Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
8. Bieg o Breńskie Kierpce
Wydarzenie:
8. Bieg o Breńskie Kierpce
8. Bieg o Breńskie Kierpce
Organizator:
Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
16.08.2020 r.
Miejsce:
Brenna
Dystans:
15
.000 km
Zgłoszonych:
285
Ukończyło:
277
Nieklasyfikowani:
8
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
netto
(poza 50 pierwszymi na mecie)
OPEN
K
M
K1
K2
K3
K4
K5
M1
M2
M3
M4
M5
M6
M7
MGB-K
MGB-M
Klasyfikacja w kategorii: mężczyźni 50-59 lat
(M4)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Brenna
Kraj
Klub
Miasto
Czas netto
Czas brutto
Strata
Tempo
1
87
Szatanik Zbigniew
M (16)
1968
M4 (1)
POL
Ujsoły
1:20:41,4
1:20:45,8
05:22
2
20
Sokołowski Marek
M (17)
1969
M4 (2)
POL
Alpin Sport HOKA One One Team
Mysłowice-Wesoła
1:21:05,6
1:21:08,8
00:24,2
05:24
3
116
Golonka Marek
M (47)
1970
M4 (3)
POL
Rozbiegane Mysłowice
Mysłowice
1:34:25,3
1:34:29,2
13:43,9
06:17
4
92
SZPAK DAMIAN
M (51)
1961
M4 (4)
POL
Biegające Tychy
Tychy
1:35:22,1
1:35:26,8
14:40,7
06:21
5
38
Grzybek Antoni
M (52)
1969
M4 (5)
POL
Pierściec
1:35:52,7
1:35:55,0
15:11,3
06:23
6
302
WOŹNIAK JANUSZ
M (75)
1963
M4 (6)
POL
SKOŁYSZYN
1:41:04,8
1:41:07,4
20:23,4
06:44
7
62
MAŁKOWSKI Bogdan
M (90)
1968
M4 (7)
POL
SPARTANIE DZIECIOM
Murów
1:45:32,7
1:45:41,3
24:51,3
07:02
8
102
Wysłuch Tomasz
M (91)
1970
M4 (8)
POL
Skoczów
1:45:43,6
1:45:56,3
25:02,2
07:02
9
43
Izdebdski Mariusz
M (92)
1970
M4 (9)
POL
OSV Team Olkusz
Olkusz
1:45:58,5
1:46:05,8
25:17,1
07:03
10
228
Marciniak Artur
M (103)
1967
M4 (10)
MGB-M (11)
POL
Brenna
1:48:03,9
1:48:21,5
27:22,5
07:12
11
278
STEBEL PIOTR
M (109)
1969
M4 (11)
POL
PRZEWODNIK
SKOCZÓW
1:50:27,9
1:50:27,9
29:46,5
07:21
12
157
Błaszczyk Rafal
M (111)
1969
M4 (12)
POL
Sieradzbiega.pl
Sieradz
1:51:05,0
1:51:17,7
30:23,6
07:24
13
212
Kozieł Dariusz
M (115)
1967
M4 (13)
MGB-M (13)
POL
Apartament Buczyna
Brenna
1:53:21,9
1:53:35,8
32:40,5
07:33
14
274
Skóra Sylwester
M (117)
1965
M4 (14)
POL
Kb Orły z Knurowa
Knurow
1:54:03,6
1:54:08,5
33:22,2
07:36
15
142
Zaradny Jaromir
M (133)
1966
M4 (15)
POL
Katowice
1:57:24,5
1:57:33,7
36:43,1
07:49
16
304
Zakrzewski Krzysztof
M (139)
1968
M4 (16)
POL
Wataha
Bielsko Biała
2:00:28,5
2:00:40,2
39:47,1
08:01
17
174
Czarnota Leszek
M (150)
1970
M4 (17)
POL
Marklowice
2:06:08,8
2:06:20,6
45:27,4
08:24
18
206
Kierat Zbigniew
M (153)
1961
M4 (18)
MGB-M (16)
POL
Górki Wielkie
2:07:17,7
2:07:31,6
46:36,3
08:29
19
188
DZIEWIĄTKA MAREK
M (157)
1962
M4 (19)
POL
Rozbiegamy To Miasto - Czechowice -
CZECHOWICE DZIEDZICE
2:09:50,8
2:10:03,3
49:09,4
08:39
20
161
BOROWSKI Piotr
M (167)
1966
M4 (20)
POL
B&B. OATGliwice
GLIWICE
2:18:31,1
2:18:40,8
57:49,7
09:14
21
179
Denkowski Wojciech
M (173)
1963
M4 (21)
POL
BPRT RUNNING Gliwice
Gliwice
2:28:58,0
2:29:13,7
1:08:16,6
09:55
22
245
Pasternak Zbigniew
M (177)
1970
M4 (22)
POL
Opel Active Team
Gliwice
2:32:00,9
2:32:11,9
1:11:19,5
10:08
23
251
Piór Krzysztof
M (180)
1970
M4 (23)
MGB-M (17)
POL
Brenna
2:43:36,8
2:43:38,3
1:22:55,4
10:54
DNS
81
Siewko Piotr
M
1968
M4
POL
SZWAGRY TEAM
Dębowiec
DNS
194
Golda Krzysztof
M
1969
M4
POL
Mizerów
BGTimeSport
© 2015 - 2024