Śląska 3:08:22,5 1:00:07,6 08:22
14 159 Zander Agnieszka K (41) 1989 K2 (14) POL Eurofins Dąbrowa Górnicza 3:09:51,0 1:01:36,1 08:26
15 184 Targosz Aneta K (45) 1983 K2 (15) POL Olza Cieszyn Cieszyn 3:13:33,3 1:05:18,4 08:36
16 166 Rybarz Ewa K (48) 1983 K2 (16) POL Zatyrani Gmina Pilchowice Żernica 3:26:29,6 1:18:14,7 09:10
DNS 125 Brol Dominika K 1986 K2 POL Endurance Team Siemianowice

BGTimeSport © 2015-2020