Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego LP

Wydarzenie:
Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego LP Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego LP
Organizator:
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy
Data:
10.07.2021
Miejsce:
Istebna
Dystans:
22.5 km
Zgłoszonych:
200
Ukończyło:
191
Nieklasyfikowani:
9
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Mężczyźni

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaSLKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 220 Probst Wojciech M (1) 1985 M2 (1) POL #wawrzynteam Hażlach 1:33:34,8 04:09
2 1 Miśkiewicz Mariusz M (2) 1981 M3 (1) POL Biegiem przez Chybie Cieszyn 1:36:59,0 03:24,2 04:18
3 50 Andrzejewski Piotr M (3) 1986 M2 (2) POL Wisła 1:37:53,3 04:18,5 04:21
4 93 Klimek Dominik M (4) 1995 M1 (1) POL CKS Budowlani Częstochowa Kusieta 1:40:40,3 07:05,5 04:28
5 33 Krupa Przemysław M (5) 1983 M2 (3) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 1:45:16,5 11:41,7 04:40
6 26 Boniec Radosław M (6) 1991 M2 (4) SL-M (1) POL Nadleśnictwo Lipinki Żary 1:45:24,7 11:49,9 04:41
7 86 Jagieła Adam M (7) 1973 M3 (2) POL KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA Rogoźnik 1:46:59,5 13:24,7 04:45
8 9 Baran Wojtek M (8) 1981 M3 (3) POL Oknoplast running team Zabawa 1:47:22,4 13:47,6 04:46
9 199 Początko Łukasz M (9) 1992 M1 (2) POL Highlanders Kobiernice 1:48:08,8 14:34,0 04:48
10 187 Wójcik Adam M (10) 1997 M1 (3) POL Ex Team Chocznia 1:49:01,1 15:26,3 04:50
11 79 Curyło Tomek M (11) 1976 M3 (4) POL Żory 1:49:13,3 15:38,5 04:51
12 78 Kulik Paweł M (12) 1993 M1 (4) POL Istebna 1:50:09,0 16:34,2 04:53
13 177 Szafranek Paweł M (13) 1991 M2 (5) POL Ustroń 1:50:10,0 16:35,2 04:53
14 52 Kucek Wojciech M (14) 1995 M1 (5) POL Lipnica Wielka 1:50:36,4 17:01,6 04:54
15 75 Grudzień Krzysztof M (15) 1976 M3 (5) POL Bładnice Dolne 1:50:41,8 17:07,0 04:55
16 213 Wieczorek Tomasz M (16) 1987 M2 (6) POL PieRUNskie CanGÓRY Rogów 1:51:11,9 17:37,1 04:56
17 17 Mormul Przemek M (17) 1980 M3 (6) POL DSV Kraków 1:51:24,1 17:49,3 04:57
18 92 Klimek Tadeusz M (18) 1969 M4 (1) POL Słońca Jury Olsztyn Kusięta 1:51:44,9 18:10,1 04:57
19 168 Piotrowski Tomasz M (19) 1987 M2 (7) POL NN Kraków 1:51:54,1 18:19,3 04:58
20 64 Kurek Jacek M (20) 1972 M3 (7) POL Świetlikowo Tychy 1:53:14,9 19:40,1 05:01
21 31 Grund Marek M (21) 1989 M2 (8) POL Mafia Team Lubliniec Strzebiń 1:54:24,8 20:50,0 05:05
22 178 Ząber Łukasz M (22) 1985 M2 (9) POL Ustroń 1:55:02,6 21:27,8 05:06
23 70 Franek Marcin M (23) 1977 M3 (8) POL Cieszynioki Cieszyn 1:55:09,2 21:34,4 05:07
24 67 Adamczak Artur M (24) 1992 M1 (6) POL SKS Oborniki Poznań 1:55:18,2 21:43,4 05:07
25 58 Imielaki Maciej M (25) 1990 M2 (10) POL Bierna 1:55:29,5 21:54,7 05:07
26 43 Koscielnik Krzysztof M (26) 1982 M2 (11) POL Team Papry Tychy 1:55:54,6 22:19,8 05:09
27 191 Żyła Sebastian M (27) 1993 M1 (7) POL SCI Górscy Entuzjaści Kończyce Małe 1:56:47,6 23:12,8 05:11
28 158 Skworc Grzegorz M (28) 1987 M2 (12) POL Skworc Biegam w Górach Siemianowice Śląskie 1:58:12,9 24:38,1 05:15
29 218 Żebrowski Grzegorz M (29) 1978 M3 (9) POL Fantastic Team Cieszyn 1:58:25,3 24:50,5 05:15
30 189 Ryłko Krzysztof M (30) 1973 M3 (10) POL Zadyszka Oświęcim/KS Kandahar Oświęcim 1:58:53,7 25:18,9 05:17
31 29 Gregorczyk Marcin M (31) 1977 M3 (11) POL Sts Biegaton Mikołów Mikołów 1:59:52,4 26:17,6 05:19
32 103 Kaszuba Bartosz M (32) 1981 M3 (12) POL Fit&Sport Bielsko-Biała 1:59:54,3 26:19,5 05:19
33 57 Mirocha Marcin M (33) 1984 M2 (13) POL AQUA Fitness Bielsko-Biała 2:00:10,1 26:35,3 05:20
34 196 Wandzel Adrian M (34) 1990 M2 (14) POL Żywiec 2:03:16,8 29:42,0 05:28
35 98 Hankus Łukasz M (35) 1981 M3 (13) POL Żywiec 2:03:40,5 30:05,7 05:29
36 163 Puc Paweł M (36) 1980 M3 (14) POL Truchtacze Gzichów Będzin 2:03:40,7 30:05,9 05:29
37 192 Roehrich Krzysztof M (37) 1986 M2 (15) POL Łąka 2:03:43,1 30:08,3 05:29
38 69 Kamyczek Grzegorz M (38) 1976 M3 (15) POL Poranny Beskid Run Pierściec 2:03:53,7 30:18,9 05:30
39 116 Lackorzynski Olaf M (39) 1985 M2 (16) POL Jaworzno 2:04:17,2 30:42,4 05:31
40 11 Kozik Tomasz M (40) 1981 M3 (16) POL Sprintex Team Brzuśnik 2:04:56,7 31:21,9 05:33
41 195 Słobodzian Eugeniusz M (41) 1975 M3 (17) POL Cieszyn 2:05:40,6 32:05,8 05:35
42 217 Szpak Damian M (42) 1961 M5 (1) POL Damek Team Tychy 2:06:09,6 32:34,8 05:36
43 216 Pronobis Marek M (43) 1979 M3 (18) POL Pronobis Team Wilkowice 2:07:01,6 33:26,8 05:38
44 164 Zawadzki Karol M (44) 1992 M1 (8) POL Radlinioki w biegu Radlin 2:07:10,2 33:35,4 05:39
45 39 Kędzior Jarek M (45) 1977 M3 (19) POL Poranny Beskid Run Rudnik 2:07:29,8 33:55,0 05:39
46 95 Kozieł Grzegorz M (46) 1982 M2 (17) POL STS Biegaton Chorzów 2:08:10,9 34:36,1 05:41
47 181 Ryniak Mariusz M (47) 1975 M3 (20) POL 42k Mountain Pro Team/40-latek Tych Tychy 2:08:29,4 34:54,6 05:42
48 88 Jakubowski Bartek M (48) 1981 M3 (21) POL Pawłowice 2:09:11,3 35:36,5 05:44
49 215 Szweda Marian M (49) 1959 M5 (2) POL Pogwizdów 2:10:05,3 36:30,5 05:46
50 188 Palka Dawid M (50) 1977 M3 (22) POL 40 - latek Tychy Tychy 2:10:27,6 36:52,8 05:47
51 10 Baran Zbigniew M (51) 1984 M2 (18) SL-M (2) POL Kraków 2:11:13,8 37:39,0 05:49
52 172 Stajszczyk Jarek M (52) 1983 M2 (19) POL Skoczów 2:11:21,7 37:46,9 05:50
53 175 Wiklik Marcin M (53) 1983 M2 (20) POL OPP Kraków Kraków 2:11:34,7 37:59,9 05:50
54 169 Prusak Pawel M (54) 1979 M3 (23) POL Kraków 2:11:54,6 38:19,8 05:51
55 38 Lipiński Tomasz M (55) 1974 M3 (24) POL Skoczów 2:11:57,0 38:22,2 05:51
56 53 Luźniak Damian M (56) 1989 M2 (21) POL SCI Górscy Entuzjaści Pogwizdów 2:11:58,5 38:23,7 05:51
57 203 Zontek Andrzej M (57) 1976 M3 (25) POL Highlanders Kozy 2:12:36,1 39:01,3 05:53
58 48 Janik Piotr M (58) 1987 M2 (22) POL Ustroń 2:12:46,7 39:11,9 05:54
59 6 Legierski Kazimierz M (59) 1971 M4 (2) POL Team nabiegowkach.pl Jaworzynka 2:13:03,0 39:28,2 05:54
60 180 Suszka Arkadiusz M (60) 1973 M3 (26) POL Jaworzynka 2:13:12,1 39:37,3 05:55
61 170 Socha Robert M (61) 1986 M2 (23) SL-M (3) POL Nadleśnictwo Chełm Siedliszcze/Szczebrzeszyn 2:14:15,5 40:40,7 05:58
62 47 Kozieł Sławomir M (62) 1978 M3 (27) POL Hażlach 2:14:22,3 40:47,5 05:58
63 84 Ficek Paweł M (63) 1977 M3 (28) POL Totus Tuus Paczyna 2:14:32,3 40:57,5 05:58
64 198 Panek Krzysztof M (64) 1976 M3 (29) POL Team Papry Bieruń 2:14:52,7 41:17,9 05:59
65 162 Paluch Krzysztof M (65) 1991 M2 (24) POL RunSzwagierRun Pietrzykowice 2:14:57,7 41:22,9 05:59
66 65 Fitrzyk Krzysztof M (66) 1984 M2 (25) POL Tarnów 2:15:20,6 41:45,8 06:00
67 73 Dziki Maciej M (67) 1979 M3 (30) POL #jakdzikwszyszki Rogoźnik 2:15:26,0 41:51,2 06:01
68 118 Gruszka Grzegorz M (68) 1977 M3 (31) POL Endurance team Siemianowice Śląskie 2:15:51,4 42:16,6 06:02
69 44 Janda Sebastian M (69) 1978 M3 (32) POL Bielsko-Biała 2:16:15,1 42:40,3 06:03
70 40 Kowalczyk Paweł M (70) 1974 M3 (33) POL KĘCKIE HARPAGANY Kęty 2:16:52,4 43:17,6 06:04
71 155 Sojka Adam M (71) 1980 M3 (34) POL STS BIEGATON MIKOŁÓW Mikołów 2:17:35,8 44:01,0 06:06
72 110 Danel Adam M (72) 1980 M3 (35) POL Tychy 2:17:42,5 44:07,7 06:07
73 106 Grajcarek Robert M (73) 1976 M3 (36) POL Bielsko-Biała 2:17:46,2 44:11,4 06:07
74 46 Miczko Robert M (74) 1987 M2 (26) SL-M (4) POL Fantastic team Ustroń 2:17:49,1 44:14,3 06:07
75 193 Wieczorek Damian M (75) 1971 M4 (3) POL Katowice 2:18:07,2 44:32,4 06:08
76 211 Sosna Kazimierz M (76) 1959 M5 (3) POL Bieruń 2:19:40,6 46:05,8 06:12
77 22 Kastelik Grzegorz M (77) 1996 M1 (9) POL Kalna 2:19:41,6 46:06,8 06:12
78 200 Świder Zbigniew M (78) 1975 M3 (37) POL Poranny Beskid Run Skoczów 2:20:31,5 46:56,7 06:14
79 34 Jaskulski Robert M (79) 1979 M3 (38) POL Myszków 2:22:52,5 49:17,7 06:21
80 113 Dziuba Emilian M (80) 1973 M3 (39) POL STS BIEGATON MIKOŁÓW Mikow 2:23:10,3 49:35,5 06:21
81 101 Buchalik Marian M (81) 1970 M4 (4) POL AKTYWNI LYSKI Rydułtowy 2:23:16,2 49:41,4 06:22
82 114 Maciejowski Michał M (82) 1987 M2 (27) POL Świętochłowice 2:23:41,4 50:06,6 06:23
83 18 Cieślik Paweł M (83) 1975 M3 (40) POL Sosnowiec 2:23:43,9 50:09,1 06:23
84 51 Mokrzycki Bogdan M (84) 1977 M3 (41) POL Krostoszowice 2:25:48,2 52:13,4 06:28
85 160 Stajer Tomasz M (85) 1978 M3 (42) POL Endurance Team Siemianowice Śląskie 2:25:53,8 52:19,0 06:29
86 80 Bogacz Marek M (86) 1983 M2 (28) POL HIGHLANDERS Kobiernice 2:26:14,7 52:39,9 06:29
87 151 Szklorz Sylwester M (87) 1969 M4 (5) POL Dziki Panewniki Katowice 2:26:33,7 52:58,9 06:30
88 37 Marianek Jarosław M (88) 1987 M2 (29) POL Poranny Beskid Run Pierściec 2:27:13,4 53:38,6 06:32
89 76 Maga Przemysław M (89) 1977 M3 (43) POL Jasienica 2:27:22,6 53:47,8 06:33
90 21 Jasek Piotr M (90) 1981 M3 (44) POL Buczkowice 2:27:44,0 54:09,2 06:33
91 150 Tarnawski Andrzej M (91) 1976 M3 (45) POL Jaworzno 2:28:27,2 54:52,4 06:35
92 104 Grząś Rafał M (92) 1978 M3 (46) POL Twardowice 2:28:48,0 55:13,2 06:36
93 81 Olbryś Stanisław Adam M (93) 1967 M4 (6) POL KB Legionowo Nasielsk 2:29:29,1 55:54,3 06:38
94 85 Jurasz Kamil M (94) 1988 M2 (30) POL Cisiec 2:29:34,4 55:59,6 06:38
95 194 Urgacz Mirosław M (95) 1976 M3 (47) POL Cieszyn 2:30:11,4 56:36,6 06:40
96 204 Ryczkiewicz Andrzej M (96) 1976 M3 (48) POL MIY-OF-UTE Żywiec 2:30:25,8 56:51,0 06:41
97 161 Wysogląd Henryk M (97) 1968 M4 (7) POL AQUA Fitness Bielsko-Biała 2:30:32,0 56:57,2 06:41
98 152 Wardęga Piotr M (98) 1986 M2 (31) POL Kępno 2:31:03,8 57:29,0 06:42
99 179 Paliga Rafał M (99) 1978 M3 (49) POL Ostra Góra 351 Toporowice 2:31:18,5 57:43,7 06:43
100 55 Koczur Arkadiusz M (100) 1972 M3 (50) POL CapRun Kozy 2:31:52,7 58:17,9 06:45
101 96 Kopiec Piotr M (101) 1975 M3 (51) POL Bielsko-Biała 2:32:35,1 59:00,3 06:46
102 68 Charusta Andrzej M (102) 1988 M2 (32) POL BeFit24Team Targanice 2:32:55,4 59:20,6 06:47
103 66 Machowski Artur M (103) 1969 M4 (8) POL Bielsko-Biała 2:33:39,6 1:00:04,8 06:49
104 108 Mocek Stanisław M (104) 1981 M3 (52) POL Eurofins Katowice 2:34:11,0 1:00:36,2 06:51
105 72 Kowalski Janusz M (105) 1975 M3 (53) POL Cieszynioki Pogwizdów 2:34:23,9 1:00:49,1 06:51
106 148 Wiatr Wojciech M (106) 1980 M3 (54) SL-M (5) POL Endurance Team Chorzów 2:34:28,8 1:00:54,0 06:51
107 171 Widuch Wojciech M (107) 1980 M3 (55) POL Łaziska Górne 2:34:39,9 1:01:05,1 06:52
108 45 Mikula Jaroslav M (108) 1970 M4 (9) SL-M (6) SVK KKM Čadca Čierne 2:35:03,7 1:01:28,9 06:53
109 206 Rypień Piotr M (109) 1984 M2 (33) POL Milówka 2:35:06,7 1:01:31,9 06:53
110 27 Kacprowski Filip M (110) 1978 M3 (56) POL Tychy 2:37:36,6 1:04:01,8 07:00
111 12 Klimowski Daniel M (111) 1976 M3 (57) POL FANTASTIC TEAM Pierściec 2:38:12,6 1:04:37,8 07:01
112 89 Bińczyk Dariusz M (112) 1984 M2 (34) SL-M (7) POL Częstochowa 2:39:10,6 1:05:35,8 07:04
113 42 Karawacki Grzegorz M (113) 1989 M2 (35) POL Kęckie Harpagany Kęty 2:41:23,4 1:07:48,6 07:10
114 147 Żukowski Grzegorz M (114) 1970 M4 (10) POL Endurance Team Siemianowice Ślaskie 2:42:05,6 1:08:30,8 07:12
115 7 Hubka Jerzy M (115) 1961 M5 (4) POL Zabrzańskie Parkowe Bieganie Zabrze 2:43:08,4 1:09:33,6 07:15
116 20 Kubica Dariusz M (116) 1977 M3 (58) POL Buczkowice 2:44:07,1 1:10:32,3 07:17
117 16 Mąsior Jakub M (117) 1998 M1 (10) SL-M (8) POL Oświęcim 2:44:42,2 1:11:07,4 07:19
118 153 Wiedermann Krzysztof M (118) 1977 M3 (59) POL Pedraforca Kobylany 2:44:49,1 1:11:14,3 07:19
119 154 Pyzik Tomasz M (119) 1975 M3 (60) POL Drużyna mojacukrzyca.pl Gliwice 2:44:49,2 1:11:14,4 07:19
120 83 Łacek Andrzej M (120) 1983 M2 (36) POL Łacek & Marekwica Team Istebna 2:45:29,7 1:11:54,9 07:21
121 105 Dziku Marek M (121) 1980 M3 (61) POL Jak dzik w szyszki / Ryski z Rogola Rogoznik 2:46:24,2 1:12:49,4 07:23
122 5 Prusko Tomasz M (122) 1989 M2 (37) POL Pyskowice 2:47:44,1 1:14:09,3 07:27
123 32 Doczekslski Jarosław M (123) 1971 M4 (11) POL GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI Jastrzębie-Zdrój 2:51:02,1 1:17:27,3 07:36
124 19 Mieszkowski Maciej M (124) 1967 M4 (12) POL Dziekanów Leśny 2:51:40,7 1:18:05,9 07:37
125 2 Ocylok Adam M (125) 1972 M3 (62) POL Ruda Śląska 2:52:47,4 1:19:12,6 07:40
126 212 Palka Jacek M (126) 1979 M3 (63) POL KLIfornia TRI Dobra 2:54:15,3 1:20:40,5 07:44
127 97 Kopiec Szymon M (127) 1979 M3 (64) POL Mikołów 2:54:24,3 1:20:49,5 07:45
128 176 Sowa Michał M (128) 1982 M2 (38) POL Wolni w niewoli Pyskowice 2:54:34,9 1:21:00,1 07:45
129 174 Przyłudzki Janusz M (129) 1952 M5 (5) POL Mikołów 2:54:45,8 1:21:11,0 07:46
130 56 Dubiński Przemysław M (130) 1976 M3 (65) POL Częstochowa 2:54:52,4 1:21:17,6 07:46
131 157 Śliwiński Marcin M (131) 1983 M2 (39) POL Lipowa 2:55:19,5 1:21:44,7 07:47
132 60 Czogała Paweł M (132) 1989 M2 (40) POL alccosquad Racibórz 2:59:53,1 1:26:18,3 07:59
133 186 Wika Sebastian M (133) 1975 M3 (66) POL 40-latek Tychy Tychy 3:01:20,7 1:27:45,9 08:03
134 173 Skoczylas Piotr M (134) 1979 M3 (67) POL Endurance team Chorzów 3:02:09,2 1:28:34,4 08:05
135 197 Rybiński Łukasz M (135) 1984 M2 (41) POL EŁKA Team Ruda Śląska 3:08:22,2 1:34:47,4 08:22
136 183 Targosz Piotr M (136) 1976 M3 (68) POL Olza Cieszyn Cieszyn 3:13:33,8 1:39:59,0 08:36
137 207 Różewicz Dariusz M (137) 1962 M4 (13) POL PANCE Tychy 3:19:36,6 1:46:01,8 08:52
138 61 Franica Krystian M (138) 1983 M2 (42) POL Pszów 3:22:29,8 1:48:55,0 08:59
139 91 Brych Marcin M (139) 1972 M3 (69) SL-M (9) POL Straż leśna Koniecpol 3:32:57,6 1:59:22,8 09:27
140 100 Chomicz Łukasz M (140) 1983 M2 (43) POL Biegam żeby żreć więcej ciastków Kozy 3:37:26,4 2:03:51,6 09:39
141 185 Waszut Artur M (141) 1989 M2 (44) SL-M (10) POL Koniaków 3:43:38,1 2:10:03,3 09:56
142 115 Michalski Krzysztof M (142) 1967 M4 (14) POL AQUA Fitness Bielsko-Biała 3:50:39,6 2:17:04,8 10:15
DNF 111 Nowak Robert M 1973 M3 POL Tkkf Hades Mikołów Mikołów
DNS 119 Gatnarczyk Mateusz M 1992 M1 POL Radlinioki w biegu Rybnik
DNS 120 Gaweł Bogdan M 1956 M5 POL Synthos Zaborze
DNS 121 Kastelik Dariusz M 1977 M3 POL Sprintex Team Pietrzykowice
DNS 122 Koczur Wiesław M 1978 M3 POL Kozy
DNS 123 Nowak Adam M 1988 M2 POL 9 BBKPanc Elbląg
DNS 126 Brol Piotr M 1985 M2 POL Endurance Team SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

BGTimeSport © 2015-2020