Przegoń raka razem z Zuzią

Wydarzenie:
Przegoń raka razem z Zuzią Przegoń raka razem z Zuzią
Organizator:
Stowarzyszenie Skyrunning Polska
Data:
21.08.2021
Miejsce:
Pawłowice
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
256
Ukończyło:
210
Nieklasyfikowani:
46
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M40 (M40)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 281 Pruszyński Sławomir M (8) 1981 M40 (1) POL 22:25,1 04:29
2 71 Heda Sebastian M (9) 1981 M40 (2) POL Fartlek Pawłowice 22:45,6 00:20,5 04:33
3 207 Trawnicki Maciej M (10) 1978 M40 (3) POL Jastrzębie-Zdrój 23:12,7 00:47,6 04:38
4 77 Jakubowski Bartek M (12) 1981 M40 (4) POL Pawłowice 23:40,6 01:15,5 04:44
5 102 Lipiński Daniel M (13) 1981 M40 (5) POL BIegiem Przez Góry Jastrzębie Zdroj 23:45,5 01:20,4 04:45
6 189 Starzec Marek M (18) 1981 M40 (6) POL Pawłowice 24:48,9 02:23,8 04:57
7 45 Fizia Radosław M (21) 1981 M40 (7) POL #zuzawalczaca Zbytków 24:59,9 02:34,8 04:59
8 17 Bokłak Mariusz M (22) 1976 M40 (8) POL zuzawalcząca Pawłowice 25:00,6 02:35,5 05:00
9 48 Gałuszka Mateusz M (23) 1980 M40 (9) POL RUNTEAM PAWŁOWICE Pawłowice 25:07,0 02:41,9 05:01
10 35 Dajnak Dominik M (27) 1981 M40 (10) POL Żory 26:20,5 03:55,4 05:16
11 72 Herman Damian M (30) 1972 M40 (11) POL KS Warszowice Warszowice 26:37,9 04:12,8 05:19
12 233 Żbel Michał M (35) 1978 M40 (12) POL HRmax Żory Zebrzydowice 27:09,2 04:44,1 05:25
13 86 Kędzierski Krzysztof M (43) 1972 M40 (13) POL Rybnik 28:28,7 06:03,6 05:41
14 143 Osikowski Grzegorz M (47) 1976 M40 (14) POL Nessi Time Żory Żory 28:56,2 06:31,1 05:47
15 15 Bojarski Krzysztof M (50) 1977 M40 (15) POL Pawłowice 29:01,4 06:36,3 05:48
16 85 Kawalec Grzegorz M (56) 1975 M40 (16) POL Orzesze 29:48,7 07:23,6 05:57
17 171 Różański Marek M (57) 1973 M40 (17) POL Przegoń Raka Dla Dzieciaka Zduńska Wola 30:01,6 07:36,5 06:00
18 20 Borsukowski Miłosz M (60) 1980 M40 (18) POL Jastrzębie-Zdrój 30:33,6 08:08,5 06:06
19 116 Michalak Krzysztof M (64) 1975 M40 (19) POL Jastrzębie-Zdrój 31:22,8 08:57,7 06:16
20 127 Mróz Mirosław M (66) 1980 M40 (20) POL Wodzisław Śląski 31:23,3 08:58,2 06:16
21 78 Jędryka Sebastian M (68) 1979 M40 (21) POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 31:44,4 09:19,3 06:20
22 257 Dziedzic Bernard M (73) 1979 M40 (22) POL 33:14,5 10:49,4 06:38
23 50 Gawlas Marcin M (78) 1981 M40 (23) POL One Man Run for Zuza Pawłowice 35:03,2 12:38,1 07:00
24 170 Rajski Jacek M (79) 1978 M40 (24) POL Opony Serafinowski Pawłwowice 35:35,1 13:10,0 07:07
25 161 Połącarz Adam M (80) 1981 M40 (25) POL #zuzawalczaca Bielsko-Biała 37:06,8 14:41,7 07:25
26 46 Frymarkiewicz Arkadiusz M (81) 1980 M40 (26) POL SiTG Strumień 37:36,7 15:11,6 07:31
27 145 Ossowski Grzegorz M (83) 1981 M40 (27) POL #zuzawalczaca Dębowiec 38:25,2 16:00,1 07:41
28 105 Lisowski Arkadiusz M (84) 1976 M40 (28) POL Pawłowice 38:26,7 16:01,6 07:41
29 118 Micor Mirosław M (88) 1972 M40 (29) POL Jastrzębie-Zdrój 38:50,3 16:25,2 07:46
30 256 Urbaczka Bogdan M (89) 1978 M40 (30) POL 39:59,8 17:34,7 07:59
31 210 Urbaczka Bogdan M (102) 1977 M40 (31) POL Pawłowice 53:52,8 31:27,7 10:46
32 12 Bieniarz Michał M (103) 1981 M40 (32) POL Pawłowice 53:53,7 31:28,6 10:46
DNS 73 Jackowski Tomasz M 1975 M40 POL SuperPiechurzy Bielsko-Biała
DNS 132 Naumczyk Mariusz M 1977 M40 POL Jasienica
DNS 163 Porwisz Tomasz M 1975 M40 POL GOS Pawłowice Pawłowice

BGTimeSport © 2015-2020