Przegoń raka razem z Zuzią

Wydarzenie:
Przegoń raka razem z Zuzią Przegoń raka razem z Zuzią
Organizator:
Stowarzyszenie Skyrunning Polska
Data:
21.08.2021
Miejsce:
Pawłowice
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
256
Ukończyło:
210
Nieklasyfikowani:
46
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Mężczyźni

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 137 Nieszporek Dawid M (1) 1990 M30 (1) POL Jarząbkowice 19:50,2 03:58
2 134 Niebrzydowski Łukasz M (2) 1985 M30 (2) POL Rybnik 20:36,6 00:46,4 04:07
3 16 Bojarski Jakub M (3) 2004 M20 (1) POL Pawłowice 20:43,2 00:53,0 04:08
4 236 Szuster Wojciech M (4) 1994 M20 (2) POL Pszczyna 20:55,7 01:05,5 04:11
5 235 Żyła Sebastian M (5) 1993 M20 (3) POL SCI Górscy Entuzjaści Kończyce Małe 21:00,2 01:10,0 04:12
6 90 Karplewicz Andrzej M (6) 1962 M50 (1) POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 21:47,0 01:56,8 04:21
7 227 Ząbczyński Dominik M (7) 1971 M50 (2) POL Alpin Sport Hoka One One Team Jastrzębie-Zdrój 22:01,6 02:11,4 04:24
8 281 Pruszyński Sławomir M (8) 1981 M40 (1) POL 22:25,1 02:34,9 04:29
9 71 Heda Sebastian M (9) 1981 M40 (2) POL Fartlek Pawłowice 22:45,6 02:55,4 04:33
10 207 Trawnicki Maciej M (10) 1978 M40 (3) POL Jastrzębie-Zdrój 23:12,7 03:22,5 04:38
11 153 Pisarek Radosław M (11) 1996 M20 (4) POL Pawłowice 23:24,0 03:33,8 04:40
12 77 Jakubowski Bartek M (12) 1981 M40 (4) POL Pawłowice 23:40,6 03:50,4 04:44
13 102 Lipiński Daniel M (13) 1981 M40 (5) POL BIegiem Przez Góry Jastrzębie Zdroj 23:45,5 03:55,3 04:45
14 95 Kuchcik Mateusz M (14) 1992 M20 (5) POL Pawłowice 23:54,3 04:04,1 04:46
15 230 Zubrzyński Michał M (15) 1986 M30 (3) POL #zuzawalczaca Jasienica 24:03,0 04:12,8 04:48
16 147 Oślizło Tomasz M (16) 1988 M30 (4) POL Pawłowice 24:29,2 04:39,0 04:53
17 287 Stramski Dawid M (17) 1987 M30 (5) POL 24:34,7 04:44,5 04:54
18 189 Starzec Marek M (18) 1981 M40 (6) POL Pawłowice 24:48,9 04:58,7 04:57
19 53 Gert Mateusz M (19) 1988 M30 (6) POL Łaziska Górne 24:57,6 05:07,4 04:59
20 225 Zalewski Piotr M (20) 1983 M30 (7) POL Pawłowice 24:58,4 05:08,2 04:59
21 45 Fizia Radosław M (21) 1981 M40 (7) POL #zuzawalczaca Zbytków 24:59,9 05:09,7 04:59
22 17 Bokłak Mariusz M (22) 1976 M40 (8) POL zuzawalcząca Pawłowice 25:00,6 05:10,4 05:00
23 48 Gałuszka Mateusz M (23) 1980 M40 (9) POL RUNTEAM PAWŁOWICE Pawłowice 25:07,0 05:16,8 05:01
24 178 Chlistała Jarosław M (24) 1988 M30 (8) POL Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Raze Godów 25:26,9 05:36,7 05:05
25 87 Kisiel Mirosław M (25) 1986 M30 (9) POL Zabłocie 25:37,1 05:46,9 05:07
26 27 Brandys Adam M (26) 1984 M30 (10) POL Pawłowice 26:05,4 06:15,2 05:13
27 35 Dajnak Dominik M (27) 1981 M40 (10) POL Żory 26:20,5 06:30,3 05:16
28 114 Matuszek Radek M (28) 1985 M30 (11) POL Kończyce Małe 26:32,5 06:42,3 05:18
29 106 Lorenz Marcin M (29) 1971 M50 (3) POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie Zdrój 26:32,7 06:42,5 05:18
30 72 Herman Damian M (30) 1972 M40 (11) POL KS Warszowice Warszowice 26:37,9 06:47,7 05:19
31 228 Ziegler Robert M (31) 1986 M30 (12) POL Pawłowice 26:39,8 06:49,6 05:19
32 191 Stateczny Patryk M (32) 1994 M20 (6) POL Grupa Dżentelmenów Pawłowice 26:40,4 06:50,2 05:20
33 206 Torbiński Wiesław M (33) 1952 M60 (1) POL Morsy Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój 26:42,8 06:52,6 05:20
34 288 Antosz Wojciech M (34) 1986 M30 (13) POL 26:56,4 07:06,2 05:23
35 233 Żbel Michał M (35) 1978 M40 (12) POL HRmax Żory Zebrzydowice 27:09,2 07:19,0 05:25
36 98 Pyszny Łukasz M (36) 2002 M20 (7) POL Tomazi Bike MTB team Rydułtowy 27:09,3 07:19,1 05:25
37 111 Magda Piotr M (37) 1971 M50 (4) POL NightRunnersPyskowice Pyskowice 27:09,3 07:19,1 05:25
38 80 Jędryka Jakub M (38) 2009 M20 (8) POL Jastrzębie-Zdrój 27:11,1 07:20,9 05:26
39 238 Świder Adam M (39) 2011 M20 (9) POL Pawłowice 27:46,4 07:56,2 05:33
40 13 Błachut Zbigniew M (40) 1967 M50 (5) POL Kozakowice 27:52,1 08:01,9 05:34
41 202 Świątek Sławomir M (41) 1988 M30 (14) POL Pawłowice 27:53,4 08:03,2 05:34
42 284 Przybylski Tomasz M (42) 1993 M20 (10) POL 28:09,6 08:19,4 05:37
43 86 Kędzierski Krzysztof M (43) 1972 M40 (13) POL Rybnik 28:28,7 08:38,5 05:41
44 92 Krajcarz Tomasz M (44) 1986 M30 (15) POL Łekawica 28:36,7 08:46,5 05:43
45 37 Desecki Dawid M (45) 1989 M30 (16) POL R.I.P Deska Pawłowice 28:37,1 08:46,9 05:43
46 185 Słowiński Dawid M (46) 1988 M30 (17) POL Pawłowice 28:37,2 08:47,0 05:43
47 143 Osikowski Grzegorz M (47) 1976 M40 (14) POL Nessi Time Żory Żory 28:56,2 09:06,0 05:47
48 181 Kwiatoń Tomasz M (48) 1984 M30 (18) POL Pawłowice 28:58,8 09:08,6 05:47
49 199 Ściskoł Paweł M (49) 1984 M30 (19) POL Pawłowice 29:00,9 09:10,7 05:48
50 15 Bojarski Krzysztof M (50) 1977 M40 (15) POL Pawłowice 29:01,4 09:11,2 05:48
51 38 Drozd Radek M (51) 1984 M30 (20) POL Runtem pawlowice Warszowice 29:24,0 09:33,8 05:52
52 113 Maliszewski Dariusz M (52) 1985 M30 (21) POL Jastrzębie-Zdrój 29:27,7 09:37,5 05:53
53 108 Lubski Dawid M (53) 1986 M30 (22) POL Zuzia Pawłowice 29:28,5 09:38,3 05:53
54 280 Lubski Sławomir M (54) 1986 M30 (23) POL 29:28,5 09:38,3 05:53
55 149 Pawełek Sebastian M (55) 1986 M30 (24) POL Pawłowice 29:28,8 09:38,6 05:53
56 85 Kawalec Grzegorz M (56) 1975 M40 (16) POL Orzesze 29:48,7 09:58,5 05:57
57 171 Różański Marek M (57) 1973 M40 (17) POL Przegoń Raka Dla Dzieciaka Zduńska Wola 30:01,6 10:11,4 06:00
58 124 Miły Artur M (58) 1986 M30 (25) POL Jastrzębie-Zdrój 30:17,7 10:27,5 06:03
59 293 Barnaś Krystian M (59) 1989 M30 (26) POL 30:18,2 10:28,0 06:03
60 20 Borsukowski Miłosz M (60) 1980 M40 (18) POL Jastrzębie-Zdrój 30:33,6 10:43,4 06:06
61 93 Kubica Tadeusz M (61) 1960 M60 (2) POL Nessi Time Żory Żory 30:40,1 10:49,9 06:08
62 234 Żuchowski Tomasz M (62) 1990 M30 (27) POL #zuzawalczaca Pawłowice 30:44,8 10:54,6 06:08
63 64 Hawel Rafał M (63) 1970 M50 (6) POL Przegoń raka dla dzieciaka Zduńska Wola 30:56,7 11:06,5 06:11
64 116 Michalak Krzysztof M (64) 1975 M40 (19) POL Jastrzębie-Zdrój 31:22,8 11:32,6 06:16
65 91 Kotkowski Przemysław M (65) 1984 M30 (28) POL #zuzawalczaca Pawłowice 31:22,9 11:32,7 06:16
66 127 Mróz Mirosław M (66) 1980 M40 (20) POL Wodzisław Śląski 31:23,3 11:33,1 06:16
67 101 Lechowicz Tadeusz M (67) 1960 M60 (3) POL Klub Szare Morsy Jastrzębie-Zdrój 31:32,5 11:42,3 06:18
68 78 Jędryka Sebastian M (68) 1979 M40 (21) POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 31:44,4 11:54,2 06:20
69 183 Skut Rafał M (69) 1984 M30 (29) POL Pawłowice 31:58,3 12:08,1 06:23
70 39 Drozd Piotr M (70) 1970 M50 (7) POL ZZG w Polsce KWK Pniówek Jastrzębie-Zdrój 32:44,7 12:54,5 06:32
71 208 Trawnicki Jan M (71) 1951 M60 (4) POL - Jastrzębie Zdrój 33:02,2 13:12,0 06:36
72 10 Bardadyn Maciej M (72) 1984 M30 (30) POL BJ Pracownia Skoczów 33:08,8 13:18,6 06:37
73 257 Dziedzic Bernard M (73) 1979 M40 (22) POL 33:14,5 13:24,3 06:38
74 133 Niebisz Marcin M (74) 1986 M30 (31) POL #zuzawalczaca Pawłowice 33:29,3 13:39,1 06:41
75 203 Świder Sławomir M (75) 1984 M30 (32) POL #zuzawalczaca Pawłowice 33:29,3 13:39,1 06:41
76 22 Brandys Michał M (76) 1983 M30 (33) POL Yno Ultra Pawłowice 33:33,1 13:42,9 06:42
77 21 Borsukowski Wojciech M (77) 2009 M20 (11) POL Jastrzębie-Zdrój 34:17,9 14:27,7 06:51
78 50 Gawlas Marcin M (78) 1981 M40 (23) POL One Man Run for Zuza Pawłowice 35:03,2 15:13,0 07:00
79 170 Rajski Jacek M (79) 1978 M40 (24) POL Opony Serafinowski Pawłwowice 35:35,1 15:44,9 07:07
80 161 Połącarz Adam M (80) 1981 M40 (25) POL #zuzawalczaca Bielsko-Biała 37:06,8 17:16,6 07:25
81 46 Frymarkiewicz Arkadiusz M (81) 1980 M40 (26) POL SiTG Strumień 37:36,7 17:46,5 07:31
82 176 Samolewski Piotr M (82) 1988 M30 (34) POL Tomazi Bike MTB Team Jastrzębie-Zdrój 37:57,3 18:07,1 07:35
83 145 Ossowski Grzegorz M (83) 1981 M40 (27) POL #zuzawalczaca Dębowiec 38:25,2 18:35,0 07:41
84 105 Lisowski Arkadiusz M (84) 1976 M40 (28) POL Pawłowice 38:26,7 18:36,5 07:41
85 83 Karwacki Paweł M (85) 1982 M30 (35) POL Pawłowice 38:47,6 18:57,4 07:45
86 237 Świder Paweł M (86) 1986 M30 (36) POL Pawłowice 38:48,1 18:57,9 07:45
87 84 Karwacki Szymon M (87) 2012 M20 (12) POL Pawłowice 38:49,7 18:59,5 07:45
88 118 Micor Mirosław M (88) 1972 M40 (29) POL Jastrzębie-Zdrój 38:50,3 19:00,1 07:46
89 256 Urbaczka Bogdan M (89) 1978 M40 (30) POL 39:59,8 20:09,6 07:59
90 9 Balcerak Rafał M (90) 1989 M30 (37) POL Rawenclav Pawłowice 40:03,1 20:12,9 08:00
91 88 Klimek Robert M (91) 1986 M30 (38) POL Rawenclav Pawlowice 40:03,1 20:12,9 08:00
92 159 Pokoński Marcin M (92) 1993 M20 (13) POL Grupa Dżentelmenów Pawłowice 41:52,8 22:02,6 08:22
93 172 Kotula Rafał M (93) 1982 M30 (39) POL Żory 41:55,9 22:05,7 08:23
94 120 Miedziński Łukasz M (94) 1984 M30 (40) POL Żory 42:28,9 22:38,7 08:29
95 121 Miedziński Wiktor M (95) 2011 M20 (14) POL Żory 42:28,9 22:38,7 08:29
96 122 Miedziński Oskar M (96) 2015 M20 (15) POL Żory 42:28,9 22:38,7 08:29
97 157 Płowucha Paweł M (97) 1995 M20 (16) POL Cisiec 49:15,9 29:25,7 09:51
98 201 Śledź Janusz M (98) 1970 M50 (8) POL Klub Szare Morsy Żory 49:49,1 29:58,9 09:57
99 23 Brola Janusz M (99) 1988 M30 (41) POL #zuzawalczaca Pawłowice 52:09,2 32:19,0 10:25
100 297 Wydmuch Jan M (100) 2008 - POL 53:21,5 33:31,3 10:40
101 165 Przybyszewski Kamil M (101) 1991 M30 (42) POL Żory 53:52,7 34:02,5 10:46
102 210 Urbaczka Bogdan M (102) 1977 M40 (31) POL Pawłowice 53:52,8 34:02,6 10:46
103 12 Bieniarz Michał M (103) 1981 M40 (32) POL Pawłowice 53:53,7 34:03,5 10:46
104 2 Polak Sławomir M (104) 1982 M30 (43) POL #zuzawalczaca Pawłowice 53:57,1 34:06,9 10:47
DNS 42 Dziergas Andrzej M 1983 M30 POL Zuzawalczaca Jastrzębie-Zdrój
DNS 44 Fiedor Tomasz M 1989 M30 POL Husaria Race Team Koniaków
DNS 60 Groniak Nikodem M 2012 M20 POL Pawłowice
DNS 61 Groniak Adrian M 1986 M30 POL Pawłowice
DNS 66 Hawełka Edward M 1971 M50 POL Kończyce Małe
DNS 67 Hawełka Franciszek M 2021 M20 POL Gryfindor Pawłowice
DNS 68 Hawełka Dawid M 1991 M30 POL Gryfindor Pawłowice
DNS 73 Jackowski Tomasz M 1975 M40 POL SuperPiechurzy Bielsko-Biała
DNS 74 Jadwisieńczak Błażej M 1992 M20 POL Lechia Pantalowice Pantalowice
DNS 94 Wroński Bogusław M 1960 M60 POL Pawłowice
DNS 125 Moczała Łukasz M 1991 M30 POL Brzeźce
DNS 132 Naumczyk Mariusz M 1977 M40 POL Jasienica
DNS 148 Pakuła Krzysztof M 1986 M30 POL #zuzawalczaca Pawłowice
DNS 150 Pawłowski Krzysztof M 1985 M30 POL #zuzawalczaca Jastrzębie Zdrój
DNS 152 Pinol Kamil M 1992 M20 POL HKS Strumień
DNS 163 Porwisz Tomasz M 1975 M40 POL GOS Pawłowice Pawłowice
DNS 174 Majeran Krzysztof M 1967 M50 POL Gmina Suszec Suszec
DNS 195 Szczerba Bartosz M 1985 M30 POL Jastrzębie - Zdrój
DNS 197 Sznapka Damian M 1985 M30 POL Pawłowice
DNS 217 Kwiatoń Tomasz M 1982 M30 POL Pawłowice
DNS 294 Sarosiek Artur M 1984 M30 POL

BGTimeSport © 2015-2020