8. Bieg o Breńskie Kierpce

Wydarzenie:
8. Bieg o Breńskie Kierpce 8. Bieg o Breńskie Kierpce
Organizator:
Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
16.08.2020 r.
Miejsce:
Brenna
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
285
Ukończyło:
277
Nieklasyfikowani:
8
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto (poza 50 pierwszymi na mecie)

Klasyfikacja w kategorii: mężczyźni 30-39 lat (M2)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaBrennaKrajKlubMiastoCzas nettoCzas bruttoStrataTempo
1 147 Sobas Jacek M (3) 1985 M2 (1) POL Asics Frontrunners Poland Wrocław 1:07:09,2 1:07:11,3 04:28
2 9 Skupień Tomasz M (4) 1986 M2 (2) POL Lanckorona 1:08:07,2 1:08:08,8 00:58,0 04:32
3 10 Żuchowski Daniel M (7) 1988 M2 (3) POL MUAY RUNNING TEAM Kraków 1:12:01,3 1:12:01,3 04:52,1 04:48
4 14 Flisiński Łukasz M (9) 1981 M2 (4) POL 41-200 Sosnowiec 1:14:10,5 1:14:12,7 07:01,3 04:56
5 83 Skworc Grzegorz M (11) 1987 M2 (5) POL SkworcBiegamWgórach Siemianowice Ślaskie 1:17:02,4 1:17:02,4 09:53,2 05:08
6 19 Sikora Mieczysław M (12) 1982 M2 (6) POL Ustroń 1:17:41,2 1:17:41,2 10:32,0 05:10
7 96 Tokarewicz Damian M (14) 1982 M2 (7) POL Zebry Zebrzydowice 1:20:15,3 1:20:15,3 13:06,1 05:21
8 135 Pępek Łukasz M (18) 1988 M2 (8) POL Rybarzowice 1:22:42,0 1:22:48,0 15:32,8 05:30
9 100 Wandzel Adrian M (24) 1990 M2 (9) POL Żywiec 1:27:45,5 1:27:50,3 20:36,3 05:51
10 127 Krzemień Marcin M (26) 1984 M2 (10) POL OPP Katowice Dąbrowa Górnicza 1:28:36,6 1:28:50,2 21:27,4 05:54
11 119 Imielski Maciej M (32) 1990 M2 (11) POL Bierna 1:30:42,9 1:30:47,3 23:33,7 06:02
12 80 Siąkała Krystian M (37) 1982 M2 (12) MGB-M (6) POL Wiktoria i Franciszek Górki Wielkie 1:32:01,3 1:32:11,2 24:52,1 06:08
13 73 Przybylski Tomasz M (38) 1985 M2 (13) POL Witaszyce 1:32:00,4 1:32:11,5 24:51,2 06:08
14 34 Gabrych Arkadiusz M (39) 1984 M2 (14) POL Jaworze 1:32:05,4 1:32:13,3 24:56,2 06:08
15 133 OZIĘBŁO RAFAŁ M (40) 1983 M2 (15) POL KS Kandahar Chorzów 1:32:13,7 1:32:13,7 25:04,5 06:08
16 84 Stanisz Marcin M (42) 1983 M2 (16) POL Night Runners Pyskowice Pyskowice 1:32:47,9 1:32:51,8 25:38,7 06:11
17 265 Rim Marcin M (43) 1985 M2 (17) POL Łaziska Górne 1:33:33,2 1:33:36,2 26:24,0 06:14
18 49 Kożdoń Tomasz M (44) 1988 M2 (18) POL SKOCZÓW 1:33:44,8 1:33:55,1 26:35,6 06:14
19 263 Rak Mirek Rumcajs M (45) 1989 M2 (19) POL Ultra Beskid Sport Iłownica 1:33:49,6 1:33:51,0 26:40,4 06:15
20 88 Szczypka Piotr M (49) 1989 M2 (20) POL Biegiem przez Chybie Chybie 1:34:57,1 1:35:03,7 27:47,9 06:19
21 106 Biłka Krzysztof M (50) 1986 M2 (21) POL Bielsko-Biała 1:35:21,0 1:35:30,4 28:11,8 06:21
22 97 Truszewski Grzegorz M (56) 1983 M2 (22) MGB-M (7) POL Brenna 1:36:57,6 1:37:13,4 29:48,4 06:27
23 111 Dadok Janusz M (59) 1984 M2 (23) POL Bielsko-Biała 1:37:13,6 1:37:15,9 30:04,4 06:28
24 125 Kopiczko Łukasz M (63) 1982 M2 (24) POL Rybnik 1:38:01,4 1:38:15,3 30:52,2 06:32
25 270 Salamon Emil M (64) 1983 M2 (25) POL Opel Active Team Gliwice 1:38:55,5 1:39:05,5 31:46,3 06:35
26 68 Ociepka Daniel M (68) 1981 M2 (26) POL 1981 Sosnowiec 1:39:30,6 1:39:42,5 32:21,4 06:38
27 225 Lubos Dawid M (74) 1985 M2 (27) POL Tarnowskie Góry 1:40:54,2 1:40:59,0 33:45,0 06:43
28 164 Brutkowski Bartłomiej M (77) 1983 M2 (28) POL Bielsko-Biała 1:41:58,2 1:42:03,2 34:49,0 06:47
29 40 Heller Szymon M (78) 1982 M2 (29) MGB-M (8) POL TATA STASIA Brenna 1:42:05,8 1:42:05,8 34:56,6 06:48
30 202 Kawulok Adrian M (79) 1983 M2 (30) POL Wilamowice Gmina: Skoczów 1:42:16,2 1:42:28,6 35:07,0 06:49
31 221 Kurasiński Konrad M (81) 1989 M2 (31) MGB-M (9) POL Socios Silesia Brenna 1:43:03,2 1:43:06,3 35:54,0 06:52
32 50 Krwawnik Maciej M (86) 1981 M2 (32) POL Cieszyn 1:44:28,0 1:44:41,2 37:18,8 06:57
33 136 Rygiel Janusz M (87) 1983 M2 (33) POL Zbytków 1:44:46,9 1:44:49,9 37:37,7 06:59
34 218 Krukowski Jakub M (89) 1982 M2 (34) POL Luboń 1:45:27,1 1:45:37,3 38:17,9 07:01
35 222 Kwaśniok Rafał M (94) 1988 M2 (35) POL Night Runners Pyskowice Pyskowice 1:46:19,4 1:46:26,2 39:10,2 07:05
36 78 Rypuła Jacek M (102) 1983 M2 (36) POL Zen Running Team Bojszowy 1:47:54,2 1:48:01,7 40:45,0 07:11
37 107 Ciemborowicz Karol M (108) 1983 M2 (37) POL #KFD Katowice 1:50:27,4 1:50:43,5 43:18,2 07:21
38 223 Labiak Krystian M (110) 1981 M2 (38) POL Giszowiec Biega Razem Katowice 1:50:30,4 1:50:33,9 43:21,2 07:22
39 235 Możdżeń Janusz M (112) 1983 M2 (39) POL Bosmal Drogomyśl 1:51:38,3 1:51:51,3 44:29,1 07:26
40 171 Chaładyn Sławek M (118) 1983 M2 (40) POL INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM Gliwice 1:54:10,2 1:54:12,4 47:01,0 07:36
41 154 Baca Tomek M (126) 1986 M2 (41) POL Lipowa 1:56:03,2 1:56:22,7 48:54,0 07:44
42 26 Broda Łukasz M (127) 1982 M2 (42) MGB-M (14) POL #filozofiabiegania Górki Wielkie 1:56:12,5 1:56:27,3 49:03,3 07:44
43 257 Poźniak Marcin M (129) 1986 M2 (43) POL Night Runners Pyskowice Pyskowice 1:56:26,0 1:56:32,9 49:16,8 07:45
44 213 Kozik Krzysztof M (132) 1982 M2 (44) POL PoWoli do Celu Wola 1:57:02,0 1:57:11,6 49:52,8 07:48
45 283 Szczurek Wojciech M (141) 1981 M2 (45) POL Klub Leniwych Biegaczy Knurów 2:02:54,8 2:02:58,7 55:45,6 08:11
46 296 Wiesiołek Paweł M (149) 1981 M2 (46) POL BIEGAMY Z OSZCZEPEM Katowice 2:05:55,0 2:06:11,2 58:45,8 08:23
47 300 Woś Krzysztof M (151) 1981 M2 (47) POL Doliniarze.com Katowice 2:06:18,6 2:06:33,7 59:09,4 08:25
48 130 Matysiak Daniel M (152) 1985 M2 (48) POL KS Fabryka Biegania Ostrów Wlkp. Bugaj 2:07:00,5 2:07:00,5 59:51,3 08:28
49 293 Westmaas Timothy M (163) 1981 M2 (49) GBR Kingston upon Thames 2:14:21,2 2:14:36,4 1:07:12,0 08:57
50 195 Janiczek Marcin M (164) 1983 M2 (50) POL Zabrze 2:16:34,3 2:16:51,7 1:09:25,1 09:06
51 280 Stekla Jakub M (165) 1985 M2 (51) POL Stekla Team Bielsko-Biała 2:17:43,2 2:17:51,7 1:10:34,0 09:10
52 275 Sobel Łukasz M (166) 1982 M2 (52) POL B&B Team Ujazd 2:18:27,8 2:18:41,8 1:11:18,6 09:13
53 309 Żywica Marcin M (168) 1984 M2 (53) POL Jak Dzik w Szyszki Bytom 2:19:44,5 2:19:45,3 1:12:35,3 09:18
54 173 Ciosmak Cezary M (169) 1984 M2 (54) POL KB Orły z Knurowa Knurow 2:20:21,0 2:20:24,4 1:13:11,8 09:21
55 178 Dąbrowiak Marcin M (172) 1982 M2 (55) POL Harpagan Sosnowiec Sosnowiec 2:24:34,2 2:24:47,9 1:17:25,0 09:38
56 98 Tynior Michał M (179) 1989 M2 (56) POL Chorzów 2:43:31,6 2:43:31,6 1:36:22,4 10:54

BGTimeSport © 2015-2020