8. Bieg o Breńskie Kierpce

Wydarzenie:
8. Bieg o Breńskie Kierpce 8. Bieg o Breńskie Kierpce
Organizator:
Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
16.08.2020 r.
Miejsce:
Brenna
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
285
Ukończyło:
277
Nieklasyfikowani:
8
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto (poza 50 pierwszymi na mecie)

Klasyfikacja w kategorii: mężczyźni 40-49 lat (M3)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaBrennaKrajKlubMiastoCzas nettoCzas bruttoStrataTempo
1 2 Brýdl Pavel M (6) 1980 M3 (1) CZE Muay Running Team Trutnov 1:09:20,8 1:09:20,8 04:37
2 11 Wróbel Tomasz M (8) 1973 M3 (2) POL MKS-R Centrum Dzięgielów Dzięgielów 1:12:59,0 1:12:59,0 03:38,2 04:51
3 17 Dybczyński Tomasz M (10) 1980 M3 (3) MGB-M (1) POL UKS BRENNA GÓRKI Górki Wielkie 1:16:03,5 1:16:06,8 06:42,7 05:04
4 115 FIRLA ARKADIUSZ M (15) 1978 M3 (4) POL CIESZYN 1:20:20,6 1:20:23,4 10:59,8 05:21
5 57 Laskowski Tomasz M (20) 1979 M3 (5) POL AKMB Pędziwiatr Gliwice Gliwice 1:23:58,5 1:24:05,8 14:37,7 05:35
6 89 Szewczyk Damian M (21) 1976 M3 (6) POL Jejkowice biegają Jejkowice 1:24:39,6 1:24:44,2 15:18,8 05:38
7 24 Bojda Zdzislaw M (22) 1976 M3 (7) POL Pierściec 1:25:48,2 1:25:53,7 16:27,4 05:43
8 33 Damec Aleksander M (23) 1971 M3 (8) POL Ochajo Run&Frends Rybnik 1:27:19,7 1:27:20,8 17:58,9 05:49
9 13 Mendrek Blazej M (25) 1976 M3 (9) MGB-M (3) POL UKS Brenna-Górki Brenna 1:28:09,2 1:28:11,3 18:48,4 05:52
10 140 Szymura Wojciech M (29) 1973 M3 (10) POL Rybnik 1:28:59,8 1:29:04,3 19:39,0 05:55
11 46 Kalamus Mirek M (30) 1978 M3 (11) POL Łodygowice 1:29:30,6 1:29:38,7 20:09,8 05:58
12 37 Gruszka Grzegorz M (31) 1977 M3 (12) POL Endurance team Siemianowice Śląskie 1:30:13,5 1:30:18,1 20:52,7 06:00
13 193 Gilner Marcin M (35) 1978 M3 (13) POL Harpagan Sosnowiec Sosnowiec 1:31:33,7 1:31:37,7 22:12,9 06:06
14 28 Buchholtz Tomasz M (36) 1976 M3 (14) MGB-M (5) POL Górki Wielkie 1:31:45,9 1:31:56,8 22:25,1 06:07
15 79 Rzeźnicki Sławomir M (41) 1980 M3 (15) POL KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKI Brzeziny 1:32:42,1 1:32:48,6 23:21,3 06:10
16 64 Nawrocki Szymon M (46) 1974 M3 (16) POL DCWRP Mikołów 1:34:09,6 1:34:21,6 24:48,8 06:16
17 54 Kusy Rafał M (48) 1975 M3 (17) POL Olza Cieszyn Międzyświeć 1:34:50,8 1:34:50,8 25:30,0 06:19
18 35 Galas Grzegorz M (53) 1978 M3 (18) POL SCI Górscy Entuzjaści Chybie 1:35:56,1 1:36:03,9 26:35,3 06:23
19 90 Szolc Sebastian M (54) 1976 M3 (19) POL Gliwice 1:36:30,5 1:36:40,7 27:09,7 06:26
20 95 Tkocz Witold M (55) 1974 M3 (20) POL Run Reta Mikołow 1:36:31,8 1:36:44,5 27:11,0 06:26
21 181 Sułkowski Aleksander M (57) 1979 M3 (21) POL Wujek Biega Katowice 1:37:04,8 1:37:23,3 27:44,0 06:28
22 29 Bućko Marcin M (61) 1978 M3 (22) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 1:37:44,5 1:37:50,0 28:23,7 06:30
23 255 Polowczyk Piotr M (66) 1980 M3 (23) POL Sieradz Biega Błaszki 1:39:06,6 1:39:17,2 29:45,8 06:36
24 86 Swoboda Jarosław M (67) 1977 M3 (24) POL Bracia Pietrzak Running Team Gliwic Gliwice 1:39:12,2 1:39:20,5 29:51,4 06:36
25 112 Dąbrowski Marek M (69) 1980 M3 (25) POL Pierściec 1:39:42,5 1:39:53,8 30:21,7 06:38
26 25 Bok Rafał M (70) 1980 M3 (26) POL Night Runners Zabrze Zabrze 1:39:58,5 1:40:07,3 30:37,7 06:39
27 58 Lorek Dariusz M (71) 1973 M3 (27) POL Jasienica 1:40:38,5 1:40:48,9 31:17,7 06:42
28 110 Czupryńśki Krzysztof M (72) 1980 M3 (28) POL Pogórze 1:40:40,0 1:40:48,1 31:19,2 06:42
29 23 Bodzioch Grzegorz M (73) 1973 M3 (29) POL Gorlicka Grupa Biegowa Gorlice 1:40:53,7 1:40:59,6 31:32,9 06:43
30 260 Psota Leszek M (76) 1980 M3 (30) POL Rybnik 1:41:23,0 1:41:34,5 32:02,2 06:45
31 122 Kastelik Wacław M (80) 1977 M3 (31) POL OSP Rychwaldek Rychwaldek 1:42:50,3 1:43:04,7 33:29,5 06:51
32 31 Dadaś Janusz M (82) 1973 M3 (32) POL BP Running Team Gliwice Gliwice 1:43:15,0 1:43:21,4 33:54,2 06:53
33 121 Janik Iro M (83) 1973 M3 (33) POL Suszec 1:43:41,3 1:43:45,3 34:20,5 06:54
34 75 Radomski Grzegorz M (85) 1979 M3 (34) POL Mokre Run Mikołów 1:44:09,0 1:44:22,0 34:48,2 06:56
35 203 Kędzior Dariusz M (88) 1974 M3 (35) POL Dąbrowa Górnicza 1:45:23,0 1:45:30,5 36:02,2 07:01
36 176 Czyrnek Dariusz M (93) 1975 M3 (36) POL DECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELE Rybnik 1:46:18,5 1:46:23,6 36:57,7 07:05
37 118 Gruszka Tomasz M (95) 1973 M3 (37) POL Suszec 1:46:30,5 1:46:34,9 37:09,7 07:06
38 41 Herliczka Tomasz M (97) 1975 M3 (38) POL AML FLY TEAM Gliwice 1:47:07,9 1:47:19,1 37:47,1 07:08
39 242 PALUCH DANIEL M (99) 1976 M3 (39) POL BIEGOWA KUŹNIA Dąbrowa Górnicza 1:47:16,3 1:47:21,8 37:55,5 07:09
40 262 Pyzik Tomasz M (100) 1975 M3 (40) POL Drużyna mojacukrzyca.pl Gliwice 1:47:32,0 1:47:41,8 38:11,2 07:10
41 93 Świder Zbigniew M (101) 1975 M3 (41) POL Świry Stela Skoczów 1:47:44,0 1:47:54,1 38:23,2 07:10
42 162 Borys Przemysław M (104) 1979 M3 (42) POL Szalone dżdżownice Zabrze 1:48:19,7 1:48:35,1 38:58,9 07:13
43 59 Łoboda Marcin M (105) 1980 M3 (43) POL Świry Stela Ustroń 1:48:30,3 1:48:37,2 39:09,5 07:14
44 108 Cieślik Paweł M (106) 1975 M3 (44) POL Sosnowiec 1:49:06,3 1:49:20,9 39:45,5 07:16
45 282 Szczotka Arkadiusz M (107) 1974 M3 (45) MGB-M (12) POL Górki Wielkie 1:49:59,4 1:50:10,6 40:38,6 07:19
46 22 Apostolski Wojciech M (113) 1978 M3 (46) POL Sosnowiec 1:52:48,6 1:52:54,1 43:27,8 07:31
47 82 Sipiera Tomasz M (114) 1972 M3 (47) POL GrupaLuktrans.pl Giebułtów 1:52:51,2 1:52:51,2 43:30,4 07:31
48 53 kulik wojtek M (116) 1979 M3 (48) POL swietochlowice 1:54:01,2 1:54:13,3 44:40,4 07:36
49 66 Niewiadomski Artur M (119) 1977 M3 (49) POL Radzionków 1:54:35,5 1:54:44,7 45:14,7 07:38
50 105 Becker Sławomir M (120) 1977 M3 (50) POL Włocławek 1:54:43,0 1:54:56,6 45:22,2 07:38
51 289 Targosz Piotr M (121) 1976 M3 (51) POL Olza Cieszyn Cieszyn 1:54:52,1 1:54:55,2 45:31,3 07:39
52 113 Dobber Paweł M (122) 1977 M3 (52) POL Kędzierzyn-Koźle 1:54:53,0 1:55:01,5 45:32,2 07:39
53 52 Kubicius Piotr M (123) 1980 M3 (53) POL Olza Cieszyn Kaczyce 1:55:04,4 1:55:17,0 45:43,6 07:40
54 239 Ocylok Adam M (124) 1972 M3 (54) POL Oświęcim 1:55:44,3 1:55:47,2 46:23,5 07:42
55 156 Bałaj Jacek M (125) 1977 M3 (55) POL Vege Runners Łubie 1:56:02,9 1:56:19,1 46:42,1 07:44
56 205 Kiełkowsli Rafal M (128) 1973 M3 (56) POL Rybnik 1:56:18,3 1:56:31,4 46:57,5 07:45
57 250 Pinkawa Grzegorz M (130) 1979 M3 (57) POL Giszowiec Biega Razem Katowice 1:56:36,3 1:56:43,0 47:15,5 07:46
58 134 Paruch Bogusław M (131) 1975 M3 (58) POL Morsy Skoczów Pogórze 1:56:52,6 1:57:05,7 47:31,8 07:47
59 208 Kloza Mariusz M (134) 1979 M3 (59) POL Night Runners Pyskowice Pyskowice 1:58:19,1 1:58:25,4 48:58,3 07:53
60 190 FRĄC Dariusz M (135) 1974 M3 (60) POL NRG Gliwice 1:58:33,2 1:58:39,7 49:12,4 07:54
61 306 Zimny Ireneusz M (136) 1976 M3 (61) POL rybnik 1:58:42,9 1:58:48,4 49:22,1 07:54
62 85 Švach Janusz M (137) 1976 M3 (62) POL Browar domowy Garaż Katowice 1:58:55,7 1:59:02,0 49:34,9 07:55
63 56 Kwasek Kazek M (138) 1978 M3 (63) POL Muay Running Team Bibice 1:59:58,9 2:00:00,9 50:38,1 07:59
64 272 Siwek Piotr M (140) 1978 M3 (64) POL Mysłowice 2:02:54,7 2:02:59,8 53:33,9 08:11
65 248 Pietrzyk Mariusz M (143) 1974 M3 (65) MGB-M (15) POL Brenna 2:03:20,6 2:03:21,0 53:59,8 08:13
66 184 Dubiel Miłosz M (144) 1972 M3 (66) POL Dubiel Club Wodzisław Śląski 2:03:29,5 2:03:44,3 54:08,7 08:13
67 305 ZBYL JACEK M (145) 1971 M3 (67) POL JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2:03:54,1 2:03:54,1 54:33,3 08:15
68 232 Michalski Maciej M (146) 1978 M3 (68) POL Bobrowiec 2:04:48,9 2:04:54,4 55:28,1 08:19
69 175 CZYLOK TOMASZ M (147) 1973 M3 (69) POL Tomasz Czylok Kaniów 2:05:06,4 2:05:11,5 55:45,6 08:20
70 231 Mertas Dominik M (148) 1977 M3 (70) POL Babice 2:05:27,7 2:05:36,5 56:06,9 08:21
71 191 Frosztęga Artur M (154) 1976 M3 (71) POL Katowice 2:07:44,7 2:07:55,9 58:23,9 08:30
72 149 Burliga Mariusz M (155) 1973 M3 (72) POL Opel Active Team Knurów 2:07:49,9 2:07:49,9 58:29,1 08:31
73 234 Miodek Grzegorz M (158) 1976 M3 (73) DEU Monachium 2:10:46,3 2:10:55,7 1:01:25,5 08:43
74 287 Sztylko Michał M (159) 1979 M3 (74) POL Warszawa 2:11:16,2 2:11:34,3 1:01:55,4 08:45
75 104 Bąk Krzysztof M (160) 1980 M3 (75) POL Night Runners Zabrze Mysłowice 2:11:49,3 2:11:59,1 1:02:28,5 08:47
76 230 Mazur Mariusz M (162) 1977 M3 (76) POL Siemianowice Śląskie 2:13:48,0 2:14:00,1 1:04:27,2 08:55
77 198 Jeżewski Michał M (174) 1973 M3 (77) POL Professional-Fighter WIKING Team Sosnowiec 2:29:19,3 2:29:28,3 1:19:58,5 09:57
78 211 KOZACZKA WŁODZIMIERZ M (176) 1975 M3 (78) POL Gliwice 2:31:43,1 2:31:53,7 1:22:22,3 10:06
DNS 47 Kapuśnik Tomasz M 1977 M3 POL RyTM - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice
DNS 187 Dzierżawa Krzychu M 1979 M3 POL Mizerowioki Mizerów

BGTimeSport © 2015-2020