8. Bieg o Breńskie Kierpce

Wydarzenie:
8. Bieg o Breńskie Kierpce 8. Bieg o Breńskie Kierpce
Organizator:
Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
16.08.2020 r.
Miejsce:
Brenna
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
285
Ukończyło:
277
Nieklasyfikowani:
8
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto (poza 50 pierwszymi na mecie)

Klasyfikacja według płci: Mężczyźni

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaBrennaKrajKlubMiastoCzas nettoCzas bruttoStrataTempo
1 3 Lepiarz Sylwester M (1) 1993 M1 (1) POL MUAY RUNNING TEAM Wronów 1:04:36,5 1:04:38,1 04:18
2 7 Jaśtal Piotr M (2) 1994 M1 (2) POL LKB Rudnik / AZS UJK Kielce Domaszowice 1:04:54,1 1:04:55,8 00:17,6 04:19
3 147 Sobas Jacek M (3) 1985 M2 (1) POL Asics Frontrunners Poland Wrocław 1:07:09,2 1:07:11,3 02:32,7 04:28
4 9 Skupień Tomasz M (4) 1986 M2 (2) POL Lanckorona 1:08:07,2 1:08:08,8 03:30,7 04:32
5 15 Buczek Paweł M (5) 1992 M1 (3) POL Tychy 1:08:21,5 1:08:23,7 03:45,0 04:33
6 2 Brýdl Pavel M (6) 1980 M3 (1) CZE Muay Running Team Trutnov 1:09:20,8 1:09:20,8 04:44,3 04:37
7 10 Żuchowski Daniel M (7) 1988 M2 (3) POL MUAY RUNNING TEAM Kraków 1:12:01,3 1:12:01,3 07:24,8 04:48
8 11 Wróbel Tomasz M (8) 1973 M3 (2) POL MKS-R Centrum Dzięgielów Dzięgielów 1:12:59,0 1:12:59,0 08:22,5 04:51
9 14 Flisiński Łukasz M (9) 1981 M2 (4) POL 41-200 Sosnowiec 1:14:10,5 1:14:12,7 09:34,0 04:56
10 17 Dybczyński Tomasz M (10) 1980 M3 (3) MGB-M (1) POL UKS BRENNA GÓRKI Górki Wielkie 1:16:03,5 1:16:06,8 11:27,0 05:04
11 83 Skworc Grzegorz M (11) 1987 M2 (5) POL SkworcBiegamWgórach Siemianowice Ślaskie 1:17:02,4 1:17:02,4 12:25,9 05:08
12 19 Sikora Mieczysław M (12) 1982 M2 (6) POL Ustroń 1:17:41,2 1:17:41,2 13:04,7 05:10
13 18 Niedoba Paweł M (13) 2002 M1 (4) MGB-M (2) POL Górki Małe 1:18:27,5 1:18:29,3 13:51,0 05:13
14 96 Tokarewicz Damian M (14) 1982 M2 (7) POL Zebry Zebrzydowice 1:20:15,3 1:20:15,3 15:38,8 05:21
15 115 FIRLA ARKADIUSZ M (15) 1978 M3 (4) POL CIESZYN 1:20:20,6 1:20:23,4 15:44,1 05:21
16 87 Szatanik Zbigniew M (16) 1968 M4 (1) POL Ujsoły 1:20:41,4 1:20:45,8 16:04,9 05:22
17 20 Sokołowski Marek M (17) 1969 M4 (2) POL Alpin Sport HOKA One One Team Mysłowice-Wesoła 1:21:05,6 1:21:08,8 16:29,1 05:24
18 135 Pępek Łukasz M (18) 1988 M2 (8) POL Rybarzowice 1:22:42,0 1:22:48,0 18:05,5 05:30
19 141 Wojdyło Mateusz M (19) 1991 M1 (5) POL Fantastic Team Ustroń 1:23:05,7 1:23:10,1 18:29,2 05:32
20 57 Laskowski Tomasz M (20) 1979 M3 (5) POL AKMB Pędziwiatr Gliwice Gliwice 1:23:58,5 1:24:05,8 19:22,0 05:35
21 89 Szewczyk Damian M (21) 1976 M3 (6) POL Jejkowice biegają Jejkowice 1:24:39,6 1:24:44,2 20:03,1 05:38
22 24 Bojda Zdzislaw M (22) 1976 M3 (7) POL Pierściec 1:25:48,2 1:25:53,7 21:11,7 05:43
23 33 Damec Aleksander M (23) 1971 M3 (8) POL Ochajo Run&Frends Rybnik 1:27:19,7 1:27:20,8 22:43,2 05:49
24 100 Wandzel Adrian M (24) 1990 M2 (9) POL Żywiec 1:27:45,5 1:27:50,3 23:09,0 05:51
25 13 Mendrek Blazej M (25) 1976 M3 (9) MGB-M (3) POL UKS Brenna-Górki Brenna 1:28:09,2 1:28:11,3 23:32,7 05:52
26 127 Krzemień Marcin M (26) 1984 M2 (10) POL OPP Katowice Dąbrowa Górnicza 1:28:36,6 1:28:50,2 24:00,1 05:54
27 74 PYTEL Janusz M (27) 1958 M5 (1) POL Sosnowiec 1:28:55,1 1:28:58,5 24:18,6 05:55
28 186 Dzida Dominik M (28) 1992 M1 (6) MGB-M (4) POL Monia Team Brenna 1:28:58,6 1:28:58,6 24:22,1 05:55
29 140 Szymura Wojciech M (29) 1973 M3 (10) POL Rybnik 1:28:59,8 1:29:04,3 24:23,3 05:55
30 46 Kalamus Mirek M (30) 1978 M3 (11) POL Łodygowice 1:29:30,6 1:29:38,7 24:54,1 05:58
31 37 Gruszka Grzegorz M (31) 1977 M3 (12) POL Endurance team Siemianowice Śląskie 1:30:13,5 1:30:18,1 25:37,0 06:00
32 119 Imielski Maciej M (32) 1990 M2 (11) POL Bierna 1:30:42,9 1:30:47,3 26:06,4 06:02
33 132 Olejnik Franciszek M (33) 1995 M1 (7) POL Inżynieria Biegania TEAM Imielin 1:30:59,2 1:31:05,5 26:22,7 06:03
34 60 Macura Dawid M (34) 1992 M1 (8) POL Goleszów 1:31:10,2 1:31:25,0 26:33,7 06:04
35 193 Gilner Marcin M (35) 1978 M3 (13) POL Harpagan Sosnowiec Sosnowiec 1:31:33,7 1:31:37,7 26:57,2 06:06
36 28 Buchholtz Tomasz M (36) 1976 M3 (14) MGB-M (5) POL Górki Wielkie 1:31:45,9 1:31:56,8 27:09,4 06:07
37 80 Siąkała Krystian M (37) 1982 M2 (12) MGB-M (6) POL Wiktoria i Franciszek Górki Wielkie 1:32:01,3 1:32:11,2 27:24,8 06:08
38 73 Przybylski Tomasz M (38) 1985 M2 (13) POL Witaszyce 1:32:00,4 1:32:11,5 27:23,9 06:08
39 34 Gabrych Arkadiusz M (39) 1984 M2 (14) POL Jaworze 1:32:05,4 1:32:13,3 27:28,9 06:08
40 133 OZIĘBŁO RAFAŁ M (40) 1983 M2 (15) POL KS Kandahar Chorzów 1:32:13,7 1:32:13,7 27:37,2 06:08
41 79 Rzeźnicki Sławomir M (41) 1980 M3 (15) POL KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKI Brzeziny 1:32:42,1 1:32:48,6 28:05,6 06:10
42 84 Stanisz Marcin M (42) 1983 M2 (16) POL Night Runners Pyskowice Pyskowice 1:32:47,9 1:32:51,8 28:11,4 06:11
43 265 Rim Marcin M (43) 1985 M2 (17) POL Łaziska Górne 1:33:33,2 1:33:36,2 28:56,7 06:14
44 49 Kożdoń Tomasz M (44) 1988 M2 (18) POL SKOCZÓW 1:33:44,8 1:33:55,1 29:08,3 06:14
45 263 Rak Mirek Rumcajs M (45) 1989 M2 (19) POL Ultra Beskid Sport Iłownica 1:33:49,6 1:33:51,0 29:13,1 06:15
46 64 Nawrocki Szymon M (46) 1974 M3 (16) POL DCWRP Mikołów 1:34:09,6 1:34:21,6 29:33,1 06:16
47 116 Golonka Marek M (47) 1970 M4 (3) POL Rozbiegane Mysłowice Mysłowice 1:34:25,3 1:34:29,2 29:48,8 06:17
48 54 Kusy Rafał M (48) 1975 M3 (17) POL Olza Cieszyn Międzyświeć 1:34:50,8 1:34:50,8 30:14,3 06:19
49 88 Szczypka Piotr M (49) 1989 M2 (20) POL Biegiem przez Chybie Chybie 1:34:57,1 1:35:03,7 30:20,6 06:19
50 106 Biłka Krzysztof M (50) 1986 M2 (21) POL Bielsko-Biała 1:35:21,0 1:35:30,4 30:44,5 06:21
51 92 SZPAK DAMIAN M (51) 1961 M4 (4) POL Biegające Tychy Tychy 1:35:22,1 1:35:26,8 30:45,6 06:21
52 38 Grzybek Antoni M (52) 1969 M4 (5) POL Pierściec 1:35:52,7 1:35:55,0 31:16,2 06:23
53 35 Galas Grzegorz M (53) 1978 M3 (18) POL SCI Górscy Entuzjaści Chybie 1:35:56,1 1:36:03,9 31:19,6 06:23
54 90 Szolc Sebastian M (54) 1976 M3 (19) POL Gliwice 1:36:30,5 1:36:40,7 31:54,0 06:26
55 95 Tkocz Witold M (55) 1974 M3 (20) POL Run Reta Mikołow 1:36:31,8 1:36:44,5 31:55,3 06:26
56 97 Truszewski Grzegorz M (56) 1983 M2 (22) MGB-M (7) POL Brenna 1:36:57,6 1:37:13,4 32:21,1 06:27
57 181 Sułkowski Aleksander M (57) 1979 M3 (21) POL Wujek Biega Katowice 1:37:04,8 1:37:23,3 32:28,3 06:28
58 145 Szwaja Mateusz M (58) 1999 M1 (9) POL OTK Rzeźnik Gliwice 1:37:11,1 1:37:13,5 32:34,6 06:28
59 111 Dadok Janusz M (59) 1984 M2 (23) POL Bielsko-Biała 1:37:13,6 1:37:15,9 32:37,1 06:28
60 172 Chorążewicz Łukasz M (60) 1994 M1 (10) POL Zbój Team Bielsko Biała 1:37:29,4 1:37:33,5 32:52,9 06:29
61 29 Bućko Marcin M (61) 1978 M3 (22) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 1:37:44,5 1:37:50,0 33:08,0 06:30
62 254 Polok Jakub M (62) 1996 M1 (11) POL Cieszyn 1:38:01,1 1:38:02,9 33:24,6 06:32
63 125 Kopiczko Łukasz M (63) 1982 M2 (24) POL Rybnik 1:38:01,4 1:38:15,3 33:24,9 06:32
64 270 Salamon Emil M (64) 1983 M2 (25) POL Opel Active Team Gliwice 1:38:55,5 1:39:05,5 34:19,0 06:35
65 138 Smyka Michał M (65) 1995 M1 (12) POL Ciecierzyn 1:38:57,6 1:39:10,5 34:21,1 06:35
66 255 Polowczyk Piotr M (66) 1980 M3 (23) POL Sieradz Biega Błaszki 1:39:06,6 1:39:17,2 34:30,1 06:36
67 86 Swoboda Jarosław M (67) 1977 M3 (24) POL Bracia Pietrzak Running Team Gliwic Gliwice 1:39:12,2 1:39:20,5 34:35,7 06:36
68 68 Ociepka Daniel M (68) 1981 M2 (26) POL 1981 Sosnowiec 1:39:30,6 1:39:42,5 34:54,1 06:38
69 112 Dąbrowski Marek M (69) 1980 M3 (25) POL Pierściec 1:39:42,5 1:39:53,8 35:06,0 06:38
70 25 Bok Rafał M (70) 1980 M3 (26) POL Night Runners Zabrze Zabrze 1:39:58,5 1:40:07,3 35:22,0 06:39
71 58 Lorek Dariusz M (71) 1973 M3 (27) POL Jasienica 1:40:38,5 1:40:48,9 36:02,0 06:42
72 110 Czupryńśki Krzysztof M (72) 1980 M3 (28) POL Pogórze 1:40:40,0 1:40:48,1 36:03,5 06:42
73 23 Bodzioch Grzegorz M (73) 1973 M3 (29) POL Gorlicka Grupa Biegowa Gorlice 1:40:53,7 1:40:59,6 36:17,2 06:43
74 225 Lubos Dawid M (74) 1985 M2 (27) POL Tarnowskie Góry 1:40:54,2 1:40:59,0 36:17,7 06:43
75 302 WOŹNIAK JANUSZ M (75) 1963 M4 (6) POL SKOŁYSZYN 1:41:04,8 1:41:07,4 36:28,3 06:44
76 260 Psota Leszek M (76) 1980 M3 (30) POL Rybnik 1:41:23,0 1:41:34,5 36:46,5 06:45
77 164 Brutkowski Bartłomiej M (77) 1983 M2 (28) POL Bielsko-Biała 1:41:58,2 1:42:03,2 37:21,7 06:47
78 40 Heller Szymon M (78) 1982 M2 (29) MGB-M (8) POL TATA STASIA Brenna 1:42:05,8 1:42:05,8 37:29,3 06:48
79 202 Kawulok Adrian M (79) 1983 M2 (30) POL Wilamowice Gmina: Skoczów 1:42:16,2 1:42:28,6 37:39,7 06:49
80 122 Kastelik Wacław M (80) 1977 M3 (31) POL OSP Rychwaldek Rychwaldek 1:42:50,3 1:43:04,7 38:13,8 06:51
81 221 Kurasiński Konrad M (81) 1989 M2 (31) MGB-M (9) POL Socios Silesia Brenna 1:43:03,2 1:43:06,3 38:26,7 06:52
82 31 Dadaś Janusz M (82) 1973 M3 (32) POL BP Running Team Gliwice Gliwice 1:43:15,0 1:43:21,4 38:38,5 06:53
83 121 Janik Iro M (83) 1973 M3 (33) POL Suszec 1:43:41,3 1:43:45,3 39:04,8 06:54
84 117 Greń Zygmunt M (84) 1955 M5 (2) MGB-M (10) POL UKS Brenna-Górki Brenna 1:43:54,0 1:44:04,0 39:17,5 06:55
85 75 Radomski Grzegorz M (85) 1979 M3 (34) POL Mokre Run Mikołów 1:44:09,0 1:44:22,0 39:32,5 06:56
86 50 Krwawnik Maciej M (86) 1981 M2 (32) POL Cieszyn 1:44:28,0 1:44:41,2 39:51,5 06:57
87 136 Rygiel Janusz M (87) 1983 M2 (33) POL Zbytków 1:44:46,9 1:44:49,9 40:10,4 06:59
88 203 Kędzior Dariusz M (88) 1974 M3 (35) POL Dąbrowa Górnicza 1:45:23,0 1:45:30,5 40:46,5 07:01
89 218 Krukowski Jakub M (89) 1982 M2 (34) POL Luboń 1:45:27,1 1:45:37,3 40:50,6 07:01
90 62 MAŁKOWSKI Bogdan M (90) 1968 M4 (7) POL SPARTANIE DZIECIOM Murów 1:45:32,7 1:45:41,3 40:56,2 07:02
91 102 Wysłuch Tomasz M (91) 1970 M4 (8) POL Skoczów 1:45:43,6 1:45:56,3 41:07,1 07:02
92 43 Izdebdski Mariusz M (92) 1970 M4 (9) POL OSV Team Olkusz Olkusz 1:45:58,5 1:46:05,8 41:22,0 07:03
93 176 Czyrnek Dariusz M (93) 1975 M3 (36) POL DECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELE Rybnik 1:46:18,5 1:46:23,6 41:42,0 07:05
94 222 Kwaśniok Rafał M (94) 1988 M2 (35) POL Night Runners Pyskowice Pyskowice 1:46:19,4 1:46:26,2 41:42,9 07:05
95 118 Gruszka Tomasz M (95) 1973 M3 (37) POL Suszec 1:46:30,5 1:46:34,9 41:54,0 07:06
96 114 Dobosz Andrzej M (96) 1996 M1 (13) POL Luxtorpeda Czerwionka Czerwionka-Leszczyny 1:46:36,5 1:46:51,4 42:00,0 07:06
97 41 Herliczka Tomasz M (97) 1975 M3 (38) POL AML FLY TEAM Gliwice 1:47:07,9 1:47:19,1 42:31,4 07:08
98 124 Klag Marian M (98) 1959 M5 (3) POL Top 33 Rybarzowice 1:47:11,4 1:47:19,1 42:34,9 07:08
99 242 PALUCH DANIEL M (99) 1976 M3 (39) POL BIEGOWA KUŹNIA Dąbrowa Górnicza 1:47:16,3 1:47:21,8 42:39,8 07:09
100 262 Pyzik Tomasz M (100) 1975 M3 (40) POL Drużyna mojacukrzyca.pl Gliwice 1:47:32,0 1:47:41,8 42:55,5 07:10
101 93 Świder Zbigniew M (101) 1975 M3 (41) POL Świry Stela Skoczów 1:47:44,0 1:47:54,1 43:07,5 07:10
102 78 Rypuła Jacek M (102) 1983 M2 (36) POL Zen Running Team Bojszowy 1:47:54,2 1:48:01,7 43:17,7 07:11
103 228 Marciniak Artur M (103) 1967 M4 (10) MGB-M (11) POL Brenna 1:48:03,9 1:48:21,5 43:27,4 07:12
104 162 Borys Przemysław M (104) 1979 M3 (42) POL Szalone dżdżownice Zabrze 1:48:19,7 1:48:35,1 43:43,2 07:13
105 59 Łoboda Marcin M (105) 1980 M3 (43) POL Świry Stela Ustroń 1:48:30,3 1:48:37,2 43:53,8 07:14
106 108 Cieślik Paweł M (106) 1975 M3 (44) POL Sosnowiec 1:49:06,3 1:49:20,9 44:29,8 07:16
107 282 Szczotka Arkadiusz M (107) 1974 M3 (45) MGB-M (12) POL Górki Wielkie 1:49:59,4 1:50:10,6 45:22,9 07:19
108 107 Ciemborowicz Karol M (108) 1983 M2 (37) POL #KFD Katowice 1:50:27,4 1:50:43,5 45:50,9 07:21
109 278 STEBEL PIOTR M (109) 1969 M4 (11) POL PRZEWODNIK SKOCZÓW 1:50:27,9 1:50:27,9 45:51,4 07:21
110 223 Labiak Krystian M (110) 1981 M2 (38) POL Giszowiec Biega Razem Katowice 1:50:30,4 1:50:33,9 45:53,9 07:22
111 157 Błaszczyk Rafal M (111) 1969 M4 (12) POL Sieradzbiega.pl Sieradz 1:51:05,0 1:51:17,7 46:28,5 07:24
112 235 Możdżeń Janusz M (112) 1983 M2 (39) POL Bosmal Drogomyśl 1:51:38,3 1:51:51,3 47:01,8 07:26
113 22 Apostolski Wojciech M (113) 1978 M3 (46) POL Sosnowiec 1:52:48,6 1:52:54,1 48:12,1 07:31
114 82 Sipiera Tomasz M (114) 1972 M3 (47) POL GrupaLuktrans.pl Giebułtów 1:52:51,2 1:52:51,2 48:14,7 07:31
115 212 Kozieł Dariusz M (115) 1967 M4 (13) MGB-M (13) POL Apartament Buczyna Brenna 1:53:21,9 1:53:35,8 48:45,4 07:33
116 53 kulik wojtek M (116) 1979 M3 (48) POL swietochlowice 1:54:01,2 1:54:13,3 49:24,7 07:36
117 274 Skóra Sylwester M (117) 1965 M4 (14) POL Kb Orły z Knurowa Knurow 1:54:03,6 1:54:08,5 49:27,1 07:36
118 171 Chaładyn Sławek M (118) 1983 M2 (40) POL INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM Gliwice 1:54:10,2 1:54:12,4 49:33,7 07:36
119 66 Niewiadomski Artur M (119) 1977 M3 (49) POL Radzionków 1:54:35,5 1:54:44,7 49:59,0 07:38
120 105 Becker Sławomir M (120) 1977 M3 (50) POL Włocławek 1:54:43,0 1:54:56,6 50:06,5 07:38
121 289 Targosz Piotr M (121) 1976 M3 (51) POL Olza Cieszyn Cieszyn 1:54:52,1 1:54:55,2 50:15,6 07:39
122 113 Dobber Paweł M (122) 1977 M3 (52) POL Kędzierzyn-Koźle 1:54:53,0 1:55:01,5 50:16,5 07:39
123 52 Kubicius Piotr M (123) 1980 M3 (53) POL Olza Cieszyn Kaczyce 1:55:04,4 1:55:17,0 50:27,9 07:40
124 239 Ocylok Adam M (124) 1972 M3 (54) POL Oświęcim 1:55:44,3 1:55:47,2 51:07,8 07:42
125 156 Bałaj Jacek M (125) 1977 M3 (55) POL Vege Runners Łubie 1:56:02,9 1:56:19,1 51:26,4 07:44
126 154 Baca Tomek M (126) 1986 M2 (41) POL Lipowa 1:56:03,2 1:56:22,7 51:26,7 07:44
127 26 Broda Łukasz M (127) 1982 M2 (42) MGB-M (14) POL #filozofiabiegania Górki Wielkie 1:56:12,5 1:56:27,3 51:36,0 07:44
128 205 Kiełkowsli Rafal M (128) 1973 M3 (56) POL Rybnik 1:56:18,3 1:56:31,4 51:41,8 07:45
129 257 Poźniak Marcin M (129) 1986 M2 (43) POL Night Runners Pyskowice Pyskowice 1:56:26,0 1:56:32,9 51:49,5 07:45
130 250 Pinkawa Grzegorz M (130) 1979 M3 (57) POL Giszowiec Biega Razem Katowice 1:56:36,3 1:56:43,0 51:59,8 07:46
131 134 Paruch Bogusław M (131) 1975 M3 (58) POL Morsy Skoczów Pogórze 1:56:52,6 1:57:05,7 52:16,1 07:47
132 213 Kozik Krzysztof M (132) 1982 M2 (44) POL PoWoli do Celu Wola 1:57:02,0 1:57:11,6 52:25,5 07:48
133 142 Zaradny Jaromir M (133) 1966 M4 (15) POL Katowice 1:57:24,5 1:57:33,7 52:48,0 07:49
134 208 Kloza Mariusz M (134) 1979 M3 (59) POL Night Runners Pyskowice Pyskowice 1:58:19,1 1:58:25,4 53:42,6 07:53
135 190 FRĄC Dariusz M (135) 1974 M3 (60) POL NRG Gliwice 1:58:33,2 1:58:39,7 53:56,7 07:54
136 306 Zimny Ireneusz M (136) 1976 M3 (61) POL rybnik 1:58:42,9 1:58:48,4 54:06,4 07:54
137 85 Švach Janusz M (137) 1976 M3 (62) POL Browar domowy Garaż Katowice 1:58:55,7 1:59:02,0 54:19,2 07:55
138 56 Kwasek Kazek M (138) 1978 M3 (63) POL Muay Running Team Bibice 1:59:58,9 2:00:00,9 55:22,4 07:59
139 304 Zakrzewski Krzysztof M (139) 1968 M4 (16) POL Wataha Bielsko Biała 2:00:28,5 2:00:40,2 55:52,0 08:01
140 272 Siwek Piotr M (140) 1978 M3 (64) POL Mysłowice 2:02:54,7 2:02:59,8 58:18,2 08:11
141 283 Szczurek Wojciech M (141) 1981 M2 (45) POL Klub Leniwych Biegaczy Knurów 2:02:54,8 2:02:58,7 58:18,3 08:11
142 109 Czerwiński Krzysztof M (142) 1996 M1 (14) POL Akademia Biegania Grudziądz Osno 2:03:18,9 2:03:25,7 58:42,4 08:13
143 248 Pietrzyk Mariusz M (143) 1974 M3 (65) MGB-M (15) POL Brenna 2:03:20,6 2:03:21,0 58:44,1 08:13
144 184 Dubiel Miłosz M (144) 1972 M3 (66) POL Dubiel Club Wodzisław Śląski 2:03:29,5 2:03:44,3 58:53,0 08:13
145 305 ZBYL JACEK M (145) 1971 M3 (67) POL JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2:03:54,1 2:03:54,1 59:17,6 08:15
146 232 Michalski Maciej M (146) 1978 M3 (68) POL Bobrowiec 2:04:48,9 2:04:54,4 1:00:12,4 08:19
147 175 CZYLOK TOMASZ M (147) 1973 M3 (69) POL Tomasz Czylok Kaniów 2:05:06,4 2:05:11,5 1:00:29,9 08:20
148 231 Mertas Dominik M (148) 1977 M3 (70) POL Babice 2:05:27,7 2:05:36,5 1:00:51,2 08:21
149 296 Wiesiołek Paweł M (149) 1981 M2 (46) POL BIEGAMY Z OSZCZEPEM Katowice 2:05:55,0 2:06:11,2 1:01:18,5 08:23
150 174 Czarnota Leszek M (150) 1970 M4 (17) POL Marklowice 2:06:08,8 2:06:20,6 1:01:32,3 08:24
151 300 Woś Krzysztof M (151) 1981 M2 (47) POL Doliniarze.com Katowice 2:06:18,6 2:06:33,7 1:01:42,1 08:25
152 130 Matysiak Daniel M (152) 1985 M2 (48) POL KS Fabryka Biegania Ostrów Wlkp. Bugaj 2:07:00,5 2:07:00,5 1:02:24,0 08:28
153 206 Kierat Zbigniew M (153) 1961 M4 (18) MGB-M (16) POL Górki Wielkie 2:07:17,7 2:07:31,6 1:02:41,2 08:29
154 191 Frosztęga Artur M (154) 1976 M3 (71) POL Katowice 2:07:44,7 2:07:55,9 1:03:08,2 08:30
155 149 Burliga Mariusz M (155) 1973 M3 (72) POL Opel Active Team Knurów 2:07:49,9 2:07:49,9 1:03:13,4 08:31
156 233 MICHULEC TADEUSZ M (156) 1959 M5 (4) POL CHWALISZ NIE CHWALISZ- LOTEJ Z NAMI BIERUŃ 2:08:07,3 2:08:13,2 1:03:30,8 08:32
157 188 DZIEWIĄTKA MAREK M (157) 1962 M4 (19) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice - CZECHOWICE DZIEDZICE 2:09:50,8 2:10:03,3 1:05:14,3 08:39
158 234 Miodek Grzegorz M (158) 1976 M3 (73) DEU Monachium 2:10:46,3 2:10:55,7 1:06:09,8 08:43
159 287 Sztylko Michał M (159) 1979 M3 (74) POL Warszawa 2:11:16,2 2:11:34,3 1:06:39,7 08:45
160 104 Bąk Krzysztof M (160) 1980 M3 (75) POL Night Runners Zabrze Mysłowice 2:11:49,3 2:11:59,1 1:07:12,8 08:47
161 276 Sonakowski Roman M (161) 1960 M5 (5) POL Aniołki Charliego Słotwina 2:11:52,9 2:12:03,5 1:07:16,4 08:47
162 230 Mazur Mariusz M (162) 1977 M3 (76) POL Siemianowice Śląskie 2:13:48,0 2:14:00,1 1:09:11,5 08:55
163 293 Westmaas Timothy M (163) 1981 M2 (49) GBR Kingston upon Thames 2:14:21,2 2:14:36,4 1:09:44,7 08:57
164 195 Janiczek Marcin M (164) 1983 M2 (50) POL Zabrze 2:16:34,3 2:16:51,7 1:11:57,8 09:06
165 280 Stekla Jakub M (165) 1985 M2 (51) POL Stekla Team Bielsko-Biała 2:17:43,2 2:17:51,7 1:13:06,7 09:10
166 275 Sobel Łukasz M (166) 1982 M2 (52) POL B&B Team Ujazd 2:18:27,8 2:18:41,8 1:13:51,3 09:13
167 161 BOROWSKI Piotr M (167) 1966 M4 (20) POL B&B. OATGliwice GLIWICE 2:18:31,1 2:18:40,8 1:13:54,6 09:14
168 309 Żywica Marcin M (168) 1984 M2 (53) POL Jak Dzik w Szyszki Bytom 2:19:44,5 2:19:45,3 1:15:08,0 09:18
169 173 Ciosmak Cezary M (169) 1984 M2 (54) POL KB Orły z Knurowa Knurow 2:20:21,0 2:20:24,4 1:15:44,5 09:21
170 146 KOPTA Jerzy M (170) 1945 M6 (1) POL Cwałujące Dziadki Kraków 2:21:00,5 2:21:13,4 1:16:24,0 09:24
171 215 Kręczyński Jacek M (171) 1950 M6 (2) POL Gliwice 2:23:38,7 2:23:54,8 1:19:02,2 09:34
172 178 Dąbrowiak Marcin M (172) 1982 M2 (55) POL Harpagan Sosnowiec Sosnowiec 2:24:34,2 2:24:47,9 1:19:57,7 09:38
173 179 Denkowski Wojciech M (173) 1963 M4 (21) POL BPRT RUNNING Gliwice Gliwice 2:28:58,0 2:29:13,7 1:24:21,5 09:55
174 198 Jeżewski Michał M (174) 1973 M3 (77) POL Professional-Fighter WIKING Team Sosnowiec 2:29:19,3 2:29:28,3 1:24:42,8 09:57
175 177 Dalgiewicz Dariusz M (175) 1957 M5 (6) POL Łomianki 2:31:24,8 2:31:25,3 1:26:48,3 10:05
176 211 KOZACZKA WŁODZIMIERZ M (176) 1975 M3 (78) POL Gliwice 2:31:43,1 2:31:53,7 1:27:06,6 10:06
177 245 Pasternak Zbigniew M (177) 1970 M4 (22) POL Opel Active Team Gliwice 2:32:00,9 2:32:11,9 1:27:24,4 10:08
178 269 Rypuła Zenon M (178) 1956 M5 (7) POL Zen Running Team Lędziny 2:34:49,7 2:35:04,1 1:30:13,2 10:19
179 98 Tynior Michał M (179) 1989 M2 (56) POL Chorzów 2:43:31,6 2:43:31,6 1:38:55,1 10:54
180 251 Piór Krzysztof M (180) 1970 M4 (23) MGB-M (17) POL Brenna 2:43:36,8 2:43:38,3 1:39:00,3 10:54
DNS 47 Kapuśnik Tomasz M 1977 M3 POL RyTM - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice
DNS 81 Siewko Piotr M 1968 M4 POL SZWAGRY TEAM Dębowiec
DNS 187 Dzierżawa Krzychu M 1979 M3 POL Mizerowioki Mizerów
DNS 194 Golda Krzysztof M 1969 M4 POL Mizerów

BGTimeSport © 2015-2020