Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego LP

Wydarzenie:
Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego LP Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego LP
Organizator:
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy
Data:
10.07.2021
Miejsce:
Istebna
Dystans:
22.5 km
Zgłoszonych:
200
Ukończyło:
191
Nieklasyfikowani:
9
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaSLKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 35 Kafarska Urszula K (1) 1993 K1 (1) POL Poznań 2:02:51,6 05:27
2 210 Skalska Anna K (2) 1980 K3 (1) POL Carbon OCR Racing Team Bytom 2:06:03,8 03:12,2 05:36
3 214 Wieczorek Marta K (3) 1995 K1 (2) POL PieRUNskie CanGÓRY Wodzisław Śląski 2:06:26,0 03:34,4 05:37
4 149 Redzik Dorota K (4) 1983 K2 (1) POL Urząd Transportu Kolejowego Piekary Śląskie 2:08:14,9 05:23,3 05:41
5 59 Frukacz Joanna K (5) 1996 K1 (3) POL Żywiec 2:10:31,3 07:39,7 05:48
6 201 Szwed Renata K (6) 1974 K3 (2) POL Rytm Czechowice Czechowice-Dziedzice 2:11:45,9 08:54,3 05:51
7 102 Bieszczad Patrycja K (7) 1981 K3 (3) POL Fit & Sport Bielsko-Biała 2:16:14,6 13:23,0 06:03
8 30 Hajda Justyna K (8) 1994 K1 (4) POL Mafia Team Lubliniec Radzionków 2:18:35,6 15:44,0 06:09
9 202 Szczęsna Edyta K (9) 1987 K2 (2) POL RYTM Czechowice-Dziedzice Czechowice - Dziedzice 2:20:12,2 17:20,6 06:13
10 24 Dobromilska Agata K (10) 1986 K2 (3) POL Brzyski TRI TEAM Krakow 2:20:33,2 17:41,6 06:14
11 62 Czapkiewicz Gosia K (11) 1972 K3 (4) POL Rogoźnik 2:22:19,0 19:27,4 06:19
12 109 Nowak Katarzyna K (12) 1979 K3 (5) POL TKKF Hades Mikołów Mikołów 2:23:51,5 20:59,9 06:23
13 25 Laburda Kinga K (13) 1980 K3 (6) POL Brzyski TRI TEAM Kraków 2:24:35,1 21:43,5 06:25
14 107 Lebiecka Karolina K (14) 1995 K1 (5) POL Katowice 2:26:18,1 23:26,5 06:30
15 15 Kluz Anna K (15) 1976 K3 (7) POL Fantastic TEAM Ustroń 2:27:17,4 24:25,8 06:32
16 49 Banaś Justyna K (16) 1981 K3 (8) POL Fantastic Team Jaworze 2:29:09,8 26:18,2 06:37
17 36 Brudny Agnieszka K (17) 1979 K3 (9) POL Poranny Beskid Run Ochaby Wielkie 2:31:47,1 28:55,5 06:44
18 99 Gardulska-Botor Katarzyna K (18) 1980 K3 (10) POL Gliwice 2:31:59,9 29:08,3 06:45
19 77 Gaca Magdalena K (19) 1988 K2 (4) POL NN Kraków 2:32:46,9 29:55,3 06:47
20 71 Kowalska Kinga K (20) 1975 K3 (11) POL Cieszynioki Pogwizdów 2:32:47,7 29:56,1 06:47
21 41 Bojda Brygida K (21) 1976 K3 (12) POL Poranny Beskid Run Pierściec 2:33:14,0 30:22,4 06:48
22 182 Trefon Iwona K (22) 1980 K3 (13) POL Lecymy Durś Rogoźnik 2:33:31,6 30:40,0 06:49
23 74 Marekwica Janina K (23) 1984 K2 (5) POL Jaworzynka 2:35:17,1 32:25,5 06:54
24 94 Janicka Alicja K (24) 1985 K2 (6) POL Zatyrani Stanica 2:37:18,1 34:26,5 06:59
25 28 Cieślar Kasia K (25) 1984 K2 (7) POL Fantastic Team Ustroń 2:39:32,6 36:41,0 07:05
26 205 Pilch Natalia K (26) 1992 K1 (6) POL Wisła 2:39:32,7 36:41,1 07:05
27 90 Lazar Grazyna K (27) 1974 K3 (14) POL Siemianowice Slaskie 2:42:04,0 39:12,4 07:12
28 13 Bonev Kasia K (28) 1982 K2 (8) POL Cieszyn 2:44:14,8 41:23,2 07:17
29 87 Jakubowska Gosia K (29) 1987 K2 (9) POL Pawłowice 2:44:30,5 41:38,9 07:18
30 117 Gaweł-Łoboziak Katarzyna K (30) 1981 K3 (15) POL Nieledwia 2:44:37,4 41:45,8 07:18
31 82 Łacek Ewelina K (31) 1984 K2 (10) POL Istebna 2:45:29,7 42:38,1 07:21
32 190 Skoczeń Katarzyna K (32) 1985 K2 (11) POL Zakopane 2:46:34,1 43:42,5 07:24
33 219 Poppek Dorota K (33) 1982 K2 (12) POL Fantastic Team Ustroń 2:47:05,3 44:13,7 07:25
34 63 Jakubowska Renata K (34) 1952 K5 (1) POL Bielsko -Biała 2:50:47,5 47:55,9 07:35
35 14 Klimek Aleksandra K (35) 1974 K3 (16) POL Fantastic Team Cieszyn 2:55:11,9 52:20,3 07:47
36 209 Stolarczyk Zuzanna K (36) 1979 K3 (17) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Rybnik 2:56:21,4 53:29,8 07:50
37 112 Małyjurek Aleksandra K (37) 1999 K1 (7) SL-K (1) POL Husaria race team Jaworzynka 2:57:54,5 55:02,9 07:54
38 156 Pasterka Faustyna K (38) 2002 K1 (8) SL-K (2) POL Husaria race team Istebna 2:58:22,5 55:30,9 07:55
39 4 Włoszczyk Natalia K (39) 1992 K1 (9) POL Mysłowice 3:04:58,4 1:02:06,8 08:13
40 54 Gawlik-Rybińska Kasia K (40) 1983 K2 (13) POL EŁKA Team Ruda Śląska 3:08:22,5 1:05:30,9 08:22
41 159 Zander Agnieszka K (41) 1989 K2 (14) POL Eurofins Dąbrowa Górnicza 3:09:51,0 1:06:59,4 08:26
42 23 Fojcik Kasia K (42) 1992 K1 (10) POL PieRUNskie CanGÓRY Pszow 3:10:03,3 1:07:11,7 08:26
43 8 Hubka Kazimiera K (43) 1958 K5 (2) POL Zabrze 3:10:23,9 1:07:32,3 08:27
44 3 Adamus Katarzyna K (44) 1978 K3 (18) POL Katarzyna Adamus Mikołów 3:13:28,0 1:10:36,4 08:35
45 184 Targosz Aneta K (45) 1983 K2 (15) POL Olza Cieszyn Cieszyn 3:13:33,3 1:10:41,7 08:36
46 165 Toll Katarzyna K (46) 1975 K3 (19) POL Zatyrani Gliwice 3:19:24,8 1:16:33,2 08:51
47 208 Różewicz Ewa K (47) 1961 K5 (3) POL PANCE Tychy 3:19:36,1 1:16:44,5 08:52
48 166 Rybarz Ewa K (48) 1983 K2 (16) POL Zatyrani Gmina Pilchowice Żernica 3:26:29,6 1:23:38,0 09:10
49 167 Rechman- Nowakowska Dorota K (49) 1975 K3 (20) POL Gliwice 3:43:38,2 1:40:46,6 09:56
DNS 124 Heller Karina K 1978 K3 POL PBR Skoczów
DNS 125 Brol Dominika K 1986 K2 POL Endurance Team Siemianowice

BGTimeSport © 2015-2020