Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
8. Bieg o Breńskie Kierpce
Wydarzenie:
8. Bieg o Breńskie Kierpce
8. Bieg o Breńskie Kierpce
Organizator:
Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
16.08.2020 r.
Miejsce:
Brenna
Dystans:
15
.000 km
Zgłoszonych:
285
Ukończyło:
277
Nieklasyfikowani:
8
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
netto
(poza 50 pierwszymi na mecie)
OPEN
K
M
K1
K2
K3
K4
K5
M1
M2
M3
M4
M5
M6
M7
MGB-K
MGB-M
Klasyfikacja w kategorii: kobiety 30-39 lat
(K2)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Brenna
Kraj
Klub
Miasto
Czas netto
Czas brutto
Strata
Tempo
1
6
Stelmach Dominika
K (1)
1982
K2 (1)
POL
RK Athletics
Warszawa
1:13:21,7
1:13:21,7
04:53
2
8
Ficner Anna
K (2)
1985
K2 (2)
POL
MKS Siechnice/Olaws Złotoryja
Złotoryja
1:16:30,8
1:16:34,0
03:09,1
05:06
3
1
Wiśniewska-Ulfik Dominika
K (3)
1986
K2 (3)
POL
Alpin Sport HOKA One One Team/SKB
Zabrze
1:18:05,3
1:18:05,3
04:43,6
05:12
4
67
OBSTÓJ KAROLINA
K (4)
1990
K2 (4)
POL
MUAY RUNNING TEAM
WROCŁAW
1:19:25,2
1:19:28,4
06:03,5
05:17
5
70
Paprocka Urszula
K (5)
1990
K2 (5)
POL
Nowa Huta Team
Kraków
1:24:21,4
1:24:28,2
10:59,7
05:37
6
241
Orzyszek Roksana
K (10)
1989
K2 (6)
POL
Aktywni Rydułtowy
Rydułtowy
1:32:34,8
1:32:34,8
19:13,1
06:10
7
69
Orkwiszewska Oli
K (13)
1986
K2 (7)
POL
Scarpa Team Polska
Bieruń
1:34:15,6
1:34:20,6
20:53,9
06:17
8
151
Bieszczad Patrycja
K (18)
1981
K2 (8)
POL
Biegam żeby żreć więcej ciastków
Jaworze
1:37:33,0
1:37:33,0
24:11,3
06:30
9
244
Pasierbek Monika
K (22)
1985
K2 (9)
POL
Bielsko-Biała
1:42:15,8
1:42:18,9
28:54,1
06:49
10
237
Myśliwiec Monika
K (32)
1988
K2 (10)
POL
PoWoli Do Celu
Brzeszcze
1:52:16,1
1:52:16,1
38:54,4
07:29
11
286
Sznajder Joanna
K (36)
1982
K2 (11)
POL
G.O.A.T. Team Michałowice
Michałowice
1:54:01,9
1:54:06,0
40:40,2
07:36
12
267
Rypuła Maria
K (41)
1983
K2 (12)
POL
Zen Running Team
Bojszowy
1:56:26,5
1:56:37,5
43:04,8
07:45
13
99
Ungehojer Małgorzata
K (46)
1981
K2 (13)
POL
Czechowice Dziedzice
2:00:24,3
2:00:35,5
47:02,6
08:01
14
71
Piwko Anna
K (47)
1982
K2 (14)
POL
Czechowice-Dziedzice
2:00:32,5
2:00:43,5
47:10,8
08:02
15
284
Szczurek Lena
K (49)
1984
K2 (15)
POL
Knurów
2:01:17,5
2:01:21,1
47:55,8
08:05
16
207
Kloza Iwona
K (50)
1982
K2 (16)
POL
Night Runners Pyskowice
Pyskowice
2:02:01,5
2:02:07,6
48:39,8
08:08
17
271
Samol Anna
K (55)
1987
K2 (17)
POL
Ruda Śląska
2:06:49,0
2:06:51,0
53:27,3
08:27
18
42
Herliczka Renata
K (59)
1983
K2 (18)
POL
AML FLY TEAM
Gliwice
2:07:48,5
2:07:59,8
54:26,8
08:31
19
290
Targosz Aneta
K (63)
1983
K2 (19)
POL
Olza Cieszyn
Cieszyn
2:10:53,2
2:10:58,0
57:31,5
08:43
20
308
Żuber Ania
K (65)
1981
K2 (20)
POL
Knurów
2:11:12,3
2:11:14,7
57:50,6
08:44
21
277
Stawarz Anna
K (66)
1986
K2 (21)
POL
Żywiec
2:11:51,4
2:11:52,6
58:29,7
08:47
22
210
Kopiec Estera
K (69)
1984
K2 (22)
POL
Brzeszcze
2:13:19,0
2:13:29,3
59:57,3
08:53
23
301
Woś Anna
K (70)
1986
K2 (23)
POL
Doliniarze.com
Katowice
2:13:41,8
2:13:55,4
1:00:20,1
08:54
24
298
Wiśniewska Justyna
K (72)
1981
K2 (24)
POL
Kobiety na 5+
Jastrzębie-Zdrój
2:15:40,7
2:15:40,7
1:02:19,0
09:02
25
295
WIDERA Elżbieta
K (74)
1981
K2 (25)
POL
HRmax
Żory
2:16:12,4
2:16:20,6
1:02:50,7
09:04
26
285
Szeląg Iwona
K (79)
1989
K2 (26)
POL
Gliwice
2:18:50,0
2:18:54,6
1:05:28,3
09:15
27
219
Kukla Agata
K (87)
1984
K2 (27)
POL
PoWoli do Celu
Brzeszcze
2:27:34,8
2:27:45,6
1:14:13,1
09:50
28
226
Łagosz Ewelina
K (88)
1982
K2 (28)
POL
Brzezinka
2:27:35,1
2:27:45,1
1:14:13,4
09:50
29
76
Radosz-Kwasek Agata
K (93)
1984
K2 (29)
POL
Muay Running Team
Bibice
2:39:13,2
2:39:26,4
1:25:51,5
10:36
DNF
5
Kantor Martyna
K
1989
K2
POL
Buff Team Poland
Kraków
DNS
294
WESTMAAS KATARZYNA
K
1983
K2
POL
Czechowice Dziedzice
BGTimeSport
© 2015 - 2024