Przegoń raka razem z Zuzią

Wydarzenie:
Przegoń raka razem z Zuzią Przegoń raka razem z Zuzią
Organizator:
Stowarzyszenie Skyrunning Polska
Data:
21.08.2021
Miejsce:
Pawłowice
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
256
Ukończyło:
210
Nieklasyfikowani:
46
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M30 (M30)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 137 Nieszporek Dawid M (1) 1990 M30 (1) POL Jarząbkowice 19:50,2 03:58
2 134 Niebrzydowski Łukasz M (2) 1985 M30 (2) POL Rybnik 20:36,6 00:46,4 04:07
3 230 Zubrzyński Michał M (15) 1986 M30 (3) POL #zuzawalczaca Jasienica 24:03,0 04:12,8 04:48
4 147 Oślizło Tomasz M (16) 1988 M30 (4) POL Pawłowice 24:29,2 04:39,0 04:53
5 287 Stramski Dawid M (17) 1987 M30 (5) POL 24:34,7 04:44,5 04:54
6 53 Gert Mateusz M (19) 1988 M30 (6) POL Łaziska Górne 24:57,6 05:07,4 04:59
7 225 Zalewski Piotr M (20) 1983 M30 (7) POL Pawłowice 24:58,4 05:08,2 04:59
8 178 Chlistała Jarosław M (24) 1988 M30 (8) POL Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Raze Godów 25:26,9 05:36,7 05:05
9 87 Kisiel Mirosław M (25) 1986 M30 (9) POL Zabłocie 25:37,1 05:46,9 05:07
10 27 Brandys Adam M (26) 1984 M30 (10) POL Pawłowice 26:05,4 06:15,2 05:13
11 114 Matuszek Radek M (28) 1985 M30 (11) POL Kończyce Małe 26:32,5 06:42,3 05:18
12 228 Ziegler Robert M (31) 1986 M30 (12) POL Pawłowice 26:39,8 06:49,6 05:19
13 288 Antosz Wojciech M (34) 1986 M30 (13) POL 26:56,4 07:06,2 05:23
14 202 Świątek Sławomir M (41) 1988 M30 (14) POL Pawłowice 27:53,4 08:03,2 05:34
15 92 Krajcarz Tomasz M (44) 1986 M30 (15) POL Łekawica 28:36,7 08:46,5 05:43
16 37 Desecki Dawid M (45) 1989 M30 (16) POL R.I.P Deska Pawłowice 28:37,1 08:46,9 05:43
17 185 Słowiński Dawid M (46) 1988 M30 (17) POL Pawłowice 28:37,2 08:47,0 05:43
18 181 Kwiatoń Tomasz M (48) 1984 M30 (18) POL Pawłowice 28:58,8 09:08,6 05:47
19 199 Ściskoł Paweł M (49) 1984 M30 (19) POL Pawłowice 29:00,9 09:10,7 05:48
20 38 Drozd Radek M (51) 1984 M30 (20) POL Runtem pawlowice Warszowice 29:24,0 09:33,8 05:52
21 113 Maliszewski Dariusz M (52) 1985 M30 (21) POL Jastrzębie-Zdrój 29:27,7 09:37,5 05:53
22 108 Lubski Dawid M (53) 1986 M30 (22) POL Zuzia Pawłowice 29:28,5 09:38,3 05:53
23 280 Lubski Sławomir M (54) 1986 M30 (23) POL 29:28,5 09:38,3 05:53
24 149 Pawełek Sebastian M (55) 1986 M30 (24) POL Pawłowice 29:28,8 09:38,6 05:53
25 124 Miły Artur M (58) 1986 M30 (25) POL Jastrzębie-Zdrój 30:17,7 10:27,5 06:03
26 293 Barnaś Krystian M (59) 1989 M30 (26) POL 30:18,2 10:28,0 06:03
27 234 Żuchowski Tomasz M (62) 1990 M30 (27) POL #zuzawalczaca Pawłowice 30:44,8 10:54,6 06:08
28 91 Kotkowski Przemysław M (65) 1984 M30 (28) POL #zuzawalczaca Pawłowice 31:22,9 11:32,7 06:16
29 183 Skut Rafał M (69) 1984 M30 (29) POL Pawłowice 31:58,3 12:08,1 06:23
30 10 Bardadyn Maciej M (72) 1984 M30 (30) POL BJ Pracownia Skoczów 33:08,8 13:18,6 06:37
31 133 Niebisz Marcin M (74) 1986 M30 (31) POL #zuzawalczaca Pawłowice 33:29,3 13:39,1 06:41
32 203 Świder Sławomir M (75) 1984 M30 (32) POL #zuzawalczaca Pawłowice 33:29,3 13:39,1 06:41
33 22 Brandys Michał M (76) 1983 M30 (33) POL Yno Ultra Pawłowice 33:33,1 13:42,9 06:42
34 176 Samolewski Piotr M (82) 1988 M30 (34) POL Tomazi Bike MTB Team Jastrzębie-Zdrój 37:57,3 18:07,1 07:35
35 83 Karwacki Paweł M (85) 1982 M30 (35) POL Pawłowice 38:47,6 18:57,4 07:45
36 237 Świder Paweł M (86) 1986 M30 (36) POL Pawłowice 38:48,1 18:57,9 07:45
37 9 Balcerak Rafał M (90) 1989 M30 (37) POL Rawenclav Pawłowice 40:03,1 20:12,9 08:00
38 88 Klimek Robert M (91) 1986 M30 (38) POL Rawenclav Pawlowice 40:03,1 20:12,9 08:00
39 172 Kotula Rafał M (93) 1982 M30 (39) POL Żory 41:55,9 22:05,7 08:23
40 120 Miedziński Łukasz M (94) 1984 M30 (40) POL Żory 42:28,9 22:38,7 08:29
41 23 Brola Janusz M (99) 1988 M30 (41) POL #zuzawalczaca Pawłowice 52:09,2 32:19,0 10:25
42 165 Przybyszewski Kamil M (101) 1991 M30 (42) POL Żory 53:52,7 34:02,5 10:46
43 2 Polak Sławomir M (104) 1982 M30 (43) POL #zuzawalczaca Pawłowice 53:57,1 34:06,9 10:47
DNS 42 Dziergas Andrzej M 1983 M30 POL Zuzawalczaca Jastrzębie-Zdrój
DNS 44 Fiedor Tomasz M 1989 M30 POL Husaria Race Team Koniaków
DNS 61 Groniak Adrian M 1986 M30 POL Pawłowice
DNS 68 Hawełka Dawid M 1991 M30 POL Gryfindor Pawłowice
DNS 125 Moczała Łukasz M 1991 M30 POL Brzeźce
DNS 148 Pakuła Krzysztof M 1986 M30 POL #zuzawalczaca Pawłowice
DNS 150 Pawłowski Krzysztof M 1985 M30 POL #zuzawalczaca Jastrzębie Zdrój
DNS 195 Szczerba Bartosz M 1985 M30 POL Jastrzębie - Zdrój
DNS 197 Sznapka Damian M 1985 M30 POL Pawłowice
DNS 217 Kwiatoń Tomasz M 1982 M30 POL Pawłowice
DNS 294 Sarosiek Artur M 1984 M30 POL

BGTimeSport © 2015-2020