Przegoń raka razem z Zuzią

Wydarzenie:
Przegoń raka razem z Zuzią Przegoń raka razem z Zuzią
Organizator:
Stowarzyszenie Skyrunning Polska
Data:
21.08.2021
Miejsce:
Pawłowice
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
256
Ukończyło:
210
Nieklasyfikowani:
46
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 137 Nieszporek Dawid M (1) 1990 M30 (1) POL Jarząbkowice 19:50,2 03:58
2 134 Niebrzydowski Łukasz M (2) 1985 M30 (2) POL Rybnik 20:36,6 00:46,4 04:07
3 16 Bojarski Jakub M (3) 2004 M20 (1) POL Pawłowice 20:43,2 00:53,0 04:08
4 236 Szuster Wojciech M (4) 1994 M20 (2) POL Pszczyna 20:55,7 01:05,5 04:11
5 235 Żyła Sebastian M (5) 1993 M20 (3) POL SCI Górscy Entuzjaści Kończyce Małe 21:00,2 01:10,0 04:12
6 90 Karplewicz Andrzej M (6) 1962 M50 (1) POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 21:47,0 01:56,8 04:21
7 227 Ząbczyński Dominik M (7) 1971 M50 (2) POL Alpin Sport Hoka One One Team Jastrzębie-Zdrój 22:01,6 02:11,4 04:24
8 193 Stuchlik Magdalena K (1) 1982 K30 (1) POL Aktywna Pszczyna Runners Team Jarząbkowice 22:06,2 02:16,0 04:25
9 281 Pruszyński Sławomir M (8) 1981 M40 (1) POL 22:25,1 02:34,9 04:29
10 43 Dziuk Dagmara K (2) 1987 K30 (2) POL Ośrodek Pomocy Społecznej SJZ Pawłowice 22:30,0 02:39,8 04:30
11 71 Heda Sebastian M (9) 1981 M40 (2) POL Fartlek Pawłowice 22:45,6 02:55,4 04:33
12 205 Teleucka Sandra K (3) 2001 K20 (1) POL AZS Politechnika Opolska/ #SZYMITEA Jankowice Rudzkie 23:01,3 03:11,1 04:36
13 207 Trawnicki Maciej M (10) 1978 M40 (3) POL Jastrzębie-Zdrój 23:12,7 03:22,5 04:38
14 153 Pisarek Radosław M (11) 1996 M20 (4) POL Pawłowice 23:24,0 03:33,8 04:40
15 77 Jakubowski Bartek M (12) 1981 M40 (4) POL Pawłowice 23:40,6 03:50,4 04:44
16 102 Lipiński Daniel M (13) 1981 M40 (5) POL BIegiem Przez Góry Jastrzębie Zdroj 23:45,5 03:55,3 04:45
17 95 Kuchcik Mateusz M (14) 1992 M20 (5) POL Pawłowice 23:54,3 04:04,1 04:46
18 230 Zubrzyński Michał M (15) 1986 M30 (3) POL #zuzawalczaca Jasienica 24:03,0 04:12,8 04:48
19 147 Oślizło Tomasz M (16) 1988 M30 (4) POL Pawłowice 24:29,2 04:39,0 04:53
20 287 Stramski Dawid M (17) 1987 M30 (5) POL 24:34,7 04:44,5 04:54
21 189 Starzec Marek M (18) 1981 M40 (6) POL Pawłowice 24:48,9 04:58,7 04:57
22 53 Gert Mateusz M (19) 1988 M30 (6) POL Łaziska Górne 24:57,6 05:07,4 04:59
23 225 Zalewski Piotr M (20) 1983 M30 (7) POL Pawłowice 24:58,4 05:08,2 04:59
24 45 Fizia Radosław M (21) 1981 M40 (7) POL #zuzawalczaca Zbytków 24:59,9 05:09,7 04:59
25 17 Bokłak Mariusz M (22) 1976 M40 (8) POL zuzawalcząca Pawłowice 25:00,6 05:10,4 05:00
26 48 Gałuszka Mateusz M (23) 1980 M40 (9) POL RUNTEAM PAWŁOWICE Pawłowice 25:07,0 05:16,8 05:01
27 11 Beń Wioleta K (4) 1971 K50 (1) POL Pawłowice 25:23,8 05:33,6 05:04
28 178 Chlistała Jarosław M (24) 1988 M30 (8) POL Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Raze Godów 25:26,9 05:36,7 05:05
29 87 Kisiel Mirosław M (25) 1986 M30 (9) POL Zabłocie 25:37,1 05:46,9 05:07
30 219 Wróblewska Judyta K (5) 1993 K20 (2) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 25:53,5 06:03,3 05:10
31 27 Brandys Adam M (26) 1984 M30 (10) POL Pawłowice 26:05,4 06:15,2 05:13
32 35 Dajnak Dominik M (27) 1981 M40 (10) POL Żory 26:20,5 06:30,3 05:16
33 75 Jakubowska Gosia K (6) 1987 K30 (3) POL Pawłowice 26:30,2 06:40,0 05:18
34 107 Lorenz Agnieszka K (7) 1977 K40 (1) POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 26:32,2 06:42,0 05:18
35 114 Matuszek Radek M (28) 1985 M30 (11) POL Kończyce Małe 26:32,5 06:42,3 05:18
36 106 Lorenz Marcin M (29) 1971 M50 (3) POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie Zdrój 26:32,7 06:42,5 05:18
37 72 Herman Damian M (30) 1972 M40 (11) POL KS Warszowice Warszowice 26:37,9 06:47,7 05:19
38 228 Ziegler Robert M (31) 1986 M30 (12) POL Pawłowice 26:39,8 06:49,6 05:19
39 191 Stateczny Patryk M (32) 1994 M20 (6) POL Grupa Dżentelmenów Pawłowice 26:40,4 06:50,2 05:20
40 206 Torbiński Wiesław M (33) 1952 M60 (1) POL Morsy Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój 26:42,8 06:52,6 05:20
41 69 Kluz Anna K (8) 1976 K40 (2) POL Fantastic Team Ustroń 26:52,0 07:01,8 05:22
42 288 Antosz Wojciech M (34) 1986 M30 (13) POL 26:56,4 07:06,2 05:23
43 232 Żbel Anna K (9) 1980 K40 (3) POL HRmax Żory Zebrzydowice 27:09,1 07:18,9 05:25
44 233 Żbel Michał M (35) 1978 M40 (12) POL HRmax Żory Zebrzydowice 27:09,2 07:19,0 05:25
45 98 Pyszny Łukasz M (36) 2002 M20 (7) POL Tomazi Bike MTB team Rydułtowy 27:09,3 07:19,1 05:25
46 111 Magda Piotr M (37) 1971 M50 (4) POL NightRunnersPyskowice Pyskowice 27:09,3 07:19,1 05:25
47 80 Jędryka Jakub M (38) 2009 M20 (8) POL Jastrzębie-Zdrój 27:11,1 07:20,9 05:26
48 117 Michalak Nikola K (10) 2003 K20 (3) POL TL Athletics Jastrzębie Jastrzębie-Zdrój 27:28,7 07:38,5 05:29
49 286 Suwaj Aneta K (11) 1986 K30 (4) POL 27:36,7 07:46,5 05:31
50 238 Świder Adam M (39) 2011 M20 (9) POL Pawłowice 27:46,4 07:56,2 05:33
51 13 Błachut Zbigniew M (40) 1967 M50 (5) POL Kozakowice 27:52,1 08:01,9 05:34
52 202 Świątek Sławomir M (41) 1988 M30 (14) POL Pawłowice 27:53,4 08:03,2 05:34
53 284 Przybylski Tomasz M (42) 1993 M20 (10) POL 28:09,6 08:19,4 05:37
54 86 Kędzierski Krzysztof M (43) 1972 M40 (13) POL Rybnik 28:28,7 08:38,5 05:41
55 92 Krajcarz Tomasz M (44) 1986 M30 (15) POL Łekawica 28:36,7 08:46,5 05:43
56 37 Desecki Dawid M (45) 1989 M30 (16) POL R.I.P Deska Pawłowice 28:37,1 08:46,9 05:43
57 185 Słowiński Dawid M (46) 1988 M30 (17) POL Pawłowice 28:37,2 08:47,0 05:43
58 300 Byrczek Daria K (12) 1986 K30 (5) POL 28:53,4 09:03,2 05:46
59 143 Osikowski Grzegorz M (47) 1976 M40 (14) POL Nessi Time Żory Żory 28:56,2 09:06,0 05:47
60 181 Kwiatoń Tomasz M (48) 1984 M30 (18) POL Pawłowice 28:58,8 09:08,6 05:47
61 199 Ściskoł Paweł M (49) 1984 M30 (19) POL Pawłowice 29:00,9 09:10,7 05:48
62 15 Bojarski Krzysztof M (50) 1977 M40 (15) POL Pawłowice 29:01,4 09:11,2 05:48
63 162 Poppek Dorota K (13) 1982 K30 (6) POL Fantastic Team Ustroń 29:05,4 09:15,2 05:49
64 38 Drozd Radek M (51) 1984 M30 (20) POL Runtem pawlowice Warszowice 29:24,0 09:33,8 05:52
65 113 Maliszewski Dariusz M (52) 1985 M30 (21) POL Jastrzębie-Zdrój 29:27,7 09:37,5 05:53
66 108 Lubski Dawid M (53) 1986 M30 (22) POL Zuzia Pawłowice 29:28,5 09:38,3 05:53
67 280 Lubski Sławomir M (54) 1986 M30 (23) POL 29:28,5 09:38,3 05:53
68 149 Pawełek Sebastian M (55) 1986 M30 (24) POL Pawłowice 29:28,8 09:38,6 05:53
69 30 Klimek Aleksandra K (14) 1974 K40 (4) POL Fantastic Team Cieszyn 29:33,8 09:43,6 05:54
70 85 Kawalec Grzegorz M (56) 1975 M40 (16) POL Orzesze 29:48,7 09:58,5 05:57
71 171 Różański Marek M (57) 1973 M40 (17) POL Przegoń Raka Dla Dzieciaka Zduńska Wola 30:01,6 10:11,4 06:00
72 124 Miły Artur M (58) 1986 M30 (25) POL Jastrzębie-Zdrój 30:17,7 10:27,5 06:03
73 293 Barnaś Krystian M (59) 1989 M30 (26) POL 30:18,2 10:28,0 06:03
74 20 Borsukowski Miłosz M (60) 1980 M40 (18) POL Jastrzębie-Zdrój 30:33,6 10:43,4 06:06
75 76 Jakubowska Agnieszka K (15) 1978 K40 (5) POL HRmax Żory 30:39,1 10:48,9 06:07
76 100 Kaczorek Anna K (16) 1978 K40 (6) POL HRmax Żory Żory 30:39,8 10:49,6 06:07
77 93 Kubica Tadeusz M (61) 1960 M60 (2) POL Nessi Time Żory Żory 30:40,1 10:49,9 06:08
78 138 Nowak Magdalena K (17) 1989 K30 (7) POL Nessi Time Żory Żory 30:40,6 10:50,4 06:08
79 234 Żuchowski Tomasz M (62) 1990 M30 (27) POL #zuzawalczaca Pawłowice 30:44,8 10:54,6 06:08
80 64 Hawel Rafał M (63) 1970 M50 (6) POL Przegoń raka dla dzieciaka Zduńska Wola 30:56,7 11:06,5 06:11
81 116 Michalak Krzysztof M (64) 1975 M40 (19) POL Jastrzębie-Zdrój 31:22,8 11:32,6 06:16
82 91 Kotkowski Przemysław M (65) 1984 M30 (28) POL #zuzawalczaca Pawłowice 31:22,9 11:32,7 06:16
83 127 Mróz Mirosław M (66) 1980 M40 (20) POL Wodzisław Śląski 31:23,3 11:33,1 06:16
84 101 Lechowicz Tadeusz M (67) 1960 M60 (3) POL Klub Szare Morsy Jastrzębie-Zdrój 31:32,5 11:42,3 06:18
85 99 Lechowicz Irena K (18) 1964 K50 (2) POL Klub Szare Morsy Jastrzębie-Zdrój 31:32,8 11:42,6 06:18
86 79 Jędryka Patrycja K (19) 1983 K30 (8) POL GALOPUJĄCE ŚLIMAKI Jastrzębie-Zdrój 31:44,2 11:54,0 06:20
87 78 Jędryka Sebastian M (68) 1979 M40 (21) POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 31:44,4 11:54,2 06:20
88 25 Brzukała Marlena K (20) 1994 K20 (4) POL Jasienica 31:50,4 12:00,2 06:22
89 183 Skut Rafał M (69) 1984 M30 (29) POL Pawłowice 31:58,3 12:08,1 06:23
90 3 Albigowska Magdalena K (21) 1988 K30 (9) POL Przegoń raka dla dzieciaka Łódź 32:06,6 12:16,4 06:25
91 39 Drozd Piotr M (70) 1970 M50 (7) POL ZZG w Polsce KWK Pniówek Jastrzębie-Zdrój 32:44,7 12:54,5 06:32
92 215 Wosińska Helena K (22) 1979 K40 (7) POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 32:51,1 13:00,9 06:34
93 26 Burek Gabriela K (23) 1986 K30 (10) POL Runteam Pawłowice Pawłowice Śląskie 32:52,3 13:02,1 06:34
94 89 Kłosek-Taraszkiewicz Monika K (24) 1982 K30 (11) POL Pawłowice 32:52,5 13:02,3 06:34
95 166 Pyszny Paulina K (25) 2006 K20 (5) POL Tomazi Bike MTB team Rydułtowy 33:01,5 13:11,3 06:36
96 208 Trawnicki Jan M (71) 1951 M60 (4) POL - Jastrzębie Zdrój 33:02,2 13:12,0 06:36
97 10 Bardadyn Maciej M (72) 1984 M30 (30) POL BJ Pracownia Skoczów 33:08,8 13:18,6 06:37
98 257 Dziedzic Bernard M (73) 1979 M40 (22) POL 33:14,5 13:24,3 06:38
99 133 Niebisz Marcin M (74) 1986 M30 (31) POL #zuzawalczaca Pawłowice 33:29,3 13:39,1 06:41
100 203 Świder Sławomir M (75) 1984 M30 (32) POL #zuzawalczaca Pawłowice 33:29,3 13:39,1 06:41
101 32 Czernicka Magdalena K (26) 1982 K30 (12) POL Yno ultra Zwonowice 33:32,4 13:42,2 06:42
102 103 Lisowska Kamila K (27) 1986 K30 (13) POL Yno Ultra Zabrze 33:32,4 13:42,2 06:42
103 31 Czarniecka Klaudia K (28) 1993 K20 (6) POL Jasienica 33:33,0 13:42,8 06:42
104 22 Brandys Michał M (76) 1983 M30 (33) POL Yno Ultra Pawłowice 33:33,1 13:42,9 06:42
105 136 Nieszporek Martyna K (29) 1996 K20 (7) POL Warszowice 33:50,7 14:00,5 06:46
106 212 Waszkiewicz Joanna K (30) 1982 K30 (14) POL Przegoń Raka Dla Dzieciaka Poznań 34:06,7 14:16,5 06:49
107 51 Gąsior Katarzyna K (31) 1989 K30 (15) POL Pawłowice 34:11,8 14:21,6 06:50
108 126 Moskała Magdalena K (32) 1989 K30 (16) POL Pawłowice 34:13,1 14:22,9 06:50
109 110 Łoskot Aneta K (33) 1987 K30 (17) POL Warszowice 34:13,9 14:23,7 06:50
110 21 Borsukowski Wojciech M (77) 2009 M20 (11) POL Jastrzębie-Zdrój 34:17,9 14:27,7 06:51
111 184 Słowińska Joanna K (34) 1988 K30 (18) POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 34:57,6 15:07,4 06:59
112 50 Gawlas Marcin M (78) 1981 M40 (23) POL One Man Run for Zuza Pawłowice 35:03,2 15:13,0 07:00
113 169 Rajska Kinga K (35) 2008 K20 (8) POL Opony Serafinowski Pawłowice 35:34,7 15:44,5 07:06
114 170 Rajski Jacek M (79) 1978 M40 (24) POL Opony Serafinowski Pawłwowice 35:35,1 15:44,9 07:07
115 123 Mikołajec Patrycja K (36) 1997 K20 (9) POL Żory 35:35,2 15:45,0 07:07
116 104 Lisowska Agnieszka K (37) 1978 K40 (8) POL Pawłowice 35:52,2 16:02,0 07:10
117 192 Stolarska Monika K (38) 1988 K30 (19) POL Pawłowice 35:52,2 16:02,0 07:10
118 289 Goik Iwona K (39) 1986 K30 (20) POL 36:07,4 16:17,2 07:13
119 231 Zwierzchowska Joanna K (40) 1990 K30 (21) POL Grupa Dżentelmenów Pawłowice 36:13,0 16:22,8 07:14
120 52 Gert Sylwia K (41) 1989 K30 (22) POL Łaziska Górne 36:13,4 16:23,2 07:14
121 96 Kudła Monika K (42) 1979 K40 (9) POL Studzionka 36:14,0 16:23,8 07:14
122 296 Natasza Magda K (43) 1973 K40 (10) POL 36:22,1 16:31,9 07:16
123 164 Poźniak Ewelina K (44) 1973 K40 (11) POL Ośrodek Pomocy Społecznej SJZ Jastrzębie-Zdrój 36:26,1 16:35,9 07:17
124 41 Dziendziel Katarzyna K (45) 2005 K20 (10) POL Pielgrzymowice 36:27,9 16:37,7 07:17
125 141 Opacka Justyna K (46) 1995 K20 (11) POL Pielgrzymowice 36:31,3 16:41,1 07:18
126 160 Połącarz Justyna K (47) 2010 K20 (12) POL #zuzawalczaca Bielsko-Biała 37:06,2 17:16,0 07:25
127 161 Połącarz Adam M (80) 1981 M40 (25) POL #zuzawalczaca Bielsko-Biała 37:06,8 17:16,6 07:25
128 47 Frymarkiewicz Ewa K (48) 1991 K30 (23) POL Strumień 37:36,0 17:45,8 07:31
129 46 Frymarkiewicz Arkadiusz M (81) 1980 M40 (26) POL SiTG Strumień 37:36,7 17:46,5 07:31
130 62 Gruszczyk Dominika K (49) 1994 K20 (13) POL RUNTEAM PAWŁOWICE Jastrzębie-Zdrój 37:56,7 18:06,5 07:35
131 176 Samolewski Piotr M (82) 1988 M30 (34) POL Tomazi Bike MTB Team Jastrzębie-Zdrój 37:57,3 18:07,1 07:35
132 24 Brola Patrycja K (50) 1991 K30 (24) POL #zuzawalczaca Pawłowice 38:23,6 18:33,4 07:40
133 145 Ossowski Grzegorz M (83) 1981 M40 (27) POL #zuzawalczaca Dębowiec 38:25,2 18:35,0 07:41
134 105 Lisowski Arkadiusz M (84) 1976 M40 (28) POL Pawłowice 38:26,7 18:36,5 07:41
135 4 Anioł-Barlik Agnieszka K (51) 1976 K40 (12) POL Jastrzębie Zdrój 38:27,8 18:37,6 07:41
136 83 Karwacki Paweł M (85) 1982 M30 (35) POL Pawłowice 38:47,6 18:57,4 07:45
137 237 Świder Paweł M (86) 1986 M30 (36) POL Pawłowice 38:48,1 18:57,9 07:45
138 84 Karwacki Szymon M (87) 2012 M20 (12) POL Pawłowice 38:49,7 18:59,5 07:45
139 118 Micor Mirosław M (88) 1972 M40 (29) POL Jastrzębie-Zdrój 38:50,3 19:00,1 07:46
140 256 Urbaczka Bogdan M (89) 1978 M40 (30) POL 39:59,8 20:09,6 07:59
141 9 Balcerak Rafał M (90) 1989 M30 (37) POL Rawenclav Pawłowice 40:03,1 20:12,9 08:00
142 88 Klimek Robert M (91) 1986 M30 (38) POL Rawenclav Pawlowice 40:03,1 20:12,9 08:00
143 218 Juzof Iwona K (52) 1973 K40 (13) POL Pogwizdów 40:08,7 20:18,5 08:01
144 18 Borsukowska Klaudia K (53) 2004 K20 (14) POL Jastrzębie-Zdrój 40:29,6 20:39,4 08:05
145 216 Wójtowicz Weronika K (54) 1992 K20 (15) POL Rybnik 40:38,8 20:48,6 08:07
146 81 Kappa Kinga K (55) 1981 K40 (14) POL #zuzawalczaca Pawłowice 40:39,3 20:49,1 08:07
147 146 Ostrzołek Anna K (56) 1997 K20 (16) POL #zuzawalczaca Wodzisław Śląski 40:50,3 21:00,1 08:10
148 198 Szymura Kamila K (57) 1992 K20 (17) POL Świerklany 40:50,6 21:00,4 08:10
149 182 Skowrońska Justyna K (58) 1989 K30 (25) POL Żory 41:05,8 21:15,6 08:13
150 97 Kusiak Elżbieta K (59) 1961 K60 (1) POL Ośrodek Pomocy Społecznej SJZ Jastrzębie - Zdrój 41:23,9 21:33,7 08:16
151 167 Pyszny Hanna K (60) 2005 K20 (18) POL Tomazi Bike MTB team Rydułtowy 41:24,5 21:34,3 08:16
152 34 Czyż Katarzyna K (61) 1989 K30 (26) POL Ośrodek Pomocy Społecznej SJZ Jastrzębie-Zdrój 41:30,6 21:40,4 08:18
153 158 Pokońska Monika K (62) 1995 K20 (19) POL Grupa Dżentelmenów Pawłowice 41:52,8 22:02,6 08:22
154 159 Pokoński Marcin M (92) 1993 M20 (13) POL Grupa Dżentelmenów Pawłowice 41:52,8 22:02,6 08:22
155 172 Kotula Rafał M (93) 1982 M30 (39) POL Żory 41:55,9 22:05,7 08:23
156 187 Srokosz Michalina K (63) 1990 K30 (27) POL Drogomyśl 42:19,5 22:29,3 08:27
157 151 Pedryc Agata K (64) 1985 K30 (28) POL #zuzawalczaca Pawłowice 42:20,7 22:30,5 08:28
158 120 Miedziński Łukasz M (94) 1984 M30 (40) POL Żory 42:28,9 22:38,7 08:29
159 121 Miedziński Wiktor M (95) 2011 M20 (14) POL Żory 42:28,9 22:38,7 08:29
160 122 Miedziński Oskar M (96) 2015 M20 (15) POL Żory 42:28,9 22:38,7 08:29
161 119 Miedzińska Marta K (65) 1985 K30 (29) POL Żory 42:29,2 22:39,0 08:29
162 190 Staśkiewicz Beata K (66) 1980 K40 (15) POL Ośrodek Pomocy Społecznej SJZ Jastrzębie-Zdrój 44:39,6 24:49,4 08:55
163 253 Banaś Wiesława K (67) 1980 K40 (16) AFG 45:13,4 25:23,2 09:02
164 49 Gawlas Monika K (68) 1981 K40 (17) POL Pawłowice 46:04,8 26:14,6 09:12
165 70 Heda Sylwia K (69) 1982 K30 (30) POL Pawłowice 46:08,2 26:18,0 09:13
166 36 Dejewska Arleta K (70) 1983 K30 (31) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 46:35,5 26:45,3 09:19
167 155 Płaza Monika K (71) 1992 K20 (20) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 46:36,4 26:46,2 09:19
168 180 Sawicka Marta K (72) 1981 K40 (18) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 46:36,4 26:46,2 09:19
169 56 Gorzelak Joanna K (73) 1980 K40 (19) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 46:36,8 26:46,6 09:19
170 5 Auguścik Ewelina K (74) 1986 K30 (32) POL Kobiety na 5 + Jastrzębie Zdrój 46:36,9 26:46,7 09:19
171 128 Mysliwiec Monika K (75) 1976 K40 (20) POL Kobiety na 5 + Jastrzębie Zdrój 46:36,9 26:46,7 09:19
172 129 Myśliwiec Barbara K (76) 1994 K20 (21) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 46:37,4 26:47,2 09:19
173 213 Wawoczny Anita K (77) 1982 K30 (33) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 46:37,5 26:47,3 09:19
174 130 Nalewajka Wioleta K (78) 1971 K50 (3) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 46:37,6 26:47,4 09:19
175 140 Olczyk-Zielińska Wioletta K (79) 1971 K50 (4) POL Drużyna Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 46:37,8 26:47,6 09:19
176 6 Badach Agnieszka K (80) 1971 K50 (5) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 46:38,1 26:47,9 09:19
177 179 Cibis Agnieszka K (81) 1981 K40 (21) POL kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 46:38,1 26:47,9 09:19
178 109 Łanucha Mariola K (82) 1960 K60 (2) POL kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 46:38,2 26:48,0 09:19
179 135 Niedziołko Bożena K (83) 1968 K50 (6) POL Kobiety na 5+ Jastrzebie-Zdrój 46:38,4 26:48,2 09:19
180 7 Bajcar Beata K (84) 1972 K40 (22) POL Kobiety na 5+ Chybie 46:39,5 26:49,3 09:19
181 282 Sobkowicz Monika K (85) 1970 K50 (7) POL Pogwizdów 48:48,2 28:58,0 09:45
182 156 Płowucha Magdalena K (86) 1996 K20 (22) POL Juszczyna 49:15,1 29:24,9 09:51
183 115 Mentelska Elżbieta K (87) 1968 K50 (8) POL Zarzecze 49:15,5 29:25,3 09:51
184 157 Płowucha Paweł M (97) 1995 M20 (16) POL Cisiec 49:15,9 29:25,7 09:51
185 200 Śledź Anna K (88) 1972 K40 (23) POL Klub Szare Morsy Żory 49:48,9 29:58,7 09:57
186 201 Śledź Janusz M (98) 1970 M50 (8) POL Klub Szare Morsy Żory 49:49,1 29:58,9 09:57
187 57 Górka Agnieszka K (89) 1986 K30 (34) POL Żory 51:55,5 32:05,3 10:23
188 177 Sarba Aleksandra K (90) 1986 K30 (35) POL Żory 51:55,5 32:05,3 10:23
189 23 Brola Janusz M (99) 1988 M30 (41) POL #zuzawalczaca Pawłowice 52:09,2 32:19,0 10:25
190 144 Ossowska Marta K (91) 1985 K30 (36) POL #zuzawalczaca Dębowiec 52:27,4 32:37,2 10:29
191 222 Zagórska Justyna K (92) 1978 K40 (24) POL Ośrodek Pomocy Społecznej SJZ Jastrzębie-Zdrój 52:28,2 32:38,0 10:29
192 19 Borsukowska Dorota K (93) 1980 K40 (25) POL Ośrodek Pomocy Społecznej SJZ Jastrzębie Zdrój 52:28,4 32:38,2 10:29
193 226 Zawadzka Iwona K (94) 1976 K40 (26) POL Ośrodek Pomocy Społecznej SJZ Jastrzębie-Zdrój 52:28,8 32:38,6 10:29
194 204 Świder Monika K (95) 1983 K30 (37) POL Pawłowice 52:54,4 33:04,2 10:34
195 14 Bojarska Dorota K (96) 1980 K40 (27) POL Pawłowice 52:55,4 33:05,2 10:35
196 295 Sarosiek Marta K (97) 1988 K30 (38) POL 53:00,1 33:09,9 10:36
197 297 Wydmuch Jan M (100) 2008 - POL 53:21,5 33:31,3 10:40
198 63 Hawel Małgorzata K (98) 1975 K40 (28) POL Przegoń raka dla dzieciaka Zduńska Wola 53:22,1 33:31,9 10:40
199 165 Przybyszewski Kamil M (101) 1991 M30 (42) POL Żory 53:52,7 34:02,5 10:46
200 210 Urbaczka Bogdan M (102) 1977 M40 (31) POL Pawłowice 53:52,8 34:02,6 10:46
201 12 Bieniarz Michał M (103) 1981 M40 (32) POL Pawłowice 53:53,7 34:03,5 10:46
202 211 Urbanik Zuza K (99) 1976 K40 (29) POL Wierzbna 53:54,9 34:04,7 10:46
203 283 Stajno Magdalena K (100) 1980 K40 (30) POL 53:55,0 34:04,8 10:47
204 220 Wydmuch Agnieszka K (101) 1980 K40 (31) POL Przegoń raka dla dzieciaka Katowice 53:55,5 34:05,3 10:47
205 2 Polak Sławomir M (104) 1982 M30 (43) POL #zuzawalczaca Pawłowice 53:57,1 34:06,9 10:47
206 139 Nowak Sylwia K (102) 2000 K20 (23) POL #zuzawalczaca Studzionka 53:57,7 34:07,5 10:47
207 65 Hawełek Mirosława K (103) 1967 K50 (9) POL Jasienica 54:08,8 34:18,6 10:49
208 194 Suchy Sylwia K (104) 1963 K50 (10) POL #zuzawalczaca Jasienica 54:09,1 34:18,9 10:49
209 239 Myśliwiec Bernadeta K (105) 1971 K50 (11) POL kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 1:06:55,5 47:05,3 13:23
210 240 Otfinowska Renata K (106) 1959 K60 (3) POL kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 1:06:56,5 47:06,3 13:23
DNS 8 Balcarek Bożena K 1975 K40 POL Rudziczka
DNS 28 Byrska Anna K 1986 K30 SWE Szwecja pomaga Karlshamn
DNS 29 Cieklińska Barbara K 1972 K40 POL Gdynia
DNS 33 Czerniej Natalia K 1987 K30 POL Pawłowice
DNS 40 Dudek Nadia K 2010 K20 POL Pawłowice
DNS 42 Dziergas Andrzej M 1983 M30 POL Zuzawalczaca Jastrzębie-Zdrój
DNS 44 Fiedor Tomasz M 1989 M30 POL Husaria Race Team Koniaków
DNS 54 Godzina-Hawełka Magdalena K 1991 K30 POL Gryfindor Pawłowice
DNS 55 Gonska Ola K 1987 K30 POL Zuza Walczaca Studzionka
DNS 58 Groniak Kornelia K 1987 K30 POL Pawłowice
DNS 59 Groniak Zuzia K 2015 K20 POL Pawłowice
DNS 60 Groniak Nikodem M 2012 M20 POL Pawłowice
DNS 61 Groniak Adrian M 1986 M30 POL Pawłowice
DNS 66 Hawełka Edward M 1971 M50 POL Kończyce Małe
DNS 67 Hawełka Franciszek M 2021 M20 POL Gryfindor Pawłowice
DNS 68 Hawełka Dawid M 1991 M30 POL Gryfindor Pawłowice
DNS 73 Jackowski Tomasz M 1975 M40 POL SuperPiechurzy Bielsko-Biała
DNS 74 Jadwisieńczak Błażej M 1992 M20 POL Lechia Pantalowice Pantalowice
DNS 82 Karwacka Małgorzata K 1983 K30 POL Pawłowice
DNS 94 Wroński Bogusław M 1960 M60 POL Pawłowice
DNS 112 Maliszewska Beata K 1986 K30 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 125 Moczała Łukasz M 1991 M30 POL Brzeźce
DNS 131 Naumczyk Gabriela K 1977 K40 POL Jasienica
DNS 132 Naumczyk Mariusz M 1977 M40 POL Jasienica
DNS 142 Opuchlik Aleksandra K 1985 K30 POL Aktywna Pszczyna Runners Team Pszczyna
DNS 148 Pakuła Krzysztof M 1986 M30 POL #zuzawalczaca Pawłowice
DNS 150 Pawłowski Krzysztof M 1985 M30 POL #zuzawalczaca Jastrzębie Zdrój
DNS 152 Pinol Kamil M 1992 M20 POL HKS Strumień
DNS 154 Płaska Barbara K 1972 K40 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój
DNS 163 Porwisz Tomasz M 1975 M40 POL GOS Pawłowice Pawłowice
DNS 168 Ragan Małgorzata K 1982 K30 POL Ośrodek Pomocy Społecznej SJZ Jastrzębie-Zdrój
DNS 173 Krajcarz Sylwia K 1991 K30 POL Łękawica
DNS 174 Majeran Krzysztof M 1967 M50 POL Gmina Suszec Suszec
DNS 186 Sokół-Oleś Ewelina K 1970 K50 POL RUNTEAM Pawłowice Jastrzębie Zdrój
DNS 188 Staniec Iza K 1971 K50 POL Żory
DNS 195 Szczerba Bartosz M 1985 M30 POL Jastrzębie - Zdrój
DNS 196 Sznapka Anna K 1986 K30 POL Pawłowice
DNS 197 Sznapka Damian M 1985 M30 POL Pawłowice
DNS 209 Trzcińska Joanna K 1990 K30 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój
DNS 214 Włodarczyk Karolina K 1987 K30 POL Pniówek
DNS 217 Kwiatoń Tomasz M 1982 M30 POL Pawłowice
DNS 221 Zacierka Agnieszka K 1980 K40 POL Pawlowice
DNS 223 Zając Monika K 1990 K30 POL Pawłowice
DNS 224 Wrońska Lidia K 1960 K60 POL Pawłowice
DNS 229 Zubrzyńska Ewelina K 1988 K30 POL #zuzawalczaca Jasienica
DNS 294 Sarosiek Artur M 1984 M30 POL

BGTimeSport © 2015-2020