8. Bieg o Breńskie Kierpce

Wydarzenie:
8. Bieg o Breńskie Kierpce 8. Bieg o Breńskie Kierpce
Organizator:
Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
16.08.2020 r.
Miejsce:
Brenna
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
285
Ukończyło:
277
Nieklasyfikowani:
8
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto (poza 50 pierwszymi na mecie)

Klasyfikacja w kategorii: kobiety 40-49 lat (K3)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaBrennaKrajKlubMiastoCzas nettoCzas bruttoStrataTempo
1 16 Dybczyńska Jadwiga K (6) 1980 K3 (1) MGB-K (1) POL LKS Pogórze Górki Wielkie 1:24:51,7 1:24:57,7 05:39
2 128 Lange Beata K (7) 1977 K3 (2) POL Bracia Pietrzak Running Team Gliwic Gliwice - Biłgoraj 1:28:33,6 1:28:40,7 03:41,9 05:54
3 21 Adamus-Kowalska Justyna K (9) 1979 K3 (3) POL imielin 1:31:55,3 1:31:55,3 07:03,6 06:07
4 12 Skalska Anna K (12) 1980 K3 (4) POL Carbon OCR Racing TEAM Bytom 1:34:07,4 1:34:07,4 09:15,7 06:16
5 139 Szwed Renata K (15) 1974 K3 (5) POL Zf Czechowice Dziedzice 1:35:34,6 1:35:34,6 10:42,9 06:22
6 39 Heller Karina K (20) 1978 K3 (6) POL Ruda Szalona Skoczów 1:40:56,2 1:41:07,8 16:04,5 06:43
7 91 Szota Magdalena K (24) 1971 K3 (7) POL DCWRP Mikołów 1:45:37,7 1:45:50,0 20:46,0 07:02
8 196 Janik Ilona K (25) 1973 K3 (8) POL Świdry Stela Chybie 1:47:17,9 1:47:21,0 22:26,2 07:09
9 163 Brudny Agnieszka K (26) 1979 K3 (9) POL ŚwiryStela Ochaby Wielkie 1:47:38,4 1:47:41,2 22:46,7 07:10
10 200 Kałuża Basia K (28) 1980 K3 (10) POL Bielsko Biała 1:50:01,2 1:50:07,3 25:09,5 07:20
11 182 DOMIN-ZBYL AGNIESZKA K (29) 1972 K3 (11) POL JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1:50:12,4 1:50:23,2 25:20,7 07:20
12 63 Maniszewska Dorota K (30) 1976 K3 (12) POL Cieszyn 1:50:16,1 1:50:22,2 25:24,4 07:21
13 180 Dębska Asia K (37) 1975 K3 (13) POL Gliwice 1:54:09,9 1:54:13,4 29:18,2 07:36
14 65 Niewiadomska Daria K (38) 1979 K3 (14) POL Radzionków 1:54:35,5 1:54:44,8 29:43,8 07:38
15 159 Bojda Brygida K (39) 1976 K3 (15) POL Poranny Beskid Run Pierściec 1:54:58,8 1:55:01,0 30:07,1 07:39
16 189 Filary Aneta K (40) 1977 K3 (16) POL Roztropice 1:56:07,1 1:56:07,1 31:15,4 07:44
17 48 KOŁOCZEK AGATA K (42) 1980 K3 (17) POL CZECHOWICE-DZIEDZICE 1:58:10,7 1:58:17,5 33:19,0 07:52
18 165 Brzuska Katarzyna K (43) 1975 K3 (18) POL Olza Ciessyn Cieszyn 1:58:14,5 1:58:18,9 33:22,8 07:52
19 258 Przybyła Wioletta K (44) 1979 K3 (19) POL Nightrunners Zabrze Zabrze 1:58:52,1 1:58:59,4 34:00,4 07:55
20 252 PIWISZKIS BARBARA K (45) 1980 K3 (20) POL Kobiety Na 5 + Jastrzębie-Zdrój 1:59:56,2 1:59:56,2 35:04,5 07:59
21 266 ROZMUS MARZENA K (48) 1974 K3 (21) POL FRELKI LOTAJOM BOJSZOWY NOWE 2:00:42,7 2:00:59,2 35:51,0 08:02
22 170 Capińska Anna K (51) 1980 K3 (22) POL Nowa Huta Team Kraków 2:03:02,0 2:03:03,5 38:10,3 08:12
23 236 MUSZYŃSKA BOŻENA K (52) 1975 K3 (23) POL Team Papry Bieruń 2:04:06,8 2:04:10,7 39:15,1 08:16
24 220 Kuna Katarzyna K (53) 1980 K3 (24) POL Biegowa Kuźnia Dąbrowa Górnicza 2:04:24,8 2:04:32,3 39:33,1 08:17
25 243 Panek Ela K (54) 1978 K3 (25) POL Margo Team Bielsko Biała 2:06:47,2 2:06:48,4 41:55,5 08:27
26 166 Malinowska Aneta K (56) 1975 K3 (26) POL Cieszyn 2:06:57,8 2:07:02,5 42:06,1 08:27
27 152 Adamus Katarzyna K (57) 1978 K3 (27) POL Fantastic Team Cieszyn 2:07:29,7 2:07:34,9 42:38,0 08:29
28 148 Burliga Marzena K (58) 1974 K3 (28) POL BP Running Team Knurów 2:07:40,6 2:07:49,7 42:48,9 08:30
29 201 KASPER IWONA K (60) 1975 K3 (29) POL KB ORŁY Z KNUROWA KNURÓW 2:09:38,7 2:09:43,0 44:47,0 08:38
30 216 Kroczek Agnieszka K (61) 1976 K3 (30) POL Pielgrzymowice 2:10:16,3 2:10:24,1 45:24,6 08:41
31 214 Krajewska-Paluch Ewa K (64) 1975 K3 (31) POL Biegowa Kuźnia DĄBROWA GÓRNICZA 2:11:05,0 2:11:12,1 46:13,3 08:44
32 261 Pszczółka-Busch Aneta K (68) 1973 K3 (32) POL Tarnawa Górna 2:13:00,1 2:13:05,1 48:08,4 08:52
33 169 Cabańska Dorota K (71) 1979 K3 (33) POL Łomianki 2:13:57,4 2:13:58,2 49:05,7 08:55
34 158 Bodziony Anna K (73) 1979 K3 (34) POL Żory 2:16:04,0 2:16:12,1 51:12,3 09:04
35 297 Wilczynska-Kogut Aleksandra K (76) 1978 K3 (35) POL Gliwice 2:17:17,6 2:17:24,7 52:25,9 09:09
36 155 Bajcar Beata K (78) 1972 K3 (36) POL Kobiety na 5+ Chybie 2:18:38,0 2:18:41,1 53:46,3 09:14
37 288 Szymura Izabela K (80) 1976 K3 (37) POL Rybnik 2:18:53,5 2:18:58,6 54:01,8 09:15
38 204 Kiełkowska Ewa K (83) 1972 K3 (38) POL Rybnik 2:21:37,4 2:21:49,7 56:45,7 09:26
39 209 Kogut Edyta K (85) 1972 K3 (39) POL HRmax Zory Zory 2:24:08,3 2:24:21,3 59:16,6 09:36
40 273 Siwek Anna K (86) 1977 K3 (40) POL Warszawa 2:26:53,4 2:27:12,3 1:02:01,7 09:47
41 32 Dadaś Elżbieta K (91) 1975 K3 (41) POL BP Running Team Gliwice Gliwice 2:29:08,0 2:29:16,4 1:04:16,3 09:56
42 246 Pasternak Anna K (92) 1975 K3 (42) POL Opel Active Team Gliwice 2:32:05,7 2:32:12,4 1:07:14,0 10:08
43 224 Loewe Adriana K (94) 1975 K3 (43) POL Engstingen 2:42:59,8 2:43:07,0 1:18:08,1 10:51
44 160 Bondarczuk Sylwia K (95) 1976 K3 (44) POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 2:43:01,2 2:43:06,8 1:18:09,5 10:52
45 238 Nowak Ewa K (96) 1975 K3 (45) POL Gliwice 2:53:01,1 2:53:11,2 1:28:09,4 11:32
46 183 Dubiel Joanna K (97) 1972 K3 (46) POL Dubiel Club Wodzisław Śląski 3:12:38,9 3:12:52,5 1:47:47,2 12:50

BGTimeSport © 2015-2020