8. Bieg o Breńskie Kierpce

Wydarzenie:
8. Bieg o Breńskie Kierpce 8. Bieg o Breńskie Kierpce
Organizator:
Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
16.08.2020 r.
Miejsce:
Brenna
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
285
Ukończyło:
277
Nieklasyfikowani:
8
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto (poza 50 pierwszymi na mecie)

Klasyfikacja w kategorii: mężczyźni 50-59 lat (M4)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaBrennaKrajKlubMiastoCzas nettoCzas bruttoStrataTempo
1 87 Szatanik Zbigniew M (16) 1968 M4 (1) POL Ujsoły 1:20:41,4 1:20:45,8 05:22
2 20 Sokołowski Marek M (17) 1969 M4 (2) POL Alpin Sport HOKA One One Team Mysłowice-Wesoła 1:21:05,6 1:21:08,8 00:24,2 05:24
3 116 Golonka Marek M (47) 1970 M4 (3) POL Rozbiegane Mysłowice Mysłowice 1:34:25,3 1:34:29,2 13:43,9 06:17
4 92 SZPAK DAMIAN M (51) 1961 M4 (4) POL Biegające Tychy Tychy 1:35:22,1 1:35:26,8 14:40,7 06:21
5 38 Grzybek Antoni M (52) 1969 M4 (5) POL Pierściec 1:35:52,7 1:35:55,0 15:11,3 06:23
6 302 WOŹNIAK JANUSZ M (75) 1963 M4 (6) POL SKOŁYSZYN 1:41:04,8 1:41:07,4 20:23,4 06:44
7 62 MAŁKOWSKI Bogdan M (90) 1968 M4 (7) POL SPARTANIE DZIECIOM Murów 1:45:32,7 1:45:41,3 24:51,3 07:02
8 102 Wysłuch Tomasz M (91) 1970 M4 (8) POL Skoczów 1:45:43,6 1:45:56,3 25:02,2 07:02
9 43 Izdebdski Mariusz M (92) 1970 M4 (9) POL OSV Team Olkusz Olkusz 1:45:58,5 1:46:05,8 25:17,1 07:03
10 228 Marciniak Artur M (103) 1967 M4 (10) MGB-M (11) POL Brenna 1:48:03,9 1:48:21,5 27:22,5 07:12
11 278 STEBEL PIOTR M (109) 1969 M4 (11) POL PRZEWODNIK SKOCZÓW 1:50:27,9 1:50:27,9 29:46,5 07:21
12 157 Błaszczyk Rafal M (111) 1969 M4 (12) POL Sieradzbiega.pl Sieradz 1:51:05,0 1:51:17,7 30:23,6 07:24
13 212 Kozieł Dariusz M (115) 1967 M4 (13) MGB-M (13) POL Apartament Buczyna Brenna 1:53:21,9 1:53:35,8 32:40,5 07:33
14 274 Skóra Sylwester M (117) 1965 M4 (14) POL Kb Orły z Knurowa Knurow 1:54:03,6 1:54:08,5 33:22,2 07:36
15 142 Zaradny Jaromir M (133) 1966 M4 (15) POL Katowice 1:57:24,5 1:57:33,7 36:43,1 07:49
16 304 Zakrzewski Krzysztof M (139) 1968 M4 (16) POL Wataha Bielsko Biała 2:00:28,5 2:00:40,2 39:47,1 08:01
17 174 Czarnota Leszek M (150) 1970 M4 (17) POL Marklowice 2:06:08,8 2:06:20,6 45:27,4 08:24
18 206 Kierat Zbigniew M (153) 1961 M4 (18) MGB-M (16) POL Górki Wielkie 2:07:17,7 2:07:31,6 46:36,3 08:29
19 188 DZIEWIĄTKA MAREK M (157) 1962 M4 (19) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice - CZECHOWICE DZIEDZICE 2:09:50,8 2:10:03,3 49:09,4 08:39
20 161 BOROWSKI Piotr M (167) 1966 M4 (20) POL B&B. OATGliwice GLIWICE 2:18:31,1 2:18:40,8 57:49,7 09:14
21 179 Denkowski Wojciech M (173) 1963 M4 (21) POL BPRT RUNNING Gliwice Gliwice 2:28:58,0 2:29:13,7 1:08:16,6 09:55
22 245 Pasternak Zbigniew M (177) 1970 M4 (22) POL Opel Active Team Gliwice 2:32:00,9 2:32:11,9 1:11:19,5 10:08
23 251 Piór Krzysztof M (180) 1970 M4 (23) MGB-M (17) POL Brenna 2:43:36,8 2:43:38,3 1:22:55,4 10:54
DNS 81 Siewko Piotr M 1968 M4 POL SZWAGRY TEAM Dębowiec
DNS 194 Golda Krzysztof M 1969 M4 POL Mizerów

BGTimeSport © 2015-2020