8. Bieg o Breńskie Kierpce

Wydarzenie:
8. Bieg o Breńskie Kierpce 8. Bieg o Breńskie Kierpce
Organizator:
Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
16.08.2020 r.
Miejsce:
Brenna
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
285
Ukończyło:
277
Nieklasyfikowani:
8
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto (poza 50 pierwszymi na mecie)

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaBrennaKrajKlubMiastoCzas nettoCzas bruttoStrataTempo
1 6 Stelmach Dominika K (1) 1982 K2 (1) POL RK Athletics Warszawa 1:13:21,7 1:13:21,7 04:53
2 8 Ficner Anna K (2) 1985 K2 (2) POL MKS Siechnice/Olaws Złotoryja Złotoryja 1:16:30,8 1:16:34,0 03:09,1 05:06
3 1 Wiśniewska-Ulfik Dominika K (3) 1986 K2 (3) POL Alpin Sport HOKA One One Team/SKB Zabrze 1:18:05,3 1:18:05,3 04:43,6 05:12
4 67 OBSTÓJ KAROLINA K (4) 1990 K2 (4) POL MUAY RUNNING TEAM WROCŁAW 1:19:25,2 1:19:28,4 06:03,5 05:17
5 70 Paprocka Urszula K (5) 1990 K2 (5) POL Nowa Huta Team Kraków 1:24:21,4 1:24:28,2 10:59,7 05:37
6 16 Dybczyńska Jadwiga K (6) 1980 K3 (1) MGB-K (1) POL LKS Pogórze Górki Wielkie 1:24:51,7 1:24:57,7 11:30,0 05:39
7 128 Lange Beata K (7) 1977 K3 (2) POL Bracia Pietrzak Running Team Gliwic Gliwice - Biłgoraj 1:28:33,6 1:28:40,7 15:11,9 05:54
8 103 Bańbor Ola K (8) 1997 K1 (1) POL Ex Team Knurów 1:29:24,1 1:29:28,2 16:02,4 05:57
9 21 Adamus-Kowalska Justyna K (9) 1979 K3 (3) POL imielin 1:31:55,3 1:31:55,3 18:33,6 06:07
10 241 Orzyszek Roksana K (10) 1989 K2 (6) POL Aktywni Rydułtowy Rydułtowy 1:32:34,8 1:32:34,8 19:13,1 06:10
11 240 Ogrocka Agnieszka K (11) 1992 K1 (2) MGB-K (2) POL HUTA RUN Brenna 1:33:07,5 1:33:10,3 19:45,8 06:12
12 12 Skalska Anna K (12) 1980 K3 (4) POL Carbon OCR Racing TEAM Bytom 1:34:07,4 1:34:07,4 20:45,7 06:16
13 69 Orkwiszewska Oli K (13) 1986 K2 (7) POL Scarpa Team Polska Bieruń 1:34:15,6 1:34:20,6 20:53,9 06:17
14 249 Pilch Angelika K (14) 2000 K1 (3) MGB-K (3) POL Brenna 1:35:06,2 1:35:06,2 21:44,5 06:20
15 139 Szwed Renata K (15) 1974 K3 (5) POL Zf Czechowice Dziedzice 1:35:34,6 1:35:34,6 22:12,9 06:22
16 126 Kordalska Karolina K (16) 1997 K1 (4) POL Pyskowice 1:36:12,4 1:36:19,9 22:50,7 06:24
17 131 Noga Angelika K (17) 1994 K1 (5) POL Kęckie harpagany Kozy 1:37:04,7 1:37:10,4 23:43,0 06:28
18 151 Bieszczad Patrycja K (18) 1981 K2 (8) POL Biegam żeby żreć więcej ciastków Jaworze 1:37:33,0 1:37:33,0 24:11,3 06:30
19 94 Tatarek-Konik Agnieszka K (19) 1991 K1 (6) POL Czeladź 1:38:21,8 1:38:29,5 25:00,1 06:33
20 39 Heller Karina K (20) 1978 K3 (6) POL Ruda Szalona Skoczów 1:40:56,2 1:41:07,8 27:34,5 06:43
21 217 Kruk Paulina K (21) 1998 K1 (7) POL Cieszyn 1:42:06,7 1:42:08,0 28:45,0 06:48
22 244 Pasierbek Monika K (22) 1985 K2 (9) POL Bielsko-Biała 1:42:15,8 1:42:18,9 28:54,1 06:49
23 45 JONKISZ DOROTA K (23) 1966 K4 (1) POL Nutrend team Czechowice Dziedzice 1:42:34,2 1:42:41,3 29:12,5 06:50
24 91 Szota Magdalena K (24) 1971 K3 (7) POL DCWRP Mikołów 1:45:37,7 1:45:50,0 32:16,0 07:02
25 196 Janik Ilona K (25) 1973 K3 (8) POL Świdry Stela Chybie 1:47:17,9 1:47:21,0 33:56,2 07:09
26 163 Brudny Agnieszka K (26) 1979 K3 (9) POL ŚwiryStela Ochaby Wielkie 1:47:38,4 1:47:41,2 34:16,7 07:10
27 36 Greń Agnieszka K (27) 1998 K1 (8) MGB-K (4) POL UKS BRENNA - GÓRKI Brenna 1:48:53,7 1:48:53,7 35:32,0 07:15
28 200 Kałuża Basia K (28) 1980 K3 (10) POL Bielsko Biała 1:50:01,2 1:50:07,3 36:39,5 07:20
29 182 DOMIN-ZBYL AGNIESZKA K (29) 1972 K3 (11) POL JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1:50:12,4 1:50:23,2 36:50,7 07:20
30 63 Maniszewska Dorota K (30) 1976 K3 (12) POL Cieszyn 1:50:16,1 1:50:22,2 36:54,4 07:21
31 256 Polus Agnieszka K (31) 1994 K1 (9) POL Kraków 1:52:08,9 1:52:16,4 38:47,2 07:28
32 237 Myśliwiec Monika K (32) 1988 K2 (10) POL PoWoli Do Celu Brzeszcze 1:52:16,1 1:52:16,1 38:54,4 07:29
33 292 Wasilewska Justyna K (33) 1996 K1 (10) MGB-K (5) POL Górskie Kozice Górki Małe 1:52:37,5 1:52:45,4 39:15,8 07:30
34 120 JAKUBOWSKA RENATA K (34) 1952 K5 (1) POL Bielsko-Biała 1:52:39,4 1:52:49,2 39:17,7 07:30
35 77 Rozmus-Orczyk Anna K (35) 1961 K4 (2) POL Kozy biegają a nie skaczą! Kozy 1:53:24,8 1:53:28,9 40:03,1 07:33
36 286 Sznajder Joanna K (36) 1982 K2 (11) POL G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice 1:54:01,9 1:54:06,0 40:40,2 07:36
37 180 Dębska Asia K (37) 1975 K3 (13) POL Gliwice 1:54:09,9 1:54:13,4 40:48,2 07:36
38 65 Niewiadomska Daria K (38) 1979 K3 (14) POL Radzionków 1:54:35,5 1:54:44,8 41:13,8 07:38
39 159 Bojda Brygida K (39) 1976 K3 (15) POL Poranny Beskid Run Pierściec 1:54:58,8 1:55:01,0 41:37,1 07:39
40 189 Filary Aneta K (40) 1977 K3 (16) POL Roztropice 1:56:07,1 1:56:07,1 42:45,4 07:44
41 267 Rypuła Maria K (41) 1983 K2 (12) POL Zen Running Team Bojszowy 1:56:26,5 1:56:37,5 43:04,8 07:45
42 48 KOŁOCZEK AGATA K (42) 1980 K3 (17) POL CZECHOWICE-DZIEDZICE 1:58:10,7 1:58:17,5 44:49,0 07:52
43 165 Brzuska Katarzyna K (43) 1975 K3 (18) POL Olza Ciessyn Cieszyn 1:58:14,5 1:58:18,9 44:52,8 07:52
44 258 Przybyła Wioletta K (44) 1979 K3 (19) POL Nightrunners Zabrze Zabrze 1:58:52,1 1:58:59,4 45:30,4 07:55
45 252 PIWISZKIS BARBARA K (45) 1980 K3 (20) POL Kobiety Na 5 + Jastrzębie-Zdrój 1:59:56,2 1:59:56,2 46:34,5 07:59
46 99 Ungehojer Małgorzata K (46) 1981 K2 (13) POL Czechowice Dziedzice 2:00:24,3 2:00:35,5 47:02,6 08:01
47 71 Piwko Anna K (47) 1982 K2 (14) POL Czechowice-Dziedzice 2:00:32,5 2:00:43,5 47:10,8 08:02
48 266 ROZMUS MARZENA K (48) 1974 K3 (21) POL FRELKI LOTAJOM BOJSZOWY NOWE 2:00:42,7 2:00:59,2 47:21,0 08:02
49 284 Szczurek Lena K (49) 1984 K2 (15) POL Knurów 2:01:17,5 2:01:21,1 47:55,8 08:05
50 207 Kloza Iwona K (50) 1982 K2 (16) POL Night Runners Pyskowice Pyskowice 2:02:01,5 2:02:07,6 48:39,8 08:08
51 170 Capińska Anna K (51) 1980 K3 (22) POL Nowa Huta Team Kraków 2:03:02,0 2:03:03,5 49:40,3 08:12
52 236 MUSZYŃSKA BOŻENA K (52) 1975 K3 (23) POL Team Papry Bieruń 2:04:06,8 2:04:10,7 50:45,1 08:16
53 220 Kuna Katarzyna K (53) 1980 K3 (24) POL Biegowa Kuźnia Dąbrowa Górnicza 2:04:24,8 2:04:32,3 51:03,1 08:17
54 243 Panek Ela K (54) 1978 K3 (25) POL Margo Team Bielsko Biała 2:06:47,2 2:06:48,4 53:25,5 08:27
55 271 Samol Anna K (55) 1987 K2 (17) POL Ruda Śląska 2:06:49,0 2:06:51,0 53:27,3 08:27
56 166 Malinowska Aneta K (56) 1975 K3 (26) POL Cieszyn 2:06:57,8 2:07:02,5 53:36,1 08:27
57 152 Adamus Katarzyna K (57) 1978 K3 (27) POL Fantastic Team Cieszyn 2:07:29,7 2:07:34,9 54:08,0 08:29
58 148 Burliga Marzena K (58) 1974 K3 (28) POL BP Running Team Knurów 2:07:40,6 2:07:49,7 54:18,9 08:30
59 42 Herliczka Renata K (59) 1983 K2 (18) POL AML FLY TEAM Gliwice 2:07:48,5 2:07:59,8 54:26,8 08:31
60 201 KASPER IWONA K (60) 1975 K3 (29) POL KB ORŁY Z KNUROWA KNURÓW 2:09:38,7 2:09:43,0 56:17,0 08:38
61 216 Kroczek Agnieszka K (61) 1976 K3 (30) POL Pielgrzymowice 2:10:16,3 2:10:24,1 56:54,6 08:41
62 307 Zorii Kinga K (62) 1991 K1 (11) POL Warszawa 2:10:18,3 2:10:29,0 56:56,6 08:41
63 290 Targosz Aneta K (63) 1983 K2 (19) POL Olza Cieszyn Cieszyn 2:10:53,2 2:10:58,0 57:31,5 08:43
64 214 Krajewska-Paluch Ewa K (64) 1975 K3 (31) POL Biegowa Kuźnia DĄBROWA GÓRNICZA 2:11:05,0 2:11:12,1 57:43,3 08:44
65 308 Żuber Ania K (65) 1981 K2 (20) POL Knurów 2:11:12,3 2:11:14,7 57:50,6 08:44
66 277 Stawarz Anna K (66) 1986 K2 (21) POL Żywiec 2:11:51,4 2:11:52,6 58:29,7 08:47
67 227 Majewska Gizela K (67) 1968 K4 (3) POL Night Runners Pyskowice Pyskowice 2:12:44,7 2:12:50,4 59:23,0 08:50
68 261 Pszczółka-Busch Aneta K (68) 1973 K3 (32) POL Tarnawa Górna 2:13:00,1 2:13:05,1 59:38,4 08:52
69 210 Kopiec Estera K (69) 1984 K2 (22) POL Brzeszcze 2:13:19,0 2:13:29,3 59:57,3 08:53
70 301 Woś Anna K (70) 1986 K2 (23) POL Doliniarze.com Katowice 2:13:41,8 2:13:55,4 1:00:20,1 08:54
71 169 Cabańska Dorota K (71) 1979 K3 (33) POL Łomianki 2:13:57,4 2:13:58,2 1:00:35,7 08:55
72 298 Wiśniewska Justyna K (72) 1981 K2 (24) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 2:15:40,7 2:15:40,7 1:02:19,0 09:02
73 158 Bodziony Anna K (73) 1979 K3 (34) POL Żory 2:16:04,0 2:16:12,1 1:02:42,3 09:04
74 295 WIDERA Elżbieta K (74) 1981 K2 (25) POL HRmax Żory 2:16:12,4 2:16:20,6 1:02:50,7 09:04
75 72 Prymakowska Barbara K (75) 1943 K5 (2) POL Tarnów 2:16:47,3 2:16:59,6 1:03:25,6 09:07
76 297 Wilczynska-Kogut Aleksandra K (76) 1978 K3 (35) POL Gliwice 2:17:17,6 2:17:24,7 1:03:55,9 09:09
77 279 Stekla Anastazja K (77) 1991 K1 (12) POL Stekla Team Bielsko-Biała 2:17:44,0 2:17:51,6 1:04:22,3 09:10
78 155 Bajcar Beata K (78) 1972 K3 (36) POL Kobiety na 5+ Chybie 2:18:38,0 2:18:41,1 1:05:16,3 09:14
79 285 Szeląg Iwona K (79) 1989 K2 (26) POL Gliwice 2:18:50,0 2:18:54,6 1:05:28,3 09:15
80 288 Szymura Izabela K (80) 1976 K3 (37) POL Rybnik 2:18:53,5 2:18:58,6 1:05:31,8 09:15
81 303 WOŹNIAK LIDIA K (81) 1967 K4 (4) POL PORMAT JEDLICZE BIEGA SKOŁYSZYN 2:20:02,9 2:20:05,8 1:06:41,2 09:20
82 299 WITOR KAMILLA K (82) 1966 K4 (5) POL EASYRUN RACIBÓRZ ŻYTNA 2:20:37,4 2:20:44,1 1:07:15,7 09:22
83 204 Kiełkowska Ewa K (83) 1972 K3 (38) POL Rybnik 2:21:37,4 2:21:49,7 1:08:15,7 09:26
84 268 Rypuła Grażyna K (84) 1959 K5 (3) POL Zen Running Team Lędziny 2:22:04,8 2:22:17,1 1:08:43,1 09:28
85 209 Kogut Edyta K (85) 1972 K3 (39) POL HRmax Zory Zory 2:24:08,3 2:24:21,3 1:10:46,6 09:36
86 273 Siwek Anna K (86) 1977 K3 (40) POL Warszawa 2:26:53,4 2:27:12,3 1:13:31,7 09:47
87 219 Kukla Agata K (87) 1984 K2 (27) POL PoWoli do Celu Brzeszcze 2:27:34,8 2:27:45,6 1:14:13,1 09:50
88 226 Łagosz Ewelina K (88) 1982 K2 (28) POL Brzezinka 2:27:35,1 2:27:45,1 1:14:13,4 09:50
89 185 Dyrda-Zaradna Iwona K (89) 1970 K4 (6) POL Katowice 2:28:12,2 2:28:18,8 1:14:50,5 09:52
90 61 Macura Dorota K (90) 1992 K1 (13) POL Goleszów 2:28:53,0 2:29:09,0 1:15:31,3 09:55
91 32 Dadaś Elżbieta K (91) 1975 K3 (41) POL BP Running Team Gliwice Gliwice 2:29:08,0 2:29:16,4 1:15:46,3 09:56
92 246 Pasternak Anna K (92) 1975 K3 (42) POL Opel Active Team Gliwice 2:32:05,7 2:32:12,4 1:18:44,0 10:08
93 76 Radosz-Kwasek Agata K (93) 1984 K2 (29) POL Muay Running Team Bibice 2:39:13,2 2:39:26,4 1:25:51,5 10:36
94 224 Loewe Adriana K (94) 1975 K3 (43) POL Engstingen 2:42:59,8 2:43:07,0 1:29:38,1 10:51
95 160 Bondarczuk Sylwia K (95) 1976 K3 (44) POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 2:43:01,2 2:43:06,8 1:29:39,5 10:52
96 238 Nowak Ewa K (96) 1975 K3 (45) POL Gliwice 2:53:01,1 2:53:11,2 1:39:39,4 11:32
97 183 Dubiel Joanna K (97) 1972 K3 (46) POL Dubiel Club Wodzisław Śląski 3:12:38,9 3:12:52,5 1:59:17,2 12:50
DNF 5 Kantor Martyna K 1989 K2 POL Buff Team Poland Kraków
DNS 192 Gawlak Barbara K 1962 K4 POL Goczałkowice-Zdrój
DNS 247 Pawelec Aleksandra K 1993 K1 POL Kraków
DNS 294 WESTMAAS KATARZYNA K 1983 K2 POL Czechowice Dziedzice

BGTimeSport © 2015-2020